Jako sex-shop se označují všechny obchody (jak kamenné, tak internetové), které prodávají produkty spojené s erotickou – sexuální pomůcky pro dospělé, erotické prádlo, erotické romány, prezervativy a další podobné zboží.

Kamenné sexshopy

Výhodou fyzických/kamenných sexshopů je možnost osobně přijít, podívat se na zboží, hračky, prádlo… poznat ho, nechat si poradit od prodejkyně a hned také nakoupit. Nevýhodu je zpravidla vyšší cena proti on-line obchodům, protože nemusí živit ještě kamennou prodejnu, nájem, energie, prodavačku, … A také je zde problém s diskrétností, protože prodejnu musíte navštívit osobně.

Klady

Zápory

Možnost poznat zboží Vyšší cena
Rychlý nákup Menší diskrétnost
Možnost se poradit s prodejcem
Horší dostupnost v menších městech
Jaké sexshopy v ČR existují:
Šipka
Katalog sexshopů

Internetové sexshopy

On-line obchody s erotickým zbožím zažily největší růst v posledních 5 letech a citelně zasáhly off-line prodeje hraček pro dospělé. Umožňují vybírat si veškeré zboží z klidu a bezpečí domova = maximální diskrétnost. Ta je i při posílání zboží, takže nic na balíku/krabici neodkazuje na zboží, které je ukryté uvnitř.

Výhodou je zpravidla větší výběr, nižší ceny, ale nemůžete zboží poznat tak dobře, jako v běžném obchodu. Od toho tu je náš magazín s recenzemi, abyste věděli, které hračky se vyplatí kupovat.

Klady

Zápory

Větší výběr Horší informovanost
I netradiční pomůcky a speciality Dodání do x dní od objednávky
Maximální diskrétnost
Dostupné odkudkoliv
Často lepší cena než v kamenných

Doporučení

Zde je výběr pár on-line sex-shopů, které máme sami vyzkoušené díky x letému nakupování hraček do našich recenzí.

Růžovýslon.cz

Slon je jedním z našich nejoblíbenějších erotických internetových obchodů – i kvůli tomu, že mají peprnější videa u produktů = opravdu velmi názorná kdy vidíte, jak a kam se mohou zasouvat a používat, … Plus rychle expedují a mají sice ne obrovskou, ale pečlivě vybíranou a ručně tříděnou nabídku erotických produktů.

Sexshop.cz

Klasika klasik a pravděpodobně jeden z nejstarších sexshopů u nás – minimálně na poli internetu. Sortiment mají větší, zaměřují se hlavně na značkové kousky (i vlastní) a oproti konkurenci nabízejí i vlastní fotky produktů.

Sexshopík.cz

Tradičnější sexshop, který tu je s námi už roky. Nabízí solidní průřez mezi vibrátory, dildy, erotickým prádlem, … ale má trochu postarší design, takže si ho moc neužijete na tabletech či telefonech. Ale nakoupit se tu dá skvěle a očekávejte jako u ostatních rychlou a diskrétní zásilku.

Sexshopp.cz

Novější hráč na českém trhu, který si nás získal širokou nabídkou produktu a velmi promyšleným a čistým e-shopem. Vyznáte se v něm skvěle, oceňujeme filtraci a mají velmi pečlivé popisky všech svých produktů.

Spolupracujeme: