Říká se, že všechno je jednou poprvé. A tak to je i v tomto případě. Upřímně musím říct, že nejsem žádná velká milovnice erotických pomůcek, ale pokud byste se mě před touto recenzí zeptali, jakou bych ráda vyzkoušela, jednalo by se o nějakou na bázi využití podtlaku. Proto, když se mi naskytla možnost přinést si domů stimulátor klitorisu Romant Suction, dlouho jsem neváhala.

Jak to vidí výrobce?

Podle výrobce hračka Romant Suction stimulátor na klitoris nabízí místo klasických vibrací podtlakové vlny, které nás dovedou až k nezapomenutelnému orgasmu. V podstatě se jedná o hračku podobnou Womanizeru nebo Satisfieru, ale v daleko přijatelnější cenové variantě.

V popisu je dokonce uvedeno, že zobáček hračky se klitorisu nemusí ani přímo dotýkat, stačí jej pouze nasměrovat a spustit požadovanou úroveň intenzity podtlakových vln. Podtlak by měl klitoris lehce nasát do zobáčku a díky podtlakovým vlnám jej stimulovat. Chod hračky je tichý a nabízí širokou škálu intenzity – 10 stupňů podtlakových vln.

Video z rozbalování:

Jak to vidím já?

Balení a materiál

Stimulátor Romant Suction je zabalený v klasické krabičce, uvnitř najdete hračku, USB kabel a kartičku s popisem, která však není v češtině. Jen škoda, že je hračka uvnitř krabičky uložena v nevzhledném plastovém obalu. Nejen, že je ošklivý, ale za mě teda naprosté plýtvání a zbytečnost. Místo plastu bych se příště zamyslela nad přibalením alespoň jednoduchého sáčku na skladování hračky.

Hračka je vyrobena z příjemného materiálu, jedná se o čistý silikon a ABS plast, celkově je příjemný na dotek. Barevně mi přijde stimulátor zpracovaný hezky, jednoduše v bílo růžové barvě. Rukojeť hračky hezky padne do ruky, manipulace je velice jednoduchá.

Použití hračky

Celé tělo hračky je jednoduché, najdete na něm pouze 2 tlačítka, která nijak nevyčuhují a celkový dojem nenarušují. Jedno tlačítko slouží k zapnutí/vypnutí, pokud jej déle přidržíte a zároveň krátkým stisknutím můžete snížit intenzitu vibrací. Druhé tlačítko je klasické +, díky kterému pro změnu sílu vibrací přidáváte.

Při hraní jsem zprvu postupovala podle informací od výrobce – zobáček jsem nasměrovala na klitoris a nepřikládala jsem ho přímo. No upřímně, nic se nedělo. Bylo potřeba zobáček ke klitorisu opravdu těsně přitisknout a poté jej hračka nasála.

Dobíjení je zajištěno pomocí USB kabelu, na maximum hračku nabijete za 1 až 2 hodiny a nabitý vydrží dlouho, mám jej asi 4 měsíce a zatím jsem ho nabíjela jen jednou.

Zjistěte kolik stojí Romant Suction
ZJISTIT CENU

Údržba je velice jednoduchá, můžete použít dezinfekci bez alkoholu nebo hračku omyjte mýdlem a teplou vodou. Pokud byste chtěli použít spolu s hračkou lubrikant (myslím, že není potřeba), volte ty, kterou jsou na vodní bázi.

Intenzita vibrací a hlasitost

Stimulátor sice nabízí 10 stupňů intenzity, což na mě po přečtení udělalo docela velký dojem a těšila jsem se, jak je jednotlivě vyzkouším, ale v podstatě jsem skončila jen u toho nejvyššího, ostatní jsem při hraní téměř nezaznamenala. Nejvyšší stupeň intenzity je příjemný, saje klitoris (ne nějak silně) a lehce vibruje v jeho okolí, a na orgasmus nebudete čekat nijak dlouho. Pokud si budete hrát samy, můžete vyzkoušet i společně s klasickým vibrátorem, taky to není vůbec špatná kombinace:)

Ale hlasitost? O tiché vrnění se jedná možná jen u nejnižšího stupně intenzity:D dále už je vrnění hlasitější a hlasitější. Rozhodně bych hračku neoznačila za tichou.

Zapojte i partnera

Hračka se skvěle hodí i pro použití v páru. Zkoušeli jsme ji s partnerem použít i u něho, což se nesetkalo s úplně velkým úspěchem:D ale pro ženy je ideální, partner vám s její pomocí může dráždit bradavky, tady postačí i nižší stupeň intenzity (záleží, jak máte bradavky citlivé), ale určitě doporučuji využít i během sexu k dráždění klitorisu, celkově dokáže prožitek ze sexu příjemně pozvednout.

Celkový dojem

Jedná se o moji první zkušenost s hračkou nabízející stimulaci na základě podtlakových vln, takže nemohu srovnávat s dražšími modely, ale ze svého pohledu jsem od hračky očekávala více. Celkově na mě hračka podle popisu od výrobce udělala docela velký dojem, ale v podstatě většina informací nebyla z mého pohledu zcela přesná, což mě docela mrzí. Celkově jsem očekávala trochu větší „pecku“, ale celkově bych stimulátor Romant Suction zařadila mezi hračky, která vás vyloženě nenadchne, ale zároveň ani zcela nezklame.

Klady

Zápory

Hezké zpracování Intenzita vibrací
Vydrží dlouho nabitý Hlasitost
Cena Absence obalu na skladování
Příjemný materiál (čistý silikon a ABS plast)
Jednoduchá údržba
Možnost použití v páru
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: