Vztahy a facebook? Velmi špatná kombinace!

smutná žena Do nedávna jsem žila v domnění, že profil na facebooku potřebuji stejně jako gelové nehty nebo prodloužené vlasy. Přeci jen, nikdy jsem si nepotřebovala číst o tom, jak se mojí spolužačce líbí pozadí jejího fitness trenéra nebo že se moje kolegyně rozešla se svým přítelem. Ale pak jsem na jedné party potkala Lukáše. Zažila jsem s ním krásný večer, ale místo toho, aby mě před naším rozloučením poprosil o telefonní číslo, řekl jen : ,,Profil na facebooku máš, viď? Tak já si tě tam najdu!“

Jenže já byla takový slaboch, že jsem své počítačové panenství nedokázala přiznat. A tak místo toho, abych v noci spala, jsem si zakládala facebooku profil. Nejtěžší samozřejmě bylo vybrat správnou fotku. Na téhle se moc zubím, tady mám tlustý nohy, tady zase nejsem vidět celá. A pak přišlo na řadu vyplňování mých údajů, jako první jsem samozřejmě uvedla, že jsem nezadaná! Nojo, ale ještě jeden problém tu je, vždyť já nemám žádné přátele, to nemůžu nechat jen tak.

A tak mým dalším nočním programem bylo obvolávání přátel s prosbou, aby potvrdili naše facebookové přátelství. Pak už jsem jen nedočkavě čekala u notebooku, až se mi můj nový Pan božský ozve. V neděli asi kolem 11 hodiny mi od něho konečně přišel mail a žádost o přátelství. Od toho dne jsme si telefonovali, líbali se a byli nejkrásnějším párem ve městě.

Avšak pouze do osudného dne, kdy jsem se po ránu uvelebila s mým oblíbeným kafe latte u svého notebooku a kávičkou jsem se málem udusila. Co to má jako být? Kdo je ta Zuzana, se kterou se MŮJ Pan božský vybavoval na facebooku od 4 od rána? A aby toho nebylo málo, měl od ní na zdi ještě vzkaz! ,,Děkuji za krásný večer, Z.“

Od toho dne ze mě nebyla milující přítelkyně, ale hlídající pes. Po příchodu domů jsem pokaždé letěla, sedala k počítači a slídila, co je na Lukášově zdi nového. Navenek jsem samozřejmě nedala nic znát, ale všechno vyvrcholilo v den, kdy jsem objevila fotky z našeho oblíbeného baru. Byla na nich Lukáš s kamarády na party, která se konala včera. Ale počkat! Nebylo včera náhodou Panu božskému špatně a neležel celý večer v posteli? Začala jsem všeho mít dost, takže jsem dala sbohem jak Lukášovi, tak i facebookovému světu.

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

6 komentářů

  1. Mám stejný problém a už po několikáté uvažuji, že si účet na Facebooku opravdu zruším.
    Je mi ze mě samotné zle, když celý večer jen sedím, šmíruju a pak se trápím zcestnými představami a výmysly.

  2. Nojo, taky jsem byla fejsbukovský závislák…několikrát denně jsem se připojovala, taky jsem příteli kontrolovala jeho profil, co tam má nového…občas mě to štvalo, tak jsem si fcb smazala, ale stejně mi to moc dlouho nevydrželo a přihlásila jsem se znovu..potom ale v našem vztahu došlo ke zvratu, on mě donutil, ať mu dám moje heslo a účet na facebooku mi smazal tak, že už nejde vrátit…a já…nejdřív jsem byla naštvaná, že nebudu v kontaktu s přáteli…ale uvědomila jsem si, že jsem na facebooku trávila až příliš moc času, nevěnovala se škole a vlastně žila jen virtuálně…takže teď jsem naprosto ráda, že tam profil už nemám:)

  3. Jo, díky facebooku ví člověk věchno ještě dřív, než mu to ten druhej řekne osobně. Zná spousty lidí ještě dřív, než s nimi prohodí jediné slovo. To je kouzlo a zároveň žlo facebooku. Nicméně v tomhle případě byl FB užitečný, ne? Nač chodit s klukem, který lže? Není to chyba ono serveru, ale spíše toho frajera :)) Facebook může být užitečnou pomůckou pro kontaktování přátel, ale je fakt, že věci, které tam občastu čtu/vidím, bych bych někdy radči ani vědět NECHTĚLA ;))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *