„Brno je zlatá loď, za dominou z Brna choď,
hm, je hezká, hm, a mladá.
Kam se hrabou dominy z Prahy, Plzně, Ústí,
kdo má trochu za ušima do Brna se pustí.“


Tak nějak by se dal upravit jeden z hitů Ivana Mládka. A jak se říká: „Sranda musí bejt, i kdyby na chleba nebylo.“ Zvláště v tomhle nečase, kdy všichni vysedáváme u ústředního topení a modlíme se za příchod teplejšího jara. Komu mrazy nevadí, jsou zákazníci dominy, která si říká Madam Cora. U ní se dveře netrhnou. Zima nezima. Jakmile chladem prokřehlý otrok do studia vejde, dostane takovou nakládačku, že je mu horko hned…

Kapitoly

Čím se musí provinit otrok, abyste ho potrestala?

De facto čímkoliv, špatně mi očistil kozačky, špatně namasíroval nohy (to miluji), podíval se na mě, dostatečně nahlas mi neodpověděl na otázku a tak dále… Ne všichni jsou však otroci. Je spousta lidí, které baví pouze některé praktiky z oblasti BDSM. Nepotřebují slovní urážení a buzeraci.

Kde berete inspiraci pro uplatňování BDSM? Vlastní fantazie, povídky, porno, internet…

Nejčastěji se řídím vlastní fantazií a tím, na co mám v danou chvíli chuť (respektuji však věci, které klient či otrok odmítá). S pár lidmi vymýšlíme scénáře, občas je to dost ulítlé a perverzní, ale perverze k tomu patří, je to taková hlavní ingredience.

Máte nějakou zkušenost s erotickými akcemi – swingers, eros festivaly…?

Na akce takovéhoto rázu nechodím. Nepotřebuji je.

Existují klienti, které jste kvůli jejich požadavkům odmítla?

Takoví byli a vždy budou. Nechuťárny typu kaviár a zvracení. To opravdu nechápu, jaký prožitek z toho obě strany mohou mít. Jsou i takoví, kteří chtějí vykastrovat, přibít varlata a penis ke špalku. Tihle lidé však o tom jen píší v mailech, ve skutečnosti by cukli. Jednou byl i dotaz, zda bych byla ochotná klienta i uškrtit. Takové dotazy vždy jen přejdu, nemá smysl na ně jakkoliv reagovat. To mi připomíná i email, kdy dotyčný chtěl zavřít do kadibudky a čichat výpary. Je toho spousta…

Ve studiu provozujete mnoho praktik. Která z nich je u vašich klientů nejoblíbenější?

Miluji elektro. Je to moje droga. Neustále doplňuji studio novými vychytávkami z této oblasti. Hodně mě rajcuje, když mohu mučit právě elektrem. Baví mě pozorovat, co elektřina s muži dělá. Není to pouze o bolesti, elektro umí i krásně šimrat a masírovat. Když chci, tak i zabolí a dost. Ne nadarmo se mi říká sadistická mrcha :-D. Mám ráda všechno nevšední, perverzní.

V poslední době, co se praktik týká, si vychutnávám pevné bondáže, anální hrátky spojené s elektrem a hlubokým fistingem, výprasky (jak výchovné tak i relaxační) a v neposlední řadě role play, kdy jsem přísnou doktorkou. Praktiky, které mě nebaví a odmítám jsou různé hry na koně, psy, prasata apod. A také ty, které jsou životu nebezpečné a obsahově prázdné a nudné.

Máte hranici, za kterou byste nešla?

Viz odpověď výše – věci ohrožující zdraví a život.

Máte nějaký netradiční zážitek s klienty, který ve vás zanechal pozitivní či hlubokou stopu v podvědomí?

Zážitků mám nespočet. Posledním zážitkem byla lekce s klientem, který má zvláštní fetiš na dětské bavlněné kapesníčky (takové ty s Křemílkem, Karkulkou apod.). Vlastní jich něco ke stovce.

Sexuální preference se časem mění, existuje nějaká praktika, kterou jste objevila později a začala vás bavit, nebo naopak nějaká, kterou jste dříve provozovala a pak od ní ustoupila?

Ano, existuje praktika, kterou jsem dříve běžně dělala, ale teď od ní ustupuji. Je to piss. Mé tělo není robot, z této praktiky já osobně nic nemám, nijak mě neuspokojuje. To stejné platí pro pony-play a dog-play, viz výše.

Nakupujete v sex shopu? V kamenném, on-line shopu?

V Čechách jsou sexshopy o ničem, nekvalitní, předražené věci, až na pár výjimek. Nakupuji nejčastěji v Německu od svých dodavatelů. Pro klinik sex pomůcky využívám nejčastěji klinikshop.cz. Jeho majitel je vstřícný a dokáže poradit.

Sledujete trendy, nejnovější modely v erotických pomůckách?

Samozřejmě, jak pro ženy (pro mé domácí potěšení, když muž není doma), tak i pro muže, které uplatním v mém studiu. Pro ženy mohu z vlastní zkušenosti doporučit masážní hlavici iWand, která má 10 různých programů, dále potom We-Vibe, což je speciální pomůcka pro partnery během sexu a mojí nejoblíbenější hračkou je Satisfyer PRO 2.

Obnovujete svou sbírku pomůcek? Vymýšlíte nové vybavení a stále hlouběji se zdokonalujete v této oblasti?

Pomůcky kupuji skoro každý měsíc. Ať už různé druhy a velikosti dild, komponentů na elektro a podobně až po jednorázové věci, které využívám v klinice na katetrizaci, která je také mezi klienty oblíbená. Snažím se vyslyšet přání mých zákazníků, co by ve studiu rádi vyzkoušeli, a já jim vyjdu vstříc mileráda.

Jakou nejnovější sbírku pomůcek máte k dispozici nyní. A jaké vybavení studia jste naposled změnila a proč?

Pomůcek mám hodně, ke konci roku jsem pořídila masturbátor prostaty Nexus Revo, pro muže s citlivou prostatou je nutnou výbavou, dále pak speciální elektro skřipce do elektro sbírky pro mé masochistické klienty a pár análních hraček. Pomůcku, kterou jsem dala pryč, byla dojička na penis a na bradavky, nesplnila moje očekávání a ani mých klientů. Plánuji pořízení přístroje ET312 pro špičkovou elektrostimulaci.

Vyrábíte si sama erotické pomůcky?

Pomůcky si nevyrábím, dbám na bezpečnost. Když se zničí, objednám nové, anebo vyreklamuji v případě, že se na ně vztahuje ještě záruční doba.

Byla jste někdy v opačné pozici – v roli subinky?

Nebyla.

Zkušenosti s holkou?

Za studentských dob. Bylo to zvláštní, jiné, něžné.

Zkušenosti s trojkou?

Ne a ani mě to neláká. Vždy je to jen mezi dvěma lidmi.

Vzrušil by vás sex na veřejnosti?

O tom jsem snad nikdy nepřemýšlela 😀

Máte nějaký fetiš? Na čem ujíždíte?

Jak už víte, jsem milovníkem elektra na všechny způsoby. Když mám ve studiu čas, ráda relaxuji s ním. Mezi mé další fetiše patří vysoké podpatky, i když z nich pekelně bolí nohy. Dále pak (nevím, zda to tak vůbec mohu nazvat) je vůně omalovánkového papíru a vůně ťapek jedné z mých koček 😀

Máte nějaký tip pro čtenáře jak si zpestřit a zpříjemnit sex?

Nebojte se používat hračky, nestyďte se zeptat, jak se přesně používají. Na trhu je nespočet věcí pro zpříjemnění partnerských intimních chvil. Mluvte spolu a dotýkejte se navzájem.

Doporučila byste zajímavé místo, praktiku…?

Zajímavým místem pro sex je skákající pračka, která nemá uvolněný buben :D. Jako praktiku bych doporučila jemnou masáž prostaty, spousta mužů se tomu brání, přijde jim to nechutné a ponižující. Je to i o důvěře mezi partnery. Jakmile se překonají předsudky, velká většina mužů si masáž prostaty užije.

Jak se na vaši živnost dívá partner?

Partner moji vášeň pro BDSM respektuje, občas poradí.

Máte i s partnerem oblíbené techniky?

Občas se nechá zlákat elektrem. Jsme oba dominantní, je to spíše hra kdo z koho a kdo vydrží.

Co jste ještě nevyzkoušela s ním?

Vždy a ve všem je spousta věcí, které se nevyzkoušeli.

Prolíná se BDSM do vztahu s rodinou a přáteli?

Ani ne, snažím se to oddělovat. Do studia si chodím hlavně odpočinout, nabrat sílu. Lekce jsou pro mě nově nabitou energií. Samozřejmě ne vždy toto platí. Rodina o mém koníčku ví a respektuje ho. Přátelé se občas zajímají a jsem jim i poradkyní.

Co si myslíte o výroku MUDr. Plzáka, že sex je 80 % úspěchu manželství?

Nemyslím si. Znáte to přísloví o tom plném pupku :-D. Myslím si, že je to tak na 50 %. Přece v dlouholetém vztahu či v manželství nejste s partnerem jen kvůli sexu, nebo ano?

„Brno je zlatá loď,
za dominou v Brně choď,
hm, je hezká,
hm, a věrná.“

A dál už to znáte… Jo a nezapomeňte, že Madam Cora má své webovky. To budete čubrnět, co je na nich. Ti, co internet k dispozici nemají, nechťsi lekci objednají přes telefon.

www.madamcora.cz / +420 736 278 663

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: