Jednoduchá otázka. Proč by si měl muž pořizovat vakuovou pumpu? Protože postaví, i když nechce. Protože takového podtlaku žádná žena svými ústy nikdy nedocílí. Nehledě na to, že pomáhá předcházet problémům s prostatou. A co asi zajímá nejvíc, pravidelné používání pomůže k lehkému zvětšení hlavně, co se do objemu týká. Je to takový malý zázrak pro pány.

K čemu slouží vakuová pumpa u mužů?

Podtlak způsobený vakuovou pumpou totiž působí na schopnost objemu topořivých tělísek. Ty právě pravidelným používáním jsou schopné pojmout víc a víc krve. Takže erekce je pevnější, tvrdší, delší a hlavně i chlouba samotná je objemnější, možná i o ten centimetr delší.

Samozřejmě hodně záleží na výběru pumpy. Existují jich nepřeberné množství, s balónkem, pumpičkou, ventilkem, tlakoměrem, centimetrem na stěně, vibrační, se třpytkama, s ženskými tvary… no všechno co člověka napadne.

VIDEO z redakčního rozbalování vaukuovky

Jak vybrat tu správnou

Pravidlem při koupi pumpy by měla být kvalita. Rozhodně doporučuju pumpu s klasickým ventilkem a ne dírkou na boku, která se musí při pumpování ucpávat prstem – nikdy ji pořádně neutěsníte.  Pořiďte si pumpu z tvrdého nepoddajného materiálu. Ty  měkké se „vcucnou“ a přilnou k penisu.

Taková pumpa by vás dokázala akorát odradit a přišli byste o spoustu příjemných okamžiků. Pro ten správný pocit a efekt, jsou mnohem lepší pumpy s pumpičkou (takový malí pístek) než s balonkem. Pumpičkou vytvoříte mnohem větší podtlak a i prožitek bude mnohem intenzivnější.

Recenze Hercules od Bathmate Vakuová pumpa XUANAI Maxman

Důležité je kupovat vakuovou pumpu cca o centimetr širší a tři centimetry delší než je velikost penisu v pozoru. Podtlak způsobí, že topořivá tělíska naberou víc krve než normálně a penis nabude mnohem víc než je majitel zvyklý. Tak aby se nestalo, že vakuová pumpa nepůjde sundat. A když je na boku pumpy míra v centimetrech, může si majitel dělat čárky, o kolik se zlepšil.

Zjistěte kolik stojí pánské vakuové pumpy
ZJISTIT CENU

Je nutné se pro použití oholit?

Je blbost, že by si muž musel před použitím pumpy oholit ohanbí, aby těsnila. Pokud má pumpa manžetku, pak stačí použít větší množství lubrikačního gelu (ale na vodní bázi, protože je hutnější a nebude pouštět vzduch) a žádné holení se nekoná.

Samozřejmě na hladkou oholenou kůži pumpa přilne ještě lépe, ale rozhodně to není podmínka!

Nevím, kdo s takovou blbostí přišel a proč se to tak šíří. Spoustu chlapů to odradí už jen proto, že by se musela oholit. A to je docela škoda, protože spoustě z nich může pomoci s kvalitnější erekcí = a kdo by o ni nestál?

Recenzování podtlakových pump

Testovali jsme pro vás v redakci více vakuových pumpu pro muže a to od známých hraček jako Bathmate, Xuanai, BOOM, XL Sucker a dalších. Jednotlivé testy probíhaly minimálně měsíc a zajímalo nás zpracování pumpy, její síla podtlaku a vliv na erekci.

Kde koupit kvalitní kus?

Klady

Zápory

Pocit naplnění penisu jako nikdy Musíte najít ideální podtlak pro svůj penis
Pevnost erekce při vhodném utažení po pumpě
Existují druhy s umělou vagínou
Varianty i s vnitřním metrem
Přesná regulace podltaku
Klasické vzduchové, ale i vodní pumpy
Kombinace i s vibracemi
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Růžovýslon.cz Sexshop51.cz Sexíčekshop.cz Sexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

A co si myslíte o vakuových pumpách pro rosebod? Rosebud? Prostě anální vývěva? Viděl jsem ji na Erofestu od Tom of Finland, ale nevím, co si o tom mám myslet :-)) D9ky za to co děláte!

Tohle téma bychom ani nechtěli vytahovat na světlo světa, ale když už jste Raddo napsal, tak trochu musíme! 🙂 Je to za nás šílenost a zdravoní riziko – ten prolaps střeva za nás vůbec nepatří do hrátek, riziková aktivita, … víme, že takovou hračku ani nikdy testovat nechceme, ta negativa prostě převází zvědavost. To i hraniční elektrosex je většině v redakci bližší, než toto. Takže za nás nezkoušet a nepodporujeme tenhle pitomý trend. 🙁

Trvalé nebude nikdy nic – ani prášky, ani pumpy – ty jen pomáhají po jejich použití. Tam mají svůj účinek co se týče velikosti i prokrvení. Ale musíte ji používat.

Kdyz budu pouzivt pumpu dele bude ucinek trvaly? Takze prodlouzim svou erekci na mnohem dele a také velikost penisu?

Spolupracujeme: