Muži to jistě znají. V noci se jim zdál lechtivý sen a ráno měli „vlhké“ trenýrky / pyžamo. Poluce je samovolné uvolnění spermatu z penisu, které probíhá ve spánku. Označuje se někdy jako „mokré sny“. Příčiny poluce nejsou prozatím známy.

Co může být obsahem erotických snů (nejen u mužů)?

Erotické sny se zdají od nepaměti. Snad každému se někdy nějaký ten sen zdál. Mně osobně se zdávají pravidelně a musím uznat, že kolikrát nad jejich námětem doslova kroutím hlavou. Zažijete toho mnoho, od soulože s bývalým partnerem, přes incest, sex s kamarádem , kamarádkou, po hrátky s naprosto cizím člověkem na neznámém a nikdy nevídaném místě.

Jaké sexuální sny se nejčastěji objevují?

Někteří zastávají názor, že sny vědomě prožíváme stejně tak, jako svět, ve kterém se pohybujeme ve chvílích, kdy bdíme. Toto je samozřejmě velmi diskutabilní, ale zároveň tento postoj vede k určitému zamyšlení se.

Konkrétně ve spánku je možné dosáhnout hodně bouřlivých orgasmů bez užití dráždění.

Vše tedy vychází pouze a jen z hlavy a jejích snových vizí, což je opravdu zajímavé a také vědecky podložené. Samozřejmě, spousta lidí při prožívání erotického snu masturbuje, není to nic nenormálního a je to naprosto přirozené. Jde o uvolnění se, potěšení, o nový zážitek.

Projeví se i ty nejtajnější erotické tužby

Mnoho lidí si tímto kompenzuje nějaký svůj blok, který v osobním životě mají. Pokud například muž miluje S/M a doma se mu dostává pouze a jen klasiky, navíc jenom v misionářské poloze, většina jeho erotických snů se bude točit kolem bičů, důtek, pout a řetězů.

Naopak dívka tvářící se jako bisexuální (možná prozatím nevědoucí o své lesbické identitě), žijící s partnerem, bude mít sny, v nichž se budou objevovat ženy a bude uspokojována jimi, jelikož podvědomě po nich touží, ale ve skutečnosti si musí vystačit s mužem, kterého má možná ráda, ale v jejím nitru dříve či později dá spíše přednost ženám.

Erotické sny jsou jedněmi z nejvíce se objevujících a zdajících se snů vůbec, navíc dle mého názoru také nejpříjemnějších. Každý by si je měl přebrat podle svého, zda na něco poukazují, či jsou jen úsměvným zpestřením uspokojivého sexuálního života.

Spolupracujeme: