Grupáč – je to splnění hromadného snu?

sexy hromadný sex Kdo jej nechtěl někdy v životě vyzkoušet? Kdo o něm někdy alespoň nesnil? Ano, řeč je o skupinovém sexu. Může jít o výměnu partnerů v párech, tam ale u žárlivých jedinců visí ve vzduchu riziko scény a následných výčitek. Pokud jde o ženy, často si představují sex s více muži najednou a naopak muži dávají přednost představě harému žen.

Grupáč – jak si tento sen uskutečnit?

Jednoduše. Pokud máte ve svém okolí nějaké kamarády či známé, o kterých víte, že jsou pro toto nadšeni, můžete to zkusit. Pro ulehčení atmosféry je lepší si něco popít a trochu se zrelaxovat a nechat věcem volný průběh. Nucené chování se obrací spíše v neprospěch celé naplánované akce (a fakt je i ten, že nejlepší akce jsou přeci ty neplánované).

To samé, pokud jste žena a víte o nějaké kamarádce, muž o kamarádovi, který by si rád vyzkoušel sex se stejným pohlavím nebo prostě jen trojku, švédskou nebo ruskou.

Další na řadě jsou inzeráty, kde se lidé na tyto praktiky hledají, ovšem tady nikdy nevíte, na koho narazíte a ve finále může být tento zážitek tím posledním, co se svém životě zažijete. Je proto potřeba jednat s rozvahou a být v tomto ohledu opatrný a obezřetný.

Profesionálové na pomoc

Pokud se vám hledání přes inzerát nezdá, můžete si zajistit služby společníků či společnic. Ale to už bude samozřejmě více strojené a hlavně: nebude to zadarmo, takže si připravte i pěknou zásobu dukátků do vaší portmonky.

Některým tato forma seznámení se nevyhovuje a vyhledávají spíš akce pořádané ve velkém – tzv. swingers. Jsou pořádané jako lesbické či gayské mejdany, kde si každý může najít tu svou či svého, nebo jako akce pro páry i příchozivší jednotlivce.

Nezasahujte příliš do skupiňáče

Akce mohou být tématické nebo nechají vše volně plynout. Nikdo vás tady do ničeho nenutí a navíc máte určitou jistotu, že by mělo vše probíhat hladce a bez zbytečných problémů, což se například nedá tvrdit o seznámení se přes inzerát, kde můžete jít s dotyčným na rande naslepo a třeba budete velmi zklamáni.

Tady alespoň víte, jak kdo vypadá, co se mu líbí, jestli se to líbí vám a zda tedy máte podobné choutky a pustíte se do dobrodružství…

Pokud se tedy do skupinového sexíku pustíte, přeji příjemnou zábavu a mnoho krásných zážitků!

Aneta
Aneta
Bývalá barmanka v erotickém podniku... ve své branži nemá už kam jinak povýšit/ponížit (je to stále to samé). Chce se přes psaní u nás seberealizovat a uzavřít za sebou divokou životní etapu. Pro spoustu lidí je téma eskortu, striptýzů a sexuálních podniků tabu, což i erotično obecně. Přitom nemusí...
Aneta
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. Šel bych do grupáče, je to můj tajný sen, ale prostě bojím se toho, že něco chytím. To by u vstupu musel být vyhazovač, co by pouštěl lidi pouze s aktuálním zdravotním výsledkem od doktora. Jinak bych se prostě bál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *