Chceme vám poradit… A je jedno jestli půjde o inspiraci k novým erotickým hrátkám v posteli (či jiném místě), skvělým erotickým hračkám, které vás vynesou do výšin, nebo jen potřebnou rady o čemkoliv „sexy“ či tabu.

Poradna o sexu

Sexuální poradna pro muže i ženy je připravená na vaše dotazy. Má jednoduchou strukturu, anonymní dotazy pro každého a rychlé položení dotazu – svůj dotaz můžete mít odeslaný během pár chvil. Svůj dotaz můžete odeslat přes formulář níže – e-mail potřebný pro jeho vložení si můžete klidně vymyslet, je jen pro potřeby samotného formuláře, nijak s ním nenakládáme.

Vyhledávání v poradně

Klidně před odesláním dotazu vyhledejte důležitá hesla/klíčová slova z vašeho dotazu v našem hledání v této sexporadně a dalších komentářích na webu (třeba už jsme danou problematiku řešili a vy se tak hned dostanete k vhodné odpovědi na váš problém).

 

Hledejte
Rubriky
Recenze erotických pomůcek
Návody na sexuální hrátky
Sexuální praktiky a jak na ně
Recenze českých sexshopů
Rozhovory nejenom o sexu
Tipy a reportáže z erotických akcí
Značky erotických hraček
Slovník erotických pojmů

Hledané: velikost penisuvýběr hračekvýdrž v sexu

 

Napište svůj sexuální dotaz

Svěřte se nám anonymně se svým intimním problémem (jak sexuálním, tak vztahovým) a my se vám budeme snažit odpovědět co nejrychleji (a snad i výborně).

Komentáře
 1. Dobrý den mám problém při sexu nemám vůbec žádnou vydrž tak jse chci zeptat jestli nejsem nemocní a jestli stim jde něco dělat a čím to je

  • Martina rádce

   Dobrý den, neuvádíte v dotazu svůj věk ani jak často jste sexuálně aktivní, zda pravidelně masturbujete, apod. Pokusím se Vám tedy odpovědět obecně.

   Kratší trvání pohlavního styku není nic neobvyklého. Zejména u mladých mužů kteří jsou silně pohlavně vzrušiví nebo delší dobu sexuálně abstinovali. Překotný výron semene se obvykle díky dozrávání a pravidelnému sexu upraví.

   Složitější to bývá u mužů středního věku, kteří mají dlouhodobější partnerský a sexuální vztah. Část z nich začne předčasná ejakulace stresovat, trápí je, že partnerku dostatečně neuspokojí. Je pochopitelné, že mají obavy, zároveň si však neuvědomují, že zejména stres výrazně negativně ovlivňuje naši psychiku. Obecně lze doporučit snažit se být co nejvíce v psychické pohodě. Pokud obtíže v oblasti psychiky přetrvávjí, je vhodná konzultace s psychologem nebo sexuologem.

   Samozřejmě pro oddálení ejakulace máme i další možnosti, např.:

   – Použití kondomu (klidně i silnějšího) se znecitlivujícím účinkem, popř. hrubším povrchem.
   – Gel nebo sprej s látkou, která snižuje citlivost žaludu. Je však potřeba látku opláchnout z penisu už přes pohlavním stykem, aby nedošlo k nežádoucímu znecitlivění pochvy. Je důležité odhadnout správnou dávku, aby pohlavní styk nebyl naopak příliš dlouhý. Použití může mít i vedlejší účinky –snížení intenzity orgasmu muže nebo snížení schopnosti orgasmu dosáhnout.
   – Technika přerušované soulože, popř. zkrácení intervalu mezi jednotlivými souložemi v průběhu týdne. Čím delší bývá přestávka v sexu, tím poté bývá samotný pohlavní akt kratší. Častější soulož obvykle prodlouží dobu, za kterou dochází k ejakulaci.
   – Technika „start stop“ – muž nebo žena stiskne krátce před ejakulaci pevně žalud, což zabrání výronu semene. Tato technika vyžaduje určitý odhad a cvik. Ale pohlavní styk tím lze prodloužit poměrně významně. Muž může tuto techniku trénovat během masturbace, bývá ale žádoucí, pokud se zapojí i žena.
   – Užití léků, bývá nejspolehlivější metodou pro oddálení ejakulace. Je však potřeba je většinou užívat přibližně 2 hod. před ejakulací.
   – Doplňky výživy.
   – Posílení svalů pánevního dna.

 2. michal

  Ahoj je mi 15 bojím se když budu furt honit svůj penis že mi dojdou spermie.

  • michal

   a ještě chci dodat za kamarádku taky 15 jak se zachovat když má menstruaci

   • Zdravím,

    pokud chcete mít s touto kamarádkou pohlavní styk během menstruace, je dobré dbát na hygienu (sprcha, kondom). Úplně bych v těchto dnech nedoporučovala prstění ani orální sex.

    Žena je v těchto dnech citlivější – náladově i sexuálně, takže může dojít k rychlejšímu a intenzivnějšímu orgasmu. Na druhou stranu některé ženy v tomto období sex mít nechtějí. Takže to nechcete na ni, jestli něco bude.

    Každopádně nezapomínejte na to, že menstruace znamená, že je žena biologicky dospělá a každý nechráněný styk může vést k početí dítěte. Takže je dobré na ochranu nezapomínat 🙂

  • Zdravím,

   bát se nemusíte, spermie Vám určitě nedojdou 😉

 3. Dobrý den chtěl bych se zeptat na výdrž v sexu? Zde existují nějaké léky nebo něco jiného co by mi pomohlo? Má erekce je velmi rychlá a me přítelkyni to vadí. Prosím dá jse to léčit nebo mám navštívit lékaře. Prosím o radu dekuji

  • Martina rádce

   Dobrý den, kratší trvání pohlavního styku není nic neobvyklého a trápí poměrně hodně mužů. Některé navíc začne předčasná ejakulace stresovat, trápí je, že partnerku dostatečně neuspokojí. Je pochopitelné, že můžete mít obavy, ale je potřeba si uvědomit, že zejména stres výrazně negativně ovlivňuje naši psychiku. Obecně lze doporučit snažit se být co nejvíce v psychické pohodě.

   Pokud Vaše obtíže trvají již delší dobu, doporučila bych se obrátit na odborníky (např. sexuolog). Popř. obvodní lékař, který by Vás měl nasměrovat, s kým problematiku dále řešit.

   Dále můžete vyzkoušet:
   – Použití kondomu (klidně i silnějšího) se znecitlivujícím účinkem, popř. hrubším povrchem.
   – Gel nebo sprej s látkou, která snižuje citlivost žaludu. Je však potřeba látku opláchnout z penisu už přes pohlavním stykem, aby nedošlo k nežádoucímu znecitlivění pochvy. Je důležité odhadnout správnou dávku, aby pohlavní styk nebyl naopak příliš dlouhý. Použití může mít i vedlejší účinky – snížení intenzity orgasmu muže nebo snížení schopnosti orgasmu dosáhnout.
   – Technika přerušované soulože, popř. zkrácení intervalu mezi jednotlivými souložemi v průběhu týdne. Čím delší bývá přestávka v sexu, tím poté bývá samotný pohlavní akt kratší. Častější soulož obvykle prodlouží dobu, za kterou dochází k ejakulaci.
   – Technika „start stop“ – muž nebo žena stiskne krátce před ejakulaci pevně žalud, což zabrání výronu semene. Tato technika vyžaduje určitý odhad a cvik. Ale pohlavní styk tím lze prodloužit poměrně významně. Muž může tuto techniku trénovat během masturbace, bývá ale žádoucí, pokud se zapojí i žena.
   – Užití léků, bývá nejspolehlivější metodou pro oddálení ejakulace. Je však potřeba je většinou užívat přibližně 2 hod. před ejakulací.
   – Doplňky výživy.
   – Posílení svalů pánevního dna.

 4. Sex si užívám ale nemůžu dokončit vyvrcholení. Jsou nějaké léky na urychlení ejakulace?

  • Martina rádce

   Dobrý den, přetrvávají vaše obtíže s vyvrcholením i při masturbaci nebo orálním sexu? O lécích na urychlení ejakulace bohužel nevíme, můžeme doporučit zkoušet jinou techniku styku, různé polohy, apod. Pokud je problém dlouhodobý, je také možná konzultace s lékařem – urolog nebo sexuolog. Tyto problémy je vždy vhodné řešit individuálně a osobně.

 5. Jaroslava

  Můj přítel ve věku 42 let nepotřebuje sex je to normalni

  • Hezký den,

   slovo normální není úplně ideální – u někoho to normální je, u jiného ne. Záleží na zdravotním stavu Vašeho partnera, na tom, jestli nemá náročnou práci (fyzicky nebo psychicky), také je podstatné, jestli sex nepotřeboval nikdy nebo je to pouze záležitost poslední doby.

   Pokud je zdravý, mohl by mu se sexuálním apetitem pomoci kotvičník. Ale pokud to byl dříve náruživý milenec a najednou sex nepotřebuje, doporučila bych mu návštěva lékaře, protože by se mohlo jednat o zdravotní problém.

 6. Janusz

  Mám mokrý penis a chci se i sex přes vagíně nyní potřebují to teče mí spermie .

  • Hezký den,

   děkujeme za hezkou básničku 🙂

 7. Ahoj chci se zeptat mi s mojí přítelkyní jsme dosáhly věku 15 let. A chceme mít první sex v životě. Proto chci poprosit o podrobný návod jak na sex.

  předem děkuji za odpověď

  • Zdravím,

   no podrobný návod – to je docela těžké. Každopádně taková univerzální rada:

   1.Nezapomeňte na ochranu!
   2.Je dobré nepodcenit předehru – dlouhé mazlení Vaši přítelkyni i Vás navnadí a opadne z obou stres. Přítelkyni můžete dráždit i prsty, a tak ji pozvolna uvolňovat. Pak, až budete mít pocit, že jste oba připraveni, do ni proniknete. Nejprve ji to může bolet, takže se pohybujte opatrně, ale tato prvotní bolest by neměla trvat dlouho. Až bolest poleví, můžete začít přirážet rychleji – tak jak to budete cítit.

   Sex je hodně intuitivní záležitost, takže to dělejte tak, jak to cítíte. Poprvé to nemusí vždy dopadnout na výbornou, ale to je normální. Je dobré se s partnerkou pak o tom bavit a zjišťovat, co se ji líbí a co naopak ráda nemá. Jenom se ji na to neptejte při každém přírazu 🙂

   Nebojte se, nikdo od Vás nebude očekávat, že hned napoprvé budete nejlepší milenec – Vaše schopnosti se budou vyvíjet a do budoucna je dobré se v této oblasti dále vzdělávat.

 8. Martina Blažková

  Dobrý den , nevím zda to sem patří nebo ne , ale mám otázku . Měla sem 2,5 roku tělísko (Danu) kterou jsem si 19.5.2020 nechala operačně vyndat , pokoušíme se s přítelem o miminko a stále se nedaří už i přestávám věřit jestli vubec miminko můžu ještě mít . Po miminku hodně toužíme a mě to dost štve , že to stále nejde . Když jsem Danu měla tak sperma šlo automaticky ze mě ven a né do vnitř , to samé máme i teď celou dobu . Před měsícem jsem zkusila jeden způsob aby sperma nevytékalo a ono se to podařilo dokonce 2krát . Menstruace se nedostavila tak jsem si myslela , že jsem těhotná ale teď jsme měli po dlouhé době pohlavní styk a já začala trošku krvácet tak nevím zda se menstruace dostavila zrovna dnes 30.8.2020 den před koncem měsíce a nebo se mohli něco porušit ze vnitř . Těhu testy vycházeli negativní ale stále nechápu nevolnosti , návaly tepla , nechuť k jídlu a cigaretám a podobně .
  Potřebuji radu alespoň jak otěhotnět . Děkuji

  • Hezký den,

   po vysazení jakékoliv antikoncepce (tam se řadí i nitroděložní tělíska) potřebuje tělo nějaký čas na “očistu”. Také se dost často stává, že pokud se pár až moc snaží o miminko, nedaří se – což nepomáhá psychickému stavu obou a o to náročnější je pak početí. Je to takový začarovaný kruh.

   Každopádně, pokud máte pocit, že byste mohla být těhotná, zajděte za svým gynekologem. Návštěvu u něj si můžete domluvit i v případě, že byste těhotná nebyla – může Vás vyšetřit a zjistit, jestli neexistuje nějaký zdravotní problém, proč nemůžete počít.

   Jinak žádná rada, jak otěhotnět bohužel neexistuje – někomu to jde samo, jiní se snaží a i když jsou zdraví, stejně to nejde. Můžu Vám jenom poradit, abyste to zkoušeli dála případně si zajděte za svým doktorem.

 9. Dobrý den úplně jsem nenašel kam zde napsat testerům chci pořídit další hračku a mám zálusk na LELO Sona 2 . koukal jsem že jste testovali,ale našel jsem LELO Sona 2 Cruise Cerise a LELO Sona 2 kde je slušný rozdíl v ceně zajímá mě jaký konkrétní rozdíl je v těchto hračkách jeli vám známo. Nebo . Nebo jakou podtlakovou hračku by doporučili okamžitě můžu nakoupit něco cca do 2500 na dražší bych musel počkat do další výplaty a mám to tak na vlnách že se mi asi úplně čekat nechce. Hledám něco co nebude nic extrémně hlučné kvůli dítěti. Předem díky za odpověď

  • Hezký den, omlouvám se za pozdní reakci, ale váš dotaz spadl do spamu. Raději bychom vám doporučili počkat na výplatu a koupit si vyšší model – typicky ale se Sonou nemáme tak dobré zkušenosti jako s klasickými Womanizéry či Satisfyery.

 10. Tomáš

  Dobrý den. Mám problém s vydrží při milování. Většinou vydržím max dvě minuty, a je hotovo. Penis je sice ještě chvíli v pevném stavu, ale není chuť pokračovat. Partnerka je ze mě nešťastná, protože z toho chudák nic nemá. Mě osobně to trápí taky a už dlouho. Jen jsem to neřešil. Co se dá dělat proto, abych vydržel co nejdyl bez ejakuace? Zajímavé pro mě je, že pokud jsem opilí, tak jsem schopen se milovat třeba půl hodiny v kuse i dýl. Ale za střízliva to prostě nejde. Jsme z toho oba nešťastný, a už to začíná být dost na hraně, protože ne jen že se mnou žena nechce spát, ale bojím se, že si to hledá jinde. Moc vás prosím, můžete mi poradit, pomoct. Děkuji.

  • Martina rádce

   Dobrý den, možnost delší ejakulace po požití alkoholu může být ukazatelem toho, že se v daný okamžik uvolníte a jste “psychicky” v pohodě. Naopak za střízliva už se povědomě bojíte, že vyvrcholíte předčasně. Ve Vašem případě bych se obrátila na odborníka – psychologa či sexuologa, kteří Vám mohou doporučit i podpůrnou psychoterapii. Obecně sexualitu výrazně ovlivňuje naše celkové psychické rozpoložení.

   Neuvádíte, zda jsou zkoušeli nějaké techniky nebo prostředky pro oddálení ejakulace, proto je pro přehled níže zmíním:

   – Použití kondomu (klidně i silnějšího) se znecitlivujícím účinkem, popř. hrubším povrchem.
   – Gel nebo sprej s látkou, která snižuje citlivost žaludu. Je však potřeba látku opláchnout z penisu už přes pohlavním stykem, aby nedošlo k nežádoucímu znecitlivění pochvy. Je důležité odhadnout správnou dávku, aby pohlavní styk nebyl naopak příliš dlouhý. Použití může mít i vedlejší účinky –snížení intenzity orgasmu muže nebo snížení schopnosti orgasmu dosáhnout.
   – Technika přerušované soulože, popř. zkrácení intervalu mezi jednotlivými souložemi v průběhu týdne. Čím delší bývá přestávka v sexu, tím poté bývá samotný pohlavní akt kratší. Častější soulož obvykle prodlouží dobu, za kterou dochází k ejakulaci.
   – Technika „start stop“ – muž nebo žena stiskne krátce před ejakulaci pevně žalud, což zabrání výronu semene. Tato technika vyžaduje určitý odhad a cvik. Ale pohlavní styk tím lze prodloužit poměrně významně. Muž může tuto techniku trénovat během masturbace, bývá ale žádoucí, pokud se zapojí i žena.
   – Užití léků, bývá nejspolehlivější metodou pro oddálení ejakulace. Je však potřeba je většinou užívat přibližně 2 hod. před ejakulací.
   – Doplňky výživy.
   – Posílení svalů pánevního dna.

 11. Dobrý den chtěl bych se zeptat mám 34 roku a nechce se mi stavět penis ani při sexu a masturbaci co se stím dá dělat děkuji za odpověď

  • Hezký den,

   s tímto problémem bych navštívila lékaře.

 12. Tomáš

  Dobrý den, pritel kouka na videa která jsou spojena se školením, oblékání gumových obleků, holinky, roubiky, pouta a mučení. Nejvíc mě šokuje ze kouká na videa která se týkají třeba smrti uškrcením a nebo oběšením. U těchto videjí se sexuálně uspokojuje. Nevím jak pripadne se o tom s pritelem bavit a hlavně co si o tom tak nějak myslet?

  • Hezký den,

   je pravda, že každého vzrušuje něco jiného a nedá se soudit, co je a není normální. Zkuste se ho zeptat, co přesně ho na tom vzrušuje. Případně kdyby Vás to hodně znepokojovalo, zajděte za terapeutem – nejprve klidně sám, svěřte se mu se svými obavami a strachy a časem se k Vám třeba přítel přidá.

 13. Dobrý den chtěla bych se zeptat jak je možné ,že když máme s přítelem sex v kamionu tak vydrží docela dlouho ,ale když máme sex normálně doma v posteli tak se na něm 2x zavrtim a je konec. Čím to může být a jak si s tím poradit co pomůže aby to bylo delší i v posteli,protože zatím to vždy bylo dlouhý jen v kamionu. Děkuji za radu.

  • Martina rádce

   Dobrý den, vaši otázku bych spíše směřovala na vašeho partnera. Jedině on dokáže posoudit, proč se v kamionu dokáže natolik uvolnit, že je sex delší a naopak doma je to pro něho problematické.

 14. Kamojdaa

  Skoro” pohlavní styk?

  Dobrý den, mám jeden menší problém. S přítelem jsme se rozhodli že budeme mít můj první pohlavní styk (je mi 16 let), ale nešlo to – cítila jsem tak silnou bolest, že jsme toho nechali, jelikož jsme byli na chatě pár dní, rozhodli jsme se to zkoušet i následující dny – se stejným výsledkem. O pár týdnů jsme se to rozhodli zkusit znovu, bohužel zase bez výsledků, způsobuje mi to doopravdy velké bolesti. Už si nevím rady, s kamarádkama jsme se bavily a uvažovaly zda nemůže jít o takzvaný “vaginusmus”? Moc o tomto nevím, něco málo jsem si o tom přečetla na wikipedii. Každopádně předem děkuji za odpovědi a rady.

  • Hezký den,

   o vaginismus se jednat určitě může. Můžete zkusit sama masturbovat a zjistit, jestli i toto Vám dělá problémy, nebo si zajděte k doktorovi – pro začátek asi ke gynekologovi, který Vás v případě, že by se o vaginismus opravdu jednalo, nasměruje k sexuologovi.

 15. Dobry den, chtel bych se zeptat mam takovy problem. Kdyz mam pohlavni styk s pritelkyni tak to trva asi 5 min. Rychla ejakuace. Je mozne to nak prodlouzit? Dekuji David

  • Martina rádce

   Dobrý den, pro oddálení ejakulace je možné využít několika možností:

   – Použití kondomu (klidně i silnějšího) se znecitlivujícím účinkem, popř. hrubším povrchem.
   – Gel nebo sprej s látkou, která snižuje citlivost žaludu. Je však potřeba látku opláchnout z penisu už přes pohlavním stykem, aby nedošlo k nežádoucímu znecitlivění pochvy. Je důležité odhadnout správnou dávku, aby pohlavní styk nebyl naopak příliš dlouhý. Použití může mít i vedlejší účinky – snížení intenzity orgasmu muže nebo snížení schopnosti orgasmu dosáhnout.
   – Technika přerušované soulože, popř. zkrácení intervalu mezi jednotlivými souložemi v průběhu týdne. Čím delší bývá přestávka v sexu, tím poté bývá samotný pohlavní akt kratší. Častější soulož obvykle prodlouží dobu, za kterou dochází k ejakulaci.
   – Technika „start stop“ – muž nebo žena stiskne krátce před ejakulaci pevně žalud, což zabrání výronu semene. Tato technika vyžaduje určitý odhad a cvik. Ale pohlavní styk tím lze prodloužit poměrně významně. Muž může tuto techniku trénovat během masturbace, bývá ale žádoucí, pokud se zapojí i žena.
   – Užití léků, bývá nejspolehlivější metodou pro oddálení ejakulace. Je však potřeba je většinou užívat přibližně 2 hod. před ejakulací.
   – Doplňky výživy.
   – Posílení svalů pánevního dna.

   Obecně je dobré pamatovat na to, že sexualitu výrazně ovlivňuje naše psychika. Jakákoliv nepohoda se tak může promítnout do našeho sexuálního života. Pokud obtíže přetrvávají déle, je vhodná konzultace s psychologem nebo sexuologem, kteří Vám mohou doporučit i následnou podpůrnou psychoterapii.

 16. Dobrý den, spala jsem s jedním klukem bez kondomu a další den jsem krvacela (dostala ms možná) celkem by to odpovídalo akorat by byla asi 4 dny předčasně..bojím se, zda nejsem tehotna, někde jsem četla, ze krvácení další den po sexu znamená, ze jste tehotna..dekuji za odpověď

  • Hezký den,

   to, že krvácíte, nemusí znamenat, že jste těhotná. Udělejte si těhotenský test a uvidíte – testy bývají velice spolehlivé.

 17. dobry den chtěla bych se zaptat. s pritelem jsem mela pred 5 dnama první pohlavní styk. meli jsme kondom. pritel tvrdi ze nebyl praskly. hned dalsi den po styku me zacalo bolet v podbřišku a žaludek. bolest trva uz 5 dnu a za 3 dny mam mit menstruaci. myslite ze ta bolest je kvuli menstruaci? nebo kvuli necemu jinemu?

  • Hezký den,

   záleží na tom, jestli jste měla bolestivou menstruaci i před pohlavním stykem – pokud jste měla podobné bolesti i před tím, je možné, že to s menstruací souvisí.

   Každopádně pokud by bolesti přetrvávaly, rozhodně zajděte za gynekologem.

 18. Zdravím, potřeboval bych nutně radu. S manželkou jsme spolu 9 let a před 3 lety jsme se vzali. Od svatby jsme měli sex jen před rokem když jsme se snažili o miminko to se podařilo a malej má už 7 měsíců rodila cisarskym rezem. Nechápu v čem je problém, protože žena úplně ztratila po svatbě libido o sexu vůbec nechce slyšet a vubec ji nechybí. Já naopak chuť k sexu mám, ale nedokážu ženu k sexu přesvědčit. Před svatbou bylo všechno v pořádku sex probíhal pravidelně 2x az 3x týdně. Po svatbě byl 2 letej půst od sexu pak na sex přistoupila když jsme se snažili o dítě a od té doby zase rok půst. Vůbec nevím co mám dělat. O sexu mluvit nechce a jakakoliv moje snaha o předehru či milování je k ničemu nechce o sexu ani slyšet. Co bych mel dělat?

  • Hezký den,

   na Vašem místě bych se snažila nenásilnou formou s manželkou o sexu rozpovídat a zjistit, jestli i před svatbou neměla na sex chuť a třeba se jenom přemáhala (i takové ženy znám). A postupně ji zkuste připravit třeba i na návštěvu sexuologa – nechuť k sexu u Vaší ženy může mít řadu příčin a je dobré na ně přijít pod odborným dohledem.

   Každopádně s návštěvou musí Vaše žena souhlasit a podle toho, co píšete, se ji tam asi chtít nebude – netlačte na ni, ale zkuste ji opatrně vysvětlit, že Vy sex k životu potřebujete, že Vás pořád přitahuje a je Vám líto, že s ní chcete zažívat ty úžasné intimní chvilky.

  • Martin ert

   Dobrý den mám dotaz, s přítelkyní máme občasný sex ,já bez kondomu a ona nemůže brát antikoncepci protože má cukrovku ptám se tedy asi může otěhotnět .Když hned po sexu se osprchuje itimňí partie, ďěkuji za odpověď

   • Hezký den,

    ano, může otěhotnět i když se hned osprchuje a důkladně vymyje.

 19. Dobrý den mám takový problém , nejspíše trpím tzv. zpětným orgasmem . Před orgasmem se dojdu vyprázdnit a těsně po něm mám plný močový měchýř , ale moč to není , je to bez barvy a bez zápachu . Jen jednou se mi podařil výstřik , ale od té doby nic . Dá se to u žen nějak léčit ? Děkuji za odpověď.

  • Hezký den,

   jeden z příznaků blížícího se orgasmu u žen, je pocit močení. Takže je možné, že se jedná o ejakulační tekutinu a kdybyste pokračovala v dráždění, podařil by se Vám častěji mokrý orgasmus.

 20. Lukáš

  Dobrý den,

  přibližně před dvěma měsíci jsem začal mít problém s předčasnou ejakulací (jak u sexu tak masturbace), proto jsem se začal v poslední době sexu naprosto vyhýbat, protože mě to takto nebaví.

  Dá se tento problém nějak vyřešit?
  Děkuji za radu.

  • Martina rádce

   Dobrý den, bohužel neuvádíte svůj věk a i frekvenci Vaší sexuální aktivity, proto se Vám pokusím poradit více obecně.

   Kratší trvání pohlavního styku není nic neobvyklého. Zejména u mladých mužů, kteří jsou silně pohlavně vzrušiví nebo delší dobu sexuálně abstinovali. Překotný výron semene se obvykle díky dozrávání a pravidelnému sexu upraví.

   Složitější to bývá u mužů středního věku, kteří mají dlouhodobější partnerský a sexuální vztah. Část z nich začne předčasná ejakulace stresovat, trápí je, že partnerku dostatečně neuspokojí. Je pochopitelné, že mají obavy, zároveň si však neuvědomují, že zejména stres výrazně negativně ovlivňuje naši psychiku. Obecně lze doporučit snažit se být co nejvíce v psychické pohodě.

   Pokud se předčasnou ejakulací opravdu trápíte i tak, že nemáte chuť na sex nebo se sexu raději vyhýbáte, doporučuji navštívit odborníka (např. psycholog nebo sexuolog).

   Samozřejmě pro oddálení ejakulace máme i další možnosti, např.:

   – Použití kondomu (klidně i silnějšího) se znecitlivujícím účinkem, popř. hrubším povrchem.
   – Gel nebo sprej s látkou, která snižuje citlivost žaludu. Je však potřeba látku opláchnout z penisu už přes pohlavním stykem, aby nedošlo k nežádoucímu znecitlivění pochvy. Je důležité odhadnout správnou dávku, aby pohlavní styk nebyl naopak příliš dlouhý. Použití může mít i vedlejší účinky –snížení intenzity orgasmu muže nebo snížení schopnosti orgasmu dosáhnout.
   – Technika přerušované soulože, popř. zkrácení intervalu mezi jednotlivými souložemi v průběhu týdne. Čím delší bývá přestávka v sexu, tím poté bývá samotný pohlavní akt kratší. Častější soulož obvykle prodlouží dobu, za kterou dochází k ejakulaci.
   – Technika „start stop“ – muž nebo žena stiskne krátce před ejakulaci pevně žalud, což zabrání výronu semene. Tato technika vyžaduje určitý odhad a cvik. Ale pohlavní styk tím lze prodloužit poměrně významně. Muž může tuto techniku trénovat během masturbace, bývá ale žádoucí, pokud se zapojí i žena.
   – Užití léků, bývá nejspolehlivější metodou pro oddálení ejakulace. Je však potřeba je většinou užívat přibližně 2 hod. před ejakulací.
   – Doplňky výživy.
   – Posílení svalů pánevního dna.

 21. Eliška

  Dobrý den, když partnerovi honím, kouřím mu, stojí mu penis, je moc vzrušený, ale když ho dal do vagíny, vzápětí mu uvadl, prý to mnou není, že je to jím, že se bojí, že mě brzy ztratí a že se často dívá na porno a dělá si to sám, tahle situace se opakovala již 3 krát, co s tím prosím?Popitý nebyl a panic není, Děkuji

  • Hezký den,

   nejlepší by bylo, kdyby Váš partner zašel za sexuologem – pokud je přesvědčený, že si to dělá sám a doposud neudělal nic, aby se to zlepšilo, obávám se, že bez podobné pomoci se to nezlepší.

 22. Dobrý den. Jsme spolu s pritelem necelý rok a 8 měsíců spolu bydlíme. Jednou o víkendu jsem vstala driv a sla si do koupelny umýt vlasy. Po snídani jsem se vrátila do ložnice ustlat a uklizela jsem po příteli,,kapesníčky”. Řekla jsem mu, ze mi vadí, když si to dělá kdyz jsem doma (nemam žádný problém a k sexu mam kladny vztah). Docela jsme se kvuli tomu pohádali. Me ale jeho chování dost zranuje, připadám si tak nějak podvedena a samozřejmě me hned napadá jestli je v sexu se mnou spokojený. Tvrdí, že ano. Dnes se to opakovalo ve vaně.. po zaklepani jsem vesla, na vane mel telefon a byl viditelně vzrušeny.. znovu jsem mu řekla ze mi to opravdu vadí, at si to nedělá když jsem doma, ze mu s tím rada pomuzu.. opět hádka. Nevím jak to mam chápat a co nám dělat.. diky za názor a radu.

  • Hezký den,

   a proč Vám vadí, že Váš partner masturbuje?

   Upřímně na masturbaci není nic špatného – jsou to úplně jiné pocity a prožitky než ty, které zažije s Vámi. Navíc, pokud to dělal ještě před vztahem s Vámi (což asi dělal), je na to zvyklý, tak v tom jednoduše pokračuje.

   Nehledejte v tom žádné podvádění ani úmyslné zraňování, prostě má potřebu se ukojit sám, tak to udělá. Nebo je možné, že má potřebu masturbovat právě, když jste doma – myšlenka přistižení je pro mnohé velmi vzrušující.

   Bez výčitek si promluvte – vy mu řeknete důvody, proč Vám to vadí (neberte si to prosím nějak špatně, ale reakce: “prostě mi to vadí”, nebude mít vůbec žádnou argumentační hodnotu) a on Vám poví, svoje důvody proč to dělá. Pak se musíte domluvit na nějakém kompromisu a pravidlech, které oba budete dodržovat a oběma to bude vyhovovat.

  • Dobry den jmenuji se pavel chtel sem se zeptat manzelka posledni dobou moc po sexy netouzi je ji 46 let a uzivani tabletky na krev bere kazdy den rano 1 tabletu a ja sem koupil tablety aby mela na ten sex chut neco na zpusob viagra a nevim kdyz ji to dam do piti jestli muze tudle tabletku pouzit jestli ji z toho nebude spatne nebo neco podobne dekuji

   • Hezký den,

    v tomhle Vám nepomůžu, protože nevím o jaké konkrétní léky se jedná a ani jestli celkový zdravotní stav Vaší ženy ji umožní brát tablety, které jste ji koupil.

    Každopádně já za sebe v tuto chvíli můžu říci jediné – ty tabletky od Vás ji rozhodně nedávejte. Může dojít ke kontraindikaci, může z těch tabletek mít zdravotní problémy, a hlavně budete svoji manželku dopovat vesměs proti její vůli, což mi přijde dost přes čáru. Upřímně udělat to partner mě, balím si věci a jdu okamžitě od něj!

    Spíš si promluvte se svojí ženou, v jejím věku (nemyslím to nijak zle) může být už v přechodu, což nechuť k sexu může vyvolat. A kdyby se sama rozhodla, že nějaké tabletky na povzbuzení chutě chce užívat, ať se poradí se svým lékařem!

 23. liliana

  Dobrý den,
  můj muž má prý při masturbaci dvakrát větší orgasmus než se mnou:-)
  Čím to může být? Jsme spolu 11 let, sex máme cca 2 x – 5x za měsíc. Liliana 46 let

  • Hezký den,

   masturbace bývá obvykle intenzivnější než sex – člověk přesně ví, co cítí a podle toho reaguje.

   Jinak to může být způsobeno různými dalšími aspekty: představy, Vaše velikost (můžete mít například povolené pánevní svaly), situace, soustředění, pomůcky, …

 24. Dobrý den,
  měl bych prosím dotaz. Mám před prvním sexem a mám problémy s přetažením předkožky. Když je penis v klidu, tak to jde lehce a v pohodě, ale při erekci ji úplně nepřetáhnu a bojím se zatlačit větší silou. Děkuji za odpověď.

  • Hezký den,

   pokud to nejde, rozhodně netlačte a nesnažte se předkožku přetáhnout silou, mohlo by dojít k poranění. Navíc předkožka dost silně krvácí a bývá to poměrně bolestivé.

   Zajděte si s tím k lékaři – ten zváží situaci a navrhne další řešení.

 25. Kristyna

  Dobrý den, můj přítel mě už tak 2měsíce nemá potřebu uspokojit orálně či prsty, sex však máme.
  Když jsem se ho ptala, řekl že nemá náladu. Dřív jsme se uspokojovali navzájem stále. Teď už je to pouze z mé strany. Velmi mě trápí myšlenka ,že na mě vlastně nechce sahat a že si tak sex bez předehry ani neužívám.
  Děkuji za radu

  • Hezký den,

   nemáte třeba nějaké gynekologické problémy? Různé (i nenápadné) infekce můžou změnit Vaši chuť i vůni a to by mohlo partnera odradit.

   Jinak to budete muset dostat z partnera, proč nemá náladu nebo jestli je v tom něco jiného. Hlavně bez nátlaku a výčitek.

   Každopádně to neberte tak, že na Vás nechce sahat – to by s Vámi neměl ani běžný sex. A dokud se to nějak nevyřeší, s předehrou Vám můžou pomoci nějaké hračky, se kterými Vás přítel může dráždit (nebo se před ním můžete dráždit sama).

 26. Dobrý den, jsem bohužel neznalá patnácti letá dívka, co občas trošku blbne…
  Mám každopádně otázku.
  Dnes jsme se takto s přítelem mazlili, sex neproběhl, stále jsem panna. Já měla na sobě kalhotky a tričko a on trenky a mazlili jsme se, myslím, že s ad všichni chápou, oba jsme byli vzrušení a jemu “vytekl” takzvaný preejakulát. Spodní prádlo jsme si celou dobu nesundávali.
  Předpokládám, že se mi možná někdo vysměje, ale ptám se hlavně pro jistotu.
  Není nějaká možnost, že by se jeho preejakulát dostal přes dvě látky až do mě?
  Děkuji za milé a pomocné komentáře.

  • Zdravím,

   pokud nedošlo vyloženě k ejakulaci, je pravděpodobnost velice malá (spíš nulová). I v případě ejakulátu je nepravděpodobné, že byste z toho otěhotněla. Ale záleží v jaké poloze jste byla, jestli se Vám to dostalo na kalhotky, jestli jste si to například do sebe nedala rukou (že byste se třeba omylem otřela o přítele, pak se šla třeba umýt).

   Takže pravděpodobnost otěhotnění je velice malá, ale úplnou jistotu Vám dá až těhotenský test.

 27. Kristýna

  Dobrý den, mám takovej dotaz, s přítelem jsme před 2 týdny měli orální sex a v jednu chvíli jsme se o sebe třeli (jen po hřbetě penisu až k žaludu ne).. Pak jsem ho udělala a šli jsme se prevlict do plavek, abychom mohli do bazénu… Přítel si vše utrel kapesnikama, pak jsme se prevlikli do plavek a šli jsme do bazénu.. Teď bych měla dostat menstruaci, mám zpoždění 5 dní.. Je to trapná otázka, ale nemohlo se stát, že jsem otěhotněla? Děkuji za odpověď.

  • Hezký den,

   pokud chápu Váš komentář dobře, pravděpodobnost otěhotnění by měla být naprosto minimální (spíš zanedbatelná). Ale neznám všechny souvislosti, takže bych Vám doporučila si udělat těhotenský test. Ten Vám dá relevantnější odpověď.

 28. Dobrý den,
  je to pár týdnů zpátky, co jsem experimentovala a zkoušela, co mi dělá dobře a narazila jsem na jednu zajímavou věc. Je mi 23 let a se sexem i masturbací už nějaké zkušenosti mám. Co se týče orgasmu, tak vždycky mám mokrý orgasmus a stříkám. Každopádně je to pár týdnů zpátky, co jsem zažila úplně jiný typ orgasmu, než který jsem kdy měla. Bylo to při pomalejších pohybech a jiném stylu dráždění. Mokrý nebyl, ale poprvé v životě jsem cítila, jak mě zalilo horko a jak se třepu, a byl to úplně jiný a úžasný pocit. Teď ten problém… Zatím jsem zjistila, že je to jen při jedné poloze a pomalých pohybech, což moc mužů nemá rádo (alespoň z mých zkušeností to měli raději vždycky rychleji). Dále se mi líbí více než ten, u kterého stříkám. Nerozumím ale moc tomu, co se stalo, a proč je tento typ orgasmu jiný. Dále jsem celkem špatná z toho, že to nejspíš jde jen v jedné poloze, a že když chci další orgasmus hned po tomhle, tak to nejde narozdíl od toho mokrého. Prosím tedy o vysvětlení čím to je, že je tento orgasmus jiný, a jak případně docílit toho stejného i v jiné poloze. Omlouvám se pokud můj dotaz zní trochu chaoticky, ale nevěděla jsem, jak to popsat. Děkuji.

  • Hezký den,

   může se jednat o celotělový orgasmus. Docílit se dá určitě i v dalších polohách, ale je to věc času a tréninku. Udělejte si na masturbaci dostatek času, pusťte si hudbu, která ve vás vzbuzuje příjemné pocity, udělejte si pohodlí a začnete masturbovat – klidně opakujte ty pohyby, při kterých se Vám to už jednou povedlo. Důležité je, abyste nebyla v křeči a nezadržovala dech. Snažte se vše procítit, prosýchat a klidně si u toho pořádně zařvěte (to je taky důležité). Časem můžete přidat třeba vibrátor na nízké vibrace.

   Ale je fajn se nesoustředit pouze na jediný typ orgasmu – celotělový orgasmus je určitě jeden z nejlepších prožitků, který může člověk zažít, ale podle mého názoru se hnát pouze za tímto jedním. Je fajn to střídat – o to víc si jednotlivé orgasmy pak užijete.

 29. Jan Skrička

  Ahoj, mam takovy problem… je mi 15 let a zatim jsem “to” nedelal… ale strasne me pritahujou puncochy, podpatky a kozacky. nevim co mam delat. mam si koupit nejaky bodysuit a masturobovat v tom?
  nevim totiz jak by na to reagovala moje holka. kdybych s ni mel mit svoje poprve v puncochach.
  predem diky za odpoved

  • Zdravím,

   pokud jsem to dobře pochopila, vzrušuje Vás, když ty punčochy (případně boty na podpatku) měl na sobě Vy? V takovém případě se obávám, že při prvním sexu by Vaše přítelkyně úplně nadšená nebyla – spíš si myslím, že by k žádnému sexu ani nedošlo. Nejdřív se asi budete muset trochu přemáhat a mít sex “normálně”, každopádně v průběhu času a prohlubováním důvěry, nevidím důvod, proč byste v budoucnu nemohl zkusit sex v punčochách – jenom na to partnerku dostatečně připravte.

 30. Dobrý den ráda bych se zeptala na jednu věc… Můj partner mi říká jak je ve všech ohledech spokojen a ze jeho sexuální touhy díky mě byli naplneny. Spime s polu prakticky každý den, jelikož mě potřeby jsou vyšší a nikdy si na nic nestezoval – naopak. Zaráží mne ale jedna věc kterou nedokáži pochopit. Pokaždé co je v práci sleduje porno třebas i 4hod denně a pak si svou potřebu ukoji na me. Připadám si jako bych ho nedokázala vzrusit, což on tvrdí pravý opak.

  • Hezký den,

   pokud se na porno dává každý den kolem 4 hodin a dělá to už nějakou dobu, mohl si vybudovat závislost na sexu – prosím Vás, berte to jenom jako orientační informaci. Z jednoho komentáře se nedá nic diagnostikovat.

   Každopádně pokud ho takto časté sledování porna nijak neobtěžuje a nevnímá to jako problém, nezačne to nikdy řešit. Může to vnímat jenom jako nastartování, které pak dokončí na Vás. Ale neberte to jako Vaše osobní selhání.

   Pokud Vám to ale vadí, promluvte si s partnerem a zkuste vymyslet nějaký kompromis, který bude vyhovovat oběma.

 31. Milena

  Dobrý den,
  Muj manžel, se kterým jsem skoro 20 let, se mnou nechce mit intimní život. Máme spolu roční dítě a od jeho narození jsme s manželem neměli sex, nemá na to prý chuť a cítí se často unavený. Manžel říká, že se ještě musí vzpamatovat z porodu, bylo to na něho psychicky moc. Co si o tom myslíte, můžete poradit, jak situaci zlepšit?

  • Hezký den,

   porod je pro oba rodiče velice náročná věc. Navíc pokud byl Vás manžel u porodu, mohl vidět něco, co mu způsobilo blok a nedokáže se z toho dostat.

   Každopádně pokud to trvá už rok, obávám se, že je málo pravděpodobné, že by se z toho dostal sám, takže bych Vám spíš doporučila navštívit nějakého terapeuta nebo sexuologa, který mu s jeho psychikou pomůže.

 32. Dobrý den,
  Jmenuji se Marie a mám takový problém. Trpím permanentní úzkostí.
  Někdy ji zvládám někdy ne . Můj mozek má tendenci sabotovat všechno hezké. Pořádně neumím prožít nic co je hezké zato negativní emocí umím prožívat dlouho a naplno.
  Jednou mě v těchto stavech napadlo že jsem lesba a ty úzkosti se zhoršily.
  Mám stálého partnera již rok . Předtím jsem měla vztah sedm let od 16-23 let nyní mi je 25 let .
  Mezi tím rokem než jsem našla nynějšího partnera jsem měla půl roční úlet s mužem.
  Od té doby co mě napadla myšlenka že jsem na ženy se jí nemůžu zbavit.
  Ničí mě .
  Zdají se mi jednou za čas sex. sny. Partner v těchto snech je také muž. Když jsem mezi lidma tak po ženách nekoukám chtivě. Funguji normálně tak jako je dana situace. Pak mi přijde zase myšlenka že jsem jinak orientovaná a jsem v úzkosti.
  Někdy se mé úzkosti netýkají jen tohodle . Můj mozek si umí vždy něco najít, ale tahle myšlenka pro stav úzkosti je dost silná. Potřebuji nějaké vysvětlení proč se to děje.
  Děkuji přeji pěkný den . Marie

  • Hezký den, Marie,

   bohužel Vám nedokážu z jednoho komentáře říci, proč se Vám tato situace děje.

   Ale píšete, že trpíte permanentní úzkostí? Řešíte to s terapeutem nebo jiným odborníkem? Pokud ano, svěřte se mu i s touto Vaší představou a tím, jak moc Vás to trápí. Ale pokud k nikomu nechodíte, zvažte, že byste si někoho našla. Úzkosti bývají poměrně běžná věc, ale je dobré to probrat s odborníkem, který Vám od nich třeba úplně pomůže. Není vždy nejlepší všechno zvládat sama.

   • Martin ert

    Dobrý den chci se zeptat jestli když přítelkyně měla kratší mentruaci než normálně tak může být těhotná? Nebo když je oplodněná tak nedostane menstruaci žádnou,ona toťiž řekla že měla kratší menstruaci neš obvykle?Děkuji za odpověď a krásný den

    • Hezký den,

     obvykle žena přestane menstruovat úplně, když je těhotná – je to ta první věc, které si všimne. Ale v některých případech může žena krvácet i když je těhotná. Pokud jste měli nechráněný sex nebo si nejste jenom jistí, ať si Vaše partnerka udělá těhotenské test – to má na rozdíl od kratší menstruace relevantní hodnotu.

 33. Anonym

  Jsem na pokraji svých sil. S partnerem spolu nespíme a vím, že si tajně honí, když spím. Prostě se uprostřed noci odebere do koupelny a uspokojuje se nad pornem. V mobilu má stažené i porno gify (vím to tak, že jsem se chtěla podívat na fotky našeho psa, když bylo štěně a bohužel to na mě vykouklo). Nevím, co mám dělat. Přijdu si neschopně. Ani mi neříká, že mě má třeba rád. Raději mi večer řekne, že je unavený, ale pak si jde ve 4 ráno vyhonit. Jsem zoufalá. Ví, že nenávidím porno průmysl, protože to ničí vztahy. Ale stejně to furt dělá a mně lže, že ne.

  • Zdravím,

   a tyto problémy jste měli i dříve? Nebo jste spolu dříve měli sex normálně?

   Každopádně se obávám, že si budete muset promluvit se svým partnerem a zjistit, proč dává přednost masturbaci před sexem. Pokud jste tento problém měli už od začátku Vašeho vztahu, může se stát (neříkám, že to tak je), že mu velikostně třeba nesedíte – můžete být moc uvolněná a on Vás při sexu necítí. Také může při masturbaci zažívat intenzivnější orgasmus,… příčin může být několik, ale to budete muset zjistit od něj.

   Také ho porno může jednoduše vzrušovat a lže Vám, protože vy, jak píšete, porno nenávidíte. Bez výčitek si s ním promluvte a zkuste zjistit, proč to dělá.

 34. Tomáš

  Dobrý večer, mám takový problém se sexuálním životem. Je mi 29. Momentálně jsem bez partnerky takže sex nemám. Jde o to, že hlavní příčina mé takřka nulové chuti na sex jsou antidepresiva. Dá se nějak zvýšit nějakými doplňky chuť a touha po holce? Jsem z toho docela zoufalý, protože takhle nechci být celý život. Bohužel mi byly AD předepsány proti úzkosti a depresím. Dá se s tím nějak bojovat nebo jsou AD tak silná, že je v této oblasti nic nepřebije? Jsem odhodlán vyzkoušet fakt vše….

  • Hezký den,

   toto proberte s lékařem, který Vám antidepresiva předepsal. Jedině tak předejdete možným nežádoucím účinkům.

 35. Dobrý den, mám takový problém. A mojí holkou (16) a mnou (16) jsme chtěli mít sex jenže se můj nebyl vzrušený úplně, třeba jen na 50%. Ani orálně mě nevzrušila. Nevím proč Takže nic nebylo. Dva dny na to jsem se snažil vzrušit sám bez porna a byl to stejné jako s mou holkou. S pornem se vzruším vždy. Masturbuji už 2 roky v kuse, a asi je možné že už se jinak ani nevzruším. Už jsem masturbaci omezil. Ale chci se zeptat jestli má masturbace každý den po dobu 2 let nějak ohrozila mé vzrušení. A také se chci zeptat co mám dělat a jestli se má erekce dá do normálu popřípadě jak.

  Doufám, že jsem svůj problém popsal srozumitelně. Pokud ne tak se omlouvám, jsem z toho celý rozhozený

  • Zdravím,

   samotná masturbace by na to vliv mít neměla. Spíš bych se trochu bála toho porna – pokud jste se na něj díval až moc často, mohl jste si vytvořit podmíněný reflex – porno = postaví se mi, není porno = nestojí. Pro začátek bych úplně vynechala porno, masturbovat můžete dál, třeba naopak najdete nějaký dotek nebo kombinaci doteků, co Vás zaručeně vzruší.

   Každopádně kdyby se to nezlepšovalo, doporučila bych Vám navštívit lékaře. Je mi jasné, že to asi nebude nejpříjemnější návštěva, ale myslím, že je to lepší varianta než se celý život (berte to s nadsázkou) obávat toho, že se Vám nepostaví.

 36. Robert

  Dobrý den mám dotas ohledně mé pritelkyne když máme spolu pohlavní styk má problém s orgasmem a nemá moc chuť na sex je jí 24 a má dvě deti

  • Hezký den,

   Vaše přítelkyně může být jenom unavená – práce, děti domácnost. Mnohdy je sex to poslední, na co má žena náladu. Pokud je to možné, udělejte si chvilku jenom na sebe, aby přišla na jiné myšlenky.

   A pokud jde o orgasmus – udělá se třeba při masturbaci nebo s vyvrcholením měla problémy vždycky?

 37. Tomáš

  Dobrý den prosím vás jak může někdo sám sobě svázat nohy tak aby mohl dělat malé krůčky v podpatcích a zároveň se při škrcovat tak aby bylo navázání od krku k provazu co drží nohy..

  • Hezký den,

   sám na sobě to uděláte dost těžko, protože u takového úvazu je lepší, když je to vedené přes záda.

   A hlavně bych Vám nedoporučovala dělat podobné praktiky bez dozoru – můžete uklouznout a špatně spadnout a z nevinného vzrušujícího přiškrcování se můžete reálně uškrtit. Proto je dobré mít někoho kdo na Vás případně dá pozor.

 38. Zdravím ,mám dotaz ohledně prstění zadečku když mi to dělá partner,mám blbí pocit jako když potřebuji na velkou ,je to normální co s tím dělat ?

  • Hezký den,

   pokud ten pocit máte u konečníku, je to normální, svěrač reaguje na cizí předmět. Ale pokud máte tyto pocity jinde (například v břiše), úplně normální to není. Každopádně bych zpozorněla, kdyby se k těmto pocitům přidala bolest – to už bych vyhledala lékaře.

   Úplně mě nenapadá, co s tím, zkuste používat víc lubrikačního gelu – ideální je pak samozřejmě gel určený na anální hrátky.

 39. Zuzana

  Dobrý den, mám problém. Prostě kdykoliv se mě přítel dotkne, nebo se jenom líbáme tak jsem nadměrně vlhká. strašně se před partnerem stydím. četla jsem si o tom na internetu a v různých diskuzích se psalo, že klukům to prostě vadí. nebo ne vadí, ale že při sexu necítí to co by měli. dost mě to trápí a nechci kvůli tomu s partnerem nic mit

  • Hezký den,

   nevím, co znamená nadměrně vlhká, ale nemyslím, že byste měla mít důvod ke studu. Je to běžná reakce Vašeho těla a ještě jsem nenarazila na chlapa, kterému by to vadilo – naopak jim dělá radost, že pouhý jejich dotek má na ženu takový vliv.

   Navíc se může jednat jenom o extrémní vzrušení, protože jste s partnerem ještě neměla sex.

   Zapomeňte na diskuze a zapomeňte na to, že byste měla být nadměrně vlhká. Užijte si s partnerem sex (ideálně víc – co si budeme povídat, první sex s novým partnerem nebývá vždycky to, co jme si představovali), a pokud by Vás to trápilo i nadále, jednoduše se ho zeptejte, jestli je s tím v pohodě.

 40. Zdravím,moc prosím o radu.S přítelem jsme 2 roky a dva mesice po porodu mi začal podvadet. Když jsem to zjistila s tou ženou to ,,ukončil” ale teď v červnu 2020 jsem se dozvěděla ze to neukončil a stále se setkávali.Ale to bohužel není všechno on si dělal i falešný instagram a z neho psal ženám i své rodině a chtěl po nich erotické fotky. Nikdo mu sice nic neposlal ale i tak mi to mrzelo. Po té mi slíbil ze se už nic takového nestane ale než jsem odjizdela na dovolenou tak jsem v našem autě nasla dárek od té ženy co mi s ni podváděl nějak moc jsem to neresila a proste vyhodila. Ale včera večer jsem nasla v pritelovo batohu cizi kalhotky(5 kusů) řekl mi ze ty dvoje kalhotky jsou té Evy a ze je chtěl vyhodit ale ze byl opilý tak je asi hodil do batohu a pak nevyhodil protože zapomněl. Zbytek kalhotek mi vysvětlil ze se mu proste to líbí a občas si nějaké kalhotky koupi.Ale jsem si jistá ze všechny kalhotky byli použité a i jsem to řešila s tou ženou co mi s ni byl nevěrný a ta mi řekla ze její kalhotky byli jen jedny.
  Jsem v situaci ze opravdu nevim co dělat. Prosím poradíte mi jak s přítelem jedna,věřit mu a jak tyto situace řešit?
  Děkuji moc

  • Hezký den,

   v tomhle Vám bohužel nikdo neřekne, co máte dělat. Rozhodnutí je pouze na Vás.

   Musíte si zvážit všechna pro a proti, jak moc Vám jeho nevěra ubližuje, jestli jste ochotná (třeba za nějakých podmínek) mu odpustit a žít s ním i nadále,…

   Každopádně bych zašla za manželským poradcem, třeba Vám to pomůže se nějak rozhodnout.

 41. Dobry den,

  postrehl jsem problem, ze ihned po orgasmu a ejakulaci mam velmi citlivy zalud. Je tak celkem nemozne pokracovat v dalsi sexualni aktivite, nebot precitlivost zaludu vyvolava pri drazdeni neprijemne pocity. Erekce mi obvykle neopadne, ani sexualni vzruseni a fyzicky bych byl schopen pokracovat. Bohuzel citlivost zaludu to nedovoli. Citlivost zaludu se obvykle vrati do normalu zhruba do 5 minut, kdy zas mohu pokracovat v sexualni aktivite. Chci se zeptat, zda je to normalni a zda lze precitlivelosti nejak predchazet ci to sklidnit mnohem rychleji? Moc dekuji a preji hezky den. Lukas.

  • Hezký den,

   ano, je to naprosto normální.

   Žalud je velice citlivý a po sexu může dojít až k jeho podráždění. Hodně mužů je po sexu přecitlivělých a nevadí jim jenom dotek na žaludu, ale třeba i po celém těle. Dokud tato citlivost mizí, neřešila bych to.

 42. Zdravím…Mám novou přítelkyni.Má do cela úzkou pochvu.Mám problém se do ní dostat…. I Když máme dlouhou předehru a je hodně vlhká…tak s tím hodně bojuji…,pak mám pocit že jsem nešikovný…

  • Hezký den,

   pokud s tím měla Vaše slečna problémy už dříve, mohlo by se případně jednat o vaginismus. Zkuste od ni zjistit, jestli má tyto problémy jenom s Vámi nebo jestli ji pohlavní styk nebolí. Pokud cítí bolest, bylo by dobré, aby navštívila doktora.

   V případě, že jste první, s kým má tyto problémy, můžete být na Vaše rozměry malá.

   Zkuste při předehře do ni zavádět prsty a když budete mít pocit, že by to šlo, přidejte další. Případně si můžete pořídit nějakou hračku (vibrátor, dildo) které má o něco menší průměr než máte vy a tím ji před sexem uvolníte. Ale nezapomeňte pořádně librikovat, aby to Vaši slečnu náhodou nebolelo.

   Každopádně kdyby to nepomáhalo a Vaši slečnu to trápilo, ať zajde k lékaři.

 43. Zdravím,chtěl jsem se jen zeptat jestli je normální když jsem hodně vzrušený a nedošlo ještě k vyvrcholení,po nějaké době mi z penisu vytíká průhledná tekutina,která je hustá jako sperma….Je to normální?Děkuji…Honza

  • Martina rádce

   Dobrý den, nemusíte se ničeho obávat, je to normální. Pravděpodobně se jedná o tzv. preejakulát.

 44. Tereza

  Dobrý den chtěla bych se zeptat j když jsme s přítelem měli chráněny pohlavní styk a on si že začátku nasadil sptame kondom jetsli můžu otěhotnět podotýkám že se neudělal

  • Zdravím,

   pokud měl celou dobu žalud v kondomu, je šance na otěhotnění minimální. Pokud ale chcete mít jistotu, jestli jste nebo nejste těhotná, bude nejlepší si udělat těhotenský test.

 45. Dobry den,
  Je mi 22 let , partnerce 20. Jsme spolu pres 3 roky.
  Už poslední dva měsíce mě trápí moje sexuální touha. Dřív mi to stačilo klidně jednou za týden. Měli jsme i dobu kdy jsme spolu spali vic jak 5x denně ..
  Ale teď už me ten problém trápí déle a proto si myslím že už to neni nejake moje období , ale že mám asi nějaký problém.
  Svoji partnerku miluji, lepší holku neznám, ale furt se mi zdají sexuální sny s jinými. Mám furt chuť na sex i po sexu se svoji partnerkou. Přemýšlím i o sexu s jinými, ale jen ze zvědavosti a touhy .. nechci sve partnerce ubližit, je strašně fajn.
  Ale už fakt nevím co dělat .. myslel jsem si zda to neni tim ze koukam obcas na porno tak jsem nekoukal přes 2 tejdny a furt to samé …
  Vím že je problém ve mě a že vztah je o kompromisech atd .. ale mě to prostě ob den nestačí jak to stačí mé partnerce. Taky jsem přišel na to, že nejsem zavislí na svým orgasmu ale spíš mi dělá dobře když se parnerka udělá ..
  Mám často problém se udělat kdyz spim se svou partnerkou .. trvá mi to kolikrát dost dlouho, že to partnerku zřejmě nebaví ani už .. a pak to nebaví už ani mě a jsem pak akorát ztrápenej .. a to nemáme nudnej sex .. baví nás to oba (o všem spolu mluvíme) .. ale když je to moc dlouho tak je to už naprd ona na to není prostě.

  Děkuji za každou radu

  • Zdravím,

   jste oba poměrně mladí, takže si myslím, že se jedná o zvědavost – nevím, jestli jste před přítelkyní měl i jiné partnerky, nebo jestli je ona Vaše první.

   Zkuste ji víc svádět – třeba zjistíte, že i ona ocení častější sex. Nebo si zkuste nějaké erotické hračky. Píšete, že se o sexu spolu bavíte, tak si povězte, jaké máte touhy a co všechno chcete zkusit a postupně si tyto fantazie můžete plnit.

 46. Dobry den chtela jsem se zeptat z manzelem mame problem v sexu manzel je tedy skoro o 30let starsi ale drive jsme takove problemy nemeli jsme spolu 5let mame spolu dve male deti manzel ma fyzicky narocnou praci tedy prisuzujeme psychyckemu razu manzela to se mnou posledni dobou nebavi muzete mi prosim poradit jak to zmenit nebo zlepsit? Dekuji za radu.

  • Hezký den,

   práce v tom určitě prsty mít může. Ale když píšete, že je o 30 let starší než vy, předpokládám, že je už v pokročilejším věku (nemyslím to špatně) a s přibývajícím věkem se objevují i zdravotní problémy – prostata, ztráta testosteronu,… Myslím, že nejlepší by bylo, kdyby Váš manžel zašel za lékařem a nechal se vyšetřit.

 47. Dobrý den.Mame takový problém.Moje přítelkyně mi jednou řekla kolik měla sexuálních partnerů a jak to s nimi dělala.Pri sexu jsem po ní vyžadoval ať mi to říká a hrozně mě to vzrušovalo,ale po sexu mě to hrozně užírá.Ted už mi to neříká a já se nemůžu udělat.Co s tím můžeme dělat? Děkuji za odpověď

  • Hezký den,

   to bude psychosomatický problém. Můžete se s tím srovnat sám a přesvědčit se, že je to už minulost a vy jste současnost. Můžete zkusit nějaké osvědčené techniky, které Vám už v minulosti třeba pomohly se vyrovnat s problémem (vypovídat se z toho, vypsat se z toho, zkusit stejné praktiky, které ona dělala se svými ex). Bohužel Vás neznám a nedokážu Vám na dálku poradit, jak se z toho dostat.

   Druhá varianta je pak terapeut, který Vám s tím při sezeních pomůže.

   Záleží na Vás, jakou variantu si zvolíte, ale je potřeba to nějak řešit, aby z toho nevznikl ještě větší problém.

 48. Jiří

  Dobrý den, je mi 56.let, rád bych se zeptal, čím dál více mě přitahují ženské nohy-lýtka, nárt, prsty a chodidla. O tyto části těla bych se u ženy “staral” nejvíce, polibky na nárt a chodidla, jaké mají prosím ženy pocity, abych to nějak nepřehnal?

  • Hezký den,

   to je velice individuální záležitost – některé tuto péči milují, jiné si na nohy nenechají sáhnout.

   Domluvte si s partnerkou nějaké STOP slovo, které řekne, až toho bude moc 🙂

 49. Tomáš

  Partnerka odmítá sex. Není to tím že bych nebyl výkonný nebo přitažlivý. Navíc jsem o 6 let mladší. Při sexu jenom leží bez jakéhokoli pohybu slova nebo alespoň kousky zájmu. O sexu nemluvíme je to pro ni tabu. Orální sex jsem neměl několik let. Kdykoli ji sáhnu na prsa nebo intimní partie začne řvát. Už mě to opravdu nebaví. Mám ji rád a nechci si hledat nikoho jiného ale opravdu mi nedává žádnou jinou možnost.

  • Hezký den,

   promluvte si s partnerkou a zajděte k sexuologovi.

   Pokud ona sama s Vámi o sexu nemluví, obávám se, že bez odborné konzultace, se situace nezlepší, a dokonce by se to mohlo i zhoršovat.

 50. Dotaz při koit se úd nestopori do tvrda při vniku do luna se stopori a je tvrdý při změně polohy klesne a trvá než se stopori pri masturbaci je tvrdý rychlá erexe po erexi pořád stoji při sexu po erexi klesne a už se moc nepostavi děkuji za odpověď

  • Martina rádce

   Dobrý den, omlouvám se, váš dotaz mi přijde trošku zmatený. Co je vaším problémem – uvádíte, že erekce je, pak klesne, opět se postaví. V jakém časovém horizontu? Omezuje vás to při sexu? Jak dlouho sex trvá, než penis klesne? Bylo by vhodné konkrétněji specifikovat. Každopádně si dovoluji přiložit nedávno zpracovaný článek na téma erektilní dysfunkce, třeba v něm najdete, co by vám pomohlo: https://www.lascivni.cz/navody/erektilni-dysfunkce/.

 51. Simona

  Dobrý večer.. Mám takovou otázku.. Nikdy se mi nepodařilo přítele udělat ani pusou ani rukou nevíte čím to může být? Předem děkuji za odpověď

  • Hezký den,

   a sám sebe při masturbaci udělá? Případně měl stejný problém i u svých bývalých přítelkyň?

   Pokud jste první, která má tento problém, mohlo by jít o špatnou techniku (nemyslím to nijak zle) – každý má rád něco jiného a jiné pohyby. Někdo rád například zoubky a zběsilý styl honění, jiný raději klidnější tempo a víc mazlení. Jiní tyto techniky nemají rádi vůbec.

   Popovídejte si s partnerem, ať Vám poví, co cítí, když ho kouříte a honíte – jestli děláte něco špatně a jak se případně můžete zlepšit.

 52. Dobrý den, můj přítel po mě chce abych mu dávala úkoly když zrovna nejsme spolu. Takže po zprávách. Já jelikož jsem sub nemám vůbec žádné nápady. Můžete prosím poradit? Děkuji:)

  • Zdravím,

   tak mu zkuste psát přesně to, co byste si přála, aby dělal on Vám – představte si, jaké úkoly by Vás vzrušovalo plnit, a pak to otočte a přizpůsobte pro muže.

 53. Tomáš

  Dobrý den, u nás ve vesnici je koupaliště a tam vždy přes léto jezdí na chatu lidé z města nebo okolí. Je tam i hospoda kap si chodíme s kamarádem na jídlo a na kofolu. Na proti té hospodě jsou chatky a v jedné té chatce bydlí jedna paní (kolem 60 let) a vždy sedí před chatkou a kouří nebo si čte, proto soudím že je tam sama. Chodíme tam často a ona nás pokaždé vidí, ale mě hrozně vzrušuje a chtěl bych to na ní zkusit, ale bojím se že kdyby to nevyšlo, tak bych tam už nemohl chodit zase na jídlo. Proto se chci zeptat jeslti by takto starší nejspíš osamělá paní mohla dát mladému zajíčkovi?

  • Zdravím,

   šance, že starší žena dá zajíčkovi, je vždycky. Ale nedá se paušalizovat. Je tu hromada neznámých a nikdo Vám neřekne: “Jo, tahle Ti dá, jdi do ni!” nebo “Ne, u téhle nemáš šanci!”

   Zkuste se s ní pro začátek dát do řeči, lépe se s ní poznejte a sám pak uvidíte, jestli do toho jít nebo ne 🙂

 54. Dobrý den,
  vzrušuje mě představa, že bude mít manželka milence. Ta představa a vzrušení je čindál intenzivnější. Jak mám manželce naznačit, že si může najít milence? Nerad, abych pokazil celkový vztah, aby mi neutekla. Mám hodně malej penis 9/3 a ona mě stejně v sobě necítí a nic z toho nemá. Děkuji

  • Hezký den,

   jsem zastáncem toho, že se tyto věci mají řešit narovinu, žádné naznačování – pak může dojít ke komunikačnímu šumu a zbytečným hádkám.

   Řekněte ji, jak to cítíte a proč to chcete a vyslechněte i ji… třeba se ji ten nápad bude líbit, jenom se bude stydět, ale je možné, že je to věrná žena, které se bude podobná představa příčit. Vy svoji ženu znáte nejlépe, takže pozorujte její reakce a netlačte na ni.

 55. Dobrý den, mám takový dotaz. No spíš problém. S partnerem jsem téměř rok. Jsem jeho teprve druhý stálý vážný vztah. Než jsme se poznali, měl několik milenek. Třeba i tři v jednom období. Se všemi partnerkami měl orální sex. Jak on sám tvrdí, rád ho ženám dělá, bez toho nemůže být. Semnou ale orální sex neměl ani jednou. A nedávno jsem omylem četla vzkaz pro jeho kamarádku. Psal jí, že nutně potřebuje orál. Že mě miluje, ale orál mi dělat nemůže, jelikož mu nevoním a nechutnám. On tvrdí, že orál není nevěra. S bývalými partnery jsme orální sex provozovali běžně a nikdy jsem neměla problém.
  Ptala jsem se ho a potvrdil, že to tak je. Miluje mě, normální sex spolu máme celkem často, ale vím, že na ten orální bude chodit jinam. A i mě chybí. Proto se chci zeptat, jestli se dá nějak ovlivnit chuť a vůně vagíny. Chtěla bych mu vonět a taky chutnat. Děkuji za odpověď.

  • Zdravím,

   v první řadě bych zašla za gynekologem, který Vás vyšetří a zjistí, jestli třeba nemáte nějakou infekci – ta může změnit Vaši vůni i chuť.

   Každopádně se může stát, že svému partnerovi jednoduše nevoníte – to už moc neovlivníte. Sice existují různá ochucovadla, která mají zpříjemnit orální sex, ale nemůžu Vám říci, že to 100% vyřeší Vaši situaci. Je možné, že i přes tato ochucovadla se to partnerovi nebude líbit… Ale jak se říká, za zkoušku nic nedáte.

 56. Michaela

  Dobrý den mám s přítelem hezky vztah ale nefunguje nám sex, problém je v tom že já mám chuť na sex a přítel ne, tvrdí mě sice že ano ale neustále hledá jakýkoliv důvod proč to zrovna nejde, sem zoufala nechci se s ním rozejít ale jsem nespokojená a to se pak přenáší do častých hádek. Kdykoliv se ho ptám co je příčina a jak to budeme řešit nic moc se nedozvím jen výmluvy a sliby že se to zlepší. Cítím se menecena a nechci se o sex prosit, přítel mě přitahuje, miluju ho a nevím už jak dál…

  • Hezký den,

   zkusila bych s přítelem zajít za sexuologem nebo terapeutem – třeba se přes ním rozpovídá víc. Sice se to někomu může zdát jako přehnané řešení, ale mám zkušenosti, že nefunkční sex zničí každý vztah – i takový, který je jinak dokonalý.

 57. Daniel

  Dobrý den,
  mám takový problém v podobě pre ejakulace. Když jsem se svojí přítelkyní a ležíme blízko sebe. Vypouští se z mého těla pre ejakulát čemuž nemohu dobrovolně zabránit. Hodně to kazí tyto chvíle a nevím co s tím.

  • Hezký den,

   sám to správně označujete jako preejakulát, což opravdu právě bude – neboli kapky touhy. Je to přirozená vlastnost každého penisu, který je vzrušený. Slečna proti vám je také pravděpodobně vlhčí a vlhčejší, takže si z toho nemusíte ani jeden dělat špatnou hlavu. Je to přirozené a naopak to ukazuje, že se vám obou dané aktivity v posteli líbí.

  • Dobrý den chtěla bych se zeptat
   Když jsem s partnerem měla pohlavní styk a on si ze začátku špatně nasadil kondom ale za chvilku si to uvědomil jestli je šance že jsme těhotná podotýkám že se neudělal byl v kondomu jenom preejakulat

   • Zdravím,

    jak si ho špatně nasadil? Pokud se jednalo o chvilku a celou dobu měl v kondomu celý žalud, je šance na otěhotnění minimální. Ale minimální šance je i v případě dobře nasazeného kondomu. Pokud máte pochybnosti, jestli jste nebo nejste těhotná, udělejte si těhotenský test.

  • Dobry mam problem s erekci sem po operaci stitne zlazy kde jsem musel zmenit leky a par mesicu jsem zacal brat leky na tlak chci zeptat muze to mit nejaky vliv na muj sex.zivot????driv sem takove
   Problemy nemel dekuji

   • Hezký den,

    možné to je. Rozhodně to proberte s lékařem, který Vám tyto léky předepsal – může se jednat o nežádoucí účinek léků nebo to může mít jinou příčinu.

 58. Mamina

  Zdravím. Moc mě trápí jedna věc. Jsme s mým mužem spolu 8 let, z toho 2,5 roku manželé. Poslední dobou jde náš sexuální život do háje, přijde z práce a jde spát. Kdyz už náhodou je vzhůru, maximálně se zeptá, jestli si chci zas**at, to je tak všechno. Nejhlavnějším problémem, který mě trápí řadu let, zpočátku ani ne, tehdy to bylo ještě mezi námi v pořádku, je to, že se mnou nechce provozovat orální sex, moc mi chybí, strašně moc. Věděl to už před svatbou, stejně mě ujišťoval že se vše u nás změní. Nakonec jsme tedy párkrát zkusili, ale více než 2x za rok se do toho nevrhnul. Já nevím co si počít, jestli si někoho najít nebo raději manželství ukončit. Kdykoliv začnu s tématem sex, vyletí, začne se urážet jak malý, nejde si s ním o tom promluvit, spíše k tomu přistupuje dost sobecký. Děkuji za odpovědi

  • Hezký den,

   a znáte důvod, proč s Vámi nechce provádět orální sex? Nebaví ho to celkově, nebo například jenom s Vámi (nemyslím to nijak zle)?

   Je pravda, že ze zkušeností vám, že nefunkční sex může zničit i jinak dokonalý vztah, ale pokud tyto problémy nastaly až poslední dobou, začala bych hledat příčinu – může být unavený z práce, může se jednat o úbytek testosteronu, dokonce existují lidé, kterým se vytrácí chuť na sex po svatbě.

   Zkuste s manželem zajít za sexuologem a tyto problémy začít řešit. Kdybyste si našla milence, můžete si to do konce života vyčítat a rozvod bych brala až jako úplně poslední řešení.

 59. Anonyyym

  Dobrý den Chtěla bych se zeptat jak velká je šance na otěhotnění s kondomem, mám kvůli těhotenství pořád strach začít mít sex(nechci brát antikoncepci)

  • Hezký den,

   v případě správného použití kondomu je poměrně nízká šance na otěhotnění – například v řádu jednotek % (většinou se úspěšnost kondomů ukazuje jako 99 %), ale nic není dokonalé. Většinou nebude na vině samotný kondom, ale spíše vaše (či partnerova) aktivita při jeho nasazování či sundávání, kdy může dojít k roztržení, přelití, … a to už samozřejmě snižuje úspěšnost prezervativu. Je to hloupý argument, ale nejlepší antikoncepcí je sexuální abstinence. Ale nemusíte se moc bát – kondomy jsou velmi bezpečné.

   • Robert

    Dobrý den má přítelkyně má problém dosáhnout orgasmu je jí 24 let a má dvě děti dříve sex měla ráda ale teď moc semnou spát nechce jako kdyby ji to nebavilo… Co mi na to můžete poradit.. Nebo jestli na to jsou nějaký prášky nebo tak něco předem děkuji

    • Hezký den,

     a jak malé má děti?

     Pokud ji sex přestal bavit až po dětech, může to být třeba hormonální nevyváženost po porodu (může to trvat i několik let, pokud se to neřeší), může být “jenom” unavená – ono starat se o dvě děti, o domácnost, chodit do práce, je poměrně náročná činnost, která z člověka – ženy vysaje veškerou energii a sex je opravdu ta poslední věc, na kterou žena myslí (opravdu to není jenom výmluva).

     Zkuste na víkend sehnat hlídání pro děti a vyražte někam na “dovolenou” – změna prostředí a odpočinek by Vaši přítelkyni mohl vrátit chuť na sex. Případně tam budete mít skvělou příležitost si s ní popovídat, třeba se Vám svěří a spolu přijdete na to, kde je problém a budete ho moci řešit.

     Jako poslední možnost bych pak navrhovala návštěvu sexuologa.

 60. Mám problém . Chybí mi žena a musím si to dělat sám. Je to těžké, 24 let se jen tak nedá,

  • Hezký den, plně vás chápeme. Určitě je potřeba se více seznamovat, potkávat ženy, které jsou vám blízké a třeba přeskočí jiskra. Popřípadě využít některé ze seznamek, které mohou také pomoci či vás nasměrovat.

 61. Rubina

  Dobry den, s priatelom sme spolu 9 mesiacov a za ten cas dosiahol orgazmus len par krat. Trapi ma, ze pri sexe nevyvrcholi. Povedal, mi ze po case nic neciti. Bola som u gynekologa a potvrdil, ze rozmery mojej vaginy su normalne. Obaja zijeme zdravo, cvicime, nepijeme.. Predo mnou bol dlhsie sam a naposledy mi povedal, ze ma strach zo vztahu lebo strati svoju slobodu. Nie som si ista, ci je problem v psychyke alebo vo mne. Ja mam 29 a on 32.

  Budem vdacna za kazdu radu

  • Zdravím,

   může se stát, že i když Vy máte normální velikost vagíny, partner k Vám nepasuje – může mít menší rozměry (na délku nebo na šířku).

   Určitě si s ním promluvte – ať Vám třeba popíše, co cítí, když je ve Vás – pokud Vás od samého začátku necítí, je velká pravděpodobnost, že jste pro něj moc uvolněná. V takovém případě by Vám mohlo pomoci posilování pánevních svalů, které Vás stáhne.

   Na druhou stranu, pokud do Vás pronikne a vše je nejprve v pořádku a po několika příkazech ztratí citlivost, mohl by mít psychický blok ze ztráty svobody, jak píšete. I v takovém případě je ale potřeba, abyste spolu mluvili a řekli si, co od sebe a Vašeho vztahu očekáváte.

 62. Dobrý den mám dotaz, jemi 48.let . Rozešel jsem se s bývalou ex přítelkyni ve špatném. Po 6.měsících mám novou přítelkyni a jsem spokojen .Můj chtíč je že tajně volám ex přítelkyni a přitom si honím penys.? Tak 2. v týdnu. Ex přítelkyni se bavím jak s má co dělala a tak dále dokuď se neudělám.? Pak sní ukončím hovor a jdu za přítelkyni. Ta nic neví a mám jí rád . Proč to dělám ex přítelkyni sme měli pestrý sex i hračky sme měli uměla mě hodně uspokojit.Můžete mi poradit? Děkuji.Pavel.q

  • Hezký den,

   a se současnou partnerkou tak pestrý sex nemáte? Pokud Vám po této stránce něco chybí, navrhněte přítelkyni nějaké zpestření.

 63. Dobrý den, je mi 42 let, jsem vdaná, máme dvě děti. Manžel je žárlivý a vyžaduje styk 2x někdy i 3x denně. Nejvíce trvá na styku když přijdu z práce a pokaždé je výslech proč jsem tak vlhká, bohužel mu nedokážu vysvětlit, že je to normální a že za to nemůžu, nikoho nemám, nepodvádím ho. Poraďte mi prosím, jak mu mám vysvětlit, že se moje tělo prostě mění a nedokážu ovlivnit vlhkost vagíny. Děkuji

  • Hezký den,

   obávám se, že v tomto Vám pomůže pouze odborná pomoc. Podle toho, co píšete nikomu jinému než odborníkovi, Váš manžel neuvěří.

 64. Katrin

  Dobry den,
  Jsme s partnerem spolu skoro 11 let. Mame 3 deti. Ja 28, partner 32.
  Nas sex, byl vzdy super, dokazala sem dosahnout orgasmu i 3 krat za sebou. Nas vztah nebyl nikdy bez problemu, meli jsme spis Italii, ale na sexu se to nikdy neodrazelo. Nakonec, nas vztah byl tak spatny,ze jsem chtela odejit a totalne jsem si partnera znechutila. Problem byl v tom, ze on je skveli otec, ale jako partner jako by neexistoval. Cele roky jsem se snazila, aby nas vztah fungoval, taky i jinak, nez jen v posteli. Citila jsem se jen jako matka a ne jako partnerka. On nemel nikdy snahu o nic. Ignorace cele ty roky. To vse zpusobilo znuchuceni a odcizeni, ktere nastalo pred dvema roky. Sex byl pro me spis horor, nez potreseni. Orgasmu jsem dosahla opravdu jen malokdy. Dokonce jsem se po aktu, citila opravdu zle, az nastvane. Nechtela jsem davat kus sebe cloveku, ktery me cele roky ignoruje. Pak jsem ho podvedla. A ja zazila to, co uz davno ne. Partnerovi jsem vse rekla. A misto rozchodu, si nakonec vse uvedomil a zacal na nasem vztahu pracovat.
  Je to rok a zacali jsme k sobe opet citit lasku a nas vztah klape, jako snad niky. Problem je ten, ze ja mam porad problem v sexu. Nemam na to chut, nedokazu to prozit. Zkousim vse mozne, jak to ozivit atd.. Ale nic nezabira, zme strany. Partner problem nema. Ja jsem proste bez chute a kdyz uz se zazrakem stane, ze chut mam, tak behem aktu, se nic nedeje. Necitim vzruseni, necitim nic. Nedokazu dosahnout orgasmu uz rok. Nedokazu citit v tu chvili nic a jen cekam az skonci. A to me moc trapi. Protoze, ja jsem stastna, ze nam to konecne klape, nasli jsme k sobe konecne cestu a tak chci, aby i tato stranka fungovala, jak ma. Ale at se snazim jak chci, nejde to. Nevim si uz rady. Nejhorsi je, ze on to na me poznal a vi, jak veci jsou. Nikdy jsem pred nim nic nepredstirala. A ani bych nechtela. Mam strach, ze se nam vse kvuli tomuto problemu zacne vse rozpadat. Pravda, je i takova, ze ho miluji, ale vic spise jako soucast rodiny. Jestli mi rozumite. Nemam k nemu takovy ten pocit vzruseni a chtice, jak to u partneru ma byt. Myslite, ze je toto duvod, proc nejsem schopna nic pri sexu citit a nedokazu dosahnout orgasmu, ktery pro me nikdy nebyl problem ? A jak mohu tuto situaci resit ?
  Moc Vam dekuji za jakoukoli radu, ci nazor.
  Krasny zbytek dne,
  Katrin

  • Hezký den, Karin,

   myslím, že máte v sobě blok – podvědomě jste se nepřenesla přes ignoranci Vašeho partnera.

   Každopádně pokud chcete s partnerem zůstat, navštívila bych sexuologa nebo terapeuta, který to s Vámi probere a najde s Vámi nějaké ideální řešení.

 65. Aranola28

  Dobrý den, prosila bych o radu. Jsem bixesualni žena. Jsem vdaná 5let. Než jsem začala s mim manželem řekla jsem mu o mé orientaci co se týká k ženám. Odpověděl mi že v tom nevidí žádný problém a že to bude respektovat když budu mít chuť na ženu. Je pravda že mě nikdy do ničeho nenutil. Po 4 letech se stalo to že s naší společnou kamarádkou jsme zakončili v posteli všichni tři. V posteli jsme si to všichni moc užili a líbilo se nám to ale druhý den jsem se nemohla na manžela ani podívat a začala jsem k němu cítit odpor, tak jsem si řekla že už to nechci nebo vím že bych od něj odešla protože bych ho přestala milovat. Jenže uplynulo pár měsíců a stalo se to znova s tou samou ženou. Mrzí mě že jsem nedokázala to zastavit.Nevim co mám stim dělat mám k němu smíšené pocity, přitom v tu danou situaci se mi to líbí a vzrušuje mě to. Bojím se toho že přijde další den kdy nebudu schopna to zastavit. Je pravda že manžel není ten co by tu situaci vyvolal ale jsem to já s tou kamarádkou a on už se jen přidá. Co mám prosím Vás dělat? Děkuji za odpověď.

  • Hezký den,

   toto bych už řešila s manželským poradcem nebo terapeutem.

   Já Vám nemůžu říci, zůstaňte s manželem nebo se s nim rozejděte. Nemyslím si, že byste po jedné noci manžela přestala milovat, spíš si myslím, že jste zažila vzrušení, které Vám celou dobu chybělo.

   Je lepší to začít řešit hned na začátku než si pak vyčítat, že se něco pokazilo.

 66. Václav

  Zdravím mám takový problém je mi 17 let mám přítelkyni a trpím problémem v sexu zažil jsem tak nějak všechno orální sex, masturbaci od přítelkyně a sex u všeho není problém at jde o masturbaci nebo orální sex v tomhle případě vydržím normálně dlouho ale když jde o sex ještě před zavedením do pochvy do mě vjede uplně strašné vzrušení nebo po pár pohybech v partnerce a hned zažívám ejakuaci nevím vůbec co s tím najednou jsem strašně citlivý a je po sexu jediný když jsem to ovládl bylo ráno po probuzení to jsem zažíval stejný pocit stejné vzrušení ale né tak strašně moc a po nějaké chvilce to naprosto odstoupilo a mohl jsem mít sex tak dlouho že jsem ani neprodělal ejakuaci byl bych moc rád kdybych věděl co je ve mě za problém trápí mě to už dlouho Děkuji

  • Martina rádce

   Dobrý den, kratší trvání pohlavního styku není nic neobvyklého a trápí poměrně hodně mužů.

   Doporučuji vyzkoušet vyzkoušet:
   – Použití kondomu (klidně i silnějšího) se znecitlivujícím účinkem, popř. hrubším povrchem.
   – Gel nebo sprej s látkou, která snižuje citlivost žaludu. Je však potřeba látku opláchnout z penisu už přes pohlavním stykem, aby nedošlo k nežádoucímu znecitlivění pochvy. Je důležité odhadnout správnou dávku, aby pohlavní styk nebyl naopak příliš dlouhý. Použití může mít i vedlejší účinky – snížení intenzity orgasmu muže nebo snížení schopnosti orgasmu dosáhnout.
   – Technika přerušované soulože, popř. zkrácení intervalu mezi jednotlivými souložemi v průběhu týdne. Čím delší bývá přestávka v sexu, tím poté bývá samotný pohlavní akt kratší. Častější soulož obvykle prodlouží dobu, za kterou dochází k ejakulaci.
   – Technika „start stop“ – muž nebo žena stiskne krátce před ejakulaci pevně žalud, což zabrání výronu semene. Tato technika vyžaduje určitý odhad a cvik. Ale pohlavní styk tím lze prodloužit poměrně významně. Muž může tuto techniku trénovat během masturbace, bývá ale žádoucí, pokud se zapojí i žena.
   – Užití léků, bývá nejspolehlivější metodou pro oddálení ejakulace. Je však potřeba je většinou užívat přibližně 2 hod. před ejakulací.
   – Doplňky výživy.
   – Posílení svalů pánevního dna.

 67. Michal

  Dobrý den, mám problém s používáním kondomu. Nikdy nemívám potíže s erekcí, ale při nasazení kondomu o ni hned přijdu. Možná je to i záležitost psychiky. Poradíte prosím?

  • Hezký den,

   a nemáte s kondomy spojený nějaký traumatizující zážitek – například že se ženě sex s Vámi v kondomu nelíbil, nebo Vám se to s kondomem nelíbí,… prostě cokoliv. Jak to tady píšete, vypadá to spíš na záležitost psychiky než nějaký zdravotní problém – to byste měl potíže s erekcí i jindy. Bohužel pokud za to opravdu může psychika, doporučila bych Vám zajít za terapeutem, který Vám pomůže najít důvod této blokace a pomůže Vám s odstraněním.

   Druhá možnost by byla přestat kondomy používat, což by ale Váš problém neřešilo, pouze by to “zamaskovalo” projevy. Takže to moc nedoporučuji.

 68. JankaH

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, zda se před prvním pohlavním stykem dá u lékaře pro pannu předepsat nějaké lokální anestetikum, které by umrtvilo panenskou blánu, aby její natržení nebylo tak bolestivé. Bolest při natržení panenské blány je přece zhruba stejná, jako třeba při chirurgickém vyříznutí nějakého drobného névu (třeba znamínka), a při takových výkonech je místní znecitlivění zcela samozřejmé. Jak tedy umrtvit stejně silnou bolest v případě natržení panenské blány?

  Děkuji za odpověď.

  Janka

  • Hezký den,

   nevím o tom, že by se něco takového dělalo a upřímně si myslím, že by Vám to ani žádný doktor neudělal.

   Bolest při prvním sexu sice cítit můžete (nedá se ale říci, že je to jako při chirurgickém odstranění nervu – každý má jiný práh bolesti a každý to vnímá jinak, někdo to třeba necítí vůbec), ale je to rychlá bolest, která velmi rychle odezní – sex jako takový funguje jako výborné anestetikum – o případném orgasmu ani nemluvím.

   Strach z bolesti při prvním sexu je normální, ale je zbytečné řešit, jak tomu předejít, obvykle při druhém – třetím přírazu už žádnou bolest necítíte.

 69. Arabela

  Dobrý den, mám takový problém. Už asi 3 měsíce přemýšlím, jakou mám orientaci. Jsem holka. Zároveň se mi prostě líbí kluci a holky vůbec neřeším, ale nad tímto pořád přemýšlím. Jedná se jen o psychiku nebo to něco znamená? Děkuji

  • Zdravím,

   to, že se Vám líbí holky i kluci nemusí znamenat, že máte jinou sexuální orientaci. Může se jednat o pouhou zvědavost.

   Na Vašem místě bych o jiné orientaci uvažovala až v případě, kdy dojde k sexu s holkami i kluky – jedna věc je to, že se Vám líbí obě pohlaví, jiná pak reálný akt. Po sexu můžete zjistit, že to vlastně nebylo ono.

   Netrapte se tím, opravdu to nic neznamená 🙂

 70. Dobrý den co mám dělat když mi vymizelo chuť na sex.Partner chce se se mnou milovat a já na to nemám chuť.porad te mi prosim

  • Hezký den,

   pokud jste před tím chuť na sex normálně měla (hlavně pokud jste měla chuť na sex se současným partnerem), navštívila bych sexuologa. Pomůže Vám najít příčinu – ať už nějaký externí problém (únava z práce, z dětí – pokud nějaké máte), nebo se může třeba jednat o hormonální nerovnováhu.

   Příčin může být několik a bez odborného vyšetření to asi nevyřešíte.

 71. Sylva Stloukalova

  Dobrý den, vždy při sexu přítel ejakolival do mne, ale naposledy asi po měsíční pauze jsme se milovali a ejakolival mi na břicho. Je to divné. Nevím co si mám myslet. Může být za tím jiná žena? Vždy tvrdil, že když někoho miluje a je to možné, tak to dotáhne do konce a v ženě zůstane, protože je to pro něj příjemnější.
  Teď mi řekl, že udělal v tomto změnu, ale ať v tom nic nehledám.
  Je mi to podezřelé, protože to nikdy neudělal.
  Děkuji předem za odpověď.

  • Hezký den,

   asi bych v tom nic nehledala – třeba chtěl vyzkoušet jenom něco jiného.

 72. Týna V.

  Dobrý den, já a můj přítel máme problém s kondomy. Když ho používáme, tak ve mě zůstává a nevíme co s tím. Budu ráda za všechny možné rady, děkuji

  • Zdravím,

   zkusili jste menší velikost kondomů? Je možné, že ty, které používáte Vašemu partnerovi velikostně nesedí – hlavně u kořenu penisu mu musí pevně držet.

 73. Lubomír

  Zdravím, je prosím na výdrž nějaká pilulka nebo něco??

  • Martina rádce

   Dobrý den, bohužel Váš dotaz není úplně jednoznačný. Zda myslíte výdrž ve smyslu erekce nebo oddálení ejakulace. V obou případech je samozřejmě možné problém s výdrží řešit. Pro oddálení ejakulace je možné využívat i různé techniky (např. přerušovaná soulož, metoda start-stop, posílení svalů pánevního dna, atd.). V oblasti podpory erekce je důležité zmínit, že všechny léky jsou k dispozici pouze na základě lékařského předpisu. Užívání je vždy vhodné konzultovat s ošetřujícím lékařem, který Vám doporučí vhodný preparát i s ohledem na to, zda neužíváte nějaké další léky.

 74. Richard Sykora

  V poslední době se my líbí tloustnout nosím upnuté věci a mám z toho radost když my boky a břicho hodně přetékají přes kalhoty je možné najít dívku které se to bude líbit také ?

  • Martina rádce

   Dobrý den, každý z nás je jiný, určitě je tedy možné najít slečnu, které se to bude líbit. Pokud by se nedařilo, můžete využít i možnost různých seznamek. Přeji hodně štěstí!

 75. Anonym

  Zdravím, mám problem s erekcí a celkově se sexuální touhou. Dřív sem to nemívál, ale pak jsem začal pit alkohol, každý den a ani jsem si nějak neuvědomoval, že nemasturbuju, bylo mi to jedno. Pak jsem si rikal, že je se mnou něco špatně, už se mi ani nepostaví jen tak, jenom když si ho třeba honím a furt to není nic moc (erekce je hodně slabá). Máte stim někdo zkušenosti? Prosím pomoc

  • Hezký den,

   zajděte za sexuologem.

   Mohlo by se jednat o zdravotní komplikace v souvislosti s alkoholem, který zmiňujete. Navíc pokud to už nějakou dobu trvá, sám si s tím určitě neporadíte a je potřeba odborná pomoc.

 76. Nemůžu docílit orgasmu při sexu se svým přítelem? Děkuji moc za odpověď? Jarka

  • Hezký den,

   a s dřívějšími partnery nebo při masturbaci orgasmu dosahujete?

   Pokud znáte svoje tělo (máte orgasmus při masturbaci) naučte to i svého partnera. Ukažte mu, co se Vám líbí, která místa jsou ta pravá… Udělejte mu takový podrobný návod, jak na sebe.

 77. Dobrý den, s kamarádkou sem měl sex 7.9.2019….potom už nikdy, byl to úlet po diskotéce. O 20dni později si našla přítele a čekají dítě, termín má 29.6.2020,je šance že by dítě bylo moje?dekuji za odpověď

  • Hezký den,

   termín porodu se určuje podle poslední menstruace nebo podle ultrazvukového vyšetření. A celkově těhotenství trvá zhruba 40 týdnů, takže čistě teoreticky to vychází, že Vaše kamarádka otěhotněla později. Každopádně s jistotou Vám to poví ona nebo testy otcovství.

 78. Dobrý den je mi 37 a mám problém s erekcí.Pri milování s manželkou se mi normálně postaví ale už nedojde k vyronu semene a prostě mi úplně ochranné a je hned po sexu můžete mi poradí čím to může být

  • Martina rádce

   Dobrý den, z vaše dotazu si nejsem jistá, zda máte problém s erekcí nebo s ejakulací? Popisujete, že se vám postaví, ale nedojde k ejakulaci. Z hlediska obtíží s erekcí si dovoluji přiložit nedávno zpracovaný článek na téma erektilní dysfunkce, kde najdete různé tipy na podporu erekce: https://www.lascivni.cz/navody/erektilni-dysfunkce/. Ohledně ejakulace je to již složitější, pokud vás trápí nemožnost ejakulace při sexu, ale i např. masturbaci, doporučuji vyšetření u urologa nebo sexuologa.

 79. Hezký den,mam na vas prosbu protoze jsem.uz zoufala.mam 25pritel 35let.jsme spolu necely rok a zamilovani. Jen jedna vec..ohledne sexu nerad mluvi a mpc.mu trva nez se neco.uskutecni.vse zacinam.vetsinou ja.pak.se prida ale nezacina to.on.nechci to casto ani.nic extra jen normalni milovani.nic.drsneho.nemusime.je to.hlavne.doma.nez.nekde.jinde.a vzdy je.nejaka vymluva proc to.tam.nejde ty apod.nechci se mu nutit.ale.pak.v praci.v kamionu hleda spolecnice na.obrazcich a podobne.o.cemz mi.lhal.a zapiral to. Nevim.co.mam delat

  • Hezký den,

   promluvte si s ním – bez výčitek a nátlaku. Řekněte mu, že víte, že to dělá a že by Vás zajímalo, proč to dělá. Povězte mu, jak se cítíte vy. Prostě spolu mluvte. Každý vztah je o komunikaci. Bohužel dokud se Vám partner neotevře (komunikačně), budete ve slepé uličce, protože nic nezměníte.

 80. Martin

  Ahoj, mé jméno je Martin a jsem student. Studuji na střední škole a toto je můj příběh:
  Jednou jsem se díval na porno a chtěl jsem být jako ostatní – díval jsem se tedy na holku s chlapem. Ale nelíbila se mi ani ta holka, jako spíše chlap, který drtí svojí velkou kládu. Ten pocit, který jsem cítil, bylo to tak úžasné. Říkal jsem si “Je se mnou něco špatně?”. V té době mi bylo 14 a nevěděl jsem, co to ještě znamená. Nakonec jsem hledal na netu, jestli je to normální, že se mi libí chlapské přirození více než ženské. Už od školy jsem se bavil spíše s chlapci a líbilo se mi, když mě nějak pochválili. Jednou jsem pocítil zvláštní energii z mého kamaráda, od té doby už mě ženy nepřitahují tolik jako dříve. Když sem tak seděl vedle něj, tak jsem ho chvíli sledoval a velmi se mi líbila vůně jeho vlasů a jeho symetrický obličej, poté jsem se zaměřil na jeho tělesné proporce a nemohu si stěžovat.
  Problém je že nemám rád buzeranty, myslíte si že jsem buzerant ?

  • Zdravím, Martine,

   v první řadě bych přestala používat slovo buzerant!

   Proč nemáte gaye rád? Máte k tomu nějaký konkrétní důvod, nebo ve Vaši rodině (případně okolí) je prostě neměli rádi, tak jste to přejal od nich?

   Každopádně z Vašeho komentáře nemůžu říci, jestli jste nebo nejste gay. Nevím, kolik let Vám je a jaké máte zkušenosti, můžete být ještě sexuálně nevyhraněný, můžou Vás přitahovat muži, stejně tak Vás můžou začít víc přitahovat ženy.

   Na otázku Vaší sexuální orientace si budete muset přijít sám – dobré je vnímat svoje pocity a chovat se podle nich.

 81. Dobrý den,nikdy jsem neměl problém z erekcí,nová přítelkyně mě řekla že ma ráda trošku větší penis,a od té doby když jsem v posteli nemohu dostat erekcí i když moc chci.co mám proto udělat?dekuji

  • Hezký den,

   řekla bych, že Vám přítelkyně vytvořila psychický blok.

   Buď to můžete zkusit vyřešit sám – srovnat si v hlavě, že ostatní přítelkyně byly spokojené, že i když má Vaše nová přítelkyně ráda větší penis, neznamená to, že ji nedokážete uspokojit. Klidně si s ni o tom promluvte.

   Druhá varianta je, že navštívíte terapeuta, který Vám pomůže tento blok odbourat.

 82. Jindra

  Je mi 56let po operaci tři selné kýly mám problém s udržením erekce Skusil jsem arginmax ale nepomáhá co mám dělat.

  • Hezký den,

   doporučila bych Vám navštívit lékaře a s ním to probrat – vyšetří Vás a případně Vám může předepsat léky, které pro Vás budou vhodné.

 83. Nové zasvěcení
  Před 3mi týdny jsem zažila novou sexuální zkušenost BDSM, myslela jsem si že je to jen druh mučení, poškození… Zkrátka jsem k tomu měla odpor..
  Ale ten partner s kterým jsem zažila takovou zkušenost… Nevim jak to mám popsat, prostě to bylo neuvěřitelné
  A ja jsem k němu bohužel začala cítit něco víc, což jsem nechtěla.. A momentálně bych to chtěla prožít znova…. Ale s nim
  Bohužel se mnou přestal komunikovat
  A ja bych si Vážně přála v tomhle zasvěcení BDSM pokračovat s nim
  …. Je to šílený ja vim

  • Hezký den,

   nic šíleného v tom není. Poznala jste někoho, kdo Vás zasvětil do něčeho nového a jak sama píšete něčeho neuvěřitelného. Vaše city můžou být dozvuk z euforie, kterou jste s tím mužem zažila.

   Uvidíte, třeba s Vámi nakonec kontakt obnoví – nevím, co bylo příčinou přerušení – a budete moci pokračovat ve Vašem zasvěcení.

 84. Franta

  Chtěl bych se zeptat jsem nevidomý a holky mě moc nechtějí nebo mám takový pocit alspoň. Měl jsem už zhruba 6 nebo 7 dá se říct vztahů a žádný netrval déle než 4 měsíce. Chtěl bych se zeptat na to jak případně kdybych neměl žádnou přítelkyni a chtěl bych sex jak se mám zachovat? Masturbace mě bohužel moc nebaví už. Je mi 22 let.

  • Hezký den, určitě by bylo skvělé zjistit od (i vašich ex) dívek, proč vás nechtějí, protože je možné, že si to jen myslíte. Určitě je to věc komunikace a věříme, že pro každého se najde ten správný partner, takže neklesejte na mysli. Jste mladý, takže máte dostatek času a prostoru na seznamování, a to i přestože jste nevidomý. Je to sice handicap, ale pro mnohé to může být naopak sexy výhoda, protože vaše smysly budou intenzivnější v jiných směrech, než u jiných mužů. A to ženy mohou moc krásně ocenit.

 85. Viktorie

  Dobrý den, s mým přítelem jsem už několik let a je mým prvním sexuálním partnerem, ale když máme sex, tak mi to není příjemné. Nemluvím o prvním pohlavním styku, to je normální, ale mě to není příjemné nikdy a oškliví se mi i orální sex, jediné, co mi nevadí je masturbace, nebo vzájemné doteky a při pomyšlení na sex mě to nepřijde jako něco, co bych nutně v životě potřebovala. Znamená to, že jsem asexuálka? Předem děkuji za odpověď.

  Viktorie.

  • Hezký den,

   neznamená to, že jste asexuální. Třeba jste jenom narazila na “nevhodného partnera”. Nevím, jaké měl Váš přítel zkušenosti před Vámi. Začněte třeba vzájemnou masturbací a časem třeba přijdete na chuť i samotnému sexu.

   Případně pokud budete stále na pochybách, zajděte si za sexuologem, on Vás vyslechne, vyšetří a třeba přijde na nějakou příčinu, proč Vám není sex příjemný.

 86. Dobrý den našla jsem v PC manžela schované stažené porno,přesněji transgender,ženy s pindikem(vypadá že přeoperování z muze na ženu s penisem)+chlap.uz dlouhou dobu spolu nesmíme,věděla jsem že kouká na porno ale ne na toto.drive to byla klasika na co koukal žena+muž,anal atd.sex se mnou odmítal postupně,že prý ho nepotřebuje.ze začátku vztahu jsme spolu spali i 3*denně.je mu 31let jsme spolu 12let,2deti. Poslední dobou mluví o rozvodu(bez padneho důvodu) a stále častěji vyhledává transgender,jiná videa tam nema.je mozne že má nějakou úchylku nebo že se ztotožňuje s transsexuály?oblékání do ženského u neho nepozoruji.když jsme spolu spali naposled -většinou vyžadoval polohu na pejska(už přes půl roku)měl problémy s erekcí.pri líbání atd se mu postavil a jak jsem se svlékla dole nebo zasunul zvadl mu a nešel nastartovat takže z styku seslo.ranni erekce je v pořádku.ma bratrance gaye,a jeho sestřenice (bratrancova sestra z dvojčat)je nejspíš taky na holky(zatím to tají).je možné že můj muž může být gay nebo na transgendery?je možné ze po častém koukání na porno ho jen tak něco nevzrusi?na porno se mnou koukat nechce,kouká na něj sam (nejspíš masturbuje)když jdu spat.dalo by se mu nějak pomoci terapii nebo je to marné?dekuji

  • Hezký den,

   bohužel z Vašeho popisu se nedá jasně říci, jestli je Váš manžel gay nebo transgender – na to je potřeba delší rozhovor. Ale zkuste se ho narovinu zeptat, třeba se Vám přizná.

   Každopádně ve chvíli, kdy začíná mluvit o rozvodu, zašla bych na Vašem místě do manželské poradny nebo k sexuologovi.

 87. Chtěla bych se zeptat, jestli mam nějakou “divnou” vaginu nebo nevim, ale vsichni muži se udělají po průniku do minuty až dvou a určití už tak za 30s, vždy po průniku mi řeknou, teda ty ji máš luxusní, než stihnu odpovědět, mám ji obvykle vystříkanou, takže si mohu o orgasmu nechat jenom zdát… jak docílit, aby se ve mě muži tzv. Hned neudělali? Děkuji za rady.

  • Hezký den,

   tak to věřím, že Vás muži milují.

   Zkoušeli jste různé polohy? Třeba když budete nahoře Vy a budete příkazy ovládat sama, mohlo by to pomoci.

   Případně me ještě napadá pořádná předehra, kdy Vás partner udělá třeba rukou, pusou nebo hračkou a teprve po Vašem orgasmu do Vás pronikne.

 88. Dobrý deň  nenašiel som vašej stránke o fetiš abdl a kojenie dojčenie dospelích  a fetiš jedenie kako ak neviete čo to je hľadajte na internete 

 89. Jsme starší manželé (před 60) a máme spolu pravidelný sex. Věnujeme se vzájemnému orálnímu sexu. Vlastně by se dalo říci, že nemáme žádný problém. Oba prožíváme krásné a silné orgasmy. Můj problém je v tom, že by byl rád, kdybychom společně sledovali videa se sexuálním obsahem. Mě toto nic neříká, raději mám vše “naživo”. Dokonce mi vadí i když se na ně dívá sám. Otázka zní, co mohu udělat proto, aby mi to nevadilo. děkuji. Araya

  • Hezký den,

   pokud Vám to vadí, asi s tím nic udělat nejde. Ale myslím, že byste to mohla zkusit – partnerovi tím uděláte radost a třeba zjistíte, že to není tak hrozné.

 90. Dobrý den, je mi 52 let 5 let moje bývalá manželka odmítala sex. Chuť na sex jsem se snažil kompenzovat fyzickou zátěží – sportem. Dva roky po rozvodu jsem si našel přítelkyni, se kterou bych chtěl opět žít normálním sexuálním životem, ale bohužel mám problémy s erekcí. Před stykem je bývá všechno v pořádku, ale jakmile má dojít k samotnému aktu, erekce skončí. Jak se dá prosím tento můj problém eliminovat?

  • Hezký den,

   doporučila bych Vám návštěvu lékaře, nemyslím to nijak zle, ale jste ve věku, kdy se u mužů objevují různé zdravotní problémy, které způsobují problémy s erekcí. Lékař Vás vyšetří a může případné zdravotní problémy vyloučit nebo začít s jejich léčbou, kdyby náhodou něco objevil.

   Stejně tak Vám může předepsat nějaké léky, které by Vám s erekcí mohly pomoci, ale jinak neublíží.

 91. Michal

  Zdravím, mám velký problem. Jsme gay pár, milujeme se a m tomu patří i sex. Jenže když má z mé strany dojit k proniknutí do partnera nejde to. Přitom při oralnim sexu je erekce v pohodě. Zkusil jsem u Clavin na podporu a nic. Vždy to skončilo neproniknutim. Už jsem zoufaly poraďte. Děkuju

  • Hezký den,

   a tyto problémy jste měl i dříve s předchozím partnerem? Nebo je současný partner Váš první?

   Každopádně pokud to trvá už nějakou dobu, zajděte za sexuologem, je to rozhodně lepší varianta než zkoušet různé doplňky na podporu erekce. Lékař Vás vyšetří, zjistí, jestli je to jenom nějaký blok nebo případně zdravotní problém. Ale pomůže Vám najít příčinu tohoto problému, který pak můžete odstranit.

 92. Alfons

  Dobrej,chtel by jsem poradit….Kdykoliv když mám sex tak netrvá dyl než 1-2minuty a hotovMuzete mi prosim poradit co s tím?

  • Martina rádce

   Dobrý den, pravděpodobně Vás trápí tzv. předčasná ejakulace. Kratší trvání pohlavního styku není nic neobvyklého. Zejména u mladých mužů kteří jsou silně pohlavně vzrušiví nebo delší dobu sexuálně abstinovali. Překotný výron semene se obvykle díky dozrávání a pravidelnému sexu upraví.

   Složitější to bývá u mužů středního věku, kteří mají dlouhodobější partnerský a sexuální vztah. Část z nich začne předčasná ejakulace stresovat, trápí je, že partnerku dostatečně neuspokojí. Je pochopitelné, že mají obavy, zároveň si však neuvědomují, že zejména stres výrazně negativně ovlivňuje naši psychiku. Obecně lze doporučit snažit se být co nejvíce v psychické pohodě.

   Samozřejmě pro oddálení ejakulace máme i další možnosti, např.:

   – Použití kondomu (klidně i silnějšího) se znecitlivujícím účinkem, popř. hrubším povrchem.
   – Gel nebo sprej s látkou, která snižuje citlivost žaludu. Je však potřeba látku opláchnout z penisu už přes pohlavním stykem, aby nedošlo k nežádoucímu znecitlivění pochvy. Je důležité odhadnout správnou dávku, aby pohlavní styk nebyl naopak příliš dlouhý. Použití může mít i vedlejší účinky –snížení intenzity orgasmu muže nebo snížení schopnosti orgasmu dosáhnout.
   – Technika přerušované soulože, popř. zkrácení intervalu mezi jednotlivými souložemi v průběhu týdne. Čím delší bývá přestávka v sexu, tím poté bývá samotný pohlavní akt kratší. Častější soulož obvykle prodlouží dobu, za kterou dochází k ejakulaci.
   – Technika „start stop“ – muž nebo žena stiskne krátce před ejakulaci pevně žalud, což zabrání výronu semene. Tato technika vyžaduje určitý odhad a cvik. Ale pohlavní styk tím lze prodloužit poměrně významně. Muž může tuto techniku trénovat během masturbace, bývá ale žádoucí, pokud se zapojí i žena.
   – Užití léků, bývá nejspolehlivější metodou pro oddálení ejakulace. Je však potřeba je většinou užívat přibližně 2 hod. před ejakulací.
   – Doplňky výživy
   – Posílení svalů pánevního dna.

 93. Nikola

  Dobrý den je mi 19 let a pritelovi 23..jsme spolu přes půl roku..bydlí sám a jsme spolu velmi casto..nás sex..je čím dal tím vic nudný..myslíte si ze tohle je konec vztahu? Snažila jsem začínat já..ale většinou nikdy nechce..prej se mu libim a vsechno ..já už to nechápu ..nebo když už máme sex nekdy ho prerusime nejakou nevhodnou dizkusi..či uplne skoncime..

  • Hezký den, a promluvili jste si o tom? Proč ho to třeba nebaví, proč to neinicuje, bylo to i tak na začátku? Nebo nezměnilo se to třeba po nějaké situaci, debatě, stresu v práci/škole? Za tím může být hodně věcí. Základem je ale o tom si promluvit, protože jen vy 2 to dokážete rozlousknout. Držíme palce.

  • Anonyyym

   Dobrý den Chtěla bych se zeptat, mám podle mě takový problém že kdykoliv s přítelem něco děláme tak mě to vůbec nevzrušuje a nic to semnou nedělá prostě vůbec nic a dále ani neumím uspokojit přítele a užít si to s ním za což se dost stydím a dost mě to mrzí poradily by jste mi? Moc děkuji předem

   • Hezký den,

    a když například masturbujete nebo s jinými partnery jste uspokojení cítila?

    Můžete mít jiné zkušenosti s muži – každému se líbí něco jiného, takže když jednoho nahžavíte kouřením, jiný z toho nemusí být nadšený. Promluvte si spolu a řekněte si, co se vám líbí a zkoušejte to na sobě navzájem. Je to zábavná a vzrušující předehra díky které se lépe poznáte a může to v budoucnu vést k lepším orgasmům.

  • Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na to jak odblokovat svoji přítelkyni. Má blokaci co se týče onanovani chlapa. Nesmím sám onanovat před ní ani vedle ní nesmí o tom vědět. Sexuální chuť mám větší než ona a chodit s plnými koulemi fakt nevydržím. Sperma se mi tvoří rychle a já vydržím bez max dva dny lépe řečeno jeden den. Pak musím odpustit páru sexem nebo onanovanim. Když je sex tak mi ho pohoni to jí nevadí. Vyčetla, že by mi ho jako normálnímu člověku vyhonila, ale to já nedojdou a dojdu jenom svoji rukou. Naše diskuze končí , že ona má pravdu a já nedokážu pochopit, že nemá chuť a nelíbí se ji, že si ho honím . Sex máme každý den 1-2 denně. Problém nastává jak jednou za den nemám sex nebo neodpustil páru nad hrncem…:)).

   Ještě jsem zapomněl dodat ona to má od bejvaleho přítele tu blokaci v onanovani…. . On si ho raději honil sám nad ní než aby sexoval….

   Jinak mi to stačí jednou za den a když to je víc krát denně tak mi to neva . Co s tím máme dělat ??

   • Zdravím,

    a je také problem, když masturbujete a ona o tom neví?

    Pokud má blok od bývalého partnera, pomůže jí to odstranit pouze terapeut. Jakákoliv zmínka od Vás pak na ni může působit jako nátlak a další prohlubování jejího bloku.

 94. Zdravím, je možné, že když jsme si s partnerkou užívali a ona mi pak chtěla nasadit kondom a dala ho obrácene a pak ho hned otočila, může z toho otěhotnět?

  • Hezký den, teoreticky ano, protože na špičce penisu může být tzv. preejakulát, neboli kapky touhy, které mohou za nějakých situací obsahovat aktivní spermie. Pravděpodobnost je malá, ale určitě tam vždy nějaká je.

   • Anonym

    Dobry den, chce se jen zaptat zda nemate nejake řešení na muj problém, je mi 19 let a jsem s přítelkyní přes dva roky.. nas sex byl vzdy skvelej, ale i kdyz jsem se ze zacatku nesetkaval s tim ze bych byl v posteli rychle a meli jsem sex dlouho.. nyní z ničeho nic mam problem vydržet více nez dve minuty.. diky

    • Martina rádce

     Dobrý den, kratší trvání pohlavního styku není nic neobvyklého a trápí poměrně hodně mužů. Část z nich začne předčasná ejakulace stresovat, trápí je, že partnerku dostatečně neuspokojí. Je pochopitelné, že mají obavy, zároveň si však neuvědomují, že zejména stres výrazně negativně ovlivňuje naši psychiku. Obecně lze doporučit snažit se být co nejvíce v psychické pohodě.

     Pokud Vaše obtíže trvají již delší dobu, doporučila bych se obrátit na odborníky (např. sexuolog). Popř. obvodní lékař, který by Vás měl nasměrovat, s kým problematiku dále řešit.

     Dále můžete vyzkoušet:
     – Použití kondomu (klidně i silnějšího) se znecitlivujícím účinkem, popř. hrubším povrchem.
     – Gel nebo sprej s látkou, která snižuje citlivost žaludu. Je však potřeba látku opláchnout z penisu už přes pohlavním stykem, aby nedošlo k nežádoucímu znecitlivění pochvy. Je důležité odhadnout správnou dávku, aby pohlavní styk nebyl naopak příliš dlouhý. Použití může mít i vedlejší účinky – snížení intenzity orgasmu muže nebo snížení schopnosti orgasmu dosáhnout.
     – Technika přerušované soulože, popř. zkrácení intervalu mezi jednotlivými souložemi v průběhu týdne. Čím delší bývá přestávka v sexu, tím poté bývá samotný pohlavní akt kratší. Častější soulož obvykle prodlouží dobu, za kterou dochází k ejakulaci.
     – Technika „start stop“ – muž nebo žena stiskne krátce před ejakulaci pevně žalud, což zabrání výronu semene. Tato technika vyžaduje určitý odhad a cvik. Ale pohlavní styk tím lze prodloužit poměrně významně. Muž může tuto techniku trénovat během masturbace, bývá ale žádoucí, pokud se zapojí i žena.
     – Užití léků, bývá nejspolehlivější metodou pro oddálení ejakulace. Je však potřeba je většinou užívat přibližně 2 hod. před ejakulací.
     – Doplňky výživy.
     – Posílení svalů pánevního dna.

 95. Martina

  Dobrý den, mám přítele (49 let), problémy s erekcí nemá spíše naopak. Ma zvýšenou chuť na sex a když je po ránu odpocaty vydrží i 2 hodiny v ” pozoru”. Vždycky říká ze ma “posličky” před ejakulaci a tu konečnou ma opravdu klidně az po 2 hodinách. Navic ma chuť i kdykoli jindy prez den i po tom ranním maratonu vzrusi se klidně i v autě když zahledne pro nej atraktivní ženu. Nějak mi přijde, že by mohl neustále. Je to normální jev v jeho věku nebo uz je to nějaká porucha. Předem děkuji za odpověď

  • Hezký den,

   popravdě o takto aktivním ztopoření jsem neslyšela ani u mladších ročníků, což ale neznamená, že to není normální.

   Pokud ho to nějak obtěžuje v životě (co si budeme povídat, mnozí by mu toto záviděli), ať si zajde za lékařem nebo sexuologem, který ho vyšetří a zjistí, jestli je vše v pořádku a případně navrhnou nějaké řešení.

 96. jak dosahnout erekce bez honeni penisu

  • Hezký den, erekce u mužů je běžně výsledkem vzrušení jako takového, ne honěním. Neboli pomožte si představami, čtením erotických povídek, koukáním na porno, nebo povídáním si o sexu s partnerkou či partnerem…

   • Nemá milenku?
    Je to fakt divný…

    • Zdravím,

     řekla bych, že lidé provádějí i divnější věci. Navíc co jednomu přijde divné, pro jiného jsou normální… v tom je krása lidské rozmanitosti 🙂

 97. Lukáš Novák

  Dobrý den, dnes nám s přítelkyní při sexu praskl kondom. Ihned jsem si toho všiml a přestali jsem. Pak už probíhala jen vzájemná masturbace. Je možnost otěhotnění nějak výrazně velká?

  • Hezký den, nedá se to přesně říci – riziko tu samozřejmě je, protože už preejalukát spermatu, který z penisu vytéká při velkém vzrušení, může mít v sobě aktivní spermie – ale to souvisí třeba s tím, že před tím nešťastným sexem s prasklým kondomem jste měli další sex či masturbaci s výstřikem. A samozřejmě záleží i na tom, jestli kondom praskl před ejakulací do něj. Celkově to riziko určitě nebude výrazně velké, ale nějaké tu vždy je.

  • Dobrý den, zkoušel jsam masáž prostaty salatovou okurkou ve zhruba čtvrtce uřizlé a z mou neopatrnosti to zůstalo ve vnitř. Co mám prosím dělat?

   • Hezký den, buď se zvládnout uvolnit a dostat ji ven, protože průměrově když šla dovnitř, tak půjde i ven. Takže zkusit hodně lubrikantu a “jít” na záchod. Nebo bohužel navštívit pohotovost/lékaře, který by vám měl pomoci. Bohužel to se právě stane díky improvizaci a také kvůli tomu, že nebyla u daného předmětu “patka”, která by právě zabránila tzv. zaklouznutí.

 98. Petra drahnikova

  Dobrý den vzrušuje mě představa mého přítele z jinou je to normální třeba ják je z jinou ve sprše a mám hned chuť

  • Hezký de, ano je to normální, jen máte bujnější fantazii a vzrušuje vás představa přítele s jinou ženou. Označuje se to jako cuckoldství a je to častější u mužů, kterým se líbí představa své partnerky s jiným mužem. Ale není na tom nic špatného… přítel jistě ocení vaše fantazie – ikdyby u nich jen zůstalo. 🙂 Měl by si vás vážit.

 99. V Anetka

  Dobrý den mám úžasného partnera ale když se milujeme tak on orgasmus má a já se se nemůžu k orgazmu dostat. Prosím o radu jak vše zlepšit naše milovani partnerovi je to pak líto že že mě neumí uspokojit. Děkuju

  • Hezký den,

   a s jiným partnerem nebo při masturbaci orgasmu dosahujete?

   Pokud při masturbaci docílíte orgasmu, naučte to i svého partnera. Svoje tělo znáte, tak mu řekněte co a jak se Vám líbí. Navigujte ho a nechte ho poznávat Vaše tělo pod Vašim odborným dohledem.

   Případně můžete využít nějaké hračky, které by Vám mohly s orgasmem pomoci – partner se udělá, pak se může zaměřit na Vás, nebo existují i partnerské hračky, které by Vám mohly pomoci ke společnému orgasmu.

   • Nikola

    Dobrý den, měla bych dotaz. Poslední dobou mě trápí, že při sexu se svým partnerem nedosahují orgasmu, ale dříve tomu, tak nebylo. Orgasmus jsem párkrát měla na začátku vztahu s partnerem, ale potom už ne. Chtěla jsem se zeptám, čím to může být? Občas se stává, že mě to při pohlavním styku pálí. Může to být následek antikoncepce?

    • Hezký den,

     teoreticky je možné, že orgasmu nedocílíte kvůli tomu pálení – myslím to tak, že nejste uvolněná a (třeba i podvědomě) se soustředíte na to pálení, nebo čekáte, jestli se to pálení objeví.

     Každopádně bych s tímto problémem zašla za gynekologem – pálení při pohlavním styku mi nepřijde úplně normální věc, která by se měla podceňovat. Také Vám může odpovědět, jestli to náhodou nemůže souviset s tou antikoncepcí.

 100. Veronika

  Dobrý den, můj přítel je přímo posedlí vyhledávat si pornografii. Doma mu sex nechybí dokonce jsem ochotná udělat vše na co má chuť ale stejně každou volnou chvíli přímo vyhledává videa, obrázky nebo online stránky nahých žen. A mě by zajímalo jaký k tomu může mít důvod. Ani se u toho neobnažuje, nepřizná že na to kouká až takhle často a na otázku proč to dělá mi odpověděl že sám neví ale že je to normální. Já neřeknu kdyby to doma neměl a měl potřebu si ulevit ale on je prostě vyloženě jen posedlí díváním se na ně. Je to opravdu normální nebo trpí nějakou poruchou?

  • Hezký den,

   já na tom nic nenormálního nevidím. Každopádně záleží na Vás a Vašem partnerovi – pokud vás to v životě neomezuje nebo to jinak nenarušuje váš život, nemusíte to nijak řešit.

   NA druhou stranu, Vás to asi obtěžuje – jenom nevím, jestli Vám vadí, že se na ty fotografie dívá až moc často, nebo Vás zanedbává, nebo se jenom bojíte, že je něco v nepořádku?

   Promluvte si s partnerem a najděte společně nějaký kompromis.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.