Pěkných vibrátorů s kvalitními vibracemi není na trhu tak moc, jak bychom si my ženy přály. Spoustu z nich má vždy nějaké ale… materiál, sílu vibrací, velikost, průměr, ovládání, … Rozhodla jsem se najít další kousek do mé sbírky, kterou si tak hezky opečovávám v nočním stolečku. Je ukrytá pod knížkou Lady Fuckingham údajně od Oscara Wilda. Ale pšššt, nikomu to neříkejte:)

Moje hledání prvního kousku do nové sbírky se dost urychlilo, protože jsem dostala Vibe Therapy Meridian na test. Nový vrnivý kamarád se těžko odmítá:) Kdo by taky nechtěl testovat hračky, že?

Klasický vibrátor pro ženy?

Podle balení bych řekla, že je to takový mainstream – jednoduchá přijatelně líbivá krabička v bílo-růžovém provedení a v něm jako v úkrytu ještě růžovější robertek.

S výraznými proužky po bocích ve tvaru spirály a barvy růžové žvýkačky:) Nezní to na první pohled moc sexy, ale nikdy jsem nevyhledávala realistické macky s žilkováním, pořádnými koulemi a silným žaludem, takže pro mě ideál.

Podobný vkus bych doporučila klidně „prvničkám“ s prvním vibrátorem. Zrovna Meridian je díky jednoduchému designu, radostnější barvě a menší velikosti ideálním zástupcem pro hračkové „panny“.

VIDEO z rozbalování Meridian vibrátoru

Pár čísel

 • celková délka: 17,3 cm
 • použitelná délka: 16 cm
 • použitelný průměr: 2,5 – 3,2 cm

Jak vidíte, tak to není žádný XXL vibrátor, ale docela příjemný chlapík, kterého si rádi užijete. A hlavně třeba mě na vibrátoru tolik nezajímá objem či průměr (záleží co máte v klíně rády), ale logicky to jsou vibrace. Můžu si s nimi dráždit i bradavky či klitoris a tam mi je obří rozměr na houby, či spíše rovnou na škodu.

Materiálově za mě dobrý

Materiál je lékařský silikon, který si nechal jeden z prodejců (Růžový Slon) otestovat v Státním zdravotním ústavu a dopadl skvěle. Takže se nemusíte bát, že byste koupili šmelinu. Přesněji u tohoto prodejce víte, že kupujete kvalitní originál. Občas se bohužel jinde najdou kopie, které rozhodně Vibe Therapy nevyrobilo. Ale dost negativního myšlení:) Chceme se přeci nechat unášet na vlnách rozkoše:)

K materiálu bych měla jedinou výtku – na povrchu u některých linií spirály jsou maličké vroubky. Ty sice neomezují jeho používání (a ani nezlepšují, protože jsou miniaturní), ale vzhledově ruší. Každopádně když budete mít Meridiana v klíně s 3. sílou vibrací, tak si na nějaké vroubečky ani nevzpomenete. To vám z vlastní zkušenosti můžu potvrdit:)

Bez vibrací by to asi nešlo

K balení jsem dostala 2 AAA baterie, které hned vibrátor spolknul pod plastové víčko, takže si raději připravte (jistě si budete chtít užívat znovu a znovu a znovu) ještě jedny nabíjecí. Nikdy nevíte, kdy dojdou a nechcete přeci být na suchu:) To mě u nových hraček trochu mrzí, že nemají zabudovanou baterii na nabíjení už z výroby. Má to svůj klad, že si výměnou baterií prodloužíte život celého vibrouše, protože zabudovaný akumulátor prostě nevyndáte:D

3 stupně intenzity a 4 pulzní vibrace = osobně moc na sobě nedokážu odlišit jednotlivé druhy, takže jsem je odpočítala dle krabičky. Prostě se střídají vlny vibrací sem, tam, rychleji, pomalu, silně a slabě. Osobně mám nejraději čisté, klasické vibrace bez kolísání.

Možná jsem trochu konzerva, ale mě to stačí a moc novot v tomhle nevyhledávám:) A co jsem řešila hračkové hrátky s kamarádkami u sklenky vína, tak jsme se většinou dobraly vždy k stejnému. Že na orgasmus jsou nejlepší právě ty jednoduché klasické vibrační vlny.

Nehledejte v něm nic složitého

Je to prostě jednoduchý a milý společník, který vás ve štychu nenechá. Krásně si spolu zařádíte, a když si budete chtít odpočinout, nebude vás neodbytně rušit a nadbíhat vám. Bude poslušně čekat, až si ho vyberete pro svůj klín… Škoda, že takhle nefungují i muži:)

Klady

 •  

  Jemný materiál

 •  

  Síla a počet vibrací

 •  

  Ideální tvar a velikost pro začátečnice

Zápory

 •  

  Malé vroubky na povrchu

 •  

  Bez nabíjecího akumulátoru

 •  

  Bez obalu na uložení

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU