Chcete si užívat sex bezpečně, ale bojíte se pohlavně přenosných chorob a nechtěného těhotenství? V tom případě máte jen dvě možnosti. Zachovávat věrnost a oddávat se sexu se stálým partnerem, nebo se chránit.

Nejběžnější a nejdostupnější ochranou je kondom. Hormonální antikoncepce jeho užívání trošku vytlačila, ale proti nákaze pohlavně přenosnými chorobami je kondom stále nejdostupnější variantou.

Někteří muži se kondomům brání, říkají, že sex s kondomem je jako cucat zabalený bonbon. Pokud navštívíte stránky sexshopu kondomshop.cz, možná zjistíte, že kondom nejen nesnižuje kvalitu sexu, ale dokáže mu dát nový, dosud nepoznaný rozměr.

Technologie sexshopu

Sexshop je generován redakčním systémem BUXUS CMS společnosti ui42.

Sortiment

Sexshop dělá čest svému jménu. Je skutečným rájem kondomů. Jejich funkce rozhodně nespočívá pouze v zabránění nechtěného početí a k zábraně přenosu případných chorob. Kondomy jsou zde povýšeny na plnohodnotnou sexuální pomůcku. Jejich cílem je kromě výše zmíněných předností zkvalitnit sex, přivodit nové zážitky, prohloubit pocity.

Sám sebe označuje jako společensky odpovědnou firmu, která se snaží svým zbožím snížit počet potratů, ke kterým dochází kvůli nechtěným těhotenstvím. V kontextu sexshopu a hormonální antikoncepce zní toto tvrzení trošku jako reklamní fráze, ale něco pravdy na ní bude. Velký výběr kondomů přinášející nevšední zážitky je určitě cestou, jak probudit zájem o kondomy u mladší generace a počet nechtěných těhotenství tak aspoň o málo snížit. Kondomům je věnována celá kategorie.

Pokud tedy zákazník zavítal na stránky kondomshop.cz proto, že hledal kondom a zaujal ho název webu, rozhodně nebude zklamán. Nabídka kondomů je obrovská. Zákazník si může vybrat kondomy obsahující latex i nelatexové. Podrobné kategorie kondomů jsou přehledně uvedeny v levé části obrazovky, kde si zákazník může proklikem na jednotlivé kategorie sortiment prohlédnout. V nabídce jsou kondomy ultratenké, extrabezpečné, malé, velké, aromatické, svítící, žertovné, vroubkované.

Vybere si zkušený milovník, který pátrá po své oblíbeném zboží i nadšený začínající experimentátor. Internetový sexshop myslí na běžné zákazníky dávající přednost příznivému poměru ceny a kvality, ale na své si přijdou i milovníci luxusu, kteří si neváhají připlatit za kousky drahých značek.

Ačkoliv je kondomshop.cz primárně zaměřen na kondomy, sortiment je tvořit širší nabídkou erotických pomůcek. Naleznete zde vibrátory, umělé vaginy, erotické prádlo, lubrikační gely a mnoho dalšího zboží.

Značky

Tento obchod si zakládá na spolupráci s dodavateli kvalitních a ověřených značek. U kondomů patří mezi tyto vyvolené značky Durex, EXS, Masculan, Pasante, Secura, Vitalis. Z ostatního zboží mají velké zastoupení třeba značky Pipedream, Satysfier, Tenga, Seven creations, LELO, Vibe Therapy, You2Toys, Lybaile, Orion nebo Fun Factory.

Certifikáty

Pokud e-shop získá nějaký certifikát, zpravidla se jím rád na svých stránkách pochlubí. Zvyšuje tím svou důvěryhodnost. Jedná-li se o certifikát známý a všeobecně uznávaný, může jeho vlastnictví přijmout k nákupu nedůvěřivé a nerozhodné váhavce.

Jdi na Kondomshop.cz
ZJISTIT CENU

Sexshop se pyšní certifikátem „Ověřeno zákazníky“ od nákupního portálu Heuréka. Jako další plus sexshop uvádí ocenění shop roku 2018 za kvalitu v oblasti erotického zboží. Uvedená tvrzení jsou dohledatelná a jejich pravdivost je tedy možné ověřit.

Obchod, který se pyšní výše zmíněnými certifikáty, lze považovat za poměrně spolehlivý a prověřený. Vlastnictví certifikátů je tedy motivací k nákupu i pro méně důvěřivé jedince, riziko je zde mnohem nižší než u jiného neprověřeného e-shopu.

Objednávka

Při objednávce je důležitý správný výběr zboží. Na sexshopu kondomshop.cz se nedá očekávat žádný větší problém. Zboží je logicky roztříděno do kategorií podle určení pro muže a ženy. Tematicky jsou vyčleněny kondomy, erotické prádlo, lubrikační gely, umělé vagíny a další kategorie. Zvláštní kategorie je věnována zboží, které je právě v akci. V rámci kategorií se nacházejí podkategorie.

Každý výrobek je vyobrazen, je zde uvedena cena, cena po slevě a výrobek je podrobně popsán včetně jeho funkce a využití. Pokud se zákazník pro výrobek rozhodne, může ho vložit do nákupního koše jednoduchým kliknutí na ikonu nákupního vozíku. Následně může pokračovat v prohlížení a dalším nákupu.

Při nákupu určité položky je zobrazeno upozornění, v jaké hodnotě musí zákazník objednat zboží, pokud chce mít dopravu zdarma. Zároveň jsou zákazníkovi nabídnuty výrobky, které souvisejí s jeho dosavadní objednávkou, a mohly by ho tudíž zajímat. V dalším kroku nákupu zákazník vyplňuje dodací a fakturační údaje, vybírá si způsob platby a dodání. Objednávka je zakončena přehledným souhrnem a odeslána.

Pokud by se zákazník v průběhu objednávky dostal do problémů, chtěl by něco změnit nebo by potřeboval poradit, kondomshop.cz nabízejí několik způsobů komunikace. K dispozici je e-mailová adresa a telefonická podpora. Oba kontakty jsou uvedeny na viditelném místě obrazovky, zákazník tedy může požádat o pomoc.

Pro vyřešení problému je možno rovněž využít chat, jehož okno se zjevuje v pravém dolním rohu obrazovky. Objednávka by tudíž měla proběhnout hladce. Pokud by přesto při dodání zboží došlo k záměně, poškození nebo jinému zádrhelu, najde zákazník srozumitelný postup k reklamaci ve zvláštní sekci.

Platební podmínky

Zákazníci tohoto sexshopu mají na výběr několik způsobů platby. Při platbě předem není za platbu účtován žádný poplatek. Zákazník může zaplatit on-line platební kartou nebo převodem na účet. V případě převodu dochází k expedici zboží až po připsání platby na účet. U nedůvěřivých a konzervativních zákazníků je oblíbená platba na dobírku, kdy je zboží uhrazeno v hotovosti při převzetí zboží.

Dodání zboží

Tento specializovaný obchod nabízí výběr ze způsobů dopravy, které jsou v současné době považovány za standard. Zákazník si může zvolit doručení Českou poštou, zásilka bude doručena jako balík do ruky. Dodání trvá dva až tři pracovní dny, zásilka je doručena na konkrétní adresu uvedenou v objednávce.

Pokud chce zákazník dopravu zdarma, musí udělat objednávku v minimální hodnotě 1400 Kč. Zákazníci, pro které Česká pošta není oblíbeným partnerem, mají možnost využít služeb alternativního dopravce, kterým je kurýr s volnou kapacitou v daném regionu.

Stejně jako u pošty trvá dodání dva až tři pracovní dny a stejná je i minimální hodnota objednávky v případě doručení zdarma. Pokud nebude dodržen minimální limit objednávky, stojí v případě pošty i kurýra doručení 89Kč. Třetí možností je Zásilkovna.

Doba doručení je udávána jeden pracovní den, po jeho uplynutí si zákazník vyzvedává balík osobně v místě určení. Cena této služby je však poněkud matoucí. Ve sloupci s cenami je u Zásilkovny uvedeno dodání zdarma.

V textu je však červeně zvýrazněná poznámka o dodání zdarma v případě minimální hodnoty objednávky 1000 Kč. Z ceníku není zřejmé, kolik stojí zásilka do Zásilkovny, pokud hodnota objednávky nedosahuje požadovaný limit 1000 Kč.

Při pokusu o vyjasnění situace s operátorem pomocí chatu přišla místo odpovědi zpráva, že operátoři jsou vytíženi a je potřeba vznést dotaz e-mailem. Zajímavou možností u dopravy je doplatit si 9 Kč za dodání bez stresu.

Prodejce se zavazuje, že v případě ztráty nebo poškození objednávky nebude zákazník nucen stresovat se dohadováním s dopravcem a bude mu odeslána objednávka náhradní. Veškeré zásilky jsou dodávány diskrétně bez označení, zákazníkovo soukromí nebude narušeno.

Finální hodnocení

Kondomshop.cz je plnohodnotný sexshop se širokou nabídkou, jeho vlajkovou loď ovšem tvoří kondomy. Z kondomů jsou zde zastoupeny kvalitní značky, zohledněna je různá cenová kategorie, výběr druhů je obrovský.

Ostatní zboží je rovněž zastoupeno v dostatečně široké míře. Výběr zboží na tomto shopu je logický a jednoduchý, zákazník může použít pokročilé filtry a vybírat podle druhu zboží, ceny, značky, místa původu, materiálu a tato hlediska různě kombinovat.

Vyobrazené zboží vypadá reálně, obrázky jsou dobře viditelné. Nevýhodou e-shopu jsou místy příliš veliké fotografie překrývané textem, který je kvůli malému kontrastu špatně čitelný. Rušivě až podbízivě působí u zboží velké barevné nápisy typu „akce, sleva, jde na dračku“, které snižují přehlednost, ale nepřinášejí žádnou hodnotnou informaci.

Celkově by obchodu prospělo zapracovat na grafice, ubrat barvy a bezobsažná sdělení. Pozornost by měli věnovat jazykové korektuře. Jedná se o slovenský sexshop a míchání českého a slovenského jazyka působí neprofesionálně.

Přes výše uvedené nedostatky si však shop zaslouží pozornost nejen zájemců o kondomy. Širokou nabídkou, příznivými dodacími podmínkami a vstřícnou komunikací by sexshop kondomshop.cz neměl uniknout pozornosti zájemců o erotické zboží.

Klady

Zápory

Široká nabídka Nepřehlednost některých sekcí
Ráj kondomů Podbízivost u zlevněných produktů
Propracovaná zákaznická podpora Používání „českoslovenštiny“
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: