Chceme vám poradit… A je jedno jestli půjde o inspiraci k novým erotickým hrátkám v posteli (či jiném místě), skvělým erotickým hračkám, které vás vynesou do výšin, nebo jen potřebnou rady o čemkoliv „sexy“ či tabu.

Poradna o sexu

Sexuální poradna pro muže i ženy je připravená na vaše dotazy. Má jednoduchou strukturu, anonymní dotazy pro každého a rychlé položení dotazu – svůj dotaz můžete mít odeslaný během pár chvil. Svůj dotaz můžete odeslat přes formulář níže – e-mail potřebný pro jeho vložení si můžete klidně vymyslet, je jen pro potřeby samotného formuláře, nijak s ním nenakládáme.

Vyhledávání v poradně

Klidně před odesláním dotazu vyhledejte důležitá hesla/klíčová slova z vašeho dotazu v našem hledání v této sexporadně a dalších komentářích na webu (třeba už jsme danou problematiku řešili a vy se tak hned dostanete k vhodné odpovědi na váš problém).

 

Hledejte
Rubriky
Recenze erotických pomůcek
Návody na sexuální hrátky
Sexuální praktiky a jak na ně
Recenze českých sexshopů
Rozhovory nejenom o sexu
Tipy a reportáže z erotických akcí
Značky erotických hraček
Slovník erotických pojmů

Hledané: velikost penisuvýběr hračekvýdrž v sexu

 

Napište svůj sexuální dotaz

Svěřte se nám anonymně se svým intimním problémem (jak sexuálním, tak vztahovým) a my se vám budeme snažit odpovědět co nejrychleji (a snad i výborně).

Komentáře
 1. Anonym

  Dobrý den mám dotaz, je normální abych měl chuť na sex s tetou nebo 15ti letou neteří i když jsem ženatý a mám dvě děti?

  • Hezký den,

   já osobně nemám ráda slovo “normální” – pro každého je normální něco jiného. To, že jste ženatý a máte děti, neznamená, že ztratíte chuť na sex s jinými osobami – to, že se jedná o tetu a mladičkou neteř je ale už trochu na hraně.

 2. Je mi 68 let, mám novou partnerku, sex. zdatnou, já pokulhávám s erekcí, špatné ztopoření i výdrž. Potřeboval bych něco na podpoření erekce, potíž je v tom, že beru WARFARIN a doplňky stravy se projeví na KVIKU.

  • Hezký den, to je tak specifická situace, že ji musíte ze zdravotních důvodů a kontraindikací s warfarinem, řešit rozhodně s lékařem. Určitě bych NEexpirementoval s volně dostupnými doplňky na erekci a nechal si opravdu odborně poradit.

  • Mikuláš

   Zdravím mám takovy dost podstatný sexuální problém…. když jdeme z přítelkyní na to tak ho rukou pěkně postavi popřípadě i pěkně pokouri,ale jakmile ho do ni strčím je problém…..po pár prirazech mi hned zvadne, čím to může být ? Jedna věc je že to je moje první přítelkyně,o panictví jsem přišel teprve tenhle rok ve 20 letech se starší ženou která už nebyla úplně těsná a tam se dělo to same jakmile jsem ho dal do ni tak po pár prirazech zvadnul…. může to být zim že jsem dlouho byl panic a zvyknul jsem si na ruku, umělou vagínu ? Ještě mě napadlo že jsem trochu silnější postavy jestli to nemůže být tím, měl bych asi par kilo shodit a upravit jídelníček…. poradí ki prosím někdo jak tohle vyřešit nejlíp bez návštěvy lékaře ? Nechci kvuli tomu přijít o partnerku, děkuji

   • Hezký den,

    rozhodně shozením pár kil nikdy nic nezkazíte, může to samozřejmě pomoci, protože slabší erekce může souviset se zdravím (cholesterol, …), ale také třeba i s psychikou. Celkově ale pokud to bude pokračovat, tak byste měl vyhledat lékaře, protože jste velmi mladý a málo mladých mužů má problémy s erekcí. A rozhodně to není problém ruky/umělé vagíny = ty vám zaručí naopak větší výdrž.

   • Abufget4tet3646eg

    Dobrý den mám dotaz mám obřízku a nevím jestli mohu mít děti

    • Hezký den, obřízka penisu (tedy tu tak v našich zeměpisných šířkách a výškách spíše očekáváme) nemá vůbec vliv na možnost početí dítěte. Takže v tomto ohledu můžete být v klidu.

 3. Dobrý den, měl bych otázku ohledně mého penisu. Je mi 2 měsíce 15 let, měřím 185cm a vážím 70kg, můj penis má na délku necelých 14 cm a jeho obvod je 13,5cm. Ale když si zatlačím na místo, kde roste ochlupení, tedy podbřišek nebo něco takového, tak je tam můj penis jakoby zanořený a když si na to zatlačím, tak jeho viditelnost se zvýší až o 2 centimetry. Měl bych zapracovat na spodní části břicha, nebo můj penis ještě doroste do jiných délek ? Děkuji

  • Hezký den,

   předně vás musíme upozornit, že na tyto stránky nemáte chodit, protože kvůli obsahu jsou vhodné až pro plnoleté, tedy od 18 let. Jste na to upozorňován i při každém vstupu “18+” bránou. K vašemu dotazu – délkou či obvodem si nemusíte dělat vůbec starosti. Jste na úrovni českého průměru, takže je vaše velikost dobrá na Čecha a nemusíte jestli doroste, nebo ne. Až časem v dospělosti zjistíte, že ne vše je o velikosti či průměru, ale o vaší snaze.

 4. Andrea

  Dobrý den, s přítelem jsme vedli normální sexuální život, 3x-4x týdně, klidně i hodinu. Před časem začal mít problém s výdrží, “akce” je max 5 minut. Ptala jsem se ho, jestli se něco nestalo, ale sám neví, čím to může být. Pořídil si i sprej na delší výdrž, ale i s ním je to nepatrné. K lékaři určitě nepůjde. Mohu se zeptat, čím by to tak mohlo být a jak a jestli se lze vrátit do “starých kolejí”? Oba nás to trápí. Moc děkuji.

  • Hezký den,

   narovinu hodina je neskutečný výkon, který se solidně vymyká průměru, který nebude déle než třeba 15 minut.

   Pokud vše fungovalo a najednou ne, může to mít jak fyziologické důvody (nemoc, …), nebo psychické… Je to na vás obou, abyste zapátrali co se stalo, změnilo… Plus samozřejmě u mnohých věcí je potřeba specialista (ať už na tělo či psýché).

 5. Daniel

  Dobrý den, měl jsem sex s holkou, která bere antikoncepci, tudíž jsem se do ní udělal a za asi cca 2 hodiny dostala menstruaci, chci se zeptat jestli nemůže být těhotná když se menstruace dostavila tak rychle po sexu

  • Hezký den,

   pokud brala předtím antikoncepci tak, jak měla, tak by nemělo vzniknout riziko těhotenství.

  • Dobrý den, můj přítel bere antidepresiva a díky nim má občas problém udržet erekci. To mi vůbec nevadí a naprosto to chápu, co mi vadí je, že se za to vždy omlouvá, stydí se a trápí se tím i když mu neustále opakuji, že to pro mě není problém a nevadí mi to. Jak ho o tom můžu přesvědčit, aby se už dál nestresoval?

   • Hezký den,

    tohle je bohužel o trpělivé komunikaci, která mu stále bude opakovat, že se nic neděje, že jste s tím v pořádku. Je to jen o trpělivosti a snaze i vašeho protějšku to pochopit.

 6. Zdravím .. mám takový problém…
  Mám partnera kterého šíleně miluji, jsme spolu už několik let.. ale, neustále mě láká sex s jinými muži..
  Mám to od doby co jsem kdysi skončila dlouholetý vztah na dálku.. od té doby jsem jak utržená ze řetězu..

  Neustálá masturbace s představou nevěry..
  Sex s mým partnerem je super nic mi nechybí, asi jen to že já mám větší potřebu vzrušení..

  Nepodvela jsem ho .. ale mohla bych si vybrat kdybych chtěla, neboť jsou kolem mě muži kterým se líbím a oni mě také..
  V životě jsem si dost užila když jsem byla sama.. to mě naplňovalo, sex a vzrušení.. kdykoliv..
  Myslela jsem že už to mám za sebou ale stále to v sobě mám..
  Co mám dělat?…
  Nechci ho podvést, je skvělej…. ale ono je to vzrušení tak silné že se bojím že podlehnu..

  Díky za reakce..

  • Hezký den,

   vyloženě představa nevěry nemusí vůbec znamenat, že s vaším vztahem je něco špatně. Může to mít sebevražedné následky vztahu, ale co si o tom s ním promluvit? Stejně, pokud je to tak silný pud, tak se dříve nebo později dostane napovrch a ovládne vás. A vy uklouznete a podvedete. Tak si o tom promluvte rovnou, že máte takové choutky – třeba má také podobnou potřebu a můžete to spojit? Trojka či jiné erotické akce jsou dost zajímavé na zpestření (ale jen pro silné vztahy).

 7. Dobrý den,
  k dosažení orgasmu /jsem muž/ mě pomáhá napumpování vzduchu do močové roury a následně dojde vzduch asi až do močového měchýře. Plnost mě dělá dobře. Může být tato praktika nebezpečná?

  • Hezký den, o tom jsme nikdo neslyšeli a nezní to moc přirozeně. Takového nafukování bychom se určitě vyvarovali, určitě tam je riziko a nemalé. Takže bychom vám nedoporučovali s tím pokračovat. Když už plnost, tak opatrně s vysterilizovaným dilatátorem, ale ten vyžaduje přesné ruce a určitou “klinickou” zkušenost. Přeci jenom pochází z lékařství.

 8. Eliška

  Dobrý den, je mi 23 a moc ráda bych dosáhla mokrého orgasmu – squirtu. Nemám přítele ani milence a zkouším to sama. Dost jsem o tom četla a zkouším to už 2 měsíce a nic. Vždy jsem jen dost mokrá, ale nestříkám. Už jsem unavená z toho, že se mi to nedaří.

  • Hezký den, naše redakční “stříkačka” na to napsala už dříve návod, ale už víme, že to není jen o technice dráždění, ale také o fyziognomii vagíny. A ta se směrem k mokrému orgasmu více blíží u žen, které jsou věkově starší (třeba nad 35 let) a také u žen po porodu. Prostě ty změny, které umožňují jednodušší nástup squirtu, nejsou vždy uspěchatelné a přijdou až časem s určitou vyzrálostí ženského těla. Ale samozřejmě to vám nemusí bránit se to naučit dříve, máme mezi testerkami i 20 žabku, co to umí s přehledem…

  • Zdravíme, s návodem zmíněném v předcházející odpovědi se dokážeme plně ztotožnit. Funguje skvěle. Co je ale úplně stejně důležité, je psychické rozpoložení. Když jsme se o squirt zpočátku snažili, nešlo to a byli jsme z toho zklamaní také. No a poprvé se to podařilo když jsme o to ani neusilovali.
   Sice se to snáz říká než udělá, ale zkuste se přímo na squirt nesoustředit, ale co možná nejvíc se uvolnit, dlouho si hrát a tuhle techniku nechat až na úplný závěr, kdy budete dostatečné vzrušená.

   • Děkujeme za skvělé doplnění 🙂 Je to o trpělivosti!

 9. Péťa99

  Dobrý den, rád bych Vás požádal o radu. Je mi 36 let a 16 let jsem byl ženatý, nyní se rozvádím (možná příčina problému) . Poslední rok a půl, když jsem s nějakou ženou, třeba jen si povídáme nebo se dotýkáme třeba hlazení rukou, atd. Cítím, že mi z něj vytéká čirá lepkava tekutina bez nějakého zápachu. Problém je že po chvilce mám v trenkach docela mokro a někdy to prosakne do kalhot. Ve většině případů není ani stopořeny a k orgasmu nedochází. S manželkou jsem tenhle problém neměl, jen v případě hodně intimního kontaktu.
  Je to dost nepříjemné, nedokážu to ovládat, co mám dělat ať se tohle neděje. Je pravda, že jsem ten typ, který nemá problém s rychlou erekcí a po chvilce můžu znovu. Jsou nějaké prášky, atd. , které by tomuto dokázaly zamezit? Děkuji za radu

  • Hezký den, to může být preejakulát, neboli kapka touhy. Nic špatného to není, je to jen první náznak vzrušejní a je to poměrně běžné. Každopádně pokud se vám to nezdá, můžete navštívit urologa či specializovaného lékaře na mužské problémy – androloga.

 10. Dobrý den manželka si stěžuje že můj penis při souloži měkne. Není tvrdý jako dřív. Je mi 41let. Ještě se chci zeptat jestli existuje nějaký gel nebo léky na prodloužení penisu. Děkuji.

  • Hezký den,

   pevnosti erekce jsme věnovali celý článek, ale prim jde o to, abyste vyřadil z rovnice zdravotní problémy. Když budete lékařem zkontrolovaný, může jít už jen o psychiku, popřípadě zbytek problémů můžete zvládnout sám posilováním – jde o jak fyzické trénování, tak psychické. Vyloženě gely také existují, třeba klasicky znecitlivující, které prodlouží erekci, ale vám nejde o délku, ale spíše o kvalitu a to vám primárně nepomůže žádná pilule. Ta totiž jen zakryje ten důvod, proč takové stavy přicházejí – a proto je dobré to zkontrolovat u lékaře – tlak, cholesterol, …

 11. Ahoj,

  v poslední době ujíždím na videích hetero mužů, kteří jí vlastní sperma. Dost mě tato praktiky rajcuje a chtěl bych ji vyzkoušet, ale vždy narazím na problém, že po výstřiku mě chuť přejde. Je nějaký způsob, jak toto obejít?

  Má tady případně někdo zkušenosti s touto praktikou? Dá se to nějak natrénovat? 🙂

  Díky

  • Zdravím,

   jasně, ta touha je generovaná jen vaší nadržeností. Je na to jednoduchý lék – najít si partnerku , který vám to rád dopřeje – ať už třeba z skleničky, kam jste se předtím vystříkal, nebo v pozici, kdy budete hlavou dolů a zády opřený o stěnu a budete si muset nastříkat přímo na obličej… Trénování… to bych řekl, že spíše ne, protože vás to láká jen v případě, že jste silně (předpokládám) vzrušený. Takže tam pomůže jedině pomoc protějšku, který bude ještě zesílený o to, že vy se nebudete moci bránit – třeba díky svázání.

 12. Zdravim, chtěl bych na něco zeptat.
  Je mi 20 let, mám 2 roky fungujici vztah.
  Vždy se mi líbily ženy.
  Představa, že bych měl mít něco s mužem se mi hnusí a nikdy bych nic takového nechtěl.

  Ale…. už snad od 16 let se dívám na shemale porno a neskutečně mě to vzrušuje. Dívam se na něj víc než na jiné kategorie porna.
  Přítelkyně ani nikdo jiný to samozřejmě neví.
  Líbí se mi, když má krásná žena penis a celkově penis jako takový se mi libí víc než vagína.
  Ale jenom penis, mužské tělo nebo cokoli jiného společného s mužem mě nevzrušuje.
  Je to zvláštní, necítím se jako homosexuál ani bisexuál, ale rozhodně bych radši chtěl zažít sex se shemale než s normální ženou.

  Má to tak více mužů nebo jsem fakt jenom já divný?

  Díky za odpovědi

  • Hezký den,

   to, že se díváte na takové porno vůbec nemusí znamenat, že jste homosexuál. Spoustu lidí se dívá na netradiční porno, ale v reálu by těch věcí z videa ani nebyli schopni. Zrovna shemale je náročné v české populaci najít, abyste si sám vyzkoušel, jak na to v reálu opravdu reagujete a srovnal si tak, jak to vlastně cítíte.

   Určitě divný nejste, každý jsme originál a každý má jiný preference. Trápit se tím nemusíte opravdu. 🙂 Užívejte si!

 13. nereknu

  Dobrý den,
  můžete mi poradit, jestli existuje nějaká umělá vagína nebo masturbátor, který vyvolává pocit jako při poloze na koníčka? A také, aby to bylo na více použití?

 14. Claudy123

  Mam dotaz.. S pritelem jsme ted nejak na bodu mrazu v sexu chtela bych vyzkoušet nejake polohy jine ale na pornu ani v clankach nemohu zadne najit a kamasutra je moc složitá delame to porad dokola uz nevim jak dal.. A nechci aby pritel hledal povyrazeni jinde děkuji za odpoved

  • Hezký den,

   sexuálním polohám jsme se věnovali v několikadílném seriálu:

   základní inspirace a rozdělení,
   u židle,
   na stole,
   ve stoje,
   a nejoblíbenější polohy.

   Snad se budete něčím inspirovat 🙂 a užijete si více sexuální hrátky.

  • Pájka

   Já bych tu kamasutru hned tak nezavrhovala a ještě vyzkoušela třeba tantru 😉

   • Samozřejmě také možnost 🙂

  • Lukáš

   Dá se to vyřešit i hrou třeba sexualní kostka jsou tam různé polohy. Nebo pokud je strach nebo obava tak sex v přírodě. Kamasutra je fajn ale asi pro začatek bude stačit když se jen prolistujete společně a poznas co by chtel zkusit nebo co ho nadchlo . Jinak jednoducha akce je promluvit si o tym co chce a co by chtel zkusit.

   • Společná komunikace je vždy základem všech, nejen sexuálních problémů, takže tím určitě začněte jak píše Lukáš výše. Najednou třeba zjistíte, že oba chcete něco nového a to se to hned jednodušeji zkouší vymýšlí. Inspirací mohou být naše články o sexu v autě či ve vodě. Ale to už je skoro taková lidová klasika v nemravnostech. 🙂

 15. Ahoj. Dlouhou dobu hledám zkušenou subinu. Marně. Poradíte mi prosím… Kde a jak hledat?

  • Zdravím, inspirací pro nová seznámení mohou být erotické akce, kam by subinky chodily, take Rope Spirit, Hell akce, Eroticony, akce kolem BDSM Ateliéru (tzv. Aťasu), … Ale z mé zkušenosti je lepší si subinu sám vychovat, vytrénujete si ji podle svých představ a nebudete muset napravovat chyby jiných.

 16. Chci si jen vychutnat chcaní od přitažlivé prsaté ženy, které se to bude líbit a přes seznamky to nevychází.

 17. Martin

  Dobrý den,moje přítelkyně není spokojená se svým pozadím!je menší postavy,158cm má 57kg a myslí si,že ho má malý.Já říkam,že je hezký a přitom má hodně přes 40 let,ale nechce nosit třeba v letě krátke kratasky nebo minisukně,a mě by se to ovšem líbilo.Jinak tvrdí,že jde do přechodu s tím že jí přirostlo obvod poprsí.Muže tohle být s tím spojene?A co s malým pozadím,aby měla větší? Děkuji za odpověd

  • Hezký den,

   větší zadek lze rozhodně získat, ale chce to hodně práce – při dřepování a vzpírání třeba. Nejsou to sice rozhodně vyloženě ženské cviky, ale skvěle funkční. V podstatě všechny ty krásně kulaté a velké prdelky na instagramu jsou tvrdě vypracované = vydřepované.

 18. Benedikt

  Dobrý den, promiňte že otravuji ale mám problém s CBT. Už se bojím sám sebe protože jsem už šel dost do extrému a tak potřebuji poradit jak to skončit nebo jak to aspoň utlumit na minimum . Můj největší udiv je ten že mám svoje genitálie po hromadě a to už jsem zkusil podvazování varlat do temné fialové na dlouhé doby, pouštění elekrického proudu, udělání jehelníku s 24 jehlami, hašení žhavých předmětu o varlata a drcení na 3 cm. Jestli znáte řešení tak pište. Velmi vás prosím.
  Děkuji za odpověď

  • Hezký den, na takto specifický a těžký případ CBT moc rad neznáme – jestli už se sám sebe bojíte, měl byste vyhledat odbornou pomoc u sexuologa – vůbec se stydět nemusíte, s takovýmto specifickým fetišem rozhodně nejste sám a oni už budou vědět, jak vám dále pomáhat, abyste si sám neubližoval takto tristně a náročně.

 19. Martin

  Dobrý den, mám trochu problém s velikostí, s délkou 16,5cm jsem se už nějak smířil, spíš si dělám starosti s obvodem 13,5cm – asi 4,3cm průměr. Bojím se, že by to holka vůbec v sobě necítila.

  • Hezký den, ta velikost je rozhodně dostačující, naopak průměr je dle mě lehce nad průměrem, takže spíše budete dostávat oslavné ódy na svůj penis, než naopak 🙂 Nebojte se!

 20. Václav

  Dobrý den je mi 22 let chtěl jsem se zeptat…..je normální aby jsem si představoval jak vypadá má nevlastní 15-ti letá neteř nahá a nebo, to že mám myšlenky jaký by byl s ní sex?

  • Hezký den,

   předně nic nenormálního na tom není, je to prostě dívka, která se vám líbí a je ve věku, kdy vám to už může i opětovat. Vzhledem k tomu, že je jí nad 15 let (a není to přímá rodina), je to z pohledu zákona bez problémů. Ale určitě by to nemusela rodina zkousnout, takže bych se nepouštěl do nějakých akcí.

 21. S přítelkyní jsme měli sex ve výřivce udělal jsem se do ní bojím se že otěhotní i přes to že bere antikoncepci je možnost že otěhotní?

  • Hezký den,

   pokud bere antikoncepci, neměli byste se obávat – samozřejmě, žádná antikoncepce není 100%.

 22. Pelcastol

  Dobrý den,
  Zajímalo by mě něco o cock tramplingu a ballbustingu. Sám tyto praktiky zbožňuji, ale moje slečna zrovna moc ne. Pro ně je to vlastně lepší než sex. Ale co vlastně takový penis a varlata snesou? Občas se mi na něm po ‘tom’ objeví fialové fleky a varlata mám poměrně hodně citlivá, ačkoliv mám rád šlapání na ně. V nějakém videu na nic žena stála chlapovi bosou nohou plnou vahou, je to vubec možné?

  • Hezký den,

   u těchto praktik, které spíše patří do RACKu (tedy nebezpečných) není vhodné zkoušet hranice, protože snadno za ně skončíte a zrovna ve vašem případě, si nenávratně poškodíte varlata (nehledě na bolestivosti takového stavu) č penis = a to není zrovna dobrá situace.

   U pornovideí je to těžké – většina věcí, co v pornu vidíme, nemá nic společného s reálným světem – a ani nevíme, jaké to má následky po ukončení natáčení. Takže v tom bych se neinspiroval + každý člověk je specifický v prahu bolesti a odolnosti, takže pro někoho to může být nesnesitelná bolest, ale pro jiného pohoda. Takže pracujte a hrejte si jen se svými hranicemi, ale neinspirujte se jinde.

   • Zdravím…chtěl bych se zeptat…s přítelkyní sex je parádní…úžasnéj…jen na můj vkus moc dlouho nevydržím…i když by jsem vážně chtěl…spíme spolu poměrně často každý den…někdy obden…zkoušíme polohy..
    Různé nové věci…ale píšu sem Jestli nemáte nějakou radu cim oddalit ejakulaci…nebo nějaký tip…

    • Hezký den,

     vyloženě na pánskou výdrž v sexu jsme připravili dost ultimátní návod (v rámci naší redakce). Věříme, že pomůže – je to mix cvičení, myšlenkových her, fyzického tréninku s hračkami, …

 23. Dobrý den, už nějaký ten měsíc mám potíže s erekcí u mé manželky. Jsme spolu už několik let, nadevše ji stále miluji, ale nejsem s ní schopný udržet erekci déle než pár sekund, pokud se tedy vůbec dostaví. Dříve bylo vše normální, vůbec netuším, čím by to mohlo být. Co je zvláštní, že u ostatních žen se mi to neděje. Ne, že bych jí tedy podváděl, ale když vidím některé ženy na ulici nebo v časopisech, kolikrát se i cítím trapně, když pak musím chodit mezi lidmi s boulí mezi nohama…

  • Hezký den,

   bez dalších informací bych zkusil hledat dobu/období, od které začaly tyto problémy.

   Nestal se nějaký incident s partnerkou, něco traumatizujícího, když se to týká jen jí a ne ostatních žen.

   Pokud byste žádnou takovou situaci nenašel, doporučil bych vyhledat sexuologa, protože pár vteřinová erekce je opravdu zvláštní a nezvyklá.

 24. Dobrý den,
  zvažuji koupi womanizeru. Původně jsem měla zálusk na Womanizer Pro W500. Nyný se ale na trhu objevil Womanizer Premium, který je kupodivu levnější, přesto že má nové funkce. Chci se zeptat, jestli plánujete dělat recenzi nebo porovnání těchto výrobků. V jedné zahraniční recenci jsem se dočetla, že womanizer Pro W500 se kvůli svému tvaru obtížně drží při sexu s partnerem. Máte podobnou zkušenost? Případně přišel Vám například tvar satisfieru (který je potrochu podobný womanizeru premium) při sexu s partnerem vhodnější?
  Děkuji za odpověď.

  • Hezký den,

   ano máme v plánu recenzi – Premium může být levnější, protože W500 měl ve své době novou verzi podtlakového motorku, který byl i dražší = značka se rozšířila, snížila náklady na 1 kus, takže i nová a modernější verze může být levnější (byť asi ne moc radikálně).

   Za nás je tvarově pořád super W500, je to takový oblázek do dlaně, partnerce se drží skvěle. Premium je podlouhlejší, podobně jako Satisfyery a že bychom z toho byli odvaření, to se říct nedá.

 25. Ahoj, ma milenka ma veliky problem dosahnout orgasmu a na me ma docela velikou pipinku ,( i kdyz je mladinka ) tak zvazuji we vibe. Muzete doporucit ? Nebo radsi klasicky vibrator ? Dekuji moc za info.. Da se pouzit i pro muze jako analni hracka ?

  • Ahoj,

   velikost pipinky nemá moc velký vliv na orgasmus – stejně k němu většina holek dojde přes dráždění poštěváčku a na ten je we-vibe ideální. Pak už jen záleží, který vyberete – testovali jsme jak 2. tak 4 generaci a doporučil bych tu nejnovější – dálkové ovládání a lepší tvar.
   http://www.lascivni.cz/tag/we-vibe/

 26. Zdraím,
  Ve svém věku 45 jsem zjistil, že bych ve vztahu, který mám, velmi preferoval submisivitu. Jen nevím, jak k dominanci posunout partnerku, která pro tyto aktivity zatím neměla žádné pochopení. Jak jí třeba oznámit, že by se mi líbilo nosit pás cudnosti, případně další znaky své podřízenosti?
  Díky za případnou radu a pomoc…

  • Hezký den,

   pokud už zatím neměla pochopení, bude to velmi těžké – zkuste si s ní promluvit, proč k tomu má negativní názor. Nevzrušuje jí to, má k tomu odpor kvůli společenskému tabu vůči této problematice, …? Statisticky řečeno má totiž každý člověk nějaké sklony k sub/Dom, jen záleží na tom, jak si je dokáže připustit a srovnat se s nimi.

   Určitě toho nedosáhnete jakýmkoliv nátlakem, tím jí naopak zablokujete – takže teď bych vám doporučil opatrnou komunikaci, vyzvídání, budování důvěry, pomalé ukazování co by vás nově vzrušovalo, …

 27. Katarina

  Ahoj,včera večer jsem náhodou u přítele ve skříni mezi trenkama našla analni dildo s prisavkou.
  Igelitku v které byl nafukovaci analni kolik a klystyr…. jsme spolu 5let a tohle mě docela vyděsilo.
  Za 1. Nevím co si o tom mám myslet
  Za 2.Nevím jestli se ho na to zeptat ?

  Vím,že to do zadku má rád,ale asi víc než jsem si do teď myslela.
  Párkrát jsem ho prstila a strkala mu tam i vibrator. Ale jen,když jsme byli přiopilí.

  • Zdravím,

   není na tom nic zvláštní a ani špatného – určitě je fajn si o tom promluvit, ale nedělejte z toho žádnou vědu. Kór když víte, že má rád anální stimulaci, tak není důvod se děsit. Naopak si pomůžete tím, že mu s tím ráda pomůžete, nic muže nenadchne více, když ho v jeho hračkování podpoří partnerka = aspoň tu potřebu nemusí hledat u jiné ženy.

 28. Neznámí LUL

  Brej den 🙂
  Může muž, přijít o sperma, kvůli časté masturbaci ?
  Předem děkuji za odpověd’

  • Hezký den,

   ne je biologicky nemožné. Sperma nemáme omezené množství, tělo nám ho znovu vytvoří další a další várky 🙂 Zkuste dohledat více informací například o mužské prostatě, která hraje klíčovou roli při tvorbě semene.

 29. Dobrý den,
  přečetla jsem pár Vašich článků na recenze erotických pomůcek.
  Zvažuji koupi nějakého pomocníka.
  Hodně mě zaujal We- vibe, ale i Satisfyer 2 by nemusel být k zahození.
  Mám trošku problém s dosažením orgasmu při sexu. Takže bych si nechala ráda poradit co bude ideální.

  Děkuji za rady.

  • Hezký den,

   vyloženě začátkem by mělo být uvědomění, jestli je pro vás jednodušší dosáhnout orgasmus přes dráždění klitorisu, nebo při klasickém sexu – od toho se pak odvíjejí vhodné hračky. Pokud přes klitoris, tak bychom vám za redakci bezevšeho doporučili některý z Womanizérůnapříklad právě Womanizer W500. Za nás je stále nepřekonaný žádným jiným produktem.

   We-Vibe jako takový patří mezi párové vibrátory a určitě je jejich nejsilnější zástupce, ale musíte pamatovat na to, že si ho nejvíce užijete s partnerem při klasickém sexu (tam dráždí jak váš bod G uvnitř, tak klitoris, tak partnerův penis). Takže ten by byl vhodný pokud jste vzrušivější přes vagínu.

   Popřípadě – problém s dosažením orgasmu jste měla celý život, nebo až někdy od určitého období? Problémy s orgasmem nemusí být špatnou technikou, ale mohou být spojené například i s větším stresem či zdravotními problémy.

 30. Dobrý den chtěl bych se zeptat za přítelkyni a to jestli se jí prý něco nestane když spolkne sperma není to nebezpečné děkuji

  • Hezký den, je to bezpečné v případě, že jste plně zdráv a nemáte například žádnou pohlavní či jinou nemoc. Sperma jako takové je jen bílkoviná směska, která sama o sobě ničemu neublíží (ale ani nezasytí a ani nepomůže s pletí, jak se mnozí muži snaží tvrdit svým partnerkám.

 31. Dobrý den,Moc prosím,zda mi poradit jak správně nasadit kondom ústy.Dekuji za odpověď

  • Hezký den,

   na to je náročné odpovědět, protože nevhodným nasazením si můžete udělat prcka – aneb prokousnutí kondomu. V jednoduchosti ale jde o to, aby do kontaktu s kondomem vůbec nepřišly do kontaktu zuby, takže celou práci (s udržením kondomu ve správném úhlu) musíte udělat s kontrolovaně sevřenými rty.

   Každopádně děkujeme za tip – o tento postup rozšíříme náš oblíbený návod na nasazení kondomy klasicky.

 32. Turbik

  Dobrý den, je mi 25 a mám problém s erekcí… Někdy se dostaví, někdy ne… Málokdy vydrží dýl než půl hodiny… Přitom ještě asi 8 měsíců zpět jsem míval erekci normálně,jen jsem si vzpomněl na něco erotického a už to bylo… teď i když masturbuji,tak trvá,než se erekce dostaví…. Vůbec nevím,co se stalo a velice mě to trápí… Musím se přiznat,že jsem ještě neměl sex,ale velmi často masturbuji,takže nevím,jestli není na vině i častá masturbace…Nedávno jsem si našel kamarádku s výhodami,ale i když mi poslala své nahé fotografie,nevyvolá to ve mě erekci… Přitom na sex myslím téměř pořád… Opravdu nevím,kde se mohla stát chyba a proto Vás prosím o radu. Předem děkuji za odpověď.

  • Hezký den, prvně bychom vám doporučili náš ultimátní návod na lepší erekci. Problémy s erekcí mohou být kvůli zdravotním i psychickým problémům – a to že řešení nenacházíte vás může dostat do začarovaného kruhu právě díky horší psychice/nervům.

   Váš problém s erekcí tedy začal od konkrétního období – nestalo se v té době něco traumatického, nebo neměl jste nějaké zdravotní problémy? Od toho se mohou odvíjet vaše další problémy. Vyloženě častá masturbace vám neškodí, spíše naopak, zlepší vám výdrž. Začal bych pátrat po změně v daném období, jestli s tím právě ztráta erekce nesouvisí. Když vás nic nenapadne, vůbec bych se neostýchal a šel bych k doktorovi, nebudete první a ani poslední a jsou na pomoc připravení.

   Držíme palce!

 33. Dobrý den,mám malý dotaz a pro mě velmi důležitý každý den pravidelně beru antikoncepci v 5 hodin před pár dny sem měla ráno slabý průjem a za pár hodin sem měla sex s přítelem, dva dny už mám slabé špinění s trochu krve a bolestmi a kreči v břiše mohla bych být těhotná? Četla sem že by to mohl být i zánět?

  • Hezký den, to je tak specifický případ, že je vhodné ho konzultovat s vaším gynekologem – kvůli konkrétním práškům, projevům, …

 34. Dobry den,mame s pritelkyni mensi problem. Ma pritelkyne si me chce ochocit a zamknout do pasu cudnosti,ale jsem vetsi vzrustu tak nevime jaky by to mel byt. Poradite? Dekujem

  • Hezký den,

   vyloženě bude záležet na tom, jak moc většího vzrůstu – recenzovali jsme vícero pásů cudnosti – a největší byl typ Spiderwire s podélným pouzdrem, ale opravdu záleží na průměru. A paradoxně nejde kriticky o velikost penisu po ztopoření (to se právě znemožní tím pevným pásem), ale v klidném stavu a také průměru u kořene a kolem varlat.

 35. Dobrý den, s přítelem jsme do BDSM a relativně nedávno jsme zjistili, že mne velmi vzrušuje, když mi pevně drží prs a hraje si s bradavkou. Rádi bychom dosáhli toho, aby měl obě ruce volné. Mám menší prsa a většina úvazů ze mne zkrátka sklouzla (zvlášť při větším stažení). Nemáte nějaké tipy? Rady různě po internetu s lepící páskou mne zrovna nelákají.

 36. Jaroslav

  Dobrý den, už dlouho mě hodně vzrušuje ball busting a rád bych tuto praktiku podstoupil a hlavně postupně se vycvičil.
  Máte nějaké rady a zkušenosti jak nejlépe (jako úplný začátrčník s tímto) začít a jak se učit?
  Děkuji předem za odpověď

  Jarda, 32

  • Hezký den,

   v rámci ballbustingu (a podobně náročných, bolestivých a nebezpečných praktik) je nejlepší se odevzdat do rukou zkušené dominy, která s tím má už zkušenosti. Tohle není praktika, kterou do hloubky poznáte sám, ale právě se zkušenějším protějškem. V rámci soukromých hrátek si určitě můžete pomoci s různými trestnými hračkami/pomůckami (viz tipy v článku).

 37. anonym

  Dobrý den.
  Chtěla bych se zeptat ohledne erotickym masazi…
  Nasla jsem si salon a chtěla bych tam jít s partnerem. Ale nevím jakou masaz a jak to vlastne vsechno funguje…
  Nemáte s tím někdo zksuensot prosím
  Děkuji

  • Hezký den, vždy bude záležet na nabídce konkrétního erotického masážního salonu – my máme skvělou zkušenost s pražskou MataHari – která nabízí i partnerské masáže. Většinou se domluvíte na termínu, vyberete si z daných slečen/pánů tu nejzajímavější a vyberete si i formu masáže – olejová, nuru gelová, tantrická, … Pak v daný čas dorazíte, většinou se před masáží svléknete a dáte si sprchu s partnerem a pak přijdou masérky a ty už vás dostanou do blaženosti 🙂

 38. Jsem muz a cítím se zenou a už jsem se myloval s mužem bylo to krásné chcy byt žena

  • Hezký den, děkujeme za vaše otevřené přiznání – určitě si promluvte se sexuologem/psychologem – ti vám mohou najít cestu ke splnění vašeho snu.

 39. Ahoj, jsem silně submisivní muž a s partnerkou používáme strapon, akorát je problém, že se v určitěm bodě zastaví a nejde hlouběji.. Co s tím?

  • Hezký den, to hodně záleží na vašem uvolnění, vyčištění, lubrikaci, velikosti a délce straponu – je tam hodně proměnných, které to ovlivňují.

 40. Jindra

  Dobrý den, je mi 65 a mám problém spíše s ejakulací, než s vlastní erekcí, i když v tomto směru to taky už není, co to bývalo. Při vlastní masturbaci se mi sice po dlouhé době podaří k ejakulaci dospět (doslova ji vydřít, a ne vždy se to podaří), avšak při vaginálním sexu se ženou ani náhodou, a stejně tak to dopadá i v případě, že mi ho masturbuje ona. Je to vždycky běh na velmi dlouhou trať bez dosažení cílové pásky. Zkoušel jsem i profesionálky, ale dopadlo to vždycky stejně. Tak nevím, jestli za to může moje nezasloužené stáří, prášky na vysoký tlak nebo nějaký stres – poraďte prosím, co se s tím dá dělat.

  • Hezký den,

   to že nemáte v tomto věku problémy s erekcí je dar od Boha. Ve vašem případě to bude mix opravdu nervů (které se mohou i zhoršovat a zhoršovat, protože se neuděláte rychleji – je to začarovaný kruh) a prášků – podívejte se na konkrétní příbalový leták (případně to proberte se svým lékařem, který je vám předepsal).

   Určitě tomu nepomohou amatérky či profesionálky, jádro problému bude čistě zdravotnické s menším přesahem na psychiku. Ale takto na dálku se těžko radí, proto bychom doporučili to probrat s vaším lékařem, kontraindikací léků a jejich negativních účinků je bohužel mnohdy dost. Každopádně vám přejeme, ať vám erekce ještě dále slouží, je to opravdu vzácnost a mnozí vám mohou závidět!

 41. dobry den mam problém. po masturbaci necitim zadne uspokojeni

  • Hezký den, a jak dlouho masturbujete? Bylo to poprvé, nebo si sám se sebou užíváte celý život a najednou se to takto změnilo?

 42. Unavená

  Dobrý den, prosím Vás, chtěla bych nějakou radu.Docela si nevím rady.je mi 58 let , jsem sporovní typ a miluji svůj život.Svého muže miluji, už se známe dlouho a je nám spolu skvěle.jen se nějak začínají objevovat potíže. Manžel již nemá tu správnou erekci, pokud si nevezme povzbuzující lék( ten má na předpis , konzultace s lékařem).Takže náš milostný život ani nemůže být jako dřív.( třeba před 4 lety).jenže problém je v tom, že , s manželem se chvililenku líbáme, já jej hladím, líbám po celém těle, on ustal laskat mé tělo a hned přechází na přímé orální milování, já to jaksi v té chvíli ještě nejsem schopna přijmout, nejsem na to ještě připravena, nevidím na něj, protože je tady jakýsi náznak polohy 69.pak se mu bráním, nejsem uvolněná, vadí mi puštěná televize a moje hlavička s tím bojuje……už jsme se o tom bavili, že potřebuji, jiné mazlení, líbání, klidnou atmosféru……naposled to dopadlo docela nešťastně, já jsem zkoušela vypnout Tv, manžel to cítil, tak přestal, mrzelo mne to.

  • Hezký den, jaksi vám chybí vyloženě prostor bez veškerého rušení, jen abyste mohli vnímat sami sebe… Ne nadarmo se televizi přezdívá zabiják romantiky – s ní puštěnou v pozadí se moc kouzel vytvořit nedá.
   Vy jako žena potřebujete pomalejší rozjezd, více něžností (ač je to subjektivní), … udělejte si hezký večer, dobré jídlo, svíčky, vyloženě si vyhraďte čas jen na sebe navzájem (bez televize), abyste se mohli sobě věnovat.

   • Unavená

    to, dokáže mne dovézt k vyvrcholení, pak jej to naladí a může do mne vnjknout a dosáhne svého vyvrcholení.prostě se mi nelíbí, že se mne nedotýká po celém těle..

    • Pokud jste se o tom bavili, že potřebujete více péče a dotyků po celém světě, tak je těžké poradit, když o tom ví a přesto vám nechce vyhovět

     • Unavená

      miluji svého muže, jinak je skvělý, jen nějak ztratil zájem o každičký kousek mého těla, jinak máme velmi pohodový vztah, jen se obávám, že nějak se budu vyhýbat takovému milování, a to je začátek konce.Už jsem mu pěkně říkala, že neprahnu po fyzickém orgasmu, ale po tom duševním spojený s fyzickém……průšvih je, že orgasmus mám, ale nějak to neprožívám…..rozhodně to bývalo jinak, kdy po našem milování se mi motala hlavička a pocit štěstí a lásky byl ohromný.nějak si nepřipouštím věk…..samozřejmě vím, že se objevují potíže s vlhčením pchvy, koupili jsme si dokonalý lubrikační krém, ale manžela zase ruší a vadí mu.dělám to nenápadně před,

     • Petr

      Celkově tam chybí to porozumění, které jste měli nejspíše už dříve. Bohužel kompromis v sexu mnohdy až citelně postihne jednoho z páru, že si už sex neužije jako bez něj. Že by ztratil zájem o vaše tělo si nemyslím, jen už to může být stereotypní pro něj (muži to mají nastavené jinak). Co mu to oživit nějakým hezčím prádlem, než máte obvykle? Nebo jinak si to zpestřit, aby měl se na co znovu těšit jako dříve?

     • Unavená

      takže jak dál?????nějak mne nechce vyslyšet, že to nejdříve musím milování mít v hlavičce a pak jej dokáži přimjout se vším všudy…..pořád se píše, píše, ale nikde jsem zatím nečetla, jak se millujílidé okkolo mého věku…

     • Petr

      S tím, že se píše a píše o sexu, ale ne v pokročilejším věku máte naprosto pravdu – nejste první, kdo k nám ohledně toho píše, ale my máme proti tomu problém s tím najít někoho, kdo dokáže ze svých zkušeností ukázat, jak si mohou lidé uživat i ve vyšším věku. Rádi bychom takový obsah publikovali, ale je to problém.

     • Unavená

      nebojte se , i krásné prádélko si obléknu, jen pak s pocitem , že to bude z jeho strany stejný postup mne jaksi odrazuje…..

     • Petr

      Za mě udělat si večer jen pro sebe, zkusit pěkné prádlo, věnovat se jen sobě navzájem – ale samozřejmě na to musíte být dva, ne jen když chcete vy. Asi bych se nenechal odrazovat, tím už předurčujete celé snažení k zániku.

     • Unavená

      a už nejméně půl roku jsem se přistihla, že se nenápadně tomu raději vyhýbám….
      jojo, během dne mu dávám něžné pusy, kde se mi zachce, třeba se mu něžně postavím do cesty, aby mne políbil, dělá to rád a já také….držíme se za ruce, když spolu někam jdeme , a to chodíme často, koupí mi drobný dárek, jezdíme na společné výlety, třeba i na motorce, autem, myslím na něj přes den, píšeme si krátké výstižné zprávy, jen abychom věděli, že na sebe myslíme přes den.Oba máme náročnou práci a neí možné si zavolat.Vždycky si odpovíme, pak večer spolu mluvíme, a to nejen o chodu domácnosti, co kdo zažil, co se přihodilo, nasloucháme si, dělíme se o vše, Rostin – můj manžel nikdy nezapomene, já také….je fyzicky krásný 197cm, já jsem štíhlá 168cm, veselá, sportovně založená, vím, že mne taktéž miluje, ale naše milování ztratilo glanc radosti ….
      no , a jak z toho ven?????? když jsem si jej brala, věděla jsem jsem, že je dolňák, jeho prsa vůbec nezajímají, ale netušila jsem, že to může být až tak opravdu v pozdějším věku tak proradně z jeho strany jednostranné…..
      také vím, že se mu nelíbí velká prsa, já mám takové prý krásné….ale stejně se o ně nezajímá…..já mám stále takovou něžnou představu o milování….nebojte se, manžel je jemný v klíně…ale stejně mi má hlavička napovídá, že takhle to nechci…..přála bych si to jinak……už mne napadlo, že mu ruce přiváži šátkem a převezmu iniciativu počáteční…..ale nějak se mi to nedří uskutečnit….tohle mi připadá jako mžná předposlední nápad…a pak přejdu do rezignace, byť vím, že pro další manželský milostný život, je to past……

     • Petr

      Krásně se sobě věnujete na veřejnosti – o to je překvapivější, že v posteli chce mít vše nakvap a nevěnuje se vám (nebo vás nevyslechne/neposlechne) jak vy byste si přála.

      Budu znít sice jako kolovrátek, ale stejně bych zkusil si na sebe udělat prostor bez rušení, s pěknou atmosférou, prádelkem, a pokud vás to láká, klidně si to okořenit i zavázáním očí (ať se můžete poznávat i poslepu, což je celý nový svět a neuvěřitelné vnímání), nebo přivázáním šátkem. Osobně si myslím, že máte záviděníhodný vztah s partnerem, který mnoho lidí nemá.

     • Unavenka

      A víte, co mi teď nedávno řekl, že jsem asi zvláštní, protože si myslí a je přesvědčený, že ostatní ženy ( které měl), těm po tom prahly!!!je to možné?????Asi už si nevzpomíná, jaké to bylo , byl yto krátkodobé vztahy a tam zajisté panovala chemie mladého těla…..
      Te´d se milujeme jednou či 2x týdně…..já se chci přitulit, pohladit, pomazlit se…spíme ve společné ložnici….
      Já byc za něj dala život, zatím jsem přesvědčena, že on také…..ale …..nějak se obávám, že pokud bude naše nedorozumění pokračovat, tak dojeme k domu milování NIKAM……tak už končím…děkuji za Váš pohled muže…..a jen pro zajímavost, mohu se pozeptat na Váš věk……ať vím, na které životní linii muže se nacházíte a jestli Vaše odpovědi mohu považovat za věrohodné a ze svého života!!!!!děkuji SY
      manžel je s klukami na nohejbale……proto klid, rozvaha a mír na vypisování

     • Petr

      Kolem 30 🙂 Určitě klid a nohy v teple, ne u všeho nám rozčilování pomůže.

 43. Martin

  Dobrý den,mám velmi hezkou zralou přítelkyni ktere je 46let,a je mladšího vzhledu,mě je 43,máme se moc rádi a často se milujeme,velmi mě vzrušuje,když mě něžně hladí,masíruje a kouří penis-to mám plnou erekci avšak po chvíli mi klesne a už se do ní nedostanu,ale přesto třením penisu o kundičku má moje partnerka orgasmus,není to ovšem pokažde a někdy se do ní dostanu,ale i tam mi občas ochabne.Nemám stres,ale před sexem jsem v naproste pohodě.Ale v poslední době beru tabletky na vysoký tlak-tedy ráno i večer.Není tedy přícina ty prášky?Není to pokažde,ale stává se to.A když mě udělá rukou-to pak není problem a hezky se udělám,Poradíte mi? Děkuji moc za odpověd

  • Hezký den, ano mohou to dělat i ty prášky – na příbalovém letáku mohou být kontraindikace a negativní účinky vypsané. Hlavně to, že se už léčíte s něčím může být zbytečně stresující – a stres má veliký vliv na naši sexualitu a výkon. Nepozorujete tyto problémy právě od doby, kdy jste začal brát ty prášky?

   • Martin

    Dobrý den,ještě bych rád se zeptal,když tedy beru tablety na vysoký tlak,jestli bych mohl zkusit viagru aby i moje partnerka mohla mít ještě více orgasmu za sebou,protože má ráda moc sex,jak mi řekla,rád bych ji vyhověl v tom.Děkuji za odpověd.

    • Hezký den, kombinování předepsaných léků s přípravky na podporu erekce (ať už volně dostupnými či předepsanými lékařem) musíte určitě konzultovat se svým lékařem – píší to i na příbalovém letáku každého z těchto přípravků. Nejste bohužel zdravý, takže je důležité být velmi opatrný, některé přípravky mohou mít jako kontraindikaci právě vysoký tlak apod., takže opatrnost je na místě.

 44. Jaroslav

  Dobry den,ma pritelkyne me zakazuje semenit a jinak nevim jak bych to napsal,semenil jsem naposledy 2 cervence a dnes při jemne masturbaci jsem to trosku prehnal a vyteklo me nejaka husta hmota když jsem ji dal do pusi tak to bylo hodne huste a samej zmolek ale tvrdy dtiv jsem to mel ridky vystrik a dnes to sotva vyslo s penisu jak to bylo husty.Nevite cim to je?

 45. Je mi 60 let a mám partnerku 30, ač střídame různé polohy, orální, vaginalni i analni sex, mám problémy s vyvrcholením – půl hodiny a i déle. Léky žádné neberu. Může to souviset i s věkem?

  • Hezký den, určitě – věkem se tělo a sexuální aktivita výrazně mění a může to samozřejmě způsobovat i problémy s ejakulací. Většinou je to tedy naopak, že je problém se ztopořením v takto vysokém věku. Berte to jako velkou výhodu pokud vás to nepříjemně nezatěžuje.

 46. Ahoj chci se poradit. Mam 31 leteho pritele mame moc hezky vztah ale co se tyce sexu tam to trochu zkripe. Muj pritel dela vedouciho a ma pod sebou 40 lidi je porad v dost velkem stresu a je unaveny. Sex mame kazdy den ale pritel nevydrzi dyl jak minutu kdyz je nahore. Je z toho pak nestastny. Uz vyzkousel kdejaky prasky na erekci ale zadna odezva. Obcas kouka I na porno tak jestli nemuze byl ovlivnen I tim. Dekuji moc za odpoved.

  • Hezký den, problémy s výdrží v posteli jste měli i před jeho stávající prací? Může to totiž být způsobeno stresem a únavou z práce, není radno to podceňovat – zklamáním v posteli se to vše ještě umocní a výhledově to může mít i velmi negativní vliv na jeho zdraví (jestli už nemá). Prášky tohle nevyřeší, ty jen zakryjí základ problému a vše jakoby funguje normálně, ale bez vyřešení základního problému – klidně bych to odhadnul právě na nervy z práce – je to krátkodobé a třeba i nefunkční řešení.

   Pokud se na něj nedívá dnem i nocí, tak to pornem nebude – jeho občasné sledování je naopak ku prospěchu jako stimul fantazie a dobrá příležitost pro trénink výdrže v posteli – viz návod.

 47. Dobry den mam veliky problem,mam pritele jsme spolu 4 mesice a jeho presla chut na sex,sam nevi cim to je,co mame delat?

  • Hezký den, základem řešení každého problému je komunikace – má problémy v práci, se zdravím, rodinnou? Pokud za tím není třeba milenka, tak to může být způsobeno něčím z toho co jsem vypsal – jsou to v základu nenápadné, ale plíživé účinky, které mohou zničit sebelepší postelové hrátky a náladu.

   Zkuste po tom společně zapátrat – to, že má snahu to řešit je dobré znamení!

 48. Dobrý den,
  chci se zeptat, zda je bezpečné používat silikonové erotické pomůcky v moři – nepoškodí slaná voda silikon?
  Děkuji za odpověď 🙂 .

  • Hezký den,

   přiznáme se rovnou, že jsme to nikdy neřešili. Ale z logiky věci bychom se o tu hračku nebáli, protože silikonu nevadí ani vyvaření ve vodě a je odolný slunečnému záření a ubližují mu jen silikonové oleje. Pokud je tedy hračka vodotěsná, nebál bych se toho.

   Ale trochu bych se bál o zdraví vašeho klína, protože vy do sebe zasunete pomůcku, která přijde do kontaktu s mořskou vodou – tam není jen sůl, ale různé chemikálie, výměšky ostatních tvorů i lidí, … = rozhodně to není sterilní prostředí. Tam bych viděl hlavní problém.

 49. Dobrý den,
  Mám problém s chutí na sex…jednoduše na tom nic nevidím. Nevím, jak to popsat. Ale…co z toho všichni mají? Při sexu mám jenom klitoriální orgasmus…jako fajn, ale co z toho? Přítel sex miluje a tak to dělám pro něj…orgasmus většinou mám…a tak dělám, jak jsem z toho nadšená, ale vlastně to nijak extra neprožívám. Možná je to při věku 20 let neobvyklé, ale nijak to v hlavě nedokážu změnit. Myslím, že velký vliv na to mělo studium zdravotnické školy. Není to můj první partner.

  • Hezký den,

   v základu každý jsme originál a všichni nutně nemusíme (jakoby příkazem společnosti či partnerů) milovat sex a orgasmy. Neobvyklé to sice může být, ani bych to nevztahoval na váš věk, ale každý může mít svůj vlastní přístup a prožitek ze sexu.

   Jen je důležité, aby to nenarušovalo váš vztah – což se jistě může stát, když přítel bude nadšený pro sex a užívání si a vy to budete dělat jen pro něj, tak ta disbalance nic dobrého nepřinese celému vztahu.

   Bokem: Co vy a masturbace sebesama? Také vás to v uvozovkách řečeno nebaví?

 50. Lucka Veselá

  Dobrý den, ráda bych se zeptala – chodila jsem s přítelem, bydlela u něho, ale po rozchodu, kdy na mě nebyl moc hodný, jsem teď nějakou dobu sama (užívám si konečně volnosti a svých koníčků) a pořídila jsem si proto 3 vibrátory (různé velikosti, materiály a tvary). Problém je, že když nejsem doma a v kabelce mám většinou jen ten nejmenší vibrátor, tak nikdy nevím, na jaký kdy dostanu chuť a tak se chci zeptat, jestli máte v nabídce nějaký vibrátor, který by se dal různě upravovat (mohli by se na něj přidávat různé výstupky nebo by se mohl zkroutit do jiných tvarů), tak aby vypadal vždycky jinak? Místo 3 vibrátorů bych tak mohla používat je jeden, který bych si vždycky mohla upravit podle své chuti a potřeby? Děkuji a omlouvám se, za možná hloupý dotaz (ale nikde jsem takový vibrátor nenašla, tak se zkouším takhle ptát přímo vás). Lucka Veselá

  • Hezký den,

   hloupý dotaz to samozřejmě není 🙂 Naopak je hodně zajímavý a sami jsme už po něčem podobném pátrali. A našli, ale na českém trhu tyhle kousky ještě moc nejsou. V základu mají vyměnitelnou patku, kde jsou baterie a motorek a na ně se nasazují jednotlivé nástavce od dané značky. Ale je to jen jeden vibrátor a výměnná hlavička je v podobě masážní hlavice = takže to není ještě přesně to, co byste hledala, ale už se blížíme…

   Alternativou by mohly být návleky na penis, které byste v případě chutě navlékla na váš stávající vibrátor a tím si změnila jeho tvar/povrch a užila si zase trochu jinak – ale je to nouzovka bohužel.

   Plus už se prodává i v ČR tvarovatelné dildo Dodil The Shapable, ale je bez vibrací

 51. Stydlo

  Dobrý den. Máme s přítelem problém.Má poměrně “větší” rozměry.A už parkrát se nám sex nepovedl.Zkusili jsme i lubrikační gel,ale jemu se pořádně nepostavil a tak to nešlo.Má v sobě psychický blok.Bojí se dalšího zklamání.Tak bych se chtěla zeptat jak ho toho bloku zbavit…Nebo prostě nějakou radu aby to šlo.Děkuji 🙂

  • Hezký den,

   můžete nám poodestřít jak moc “větší” to jsou? U vyloženě VELKÝCH je problém s prokrvením, ale ta situace se objevuje spíše u černochů než u vyloženě čecháčků. Lubrikační gel bych neviděl jako pomocníka, ten pomůže vám v zvlhčení, ale s pevností erekce nehne.

   V základu bych asi protáhl předehru, uvolnil ho masáží, nejít hrrr hned na sex, kde by ho to mohlo překvapit/vystrašit a zablokovat. Pokud byste s “ním” nehli, klidně bych doporučil návštěvu specialisty – androloga (obdoba gynekologia – vyřešil by situaci, jestli nemá zdravotní obtíže vázané na cévní systém = nedostatečné prokrvení), nebo psychologa (problémy s psychikou, sexualitou, …). Obě návštěvy by rozhodně prospěly, ale chápu, že není příjemné se s tímto problémem svěřovat někomu dalšímu. Ale potupa to rozhodně není, lékaři mají plnou diskrétnost.

   • Stydlo

    Dobrý den.Tohle je psychicky problem.Rikal,že nikdy se mu u jine nic takového nestalo.No jako rozměry fakt netušim,ale jako u černochu a tak…az tak to vazne nebude… Rekla bych rozměrove…na šířku tak 4-4,5 odhadem…No a on právě k psychologovi atak nechce.Je mu to trapne.No a jinak my tu předehru nemáme ve stylu ťuťu ňuňu.Jako takové to mazlení…No jak kdy 😀 my jsme oba na věci typu bdsm…Takže tak.No a to je většinou třeba hodinu před tím.A jako normalne problem s erekci nema ale a je uvolneny a tak ale jakmile dojde na sex…Proste mu klesne 🙁

    • Bdsm máme taky v oblibě, takže si umím představit, že moc to na předehru není 🙂 Ale bohužel vám z mé pozice nedokážu více poradit, pokud je to opravdu psychický problém, tak to zvládnete buď sami trpělivostí, nebo “cizí” pomocí od specialisty. Osobně bych raději někam zašel a mohl si užívat takové hrátky, než abych z toho neměl nic a jen se trápil.

 52. Kateřina

  Užívám antikoncepci Lindynette 20. Užívám ji krátce a je přede mnou teprve první sedmidenní pauza. Na internetu jsem se dočetla, že během této pauzy lze mít pohlavní styk. Ne však během první sedmidenní pauzy (pokud nechce žena otěhotnět). Lze pohlavní styk mít až po více sedmidenní pauz. Je to pravda? Pokud ano, po kolikáté sedmidenní pauze lze pohlavní styk v tyto dny mít? A platí to u jakékoli antikoncepce? Co je na tom pravdy? Děkuji za odpověď

  • Hezký den, je mi líto, ale na tuto otázku může lépe odpovědět váš gynekolog, který vám tyto prášky předepsal. Obraťe se pro jistotu na něj.

 53. Maruška

  Dobrý Večer. Mám partnera kterej semnou nemá sex furt se ho musím kulí tomu doprošovat, sme spolu us 4roki a us toho začínám mít dost pořadí těmi? Děkuji předem za odpověď

  • Hezký den,

   a musela jste se sexu s ním doprošovat i na začátku vztahu, nebo se to změnilo od nějaké události? Přestěhování (sousedka), stres z práce, vaše těhotenství/porod, …?

   V konečném důsledku každý jsme odlišní a svým způsobem originál a stejně tak každý má jiné požadavky na sex – jeho podobu i častost. Takže za tím nemusí být nic nekalého, pokud to tak měl vždycky i před vámi s jinými partnerkami.

 54. Tomáš

  Anal je super, ale i po důkladném klystýru mám při dráždění pocit “jako když potřebuju na velkou”. Někdy je toto nutkání liché někdy bohužel ne… Jak se co nejrychleji spolehlivě vyčistit i pro hlubší zásun? díky tomáš

 55. Jiří

  Dobrý den
  Mám rád anal ale nelíbí se mi kluci ale holky.
  Vetsinou si do zadečku strkám 2 nebo 4 prsty. Mám i vibrator a to je slast.
  Měl jsem sex s holkou ale nebylo to tak dobré jako masturbace a vibrator v zadečku.

  • Hezký den,

   na tom není nic zvláštního, rozhodně nejste homosexuál jen tím, že se vám líbí dráždění análu a prostaty, která je velmi citlivá a mnoho mužů ji pro svou škodu a stud opomíjí. Pokračujte v tom a užívejte si to 🙂

 56. Ahoj mám dotaz když se uspokojuji sám výborně mi stojí ale když jsem s partnerkou tak mám problém s erekcí je mi 27 a
  Sex. Partnerek Sem už pár měl ale vždy mi špatně”stal’ co s tím?? Použít nějaké léky nebo??

  • Hezký den,

   prvně – co znamená, že špatně stál? Nebyl dostatečně pevný pro zásun? Nevydržel tak dlouho? Střídaly se ty stavy, kdy stál a pak ochabnul?

   V základu se může sice jednat o psychologický problém, ale na erekci mohou mít výrazný vliv i cévní problémy – bez dalších indicií bych vám doporučil (byť v mladém věku) navštívit lékaře, který vás dále navede. Určitě bych bez lékařského dohledu nezkoušel různé preparáty na erekci, nevíte v čem je problém a tyto přípravky by vám nemusely zrovna pomoci.

 57. Mám staršího manžela, který má problém s erekcí. Koupila jsem Zerex, ale bojím se mu ho dát.
  Má totiž slabou cukrovku a léky kompenzovaný vysoký tlak. K sexuologovi ho nedostanu. Prosím
  poraďte, jestli mu ten Zerex neublíží (možná jen půl tablety?).
  Děkuji za Váš čas.

  • Hezký den,

   tohle je opravdu na konzultaci s lékařem, mohla byste mu klidně ublížit pokud není 100 % zdravý. Výsledek za ty problémy rozhodně nestojí. Bohužel zkuste to s trpělivostí a pomalu, ale jistě ho směřujte k lékaři – ten jediný pomůže vyřešit základní zdravotní problém a nezakrývat jen symptomy – jako to dělají právě různé prášky.

  • Dobrý den. Je mi 60, mám diabet.2 typ léčený, vysoký tlak, léčený a stejný problém s erekcí. Urolog mi předepsal Modrasil, stačí 1/2 tablety a je vše v pořádku, erekce se zlepšila, dokonce se vyřešil i problém s předčasnou ejakulací. Nemějte obavy z lékaře.

   • Děkujeme za skvělou zpětnou vazbu – souhlasíme s vámi. Lékaři vás neukousnou!

 58. Richard

  Zdravím. Mam problém udržet erekci po celou dobu milování. Že začátku super, po chvíli zvadnu. Stává se mi to se současnou partnerkou. Nikdy před tím jsem ten problém neměl.

  • Hezký den,

   a neruší vaše myšlenky něco kolem vás? Něco co by vás štvalo či rozptylovalo? Nebo nemáte nějaké nervy v práci? Pokud se jedná jen o problém se stávající partnerkou, tak nepřestala vás třeba už přitahovat, nebo dělá při sexu něco, co vás odpuzuje?

 59. Zdravim, mám dotaz pritel ma problem ze se hrozne rychle udela a uz nevi co s tim ma delat, zkousel ruzne prasky, gely a nic mu zatim nepomohlo, nevite o necem? Prosim chtela bych mu pomoci

  • Hezký den,

   zlepšené délky sexu je věc psychická a fyzická – prášky a gely mnohdy neřeší ani krátkodobou pomoc, pro tyto případy jsme sepsali poměrně rozsáhlý článek o delší výdrži v sexu. Tam začněte – vydržte, nevzdejte to. Plus případně můžete vyhledat pomoc specialisty, sexuologa například.

 60. Tomáš

  Dobrý den, jsem brzy vzrušený, a když začnu souložit se ženou,tak mám moc rychle orgasmus a sex je velmi krátky, tudíž partnerku neuspokojím.prosím o radu,děkuji Tomáš.

 61. Zdravim mam 45let a mam problem z erekci opakovane selhani.A sexuologove objednavaji za moc dlouho.Nevim mam to resit zabletxy

  • Hezký den,

   určitě doporučím sexuologa (jde o zdraví, vyplatí se počkat na specialistu a nevěřit reklamám na zázračné pilulky na tvrdou erekci) – tablety nejsou pomocí, mnohdy vás zdravotně ovlivní negativně a účinek není dlouhodobý. Vy potřebujete řešit důvod toho selhání, kde vznikl, proč a pak ho vyléčit.

 62. Dobrý den, s manželkou (pořád mě přitahuje) jsme spolu už 18 let (45/40let) a připadá mi že se do sexu nutí. Asi že má strach aby mě neztratila. Nechci aby to bylo z donucení a rád bych jí řekl že jen tehdy kdy bude chtít ona. I když by to bylo třeba jednou za rok. No tak bych se uspokojil sám, jenže to těm ženským taky vadí. Patrně to považují za své osobní selhání a neschopnost. Kdyby to bylo opačně nevadilo by mi že si dělá dobře a představuje si u toho třeba někoho jiného. Důležité je mít se rádi a cítit se spolu fajn. Takže milé dámy komunikujte s tím vaším a neděste se když ho načapáte s rukou v kalhotách u lechtivého videa. A i když by tu cácoru z videa rád ojel, jsou to jen pouhé představy. Milujete toho svého? Tak pokud jste v pohodě zapojte se do hry a nechte se ho na to dívat, pomoci mu můžete rukou či slovně, fantazii se meze nekladou :-). Správný chlap vás nikdy neopustí a chce vás uspokojit po všech stránkách, ale ne nutit k něčemu co nechcete.

  • Zdravím,

   děkujeme za váš komentář. Napsal jste to naprosto trefně 🙂

 63. Jak můžu naladit svýho partnera na sex…on sice chce často,ale někdy jsem utahaná z práce a někdy zase nechce on..chci na něho něco zkoušet novýho,ale mu stačí 15 minut,někdy ani to ne a je spokojený.Jenže já bych chtěla, aby se v tomto trošku změnil..:/
  Děkuji…A.

  • Zdravím,

   pokud vám vadí, že málo vydrží, věnujte se mu víc – udělejte mu erotickou masáž nebo orální sex. I když bude unavený, toto neodmítne. Zkoušejte i nové věci, které vás napadají… postupně vydrží delší a delší dobu.

 64. Martin

  Ahoj, přítelkyně má pouze vaginální orgasmus a to pouze na koníčka. Je fakt že se udělá klidně 3x za sebou a je to za pár minut, ale zajímalo by mě jak docílit orgasmu drážděním klitorisu. S jinou partnerkou jsem neměl problém jak prsty nebo ústy. Sama si to taky neudělá. Napadl mě womanizer zda by pomohl. Nemáte jinou radu?

  • Zdravím,

   pokud má jen vaginální vrchol, tak si drážděním klitorisu sice pomůžete, ale prim u ní bude hrát stejně ten vznikající drážděním při klasickém přírazu. Většina žen je vzrušivá především přes poštěváček, proto vás mohlo překvapit, že vaše stávající partnerka je jiná než vaše předešlé partnerky.

   Určitě Womanizer jí s tím pomůže, protože má cílené dráždění (a citlivé – což se nedá říci o jeho konkurentech, které lákají na nižší cenu) poštěváčku – podobně pomůže i klasický vibrátor na klitoris, ale tam bych se obával, že byste se k orgasmu dost protrápili, protože by to trvalo mnohem déle než s Womanizérem. Případně partnerku by mohly bavit hračky na G-bod, které dráždí podobně jako vy, když jste na koníčka – tedy vnitřní stěnu vagíny – blíže k poštěváčku.

 65. Dobrý den,
  je mi 38 let a mám o šest let mladší manželku, máme spolu dvě krásné děti. Stále se milujema a náš vztah je harmonický, ale i přesto mám poslední rok problém s tím že moc rychle při sexu ejakuliji. Manželka mě stále vzrušuje a jak o ní škrtnu jde to jako na povel. Vyzkoušeli jsme znecitlivujicí gely, ale příjde mi to stejné jako bez nich. Přerušovaný sex se nám také moc neosvědčil, to pak má problém manželka. Můžete mi poradit nějaký přípravek na další erekci a oddaleni vyvrcholeni.
  Diky

  • Hezký den, z naší zkušenosti je nejlepší metodou na prodloužení erekce a oddálení ejakulace cvičení výdrže – naše zkušenosti a rady jsme sepsali do poměrně vyčerpávajícího článku s všeříkajícím názvem Jak vydržet déle v posteli. Zkuste začít tam a postupně se propracujte až k lepší výdrži = nám ty tipy pomohly a podle mě jsou jednoduše přenositelné.

 66. Dobrý den.
  Je mi 30 a přítelkyni jsem ještě nikdy neměl. Od mala jsem se o holky nikdy nezajímal. Tím nemám na mysli že bych byl na kluky. Prostě nikoho nechci, jen bych chtěl někdy s nějakou holkou zkusit sex, nevím jaké to je. Spousta přátel které mám ho v mém věku měla. O hodně věcech, problémech a věcí ze života se bavím s mou sestřenicí protože je to nejlepší člověk z naší velké rodiny, jen nevím zda-li bych se mohl o tomhle někdy s ní bavit. Mám z toho obavy.
  Chtěl bych se zeptat jestli je dobré se s tímto problémem dobré svěřit člověku z rodiny nebo se poradit s někým z nějaké poradny? Děkuji Petr

  • Hezký den,

   vždy je lepší se pobavit o svých niterných problémech s někým bližším a poradnu či specialistu bych bral až jako poslední možnost. Pokud jí věříte, tak se jí svěřte a uvidíte, že se vám ulehčí samo o sobě a třeba vám dobře poradí. Přeci jenom je to holka, takže vám dá jiný pohled a určitě bude s větším nadhledem, než máte vy sám. Nemusíte se toho obávat, ztratit nic nemůžete.

 67. Ahoj je mi 50 a našel jsem si paní ve věku 63 let.Ona má orgasmus denně co nechápu a chce souložit stále.Je to normální?

  • Hezký den,

   ano je to normální – proč by nemělo? Miluje sex a je skvělé, že si svoje nadšení uchovala i v tak vysokém věku – jen je dobré s ní držet krok a dělat jí radost.

 68. Jiří

  Dobry den. Mam na vas dotaz ma pritelkyne nevyzaduje sex casto jako ja ji by stacilo jednou za mesic a nevim si stim rady miluju ji ale nemam rad odmitani a vymluvy sme spolu uz 6 let a nechci jit hledat sex nekam jinam byla by tu neaka moznost jak ji trosku v tom popostrcit?

  • Hezký den,

   v první řadě je podstatné, abyste se zamyslel, jestli ho nikdy nevyžadovala tak často, nebo nastal nějakýzlom.

   Pokud měla na sex dříve většíchut, může být teď víc unavená fyzicky nebo psychicky, může to být hormonální nerovnováha (například z nové antikoncepce), může být fyzicky uspokojená například ze cvičení… To je několik možností (ne zdaleka všechny).

   Na druhou stranu může patřit k lidem, kteří sex nevyhledávají nebo nepotřebují a bohatě jim to stačí jednou za měsíc.

   Promluvte si se svoji partnerkou a nevnímejte její důvody jenom jako výmluvy.

 69. Dobry den,
  Mame s pritelkyni problem se sexem, je nam spolu strasne moc dobre ale v oblasti sexu se nemuzeme dopracovat toho krasneho,nezneho sexu a oba nas to velmi trapy.
  Moc ji miluji a nechci to ukoncit,ale zaroven se bojim, ze je nekde problem a nevim kde.
  Jde o to, ze mam trosku tlustci penis a ona uzkou vaginu, kdyz se pokousime o vniknuti do vaginy tak ji to strasne boli
  a tim, ze by nebyla dostatecne vlhka,tim to neni, i kdyby nebyla vlhka tak pouzivame lubr.gel takze tohle by se melo vyloucit timto
  Chci se zeptat jestli nekdo nevi v cem muze byt problem nebo jak ho odstranit
  Predem moc dekuji

  • Zdravím,

   můžete zkusit svoji přítelkyni roztáhnout prsty – začnete třeba jedním a postupně budete přidávat další, ale jenom do té míry, aby to vaší přítelkynibylo příjemné – je to sice zdlouhavější proces, ale mohlo by to pomoci.

   Druhá možnost je návštěva sexuologa, kterému by se vaše partnerka měla se vším svěřit, on tak získá komplexnější pohled na věc. Díky tomu vám případně lépe poradí.

 70. dobry den,mam prosbu,
  miluji analni hrátky ,mam spousty pomucek,ted sem si poridil dildo 46/4 cm,jak muzu zavist dildo hluboko do konecníku,po vetší casti to je dost bolestive,muzu ho tam zasunout cele? dekuji

  • Hezký den, to je dost přehnaný macek co se týče délky – nezkoušel bych s ním jít tak moc do hloubky, je to dost za hranou. V základu byste neměl nikdy jít přes bolest, takže nešel bych dále a užíval si stávajícího roztažení a zasouvání…

 71. Saník

  Dobrý den,
  přítel mi chce koupit nějakou hračku, protože spolu moc často nejsme, ale já jsem často nadržená. Vybral ovšem sklo a já o sklu moc nevím, proto bych se ráda obrátila na Vás. Vybral pro mě skleněné dildo Arts Clair Bleu a ráda bych váš názor na onen kousek plus jak jej čistit uchovávat a podobně. Předem děkuji za odpověď
  Saník

  • Hezký den,

   sklo je skvělý materiál pro erotickou hračku (taky jsme pár skleněných pomůcek testovali a byli jsme nadšení).

   V základu jsou všechny skleněné kousky jednoduché na čištění, protože materiál nemám póry jako jiné materiály. Stačí ho očistit tekoucí vodou z vodovodu a vyčistit finálně bez/alkoholovým čističem na hračky.

   To je vše – je to nenáročný a velmi odolný materiál, protože borosilikátové sklo ze kterého jsou tyto dilda vyrobená, je velmi odolný.

   Takže ani s ukládáním si starosti dělat nemusíte, stačí v základu i obal ve kterém ho dostanete, případně se prodávají podlouhlé textilní sáčky přímo na pomůcky. Nebo si ho můžete odvážně vystavit na poličku – skleněné pomůcky jsou na pohled nádherné a je škoda je schovávat 🙂

   Užijte si to!

 72. Zdeněk

  Dobry den; mam problem . Nemůžu se vyvrcholit s moji přítelkyni moc mne vzrušuje ale penis mi stoji ale jak řikam nemam žadnou eraxsi možete mi poradit co mam dělat

  • Hezký den,

   po rozlušení vašeho dotazu: nemůžete se s přítelkyní udělat, přestože vás hodně vzrušuje, erekci máte, ale nemáte ejalukaci. Máte dost specifický problém, který se odlišuje od většiny Čechů – ti mají naproti tomu problémy s předčasnou ejakulací.

   1) Nejprve – problém s uděláním při sexu jste měl se všemi partnerkami, nebo jen s touto?

   2) Při jakém dráždění se neuděláte? Při masturbaci sám, při klasickém sexu? Orálu? Ručním honění od partnerky?

   2) Doporučil bych vám změnit způsob dráždění – každý muž je originál a má jinak citlivé erotogenní zóny. Někoho bere dráždění žaludu, někoho varlat, jiný se udělá rychleji při dráždění prostaty, … Zkuste experimentovat a hledejte to, co na vás bude nejlépe a nejrychleji působit.

 73. Dobrý den, chtel bych poradit, s manželkou jsme se bavili o trojce s další ženou zatím vždy ostalo jen při konverzaci. Já jsem to chtěl s naší kamarádkou protože ji známe a víme že je zdravá a manželka by chtěla někoho úplně cizího a to je podle mně problém už jen z rizyka chorob a nemluvě o tom že najít takovou ženu je problém. Ale nejhorší na tom je že manželka to s naší kamarádkou zkusila. Je normální že se nezlobím proto že to zkusila ale protože to udělala bezemne a mně to nedopřála? Jak ji mám říct že to chci taky tak aby se nezlobila? Děkuji

  • Zdravím,

   většina žen má strach z trojky s kamarádkou – bojí se, že by to mohlo nevratně zkazit vztah a prostě nechtějí o kamarádku přijít nebo se v její přítomnosti cítit špatně. Ale vzhledem k tomu, že to vaše žena s touto kamarádkou už zkusila, bude mít možná jiný důvod, proč do toho nechce znovu jít… třeba se bojí, že vás ta kamarádka až moc přitahuje a z případné trojky by se mohlo vyvinout něco dalšího.

   V první řadě bych vám doporučila zjistit, proč do trojky vaši kamarádku nechce. Pro vás to sice může být banální důvod, ale ona to může cítit jako nepřekonatelnou bariéru, proto se snažte její rozhodnutí respektovat a nenuťte jí do toho.

   A ohledně toho vašeho naštvání – evidentně vás ta představa hodně vzrušuje, takže je normální, že vás zklamalo, že to udělala žena bez vás. Zkuste vaši ženu pořádně rozdráždit, pak jí řekněte, že vás vzrušuje představa vidět jí s jinou ženou a že by se vám líbilo, kdyby to zopakovala. Když pak to dráždění dovedete ke zdárnému konci, zlobit se určitě nebude 🙂

 74. Dobrý den, prosím o radu. Mám úžasnou rodinu, ženu a děti které nadevše miluju. Mám problém už dlouho ještě s bývalou přítelkyni a pokračuje to dopsud. Vždy jsem měl problém s tím že jsem flirtoval se ženami a nemohl jsem si pomoct. I přesto že svoji manželku miluju a nevím si představit život bez ní tak mám pořád ten problém a naše společná známá mě to opětovala a vždy když se nám podaří být chvíli osamotě tak se dotýkáme, a hladime navzájem. Oba nás to vzrušuje ale kromě polibku se mezi námi nic nestalo i když za mně po tom hrozne toužím. Hodně lidí si asi řekne že jsem hroznej prevít ale nevím co s tím. Dá se s tím prosím něco dělat? Hypnóza nebo něco podobného? Jsem normální? Děkuji za odpověď

  • Hezký den,

   pokud se ptáte, zda je normální, že vás přitahuje jiná žena, tak ano, je to naprosto normální. Hypnóza ani nic podobného vám bohužel nepomůže. Pokud nechcete ženu s vaši známou podvést, musíte se přestat nechat ovládat pudy a začít přemýšlet raciolnílně – vyhněte se napříkad tomu, abyste byl s tou svojí známou sám nebo pokud se s ní znovu ocitnete osamotě, snažte se jí nedotýkat. Bude to sice těžké, ale záleží na vašich proiritách.

   • Máte pravdu bude to asi moc těžké ale pokusím se. Děkuji za radu jste skvělí.

    • Děkujeme a přejeme hodně úspěchu v tomto náročném boji 🙂

 75. Veronika

  Dobrý den. Měla bych dotaz ohledně mé maminky, která je nemocná, bere hodně prášků na systémový lupus atd..a bylo jí řečeno, že se jí braním léků ztratí libido. Nemá absolutní chuť na sex, nic jí nedokáže nažhavit,což je teď hlavní problém v manželství a tak se chci zeptat, zda existuje něco, co by v ní tu chuť na sex probudilo. Něco na povzbuzení..třeba španělský mušky? Nebo snad něco jiného? Děkuji předem za odpověď.

  • Hezký den,

   obávám se, že standardní afrodiziaka na maminku nebudou úplně účinkovat a když ano, tak jenom minimálně. Na jejím místě bych navštívila sexuologa, který by jí mohl předepsat léky, které by ji mohly pomoci a zároveň by se mohly užívat s těmi, které teď bere. Kvůli jejímu zdravotnímu stavu a kontraindikacím si nedovolím doporučit něco konkrétního. V tomto bohužel pomůže jenom lékař.

 76. Vlastik

  Je nám 62 a 60.Chodíme spolu čtyři měsíce a máme se moc rádi.Na počátku sex fungoval dobře,ale časem se partnerce málo provlhčovala pochva a hlavně se vůbec neotvírá.No a s mojí erekcí to už taky není žádná sláva,takže soulož už několik týdnů nevychází i když po ní oba toužíme.Relativně jsme zdraví.Oba bereme prášky na tlak,já na dnu a partnerka na vyšší tep.
  Za názor předem děkuji

  • Zdravím,

   zkuste před samotným sexem dlouhou předehru, kdy se navzájem můžete uspokojovat rukama. Vaše prsty ji pomůžou s uvolněním. Začněte s jedním prstem, pak můžete přidat druhý a třetí. Pokud na to nebude dostatečně vlhká, použijte lubrikant.

   A pokud budete mít problém s klasickým sexem, můžete zkusit orální sex. Nebudete tak ve stresu z toho, že po nsexu toužíte a ono to nejde. I ten stres totiž může být příčina toho, že to nejde.

 77. Ahoj.Mám dotaz a prosbu.Už nějakou dobu se s přítelkyní snažíme o miminko ale nějak to nejde.A já začínám o sobě pochybovat ( 1 můj penys není dostatečně dlouhý aby sem se dostal tak daleko a to mě malinko děsí ) (2 můj penys má necelích 15 cm a myslím že se nedostanu dostatečně daleko) (3 Po skončení milování když ho s přítelkyně vyndám,vydím že skoro všechno sperma jde ven místo aby směřovalo nadruhou stranu,vypadá to jako by ho vagína vytlačovala) Můžete mi nějak poradit ?
  přítelkyně byla u ginekologa a vše má v pořádku a já byl na spermografu a ok

  • Hezký den,

   15 centimetrů je národní nadprůměr, takže bát se rozhodně nemusíte – neovlivňuje to početí, dodávku spermií zajišťuje jejich výstřik při orgasmu, ne délka či velikost penisu. A stejně se tak nemusíte bát, že by se sperma nedostalo tam, kam mělo – to, že vyteče je přirozené, co jde tam, musí i ven – stejně se mohlo dostat do dělohy. Případně si můžete pomoci vhodnými polohami pro početí, dají se dohledat.

   Pokud jste dle lékařů oba zdraví, tak je to jen o čase a méně nervů – spoustu párů na to moc tlačilo a podařilo se jim, až když to přestali řešit a nechali tomu volný průběh. Ať se vám to podaří – hlavně se nenervujte!

 78. Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je to normální když si chce přítel koupit realistickou silikonovou pannu, jsme spolu 9let,a tak si myslím že už ho nepritahuju a to má vše co si přeje, akorát mám malý prsa a tak si myslím že to je ten problém. Mně to trápí ale jeho to nezajímá. Každý den je na porno stránkách a sex dolls stránkách. Tak nevím co si mám o tom myslet

  • Zdravím,

   já na tom nic nenormálního nevidím 🙂 Nemyslím si, že by to bylo tím, že partnera nepřitahujete, spíš si myslím, že chce vyzkoušet něco jiného. Je to jako se zakázaným ovocem, to je taky přece nejlíp chutná.

 79. Martin

  Dobry den chtel bych se zeptat jak muzu urychlit ejakulaci a zvysit objen spermatu a mit ejakulaci jako v porno videu erekce do par minut max 2 min. Uz si nevim rady a pritelkyne se po kazde urazi muzeme mit sex hodinu v kuse a k ejakulaci nedojde a ostatni jako treba oralni sex klidne pul hodiny hodinu a nic a me samotnemu masturbace trva trva 18minut a pri ejakulaci nevystriknu ale jen vytece par kapek jak mam urychlit ejakulaci a objem spermatu dekuji

  • Hezký den,

   objem můžete ovlivnit jen frekvencí ejakulace – když chcete mít více spermatu, má smysl ejakulovat třeba 2x měsíčně, ale moc si toho sexu tedy neužijete, jak ho budete mít málo.

   Urychlení je věc jiná, máte dost neobvyklé problém, většina populace řeší přesný opak a to předčasnou ejakulaci. Změnil bych pozici, způsob dráždění, případně urychlit a znatelně může masáž prostaty – což vám k orgasmu přidá i netušené příjemné pocity 🙂

 80. Dobry den,Chtela bych se zeptat jsem ted tehotna a smim partnerem mame normalne sex.Ale v posledni dobe na internetu vyhledava stranky se sexualni tematikou.Hodne nahe modelky celebrity.Tak nevim jestli mu nestacim nebo je to normalni.Dekuji

  • Hezký den,

   je to normální – i spokojení (sexuálně) muži hledají další vjemy pro nové vzrušení. Je možné, že jak jste těhotná, tak se přirozeně mění vaše postava a jemu chybí vaše původní, tak si hledá kromě uspokojivého sexu u vás, i další vzrušení na internetu.

   Je to v pořádku, nemusíte se tím strachovat a užijte si svůj požehnaný stav – u kterého si ještě užíváte sex, to všechny ženy nemají.

 81. Martin

  Dobrý den,chtěl bych se vás zeptat,velice moc se mi líbí ženy at už mlade kolem 20let nebo starší kolem 40 let a nesmírně mě vzrušují když mají samostřejmě přírodní bujná,velká prsa,třeba čtyřky a více.Měl jsem i osmičky a ty byli největší co jsem měl v ruce.Hodně se mi líbí i to když mají dlouhe vlasy,ani boubelate ani hubene s hezkým zadečkem a vzrušuje mě když je namalovaná krásně,stíny řasy rty lakovane dlouhe nehty atd.Takove ženy uplně zbožnuji.Mám stáhle fotky takových žen a říkám si jestli je to pro mě normální.Je mi 42 a jsem svobodný.Děkuji za oppověd

  • Hezký den,

   to víte, že jste normální, líbí se vám krásné, opečovávané a prsaté ženy 🙂 Na tom není nic zvláštního, velká prsa v historii značila vždy velkou plodnost a tedy větší přitažlivost (to je i historický podklad k tomu, proč si ženy zvětšují poprsí). Podobně je na tom malování očí, které taky přidává na přitažlivosti.

   Užívejte si takové ženy a vyhledávejte je dál! Nebudete sám 🙂

 82. Martin

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat vždy po sexu mě bolí hlava hrozně moc i několik dnu po tom a trápí mě i bolest hlavy, při vetší zátěži(např. když se jdu projet na kole,zaběhat a tak).
  Chtěl bych se zeptat jak je to možné vyřešit. Děkuji Martin 21let

  • Hezký den,

   pokud je to i mimo sex, mohou to být nějaké rozsáhlejší zdravotní problémy, které byste měl probrat se svým lékařem – kór když se ta zátěž a problémy opakují dlouhodobě.

 83. Chcel by som trochu ozivit manzelsky sexualny zivot a hladam anketu/dotaznik pre partnerov, ktoru mozu vyplnit, navzajom si ju ukazat a naznacit tak partnerovi svoje tuzby a inspirovat ho. Nemate nieco podobne k dispozicii? Pred nejakym casom som ho niekde videl (na vasom webe?) a spatne ho neviem najst…. Dakujem za pomoc.

  • Hezký den,

   trefil jste se nám do vkusu – nemáme, ale už ho připravujeme, protože nejste jediný, koho to zajímá – v rámci BDSM praktik něco podobného připravila Darkmína na svém sexblogu.

   Zajímaly by vás klasické praktiky, nebo právě i tyto netradiční/tvrdší? Případně i tužby co se týče třeba poloh, míst, množství partnerů, apod.?

   • Skor klasickejsie, ale zase aby to nebolo len o svieckach a vani s penou, ale aj odvaznejsie, ako trojka, dalsi par a pod. Nech je vyber a priestor na urcenie hranic 🙂 BDSM uz je na darkmine, ako pisete. Dakujem a drzim palce s webom.

    • Děkujeme moc za zpětnou vazbu, nějak to zkombinujeme, ale bude to chtít více práce, aby to mělo hlavu a patu 🙂

 84. Ahoj,
  je mi 30 let, partnerovi 27let, máme dvě holčičky ve věku 8 a 2 roky. Před rokem jsme se nastěhovali do baráčku na vesnici a od té doby o mě přítel ztrácí zájem… vypadám pořád stejně jako před pěti lety co jsme spolu začali, doma zastanu veškerou práci a hodně mého času musím věnovat dětem … ale večer mi pořád zbývá energie na itmní život… nemyslím si že by sex jednou za měsíc byla nějaká výhra a mě to strašně chybí, jsem z toho čím dál více vystresovaná a netuším jaký důvod může být že se mnou nechce spát … jediná jeho odpověd co jsem kdy dostala, když jsme se bavili na toto téma je že to nepotřebuje .. nevím co mám dělat …zkusila jsem už snad všechno od erotického prádla (které komentoval tak že je to spíš na léto než na zimu) po škemrání, nevšímání, vydírání… prostě mi nic nezabírá …zkusíte mi poradit v čem může být problém ? děkuji

  • Hezký den,

   je pomětně dost příčin, proč váš partner nepotřebuje sex – může to být únava, stres, problémy v práci,… a takhle bych mohla pokračovat. Zkuste si s přítelem popovídat o tom, jestli ho něco netrápí, nebo se ho zeptejte, jestli nemá nějaké sexuální představy, které by chtěl vyzkoušet. Zkuste ho rozpovídat.

   Případně (pokud se vám ho podaří tam dotáhnout) navštivte sexuologa nebo sexkouče. Oni vás oba vyslechnou a lépe stanoví “diagnózu”.

 85. Ahoj
  Chtěl bych se zeptat, který z bičíků by jsi doporučil na takové to malé pomazlení. Mám v hledáčku Bad Kitty Důtky 38 cm, nebo devítiocasou kočku? Dík za odpověď a přeji krásný den. Pic Petr

   

  • Ahoj, ty Bad Kitty z Sexshopu jsou určitě pro mazlení – mě na nich trochu odrazuje způsob opracování kůže, ale to je čistě subjektivní. Pro kožené hračky máme rádi hlavně značku Rimba (třeba tyto z recenze důtek), nebo rukodělné od českých řemeslníků.

 86. Lukáš Konvička

  Dobrý den
  S přítelkyní si občas užívám jejího zadečku, bez nějakých zjevných potíží, ale “závěr” v podobě pořádného zásunu až po kořen a zrychlení ji moc nebere. Přec jen je to zadeček. Říká že se jí nejvíc líbí ta příprava a postupné pronikání. Na Vašich stránkách byla popsána ženou pomůcka Zizi Hole Tunnel, což mne zpočátku nadchlo. Užili bychom si “přípravy” a na ten závěr bych aplikoval tuto elegantní pomůcku a v pohodě zasunul bez “přetěžování” jejích svěračů:-D Nicméně za prvé se mi i velikost S, zdá na ni poměrně objemná a navíc nevím zdali bych prostrčil penis skrz tuto pomůcku. Nevíte o nečem příhodnějším pro náše chvilky? Děkuji. S pochvalou Vašich stránek Lukáš

  • Hezký den,

   u přírazů nadoraz až po kořen záleží vždy na uvolněnosti partnerky, vaší délce a průměru. Ne vždy jsou tyhle 3 proměnné společně příjemné 🙂

   Každopádně anální tunel který zmiňujete vám pomůže v prvotním roztažení prdelky a udrží ji pro vás otevřenou. Ani S velikosti bych se nebál, zkuste si to naměřit nasucho, hlavně anál hned za svěračem je citelně širší než je průměr samotného sevřeného anusu. Zde zase záleží na vašich proporcích – ale tyto kolík/tunely jsou dělané z měkčího silikonu/gelu, takže i vás by s dostatkem gelu dokázaly pojmout, abyste proklouzl dovnitř.

   Vyloženě příhodnější než je tato hračka mě nenapadá, jedině pomalu a citlivě jí trénovat prdelku, či jí při tom hlubokém průniku dráždit prsty (nebo vibracemi) poštěváček, to dokáže překonat jakékoliv obtíže :))

 87. Michal

  Dobrý den, je mi 39 jsem ženatý 18let a mám 2 velké děti.Bydlí snámi na tom není nic neobvyklého až na to že manželce už pomalu sex nic neříká. Před 2 měsíci jsme měli sex po 2 rokách a zase nic.Už sem snad zkusil všechno.Koupil jsem ji pěkné spodní prádlo že nabudím nějakou atmosféru a nic.Na diskotéku jít nechce,na zábavu taky ne,navrhl jsem krytý bazén taky ne.Já se snažil i změnit a věnoval jí více pozornosti,ale když je to z jedné strany tak Vám to vydrží chvíli a pak zamrzí,když je to jen z jedné strany.Večer když si lehneme tak se ji začnu dotýkat tak prý ne že nás uslyší děcka tak už fakt nevím.Když jsme doma většinou chodí k sousedce se na něčem domluvit a já sedím doma.Jinak spolu vycházíme dobře.Asi ji vyhovuje už jen takové žití.Já nikam nechodím jen do práce a z práce.Je to na hlavu. Díky za radu

  • Hezký den,

   tady je každá rada drahá, protože když jeden nespolupracuje, tak snaha z jediné strany to většinou nevyřeší. Promluvte si o tom, proč všechno odmítá, proč nechce váš vztah (po sexuální stránce) rozvíjet, jestli ji něco netrápí v hlavě, nebo fyzicky, co by jí odrazovalo od sexu. Bez společné komunikace se z toho nedostanete. Je zajímavé, že chodí neustále k sousedce, jakoby s vámi nechtěla trávit čas? Proč tomu tak je? Začalo to nějakou událostí? Něco se změnilo u vás? Zkuste po tomhle pátrat. Ať vám to dobře dopadne!

 88. Dobry den, je mi 29 let a mam problém ze se udelam cca po 3 minutach sexu..někdy ani to ne. Chci se zeptat jak se to dá řešit ? Přítelkyně mě neskutečně přitahuje a chci aby byla spokojena. nějaké prášky či gely co by mohli pomoct ?? děkuji

  • Hezký den,

   pro tyhle případe jsme připravili článek o co nejdelší výdrži v sexu, zkuste tipy z něj. Jinak z mé zkušenosti pomáhá delší příprava, kdy si partnerku více rozpálíte, takže má blíže k orgasmu než bez ní, případně změna polohy. Prášky bych vám nedoporučoval, jsou to většinou předražené nesmysly, gely mohou pomoci, ale primárně musíte zapracovat na své hlavě a její souznění s tělem = tam je primárně ukrytá dlouhá výdrž v sexu.

   Plus ne vždy hodinové užívání je kladem, důležitější mnohdy je prožitek a ten můžete udělat i během pár minut – orální sex a celkově dráždění poštěváčku je na to ideální 😉

   Případně vždy ji můžete rozmazlit a odměnit erotickou masáží, po té bude vždy spokojená = vyzkoušeno za vás 🙂

 89. Verča

  Dobry den.
  Je mi 23 a mám problém s chutí k sexu. Po většinou se mi vůbec nechce. Občas mě přítel ,, přemluví” (když si tam dole hraje) a potom se mi to i zalíbí a sex si většinou uziju, ale prvotně se mi vůbec nechce. Co mám dělat abych měla víc chuť k sexu? Mám ji tak max. 1x za 14 dní.
  Předem děkuji za radu

  • Hezký den, to může ovlivňovat hodně věcí – hormony, stres, únava, … zkuste něco ve svém stávajícím životě změnit, ať si více odpočinete a máte čistší hlavu na vaše hrátky. Nezačala vaše nechuť od nějakého okamžiku vašeho života? Nový přítel, škola, práce? Tam bych asi začal, jste ještě mladičká, chutě by mělo být na rozdávání 😉

 90. Nedám

  Mají ženy rády malý penys?

  • Také – dost záleží na jeho průměru a také šikovnosti jeho majitele – délka není vždy výhrou, mnozí černoši by mohli vyprávět.

   Malý je skvělý třeba pro anál, nebo pro pořádně hluboký orál – třeba i nadoraz po koule, divil byste se kolik že miluje dostat svého partnera celého do sebe.

 91. dobry večer
  Mám takovi problem pri sexu. Behem styku mi vyklouzne ud a sjede do analniho otvoru. Skouseli sme s partnerkou vice poloh a sem tam se nam to stane. Partnerka i ja jsme z toho dost otraveni. Muzete mi prosim poradit neco aby se to nestavalo ? dekuji

  • Hezký večer, sondoval jsem v redakci a stává (nám pánům) se to vzácně a vždy to nejvíce ovlivnila nevhodná poloha, nebo nepozornost při moc nadšených přírazech. Jestli je to sem tam, tak si na to zkuste jen dávat pozor (ano je blbé tříštit pozornost zrovna při tak intenzivní zábavě), ale čas od času se nám to může stát. Nebo to berte jako předehru pro nový zážitek – anální sex 😉

 92. Dobrý den, erekci mám slušnou, ale když se ženou miluji, nemohu dosáhnout vyvrcholení. Ona odmítá jakékoli změny při sexu, jen klasická poloha, je na to i něco jiného(doplněk stravy, bylinky atd.), než jen rady o spestření milování? Je mi 43 a jsme spolu 17let. Děkuji za odpověď.

  • Hezký den, když žena odmítá jakékoliv změny kromě klasiky, je to těžká práce. Začal bych se pídit po důvodu proč odmítá změny? Výchova, stud? Na tom bych začal pracovat, jinak chápu, že jak je to vždy stereotypní, tak máte problém se udělat. Doplňky či bylinky vám s tímhle dle mě nepomohou, na to pomůže jen trpělivost s partnerkou.

 93. Simča

  Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat. S přítelem jsem 4roky ale vídáme se pouze o víkendech, protože přes týden je mimo a tudíž máme pohlavní styk pouze o víkendu. Ale když ho máme mít po druhé nebo po třetí tak mě bolí kuzicka kolem vchodu a chtěla jsem se poradit. Děkuji

  • Hezký den,

   takto v rychlosti bez dalších informací mě napadá snad jen špatné zvlhčení, takže můžete mít vchod vagíny přecitlivělý a přetížený z prvního sexu. Zkuste třeba delší předehru, abyste se rozehřála a uvolnila, případně lubrikant.

 94. Kroutil l

  Dobry den,synovi sou 2 roky a od porodu sme za tu dobu s manzelkou spali jednou.snazim se pomahat v domacnosti se vsim aby zena nebyla unavena.nepotrebuji sex dvakrat za den ale alespon jednou do mesice.skusil sem snad vse(romantika vylety vecereatd).sme ve veku nad 30 let tak to snad neni uplny konec.nerozumim tomu.za radu dekuji

  • Hezký den,

   ve 30 a 1 synem by sex určitě neměl končit… U nás nejlépe funguje hlídání prarodiči, kdy jsme my sami doma. Sice padneme únavou, protože se o ratolest nemusíme starat, ale stejně si spolu skvěle užijeme. Takže u nás funguje mít prostor jen pro nás bez rušení a pak překonáme i sebevětší únavu.

   Jinak určitě je to věc komunikace – partnerka vás odmítá z jakého důvodu? Nebo vám to vůbec neřekne? Tady pomůže jen citlivé komunikování a odkrývání problému. Třeba se sama sobě po porodu nelíbí a ještě se z něj nesrovnala… Těch důvodů proč odmítnout sex může být více.

   • Kroutil l

    Zdravim,hlidani u babicek tak to taky nefunguje.citlivej to uz snad ani vic nejde.odpovi mi ze by se rada mazlila ale vzdy prijde nejake ale.3manzelka ma veskera vysetreni v poradku,postavu jako lusk

    • Pak už je to snad jen o trpělivosti… Víc přístupů k řešení mě nenapadá, protože tlačit nemůžete, nebo nebude ani mazlení.

 95. Dobrý den, existuje prosím vibrátor na penis? nebo přímo na žalud, děkuji.

  • Hezký den,

   jistě – v zahraničí se označují jako guybrátory a my jsme z tohoto sortimentu pánských hraček testovali Cobra Libre 2 a Hot Octopuss Solo – oba to jsou hodně solidní a silné hračky = ideální právě na žalud 🙂

 96. muj penis meri 14 cm je to dost a da se ss tim provozovat sex diky za odpoved jsem stydlivý

  • Je to nadprůměr v české republice :)) takže už to vám může napovědět, že se za to stydět nemusíte.

  • Není. Je to málo a sex s tím nemá smysl, protože místo velkého divadla zahraješ akorát trapnou tragikomedii. Nevěř těm blbostem, které píšou chlapi s malejma, aby si dodali sebevědomí, které stejně nikdy mít nebudou.

   • To jsou solidní kecy zakomplexovaného jedince, který si myslí, že raketou mezi nohami udělá všem ženám na světě radost a dostane je hned do mdlob :)) Tak určitě… Stojíme si stále za tím – je důležité to s ním umět a ne jak je velký 😉

 97. Ahoj mám chuť na se ale není zrovna skym když vím že to bude dobrý. . Nikdy si to.pro ni nenechám , co stim?

  • Zdravím,

   to je těžké – budete se muset naučit se ovládat a nechat si plný chtíč a sexuální náboj na svůj protějšek, případně se naučit mít větší výdrž – jiné cesty nevidíme.

 98. Jsem muz a cítím se zenou – poradite?

  • Hezký den,

   to není situace, ve které vám dokážeme poradit přes internet – s tím musíte za specialistou, sexuologem, který vám ve vaší situaci může neskutečně pomoci. Opravdu doporučuji se nestydět a zajděte za někým takovým, jsou na to vyškolení a pomohou vám.

 99. Martin

  Dobrý den.
  Měl jsem v plánu koupit manželce k vánocům WOMANIZER pro W500. Pak jsem na netu našel další podobný výrobek, LELO SONA. Jsem na vážkách, který koupit. Máte s němy nějaké zkušenosti? Jsou pro ženu pocitově stejné? Pracují na stejném principu? Děkuji Martin

  • Hezký den,

   LELO Sona jsme měli možnost vidět při jeho představení v Berlíně (konec letošního října viz náš report) a do Čech se ještě moc kousků nedostalo, takže nemáme otestováno. Bohužel historicky jsme vždy přišli na to, že první generace hraček z nových oborů (třeba právě jako tento specifický stimulátor klitorisu) bývají u LELO sázka do loterie.

   Nemají to otestované do hloubky a zdaleko to zatím nikdy nepředčilo originál (stejně jako jejich řada Tiani, která rozhodně vycházela z partnerského We-Vibe vibrátoru). V tomhle případě je originálem (i pro Satisfyer, kterému se to také nepodařilo vyrovnat či překonat) německý Womanizer. A ten jsme testovali a za něj můžeme dát ruku do ohně, že bude s ním manželka spokojená.

   • Martin

    Díky za odpověď. Škoda že jste LELO ještě netestovali. Láká mne na něm ta voděodolnost. Rádi si užíváme ve spše. No uvidíme, do vánoc je chvilka a musím se rozhodnout.

    • Taky bychom rádi, ale čeští distributoři moc s LELO nespěchají – je v tom více, než běžný člověk vidí – LELO nastavilo natvrdo ceny u všech prodejců (jinak se nebude prodávat) a nasadilo je tak vysoké, že není moc konkurence-schopná. Proto se LELO moc neprodává a prodejci nejsou nuceni ho tak moc tlačit dopředu + za nás bylo hodně LELO (až přespříliš) spíše pokusem, než reálným produktem za který by si někdo měl říkat peníze… bohužel nám to z x testů takto vyšlo.

     • Martin

      Womanizer se dá koupit za 3799,- a LELO za 3395,-
      Začínám se asi přiklánět k Womanizeru.

     • Petr

      To už je u Womanizeru dobrá cena za PRO verzi, když jsme ho brali do testu, byl dost přes 5 tisíc 🙂

 100. andy obsivanova

  dobry den mam takovej problem ktery nevim sama vyresit. potrebovala by sem od vas radu a pomoc. rada se mazlim a sexujem ale uz rok se nutim do sexu bez toho aby sem na nej mnela chut. mam manzela ktory to chce rano a vecer a ja nejsem schopna mu vyhoviet. nevim si stim rady co mam delat sou neaky prasky nebo neake produkty ktery zvisej chut k sexu a zaroven orgazmu. inak se bojim ze se semnou rozvede anebo si najde bokovku poradte mi prosim vas co mam delat a nakoho se obratit pomohli by mne prasky prosim o odpoved dekuji z pozdravom andy

  • Hezký den, pokud sama nevíte důvody, proč nemáte chuť na sex, doporučil bych vám raději navštívit sexuologa a probrat vaši situaci – nemyslím si, že vám pomohou nějaké běžně dostupné produkty či doplňky, spíše ten důvod nechuti bude ve vaší hlavě, ve vašem vztahu s partnerem. Zkuste se tedy o svůj problém podělit s někým, kdo ho dokáže do hloubky rozkrýt a ukázat vám tu nejlepší cestu jak z toho ven.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.