Mezi nejvyhledávanější erotické „hadříky“ patří korzety a různé variace na kalhotky/ podprsenky/ podvazky. Právě s klasickým spodním prádlem pracují návrháři erotického prádla nejčastěji.

Prádlo pro provokování a svádění – pod drobnohledem

Každý z vás jistě ví, že tohle prádlo se nenosí každý den a slouží jen k rozparádění fantazie vašeho miláčka. Může mít podobu jak krásných korzetů, podvazků, košilek, nebo jednodílných catsuitů. Nesmím samozřejmě zapomenout na erotické prádélko v podobě „klasických“ podprsenek a kalhotek .

Jednodílné catsuity jsou v ČR poměrně neznámé, ale začínají se pomalu objevovat na pultech obchodů s intimním prádlem, či sexshopů. Zajímavým segmentem erotického prádla jsou různé kostýmky, snažící se navodit netradiční atmosféru. Patří sem samozřejmě tolik známé kostýmky „Playboy“ zajíčka, zdravotní sestry, či policistky.

Provokativní prádlo můžete nosit i pod klasickým oděvem a můžete tak překvapit vašeho přítele/přítelkyni, kdekoliv vás napadne.

Tanga obsessive Luisa Tanga Obsessive Acanta Tanga Obsessive My Bijou Thong

Takže vaše přítelkyně vás může překvapit ve vaší práci, či na podobných místech. „Překvapivě“ zrovna tyto hrátky nemají v oblibách zaměstnavatelé, a když se na „to“ přijde, tak se to řeší vyhazovem. Je tedy nechat si sexuální hrátky/erotické prádlo jen do vaší ložnice, přestože sex na netradičních místech je velmi vzrušující a intenzivní.

Lepší více zahalovat, než vše díky erotickému prádlu ukázat

Některé typy erotického prádla však svým vzhledem a střihy a jsou degradovány na jen „pouhou“ nevzrušující tretku. Jsou to ty malé kousky spodního prádla, které toho spíše více ukazují, než skrývají. Což se nemusí každému muži/ženě líbit, protože partner v spodním prádle je mnohem přitažlivější než bez něj.

Důležité je myslet na to, že je více sexy zahalené, než odhalené. Takže všemožné vykrojení a průhledné části spodního svádivého prádla jsou spíše kontraproduktivní. Čím méně partner uvidí, tím lépe pro jeho fantazii. Vyzkušeli jsme to stokrát a vždy to skvěle fungovalo. Tajemnost svádí, provokuje, dráždí – prvoplánová lacinost ještě nikdy nikoho dlouhodobě nevzrušovala.

Některé firmy se zaměřily pouze na výrobu erotického prádla a je vidět, že jim to svědčí. Mezi známé patří napřílad Livia Corsetti, nebo Obsessive, jejiž vzrušující modely vidíte níže.

Oblíbené značky erotického spodního prádla

Žena v korzetu a podvazkách je velmi vzrušující, tajemná, protože partner netuší, co se skrývá pod tím prádlem.

A to je právě to, co ničí „cáry látky“, které se často nabízejí v prodejnách erotického prádla, či sexshopech.

Nejčastější druhy svůdného prádla

Oblíbené materiály sexuálního prádelka

Obsessive kostým zajíček/bunny Obsessive Luiza erotické prádlo Livia Corsetti Ophrah

Materiály erotického prádla jsou také velmi odlišné a ne každému mohou líbit. Na trhu je nepřeberné množství erotického prádla z krajek, klasických látek, elastických materiálů, nebo latexu. Poslední zmiňovaný materiál je poměrně netradiční. Lidé si ho často spojují s prostitutkami, či pornofilmy s tématikou BDSM.

Avšak právě nejspíše proto je často vyhledávaný lidmi, kteří přesto neholdují tvrdšímu sexu.

Spíše si tím chtějí jen okořenit jejich stávající nudný sexuální život, trochou tou „divočinou“.

Kde koupit svádivé kousky?

Na trhu s erotickým prádlem je tedy velké množství zboží, které si jistě najde své zákazníky. Budete jimi také? Nebo se budete radči ve stínu své ložnice stydět svěřit se svému partnerovi, že chcete zkusit něco nového?

5.0
01