TOP 5 sexuálních hraček pro ženy – výběr

dárky pro ženu k Vánocům Pánové, už víte co dáte své drahé polovičce pod stromeček? Nebo k narozeninám či svátku? Máme pro vás 5 nejlepších dárků, které rozhodně ocení každá žena, co miluje sex. Vybrali jsme z hraček, které jsme sami testovali a můžeme za ně dát ruku do ohně.

Dárky k vánocům pro ženy

TIP 1 – Vibrátor OVO F11

Jemný, delikátní a luxusní – takový je silikonový vibrátor F11 od německé značky OVO. Ženu dostanou svým decentním designem, příjemnými materiály a jednoduchým ovládáním. 5 intenzit vibrací si užije nejenom při dráždění klitorisu, ale při vašich společných hrátkách.

mini vibrátor na poštěváček OVO f11

TIP 2 – Partnerský vibrátor We-Vibe 4

Smyslný tvar, velmi silné 2 vibrační motorky, dálkové ovládání – a hlavně možnost ho použít nejenom sama, ale právě s partnerem při sexu, kdy si vibrace užijí oba při každém přírazu. We-Vibe 4 je TOP erotickou hračku tohoto roku pro celou redakci magazínu Lascivní.cz – jen kdyby ta cena byla nižší O:)

We-vibe 4 vibrátor

TIP 3 – Vakuová pumpa Black Treasuer

Podtlak dokáže určité partie pěkně prokrvit – a tím zvýšit jejich citlivost – pro náš výběr nejlepších hraček jsme vybrali prověřenou vakuovou pumpu na vagínu – pěkně ji přitiskněte do klína a odsajte vzduch. Rozdíl v citlivosti a samozřejmě i prožitcích je výrazný a sex si užijete jako nikdy.

Vakuová pumpa na vagínu

TIP 4 – luxusní hedvábná stuha LELO na oči

Každá žena miluje pocit, kdy je obklopena tím nejlepším a není jí nic odepíráno. A teď si ji představte, jakou bude mít radost s nádherné luxusní stuhy z pravého hedvábí na zavázání očí. Pokud jste to ještě nezkoušeli, tak vězte, že pouhé zavázání očí dokáže proměnit vaše zážitky ze sexu na novou úroveň. Více vnímáte každý dotyk, polibek, příraz – vše.

Hedvábná šála na oči od LELO

TIP 5 – prstové vibrátorky JimmyJane Hello Touch

Pro ženy je tato hračka splněným snem – jemné vibrátorky na prstech nijak nepřekáží, přesto jsou velmi silné. Na prstících mohou dráždit například klitorist, případně klouzat dovnitř klína. Využití najde také při partnerských hrátkách – a hlavně – užijí si je i muži:) Jejich tělo je také citlivé na vibrace.

Hello Touch vibrátor

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

4 komentářů

  1. Ohledně partnerského vibrátoru bych vám doporučil We-Vibe 4 – silné vibrace pro oba (vás i partnerku, hezky drží v klíně). Na klitoris máme nejvíce osvědčený JimmyJane Hello – je to dvojice malých vibrátorků na prsty – skvěle padnou, jsou poměrně silné a na klitoris jako dělané – a i pánové mají rádi jejich vibrace na svém těle.

    Přímo test máme zde: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibratoru-na-prsty-jimmyjane-hello-touch/

    Má jedinou nevýhodu – má jen jedinou intenzitu vibrací – ale je poměrně dost silná a použití těch vibrátorků dost variabilní, takže by to mělo vyvážit nemožnost regulace:)

    Cenově je hodně příjemný – cca 1 390 Kč. Kupovali jsme zde: https://www.lascivni.cz/jimmjane-hello-touch/ – s daným shopem máme jen dobré zkušenosti – prim hraje diskrétnost zabalení a posílání zásilky do druhého dne.

  2. A máte už nějakou představu? Případně k čemu by ta hračka měla být? Pro vás dva – partnerský vibrátor, čistě na klitoris, na dráždění g-bodu, případně masážní hlavici?

    Případně všechny vibrátory, které jsme testovali a můžeme je doporučit máme zde: https://www.lascivni.cz/tag/vibratory/ , ale klidně vám poradím i konkrétněji – na míru vašim představám:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *