Nejspíše znáte dětskou hru, při které určitý počet dětí chodí kolem židlí rozestavených do kruhu. Dětí je vždy o jedno více než židlí, takže když přestane hrát hudba a všichni se snaží sednout, tak na jednoho chudáka nezbude a má smůlu. Hraje se znovu a znovu s tím, že se odebere jedna židle.

Znásilnění nevinné hry do erotického Ježka

To by nebyli Češi, aby nevymysleli erotickou obdobu pro dospělé. Zůstaly židle do kruhu, o jednoho více „dospělého“ a hrající hudba. Změnou jsou však sedící obnažení pánové na židlích a nahé slečny chodící okolo (jistě už začínáte tušit odkud vznikl název této hry:).

Hraje hudba, slečny chodí do kolečka a vyčekávají okamžik, kdy mohou sednout (nebo nasednout?). Přestane hrát hudba a slečny se snaží sednout na židle.

Věřím, že některé by dokázaly hned nasednout v té rychlosti, ale bojím se, že některé nešikovné by mohly pánům silně uškodit – třeba zlomením penisu (časem se sice vyléčí, ale po takovém karambolu by jistě erotická atmosféra opadla – nehledě po příjezdu záchranky).

Co ke hře potřebujete:

  • přehrávač hudby,
  • obsluhujícího hudby (může být muž, který nemůže nadále pokračovat a tvořit tak bodliny „ježka“),
  • minimálně 4 muži co budou sedět,
  • minimálně 5 žen co budou obcházet (žen musí být vždy o jednu více než je mužů),
  • počet židlí odvozených od počtu účastníků (počet židlí musí kopírovat počet sedících mužů).

Jak princip sexuální hry ještě rozvinout?

Možností by bylo, kdyby slečny jen naznačily dosednutí a čekaly, až všechny židle budou obsazené a jedna nešťastnice vypadne a přestane hrát. Teprve tehdy by mohly všechny najednou pomalu dosednout a párkrát se zavlnit a znovu se zvednout (přeci jenom nechceme, aby pánové přestali „hrát“ po jediné hře – nechme si taky něco na další kolo). Pokračování hry si jistě dokážete představit.

Kolo od kola se zmenšuje počet účastníků a židlí. Ti co odpadli, těžko budou jen přihlížet. Jistě se dají do svých vlastních her.

A ve zvětšujícím počtu odpadlíků to možná bude taky skupinová erotická hra. Ale o tom zase jindy.

Další erotické hry pro dospělé

Samozřejmě neexistuje jen tato specifická hra, ale existují další (více či méně skupinové) erotické hry – ty jsme sepsali do velkého článku s 9 takovými hrami pro dospělé.