Vaukové pumpy – pro pány, či dámy (část 1)

sportovec - muž Jednoduchá otázka. Proč by si měl muž pořizovat vakuovou pumpu? Protože postaví, i když nechce. Protože takového podtlaku žádná žena svými ústy nikdy nedocílí. Nehledě na to, že pomáhá předcházet problémům s prostatou. A co asi zajímá nejvíc, pravidelné používání pomůže k lehkému zvětšení hlavně, co se do objemu týká. Je to takový malý zázrak pro pány.

Podtlak způsobený vakuovou pumpou totiž působí na schopnost objemu topořivých tělísek. Ty právě pravidelným používáním jsou schopné pojmout víc a víc krve. Takže erekce je pevnější, tvrdší, delší a hlavně i chlouba samotná je objemnější, možná i o ten centimetr delší.

Samozřejmě hodně záleží na výběru pumpy. Existují jich nepřeberné množství, s balónkem, pumpičkou, ventilkem, tlakoměrem, centimetrem na stěně, vibrační, se třpytkama, s ženskými tvary… no všechno co člověka napadne.

Vakuové pumpy pro muže

Pravidlem při koupi pumpy by měla být kvalita. Rozhodně doporučuju pumpu s klasickým ventilkem a ne dírkou na boku, která se musí při pumpování ucpávat prstem – nikdy ji pořádně neutěsníte.  Pořiďte si pumpu z tvrdého nepoddajného materiálu. Ty  měkké se „vcucnou“ a přilnou k penisu.

Taková pumpa by vás dokázala akorát odradit a přišli byste o spoustu příjemných okamžiků. Pro ten správný pocit a efekt, jsou mnohem lepší pumpy s pumpičkou (takový malí pístek) než s balonkem. Pumpičkou vytvoříte mnohem větší podtlak a i prožitek bude mnohem intenzivnější.

Důležité je kupovat vakuovou pumpu cca o centimetr širší a tři centimetry delší než je velikost penisu v pozoru. Podtlak způsobí, že topořivá tělíska naberou víc krve než normálně a penis nabude mnohem víc než je majitel zvyklý. Tak aby se nestalo, že vakuová pumpa nepůjde sundat. A když je na boku pumpy míra v centimetrech, může si majitel dělat čárky, o kolik se zlepšil.

Vakuová pumpa na penis

Je blbost, že by si muž musel před použitím pumpy oholit ohanbí, aby těsnila. Pokud má pumpa manžetku, pak stačí použít větší množství lubrikačního gelu (ale na vodní bázi, protože je hutnější a nebude pouštět vzduch) a žádné holení se nekoná. Samozřejmě na hladkou oholenou kůži pumpa přilne ještě lépe, ale rozhodně to není podmínka!  Nevím, kdo s takovou blbostí přišel a proč se to tak šíří. Spoustu chlapů to odradí už jen proto, že by se musela oholit.

Testovali jsme pro vás jednu vakuovou pumpu pro muže:

Vakuová pumpa

Agrrr

Agrrr

Jak se ze mě stal milovník erotických hraček? Během své pracovní kariéry jsem se dostala k práci v sexshopu. Díky věčným otázkám a zvědavosti jsem se dostala až ke školení a produktové specialistce. Stal se ze mně zmlsánek, který musel vlastnit ty nejhezčí a nejkvalitnější hračky, jen z těch nejlepších materiálů. A tak jsem, s k experimentům nadšeným manželem, nashromáždila sbírku nejrůznějších hraček od klasických vibrátorů až k elektrosexu.
Agrrr
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Trvalé nebude nikdy nic – ani prášky, ani pumpy – ty jen pomáhají po jejich použití. Tam mají svůj účinek co se týče velikosti i prokrvení. Ale musíte ji používat.

  2. Kdyz budu pouzivt pumpu dele bude ucinek trvaly? Takze prodlouzim svou erekci na mnohem dele a také velikost penisu?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *