Narovinu, s partnerem jsme čekali ledascos, když nám šéfredaktor napsal, že má pro nás specialitu. A že prý nejdříve nám sexshopem Flagranti byla nabídnuta paprika, ale ta se mu nezdála. Doufali jsme, že v té zprávě úřadoval nějaký šotek či autokorekce. Jaká proboha paprika? A co je tedy lepšího, než ona?

No banán!

Jak banán? To není moc hygienické ne? A co postřik, jak nám přijde v balíčku? No nechal nás vycukat a co jsme si převzali od kurýra balík jako vždycky, tak jsme byli netrpěliví. V balíčku byla úhledná, ale nenápadná ocelová krabice docela velkého rozměru.

A uvnitř na černém zmuchlaném papíru alá designovka… banán.

SelfDelve je jméno výrobce, který tento banán „dovezl“ a vlastně i utrhl… ve své továrně na silikonové realistické odlitky ovoce. Autorem tohoto kousku, který se v Německu ručně vyrábí je designérka A. Koschemann.

Materiálem je lékařský silikon, takže si rozhodně nemusíte zoufat a berte ho jako bio banán pro vaši intimní potěchu. 🙂

I veganky (a nejvíce frutariánky či jejich otevřené partnery) potěší takový tvar i zpracování. Určitě je fair-trade i netestovaný na zvířatech. A ještě přírodního „původu“.

Pár čísel:

  • Celková délka 23 cm
  • Využitelná délka 16.5 cm
  • Maximální průměr ve středu 4 cm
  • Minimální průměr špičky 2 cm

K té krabičce: až při psaní recenze mi došlo, že je to lunch-box = krabice na svačinu/oběd a ten zmuchlaný papír je vlastně ubrousek, takže tu máte od Němců připravenou hezkou zábavu na svačinovou / obědovou přestávku.

Kdo z dospělých studentek – typicky z nějaké vysoké školy – si troufne tohle vzít do školy a užít si s ní při obědě na záchodě? O:)

No, ale to jsme asi trochu utekli od tématu hlavní recenze.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Na rovinu – vypadá fakt jedle a reálně

Na jedné straně mini šťopka, na které je pomyslná přísavka, která ale ani tak neslouží a na druhé tupější špička s realisticky vykreslenými odtržky jako u reálného kousku. Podívejte se určitě na video z redakčního rozbalování (měli bychom ho co nejdříve do tohoto testu doplnit), protože ta úroveň vykreslení detailů je skvělá.

Barevnost, tvar, stínování, prostě zeleno-žlutý banán, který byste si v místo s ostatními mohli splést. Tenhle si ale určitě neoloupete = nebo jsme aspoň nepřišli na to, jak byste to zvládli.

Místně jsou i barevné pigmenty, tečky, takové řekněme ťupky – možná airbrushem jsou realizované?

U patky si jistě ještě všimnete embosovaného loga značky – vypadá jako malý svíjející se hádek/chameleon, takže nenarušuje moc design hračky.

Zjistěte kolik stojí Realistické dildo Banán
ZJISTIT CENU

Mění barvu

V základu je typicky žlutý, s lehkými odstíny nazelenalé. Ale při zahřátí (třeba tělem při zavedení) se projeví jeho termoreaktivní pigmenty (neboli na teplotu reagující povrch) a zabarví vo více do žluté = do zralejšího stavu.

V praxi

Líbí se mi opravdu tvar, ač tenhle kousek musíme před svými dítky v domácnosti schovávat. Ten by fakt zkusili sníst. Oceňuji střední tvrdost (podobná fakt banánu), který umožní jednoduché zavedení – a to oběma stranami (když ho budete mít, bude vás zajímat potměšile, jaké to je být dělána něčím „banánem“ – věřte mi).

A i přes určitou tuhost je pružný – na fotkách v recenzi bude určitě foto, jak se stiskem ruky dotknou oba konce.

Kondom pro čistotu i výstupky

U análních hrátek jsme s partnerem volili klasicky kondom – tam nás (dle nás i záměrně) potrápila tupější černější špička – má realisticky vykreslené malé výstupy jako po odtržení, které samozřejmě nejsou hladké, jsou přirozeně přírodní.

Ale jsou také ze silikonu, takže žádného zranění se bát nemusíte, ale určitě si jich všimnete.

Mě osobně bavila ta realističnost (banánem jsem nikdy si nehrála, … ale o té okurce dnes radši pomlčím, nepřiznám, že jsem ji zkoušela všemi směry, nebo jo?), která podporuje postupně se zvětšující průměr od špičky.

To zavádění je hodně intenzivní – i pohled z vlastních očí (nečekaně) jak ve vás mizí reálný banán je… k nezaplacení.

K použití díky materiálu doporučujeme jen vodní lubrikanty, takže ne žádné silikonové = ač ty jsou pro anální hrátky ideální. Prostě to zvládnete s nějakým vodně založeným kouskem.

Klady

Zápory

Neskutečná realističnost Cenovka
Splnění frutariánských snů Jen s vodními zvlhčujícími gely
Decentní pružnost Menší výstupky na tupé špičce (jsou ale realistické)
Rozdílné konce
Hypoalergenní silikon
Ocelová krabička na uchování
Vodotěsné ze svého principu
Jednoduché na čištění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: