Oživte si sexuální život trochou her! Přeci kdo si hraje, ten nezlobí:) Dnes máme pro vás tipy na erotické hry, ke kterým nepotřebujete běžné propriety stolních her – hrací plochu, kostky, figurky, apod. Stolním hrám jsme se dosysosti věnovali v 6 dílném seriálu – Velká recenze erotických her 1/5.

Erotické hry pro více účastníků

Želva

Potřebujete stejný počet mužů jako žen. Pokud jsou dámy/pánové odvážnější, může být toto pravidlo porušeno. Udělejte na koberci, či větší posteli kruh, kde se bude střídat holka/kluk/holka/kluk atd. Na povel začnou partnera u sebe orálně dráždit. Ten kdo se první udělá, vypadne. Ten kdo první vypadne, musí ostatním splnit nějaký úkol (pokud možno sexuální, když jsou všichni eroticky naladěni).

Kamenná tvář

Poměrně oblíbená kratochvíle pro pány. U většího kruhového stolu, který má hodně přesahující ubrus, sedí muži/ženy dole bez. Pod stůl si vleze odvážná slečna. Hra spočívá v tom, že slečna dole musí orálně uspokojovat jednoho ze sedících. Ti na sobě nesmí nechat nic zdát. Hráči u stolu běžně konverzují a musí uhodnout, kdo je zrovna kouřen/lízán. Pokud to uhodne, tak uspokojovaný hráč musí splnit nějaký trest.

Pokud to neuhodne, tak musí jít sám pod stůl a pokračovat ve hře. Ne všichni pánové jsou ochotni jít pod stůl, takže se opravdu snaží uhodnout, kdo si dopřává pořádného orálku.

Ježek

O této hře jsme už dříve psali (více zde: Skupinová erotická hra – Ježek). Ale ve stručnosti: v místnosti jsou do kruhu umístěny židle. Účastníků musí být vždy více o jednoho, než je počet židlí. Na každé židli sedí nahý muž a kolem nich chodí ženy, do té doby, dokud hraje hudba.

Když přestane hrát, snaží si zasednout toho „svého“ hřebečka. Jelikož je účastnic vždy o jednu více, jedna má smůlu, na žádného kluka nenasedne a vypadává. Poté se odstraní jedna židle, takže okolní obecenstvo se rozšíří nejenom o jednu nešťastnici, ale i muže na židli. Takto se pokračuje do té doby, než všichni jsou vyřazeni.

Honzo vstávej

Pro hru potřebujete jednu slečnu a více mužů. Inspirace dětskou hrou „Honzo vstávej“ je jasná: na startovní „lajně“ je několik mužů (1 až více), kteří mají zavázané oči. Dle pokynů se pokoušejí poslepu postoupit o daný počet kroků. Jedna slečna je ukrytá někde v herní ploše s vystrčenou prdelkou. Ten kdo k ní jako první dorazí, má právo prvního zásunu.

Pokud je ve hře více slečen, je možné hru rozšířit následovně. Aniž by s ní mluvil, či se jí víc dotýkal, musí uhodnout, kdo to je. Pokud uhodne, tak má plusový bod. Pokud ne, tak žádný bod neztrácí. Na konci hry (která může mít libovolný počet „závodů“) se sečtou body a ten, který má nejvíce, si může ze slečen vybrat tu, se kterou chce strávit noc.

Hvězda

Princip je podobný jako u želvy. Zde ale dívky leží v kruhu hlavami u sebe (je jedno, jestli na břiše či zádech). Pánové přistupují jednotlivě k nim a střídají se na nich ve směru hodinových ručiček. Vítězem je ten, který vydrží co nejdéle nevystříknout.

Sexuální hry pro páry

Byla by škoda nabídnou hry pro dospělé jen pro odvázané skupinky přátel, kteří si chtějí společně užít. Sice je taková představa lákavá, ale podaří se jen málokdy na alkoholem ovíněné akci. Proto jsme do našeho seznamu přidali i nejoblíbenější párové hrátky, které mohou oživit váš sexuální život.

Nábytková jízda

Vyhraďte si na tuto hru co nejvíce čas (dle velikosti vašeho bytu). Účelem hry není zvítězit nad druhým, ale pomilovat se společně ve všech místnostech vašeho bytu a na každém kousku nábytku.

Po této hře se na svůj domov už nebudete dívat jako dříve. Budete vzpomínat, na přírazy ve stoje u knihovny, na nepohodlí barové stoličky v kuchyni, na ohnutí přes hranu vany, na všechny ty nové nábytkové polohy,… na stole, na židli, …

Sexy lístky

Potřebujete pro hru několik kousků papírů rozstříhaných na stejně velké lístky, fix a hodinky. Lístky si rozdělte na půl. Na lístky z jedné hromádky napište části těla (ňadra, krk, vagína/penis, nohy, bříško, …) a na druhou hromádku činnosti (líbání, cumlání, lechtání, hnětení…).

Poté jeden z hráčů si vezme po 1 lístku z každé hromádky a má 3 minuty na splnění jejich kombinace. Pokud chcete rozšířit své sexuální zkušenosti o netradiční hrátky, tato forma je ideální – je lehčí napsat, dráždi mi zadeček, než to říci narovinu. I přesto vám ale doporučujeme o sexuálních tužbách a snech s partnerem mluvit.

Jedlíkova milá

Pro tuhle hru si připravte prostěradlo, které můžete potřísnit, či poškodit – nejlépe lehce omyvatelné například latexové či lackové. A k tomu množství tekutých pochutin – šlehačku, med, sirupy, jogurty, kousky ovoce… Fantazii se meze nekladou. Nezapomeňte i na šátek na zakrytí očí.

Jeden z vás si zaváže oči. Druhý se položí na prostěradlo/podložku a poklade své tělo kousky ovoce, polije se čokoládou/šlehačkou/medem a nechá partnera to vše poslepu slízat.

Maximální slast

Vymezte si prostor, ve kterém se smíte pouze milovat – například prostěradlem na jednolůžko. Pouze v tomto prostoru se můžete milovat a měnit polohy. Zkuste experimentovat a opravdu se „vejít“ pouze do minimálního prostoru.

Kde koupit stolní hry pro dospělé

Pokud byste neměli fantazii na rozvíjení základních herních principů, které jsme vám ukázali v tomto článku, můžete si užít (jak ve skupině, tak páru) i s hotovými erotickými hrami. V základu jde o specifické stolní hry, které ale původně nevinné herní principy obrátí do dost dráždivé a lascivní hry. Pár tipů jsme pro vás připravili v recenzní sekci, nebo si můžete vybrat rovnou na doporučeném sexshopu.