Značka Shots ToyS mě posledně zaujala honítky Easy Rider – solidně to natřely tehdejším bestsellerům od Tengy. Jejich nová řada Sausages to chce dokázat znovu. Má na to?

Sausages (jak název napovídá) vypadají jako designové tlusté párky. Ne opravdu si nedělám srandu – podívejte se na okolní fotografie. Honítka jsou „obalená“ v plastovém střívku, které se musí svléknout před použitím. Na každé straně je fólie uzavřena plastovým očkem (stejným způsobem jako špekáčky). Stačí jedno šmiknutí či říznutí a je pryč.

Umělá vagína Shots Toys v detailní recenzi a videu

Honítka jsou trojího typu (stejně jako nižší řada) – Oral, Anal a Vaginal. Každý z typů nabízí jinou vnitřní strukturu a také jiný vzhled. Plus každý typ má dvě odlišné verze. Soft (jemná) pro jemnější dráždění a Hard (tvrdá) pro užší profil, který je mnohem intenzivnější v stimulaci.

Každý z typů honítek (je jich 6 + pár designových variant pro americký/evropský trh) má svůj unikátní designový obal – například Soft Anal vypadá jako zebří kůže. Honítka tak jsou pěkným doplňkem. Tedy pokud byste ho chtěli používat jako doplněk.

Po prostřižení obalu se dá jednoduše vrchní fólie svléknout a odhalí se tak černý plastový tubus. Uvnitř se nachází silikonová průhledná výstelka s množstvím dráždivých výstupků – jak jinak. Vstup není realistický (což je poměrně překvapující, protože Shots Toys si potrpěla právě na realističnost). Prostě pro vstup penisu je jen kruhový otvor.

Rozhodně na více použití

Výstelka se dá jednoduše vyjmout, takže se honítko dá používat mnohokrát a mnohokrát – po použití se totiž vyjme a lehce vyčistí. Ke každému honítku je dodáván lubrikant na vodní bázi o objemu 5 ml (u modelu Oral jsou to dokonce dvě balení). Netuším, proč zrovna u něj dali 2 balíčky.

Každá z vložek má jinačí vnitřní profil – námi testovaný Anal Soft má užší výstelku a množství podélných dráždicích bodů hned za vstupem. Je chvályhodné, že každá z vložek (Oral, Anal, Vaginal) má výrazně odlišnou vnitřní strukturu.

Teď k samotnému používání. Netuším co to vývojáře z Shots Toys napadlo, ale výstelka má uzavřený jeden konec – což celkem ztěžuje samotné používání, protože stlačovaný vzduch, který před sebou stlačuje penis při zasouvání, posouvá vnitřní vložku hlouběji do hračky a tím ji ještě zmenšuje (zmenšuje hloubku). ALE dá se na tento neduh vyzrát – stačí lehce povysunout výstelku, aby těsně nedoléhala k okraji. Pak už zasouvání nic nebrání a plně oceníte vnitřní strukturu vložky.

Honítkoregulaci sání/podtlaku – stačí překrýt maličký otvor na konci tubusu a hned se zvýší intenzita hraní. Je zajímavé, že podobná regulace bývala u Tengy/Shots Toys jen u modelů, které napodobovaly orální sex (kde opravdu slečna mohla sát penis).

Porovnatelný i s dražšími kousky?

Materiál vložky je super (dle výrobce jde o prémiový silikon, který byl vybírán s velikou pečlivostí – blablabla klasické prodejní kecy), obal je také skvělý, ale to používání je problematičtější. Jako plus vidím to, že vnitřní výstelka se dá používat i bez tubusu, což ještě rozšiřuje použití honítka. Je to skvělý posun od řady Easy Rider (která neměla chybu, ale měla stereotypnější vnitřní struktury).

Klady

 •  

  Skvělý silikon

 •  

  Výrazná struktura vložky

 •  

  Nenápadný vzhled

Zápory

 •  

  Vložka při použití klade velký odpor

Bohužel tento model je vyprodaný, ale doporučujeme vám podobný od stejné značky:

DO OBCHODU