TOP 5 sexuálních hraček pro ženy – výběr nejlepších dárků

dárky pro ženu k Vánocům Pánové, už víte co dáte své drahé polovičce pod stromeček? Nebo k narozeninám či svátku? Máme pro vás 5 nejlepších dárků, které rozhodně ocení každá žena, co miluje sex. Vybrali jsme z hraček, které jsme sami testovali a můžeme za ně dát ruku do ohně.

Dárky (nejenom) k Vánocům pro ženy

Do tohoto seznamu jsme vybrali 5 nejzajímavějších hraček pro ženy, které si s nimy užijí o dost silnější orgasmus. Mnohé z nich se dají použít jak o samotě, tak i během předehry nebo přímo s partnerem při sexu. Je to dost svérázný mix, ale daly ho dokupy naše redaktorky, které testovaly desítky hraček a tyto vyšly jako nejzajímavější v poměru cena versus sexuální výkon.

Porovnávací tabulka jednotlivých hraček

PořadíDruhyCo umíMateriálKde koupit
1.Vibrátor OVO F11Jednoduchý vibrátor do kabelky, který potěší na cestáchsilikon / abs plast
2.Vibrátor We-Vibe 42 motorky dráždí při partnerském sexu jak klitoris, tak partnerasilikon
3.Vakuová pumpa Black TreasureJednoduchá, ale silná podtlaková pumpa na vagínusilikon / abs plast
4.Stuha LELO na očiDecentní, luxusní, ale účinná stuha pro oslepení partnerkyhedvábí
5.Vibrátor JimmyJane Hello Touch2 oddělené vibrátory na prstech - ideální pro klitorissilikon

Zde už máme rozebrané jednotlivé hračky společně s odkazy na naše detailní foto/video recenze. Nechybí ani odkazy na prověřené sexshopy, které tyto hračky nabízejí. Vybírali jsme ty internetové prodejce, se kterými jsme po dlouhé roky spokojeni co se týče šíře nabídky, cen a servisu (balení, rychlost expedice, anonymnost) apod.

TIP 1 – Vibrátor OVO F11

Jemný, delikátní a luxusní – takový je silikonový vibrátor F11 od německé značky OVO. Ženu dostanou svým decentním designem, příjemnými materiály a jednoduchým ovládáním. 5 intenzit vibrací si užije nejenom při dráždění klitorisu, ale při vašich společných hrátkách.

mini vibrátor na poštěváček OVO f11

Klady

 • cena!

 • materiál

 • tichý

Zápory

 • výměna baterií

 • občas problémy se zapínáním – může být problém našeho kusu

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

TIP 2 – Partnerský vibrátor We-Vibe 4

Smyslný tvar, velmi silné 2 vibrační motorky, dálkové ovládání – a hlavně možnost ho použít nejenom sama, ale právě s partnerem při sexu, kdy si vibrace užijí oba při každém přírazu. We-Vibe 4 je TOP erotickou hračku tohoto roku pro celou redakci magazínu Lascivní.cz – jen kdyby ta cena byla nižší O:)

We-vibe 4 vibrátor

Klady

 • 6 programů

 • Lékařský silikon

 • Vodotěsný

 • Dálkové ovládání

 • Elegantní a funkční tvar

Zápory

 • Cena

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

TIP 3 – Vakuová pumpa Black Treasure

Podtlak dokáže určité partie pěkně prokrvit – a tím zvýšit jejich citlivost – pro náš výběr nejlepších hraček jsme vybrali prověřenou vakuovou pumpu na vagínu – pěkně ji přitiskněte do klína a odsajte vzduch. Rozdíl v citlivosti a samozřejmě i prožitcích je výrazný a sex si užijete jako nikdy.

Vakuová pumpa na vagínu

Klady

 • Snadná manipulace

 • Intenzivní prožitek

Zápory

 • Nenašla jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

TIP 4 – luxusní hedvábná stuha LELO na oči

Každá žena miluje pocit, kdy je obklopena tím nejlepším a není jí nic odepíráno. A teď si ji představte, jakou bude mít radost s nádherné luxusní stuhy z pravého hedvábí na zavázání očí. Pokud jste to ještě nezkoušeli, tak vězte, že pouhé zavázání očí dokáže proměnit vaše zážitky ze sexu na novou úroveň. Více vnímáte každý dotyk, polibek, příraz – vše.

Hedvábná šála na oči od LELO

Klady

 • Variabilnost

 • Kvalitní materiál

 • Vhodné pro muže i ženy

Zápory

 • Cena (subjektivní )

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

TIP 5 – prstové vibrátorky JimmyJane Hello Touch

Pro ženy je tato hračka splněným snem – jemné vibrátorky na prstech nijak nepřekáží, přesto jsou velmi silné. Na prstících mohou dráždit například klitorist, případně klouzat dovnitř klína. Využití najde také při partnerských hrátkách – a hlavně – užijí si je i muži:) Jejich tělo je také citlivé na vibrace.

Hello Touch vibrátor

Klady

 • Moderní materiály

 • Dvojí nezávislé dráždění

 • Silné vibrace (na velikost vibrátorků)

 • Voděodolnost

Zápory

 • Horší zapínání

 • Chybí více vibrací

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Kdy koupit erotický dárek pro ženu?

Tyto hračky skvěle poslouží pro vlastní hrátky, ale i jako luxusní dárek – k lascivním narozeninám, výročím, nebo třeba k Vánocům. Přesně pro tyto účely jsme sestavovali tento inspirační článek, který neobsahuje jen klasické vibrátory, ale zabrousil i do netradičnějších pomůcek pro otevřené ženy.

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

4 komentářů

 1. Ohledně partnerského vibrátoru bych vám doporučil We-Vibe 4 – silné vibrace pro oba (vás i partnerku, hezky drží v klíně). Na klitoris máme nejvíce osvědčený JimmyJane Hello – je to dvojice malých vibrátorků na prsty – skvěle padnou, jsou poměrně silné a na klitoris jako dělané – a i pánové mají rádi jejich vibrace na svém těle.

  Přímo test máme zde: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-vibratoru-na-prsty-jimmyjane-hello-touch/

  Má jedinou nevýhodu – má jen jedinou intenzitu vibrací – ale je poměrně dost silná a použití těch vibrátorků dost variabilní, takže by to mělo vyvážit nemožnost regulace:)

  Cenově je hodně příjemný – cca 1 390 Kč. Kupovali jsme zde: https://www.lascivni.cz/jimmjane-hello-touch/ – s daným shopem máme jen dobré zkušenosti – prim hraje diskrétnost zabalení a posílání zásilky do druhého dne.

 2. A máte už nějakou představu? Případně k čemu by ta hračka měla být? Pro vás dva – partnerský vibrátor, čistě na klitoris, na dráždění g-bodu, případně masážní hlavici?

  Případně všechny vibrátory, které jsme testovali a můžeme je doporučit máme zde: https://www.lascivni.cz/tag/vibratory/ , ale klidně vám poradím i konkrétněji – na míru vašim představám:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *