Oživte si sexuální život trochou her! Přeci kdo si hraje, ten nezlobí:) Dnes máme pro vás tipy na erotické hry, ke kterým nepotřebujete běžné propriety stolních her – hrací plochu, kostky, figurky, apod. Stolním hrám jsme se dosysosti věnovali v 6 dílném seriálu – Velká recenze erotických her 1/5.

Erotické hry pro více účastníků

Želva

Potřebujete stejný počet mužů jako žen. Pokud jsou dámy/pánové odvážnější, může být toto pravidlo porušeno. Udělejte na koberci, či větší posteli kruh, kde se bude střídat holka/kluk/holka/kluk atd. Na povel začnou partnera u sebe orálně dráždit. Ten kdo se první udělá, vypadne. Ten kdo první vypadne, musí ostatním splnit nějaký úkol (pokud možno sexuální, když jsou všichni eroticky naladěni).

Kamenná tvář

Poměrně oblíbená kratochvíle pro pány. U většího kruhového stolu, který má hodně přesahující ubrus, sedí muži/ženy dole bez. Pod stůl si vleze odvážná slečna. Hra spočívá v tom, že slečna dole musí orálně uspokojovat jednoho ze sedících. Ti na sobě nesmí nechat nic zdát. Hráči u stolu běžně konverzují a musí uhodnout, kdo je zrovna kouřen/lízán. Pokud to uhodne, tak uspokojovaný hráč musí splnit nějaký trest.

Pokud to neuhodne, tak musí jít sám pod stůl a pokračovat ve hře. Ne všichni pánové jsou ochotni jít pod stůl, takže se opravdu snaží uhodnout, kdo si dopřává pořádného orálku.

Zjistěte kolik stojí nejlepší sexuální stolní hry
ZJISTIT CENU

Ježek

O této hře jsme už dříve psali (více zde: Skupinová erotická hra – Ježek). Ale ve stručnosti: v místnosti jsou do kruhu umístěny židle. Účastníků musí být vždy více o jednoho, než je počet židlí. Na každé židli sedí nahý muž a kolem nich chodí ženy, do té doby, dokud hraje hudba.

Když přestane hrát, snaží si zasednout toho „svého“ hřebečka. Jelikož je účastnic vždy o jednu více, jedna má smůlu, na žádného kluka nenasedne a vypadává. Poté se odstraní jedna židle, takže okolní obecenstvo se rozšíří nejenom o jednu nešťastnici, ale i muže na židli. Takto se pokračuje do té doby, než všichni jsou vyřazeni.

Honzo vstávej

Pro hru potřebujete jednu slečnu a více mužů. Inspirace dětskou hrou „Honzo vstávej“ je jasná: na startovní „lajně“ je několik mužů (1 až více), kteří mají zavázané oči. Dle pokynů se pokoušejí poslepu postoupit o daný počet kroků. Jedna slečna je ukrytá někde v herní ploše s vystrčenou prdelkou. Ten kdo k ní jako první dorazí, má právo prvního zásunu.

Pokud je ve hře více slečen, je možné hru rozšířit následovně. Aniž by s ní mluvil, či se jí víc dotýkal, musí uhodnout, kdo to je. Pokud uhodne, tak má plusový bod. Pokud ne, tak žádný bod neztrácí. Na konci hry (která může mít libovolný počet „závodů“) se sečtou body a ten, který má nejvíce, si může ze slečen vybrat tu, se kterou chce strávit noc.

Zjistěte kolik stojí nejlepší sexuální stolní hry
ZJISTIT CENU

Hvězda

Princip je podobný jako u želvy. Zde ale dívky leží v kruhu hlavami u sebe (je jedno, jestli na břiše či zádech). Pánové přistupují jednotlivě k nim a střídají se na nich ve směru hodinových ručiček. Vítězem je ten, který vydrží co nejdéle nevystříknout.

Sexuální hry pro páry

Byla by škoda nabídnou hry pro dospělé jen pro odvázané skupinky přátel, kteří si chtějí společně užít. Sice je taková představa lákavá, ale podaří se jen málokdy na alkoholem ovíněné akci. Proto jsme do našeho seznamu přidali i nejoblíbenější párové hrátky, které mohou oživit váš sexuální život.

Nábytková jízda

Vyhraďte si na tuto hru co nejvíce čas (dle velikosti vašeho bytu). Účelem hry není zvítězit nad druhým, ale pomilovat se společně ve všech místnostech vašeho bytu a na každém kousku nábytku.

Po této hře se na svůj domov už nebudete dívat jako dříve. Budete vzpomínat, na přírazy ve stoje u knihovny, na nepohodlí barové stoličky v kuchyni, na ohnutí přes hranu vany, na všechny ty nové nábytkové polohy,… na stole, na židli, …

Sexy lístky

Potřebujete pro hru několik kousků papírů rozstříhaných na stejně velké lístky, fix a hodinky. Lístky si rozdělte na půl. Na lístky z jedné hromádky napište části těla (ňadra, krk, vagína/penis, nohy, bříško, …) a na druhou hromádku činnosti (líbání, cumlání, lechtání, hnětení…).

Zjistěte kolik stojí nejlepší sexuální stolní hry
ZJISTIT CENU

Poté jeden z hráčů si vezme po 1 lístku z každé hromádky a má 3 minuty na splnění jejich kombinace. Pokud chcete rozšířit své sexuální zkušenosti o netradiční hrátky, tato forma je ideální – je lehčí napsat, dráždi mi zadeček, než to říci narovinu. I přesto vám ale doporučujeme o sexuálních tužbách a snech s partnerem mluvit.

Jedlíkova milá

Pro tuhle hru si připravte prostěradlo, které můžete potřísnit, či poškodit – nejlépe lehce omyvatelné například latexové či lackové. A k tomu množství tekutých pochutin – šlehačku, med, sirupy, jogurty, kousky ovoce… Fantazii se meze nekladou. Nezapomeňte i na šátek na zakrytí očí.

Jeden z vás si zaváže oči. Druhý se položí na prostěradlo/podložku a poklade své tělo kousky ovoce, polije se čokoládou/šlehačkou/medem a nechá partnera to vše poslepu slízat.

Maximální slast

Vymezte si prostor, ve kterém se smíte pouze milovat – například prostěradlem na jednolůžko. Pouze v tomto prostoru se můžete milovat a měnit polohy. Zkuste experimentovat a opravdu se „vejít“ pouze do minimálního prostoru.

Kde koupit stolní hry pro dospělé

Pokud byste neměli fantazii na rozvíjení základních herních principů, které jsme vám ukázali v tomto článku, můžete si užít (jak ve skupině, tak páru) i s hotovými erotickými hrami. V základu jde o specifické stolní hry, které ale původně nevinné herní principy obrátí do dost dráždivé a lascivní hry. Pár tipů jsme pro vás připravili v recenzní sekci, nebo si můžete vybrat rovnou na doporučeném sexshopu.

Klady

Zápory

Nejen pro páry, ale i párty skupiny Některé jen na 1 zahrání
Rozličné množství připravených úkolů Typicky papírové provedení
Nejen vanilkové, ale i BDSM ladění
Mnohdy jsou přibalené i erotické pomůcky
Zpestření večera - rychlé i pomalejší hry
Trivální provedení (kostky), i náročné (role-play)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Flagranti.cz Sexshop.cz Sexíčekshop.cz Růžovýslon.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 7 názorů

Hvězda zní zábavně :)) Jen tedy sehnat tolik párů a děvčat k tomu. Máte nějaké nápady, jestli na hromadné akce je nějaká seznamka, appka, či něco podobného, co se dá jednoduše využít? A kolik si myslíte, že je ideální počet těch děvčat dole?

Určitě je to zábavné i v praxi, jen to zrealizovat – narovinu na hromadné aktivity neznáme žádnou vyloženě seznamovací appku. Tam poslouží primárně jen Amatéři a podobné online seznamky, kde se rozhodně grouppen sex, swingers, bukkake a další hromadnější aktivity běžně organizují…

Dobrý den,
Z eroticky laděných her mohu nabdnout srovnání z vlastní zkušenosti. Z těch deskových jsem vyzkoušela Harašeníčko, ale moc se nám s přítelem nelíbilo.
Kdyžtak mi klidně napiště email, kdybyste chtěl další informace.
Hezký večer 🙂

Děkujeme za zpětnou vazbu 🙂

S partnerem budeme mít výročí tak sem mislela že mu koupím ňákou erotickou hru ale nevím která je lepší mohli byste mi něco doporučit

Hezký den – z stolních her, které jsem hráli (cca 7 kousků) bych vám dooručil https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/velka-recenze-erotickych-stolnich-her-rozkos-55/ – pro páry ideální a cena také není marná: https://www.lascivni.cz/rozkos-stolni-hra/

V sladkých hříčkách jsou docela dobře zapojené právě ty stužky, jedlá fixa a plyšová pouta – jsou sice solidně chatrná, ale jako doplněk postačí – je pravda, že v sladkých hříčkách jsou zapojené ty trapné méně – nejhorší jsou harašeníčko a sexy hrátky.

Nám osobně nejvíce sedí ty nevinné hrátky, případně Hříšnou jengu tu máme pár týdnů, ale moc jsme ji ještě nehráli, takže vám je nemůžu doporučit.

A jsou tam porad nejake svudne ukoly??
Nejsou tam nejaky trapny..treba jak v Harasenicku nejlepsi barva partnera a tak
jako ty Nevinne hratky nevim =D jako kdyz jsem cetla par ukolu co tam bylo =D tak mi to prislo az moc =D

Hezký večer – nevinné hrátky nejsou vůbec špatné, právě je hrajeme, takže recenze teprve bude – všechny stolní hry co jsme tu měli jsou v sekci testů a uživatelských recenzí.

Doporučil bych vám Rozkoš, ale není k dostání na moc e-shopech – případně Sex je hra, ale ta je s dostupností ještě horší.

U sladkých hříček je kladem, že má více typů hraní, takže když vám nesedne jeden, tak můžete zkusit další v rámci jednoho hracího pole. A z těch 6 vám pravděpodobně aspon 1 sedne.

Dobrý den, no vybírám nějakou erotickou hru pro přítele k narozeninám akorát nevím kterou. Koukala jsem na harašeníčko ale kamarádka mi řekla že je to nuda, nebo spíš pro zacínajici páry, a tak premyslim mezi hroz Nevinne hratky nebo Sexy hricky a nevim kterou =)

Spolupracujeme: