Pokračujeme v sérii rozhovorů s tvůrci lechtivého (mnohdy až erotického) obsahu na platformách Onlyfans a Patreon. Tentokrát nám do oka padla Kortie s jejími vymazlenými fotkami, tak jsme pátrali po tom, jak začínala, kdo ji fotí, …

Profil @KortieOF na Twitteru1360 sledujících a na OnlyFans přes 5.1k srdíček (v době přípravy rozhovoru)

Kapitoly

Zdravíme Kortie, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Jsem 19letá slečna a na internetu provokativně vystupuji pod přezdívkou Kortie. Jedná se zkomolení mého křestního jména, jelikož se jmenuji Viktorie. Přišel s tím přítel, když mi začal říkat Vikortie, takže to není nic, co by vzniklo v mé hlavě.

Působím hlavně na OnlyFans, kde tvořím obsah pro dospělé, ale pro zviditelnění se a jako lehkou ukázku mám také Instagram a Twitter (obojí @KortieOF). Na Instagramu mi už vyhrožují smazáním účtu, takže jsem si vytvořila záložní @kortieonly.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Jsou to asi čtyři měsíce, co jsem se pro to rozhodla. Instagram jsem zakládala na konci října minulého roku už za účelem propagace OnlyFans, na kterém jsem dokončila registraci pár dní po tom.

V prosinci jsem se přidala i na Twitter a Reddit, jelikož se na těchto platformách nevyskytuje téměř žádná cenzura nahoty a sexuálního obsahu, kterou např. Instagram blokuje.

Hlavně to jak pro mě, tak pro mé okolí, byla změna z 0 na 100 – do té doby jsem neposlala nahou fotku ani svému tehdejšímu přítelovi, a tak jsem na začátku měla na OnlyFans spíš než fanoušky spolužáky z gymnázia a kluky, kteří znají můj obličej a jméno z barů a klubů z dob, kdy mi ještě nebylo ani 18.

Nezajímal je většinou ani tak můj obsah, spíš se chtěli na vlastní oči přesvědčit, že to není vtip ale realita. Na začátku mi i z toho důvodu psali známí, že je mi Kortie dost podobná (zároveň mi posílali instagramový profil se screenshoty), jestli to jsem teda já nebo někdo jiný, jelikož tomu nikdo nemohl uvěřit.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Už jsem zmiňovala, že mé okolí mě bralo spíše jako slušnou holku, která považuje téma sex za tabu. Věděla jsem, že hlavní důvod pro tuto tvorbu nesmějí být peníze, ale nebudu lhát, je to příjemný bonus.

Mám na svém kontě pár psychických poruch, které mi daly podnět s tím začít. Chtěla jsem se naučit přijmout sama sebe, nejprve mé tělo, pak osobnost a celkově kdo jsem. Ze začátku mi bylo během focení a točení trochu trapně, jelikož jsem byla zvyklá chodit v džínách a mikině i v létě, jen abych neukazovala ani centimetr mé kůže.

A najednou jsem začala fotit nahá. Onlyfans jsem si založila opravdu vtipně z psychiatrické léčebny, kdy už jsme s tehdejší spolupacientkou, mou velmi dobrou kamarádkou, neměly co dělat ve volném čase.

Kvůli COVIDu byly v nemocnici zakázané návštěvy, a tak jsme se pokoušeli najít téměř jakýkoliv způsob zábavy. Už asi půl roku před tím, jsem v hlavě měla plán založit si onlyfans. A vtipkovala jsem o tom až do tohoto bodu, kdy jsem se rozhodla, že nemám důvod, proč to do toho nejít.

Poměrně netypicky na svých lechtivých fotkách a videích ukazujete i svůj obličej – proč jste se tak rozhodla?

Na Instagramu a Twitteru najdete spoustu fake účtů s fotkami z internetu, které prodávají úplně jiní lidé, než za koho se vydávají. Na Onlyfans se Vám nic takového nestane, jelikož musíte projít poměrně složitým a přísným ověřováním průkazů totožnosti, bankovního účtu a podobně.

Svůj obličej beru jako součást mého těla, které se tímto směrem učím přijmout, a tak nevidím důvod, proč bych ho měla schovávat. Právě i kvůli tomu, že se ukazuji i s obličejem mám s fanoušky tak dobrý vztah – osobnější a i mě je příjemné, když mi odběratelé posílají své fotografie.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

O Patreonu vím už několik let, dříve jsem byla na druhé straně fotoaparátu než teď, a tak jsem to měla spojené spíš s portfoliem fotografů. Nicméně, opravdu mi focení ostatních nešlo, a tak by pro mě tehdy neměl Patreon žádný smysl.

Naštěstí jsem se nedávno ocitla jako modelka, a myslím, že mi to sedne víc. Na Onlyfans jsem přišla asi rok zpět ve spojení s Valčou – XHOLKAYS. Byla pro mě na začátku inspirací, jelikož si jsme hodně podobné.

Sdílíme zhruba 5 stejných psychických diagnóz, iniciály a dokonce si teď obarvila vlasy také na zrzavou, takže si připadám spíše jako její méně úspěšné dvojče. Osobně si myslím, že Valerie byla takový můj důvod, proč jsem si řekla, že to taky zkusím.

Já sama na Onlyfans sleduji pár slečen včetně jí. Pro začátek jsem se tím učila používat veškeré nabízené funkce těchto platforem a hledala jsem u nich inspiraci.

Jak vybíráte vhodné provokativní fotky pro Twitter a OnlyFans?

Fotek nafotím najednou třeba i 100, záleží na náladě a času. Pak si je prohlížím a zaměřuji se jednoduše na ty, kde se sama sobě líbím a abych ve finále sdílela fotky z různých úhlů, vzdálenosti a částí těla.

Vybírám si fotky sama, ale myslím, že chlapský pohled by vybral lépe. Na Twitter sdílím zatím málo, jelikož ještě moc nevím, jak se tam pohybovat. Nikdy předtím jsem ho nepoužívala, a tak moc nevím, co funguje a zaujme.

Na Instagramu je to složitější, už mi začali vyhrožovat smazáním účtu, a tak je to takový věčný boj, jelikož stále mažou účty slečen, které mají OnlyFans. Ale na jednu stranu to chápu, protože se tam pohybují děti. Je ale rozdíl, když mi smažou fotku, kde jsem víc oblečená než v plavkách.

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Samozřejmě jsou na mém profilu více i méně aktivní fanoušci. Někteří si jen koupí předplatné a koukají na fotky. Jiní si se mnou dopisují a pak mám fanoušky, kteří si se mnou pravidelně chatují a vybírají si něco z mého menu, které na Onlyfans mám.

Krom sexuálního obsahu se spolu bavíme, jako bychom se znali. Ptají se mě na mé koníčky, práci, jak jsem prožila víkend nebo chtějí vidět fotku mého pejska – a zase naopak.

Snažím se věnovat všem a myslím, že to je jeden z hlavních důvodů, proč ode mě neodcházejí.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Snažím se být co nejvíce kreativní. Místa bohužel nedokážu tak často obměňovat, ale nějaké možnosti mám. Teď například v blízké době plánuji focení v rapovém studiu, v tanečním studiu, luxusních apartmánech nebo venku.

Sleduji anime, takže mám v plánu spoustu speciálních cosplayů. Téma jako školačka, letuška nebo policistka na mém profilu mám, nebo momentálně čekám, až mi příjde balíček s kostýmem a já to budu moct nafotit.

Nakupuji si také každý měsíc spoustu oblečků, abych měla stále nový a zajímavý obsah. Co se týče celkově mého profilu, teď je malinko chaotický, jelikož mám méně času. Ale zase se plánuji vrátit do režimu, který jsem měla na začátku.

Během týdne fotím na 2 různá témata, ať už je to BDSM, zajíček nebo obyčejné krajkové spodní prádlo. Tato témata prokládám ještě navíc obyčejnými fotkami např. z postele. Téma se změní vždy v pondělí a ve čtvrtek.

To znamená, že od pondělí do středy sdílím na profilu fotky právě z jednoho focení a od čtvrtka do neděle z jiného. K tomu jsem samozřejmě každý den k dispozici na chatu otevřená přáním mých fanoušků.

Dá se tímto způsobem uživit?

Určitě ano, ale ne hned a musíte být originální a mít nápad. Také záleží dost na tom, jak se umíte zviditelnit na internetu apod.

Já mám práci v kanceláři, dělám nákupčí a pomocnou účetní v jedné firmě a onlyfans mi vydělává asi jako ½ mého platu. Každý měsíc se ale čísla zvyšují, a tak si myslím, že kdybych chtěla, klidně mohu odejít z práce a věnovat se pouze focení.

Já ale nechci, chodím ráda do práce, jen přemýšlím o zkráceném úvazku, jelikož je toho takhle na mě opravdu moc a nemám žádné volno.

Pravda je ale taková, že co si na onlyfans vydělám, to do toho dám zpátky ve formě nových oblečků, světel, a tak jsem vlastně stále na nule.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Ano. S tím se musí počítat, pokud jste nějak úspěšnější v tom, co děláte a někomu se to nelíbí. Je ale rozdíl v tom, že jsem se nikdy nesetkala s konstruktivní kritikou, což mě mrzí, jelikož bych si z ní něco ráda vzala a poučila se.

Často se na Instagramu setkávám se zprávami jako „Fuj špíno, jsi ošklivá“ nebo „Jdi si radši udělat školu a makat než ze sebe dělat kurvu!“ ačkoliv jsou to často lidé, kteří nemají ani takové vzdělání a práci jako já.

Odmaturovala jsem na gymnáziu s vyznamenáním po tom, co byla 2 roky online výuka a z toho jsem 4 měsíce před maturitou proležela v nemocnici. Hned po maturitě jsem šla pracovat a přihlásila se na dálkové studium VŠ.

Lidé na internetu jsou často zlí a agresivní vůči ostatním, myslím si ale spíš, že mají reálný problém sami se sebou, aby něco takového dělali. Přeci jen mi tohle vždy píšou cizí lidé, kteří neznají můj příběh, cestu a neví ani základní informace o mě.

Co mě ale zarazilo bylo, že si jeden kluk předplatil mé onlyfans, na kterém mi napsal, abych si šla koupit lano, že se konečně všem uleví, až se zabiju. To mě trochu zarazilo, jelikož jsem nebyla už tak v dobrém psychickém rozpoložení, tak mi to i trochu ublížilo.

A přemýšlela jsem nad tím, jak mu dokázat, co tímhle může způsobit. Není to, že by mi jednou někdo napsal, ať se jdu zabít a já to udělala, depresivní a suicidální myšlenky mě doprovází několik let a musím jím čelit, jen tím chlapec trochu přilil benzín do ohně.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Vlastně ani nevím, jsem otevřená všem fetišům a zatím jsem asi ani nenarazila na něco extrémního. Hodně oblíbený je footfetish nebo jsem teď vytvářela video na přání jednoho muže, který má fetiš na piss.

Za mě ale tohle nejsou žádné zvláštní požadavky, ale věřím, že se v budoucnu setkám s něčím, co mě překvapí.

Jediná věc, která vás asi zarazí je, že mi jeden známý na onlyfans zaplatil za video, ve kterém chtěl, abych byla co nejvíce oblečená a snědla burger z McDonalds, jelikož chtěl, abych byla zdravá a jedla (léčím se s mentální anorexií). Bylo to na jednu stranu strašně hezké, že se o mě takhle zajímal a ani mi nechtěl říct, kdo to je.

Přesahuje váš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Osobně se s nikým nesetkávám. Samozřejmě mi jsou nabízené jak obyčejná setkání, tak strip naživo nebo sex za peníze. Na takovou nabídku jsem nikdy nepřistoupila a ani to nemám v plánu.

Žiju spokojeně přes rok s přítelem a nemám tak potřebu, se seznamovat tímto směrem. Ani kdybych přítele neměla, na osobní setkání nepřistoupím, a to že jsem dostala opravdu finančně zajímavé nabídky.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Vymýšlení obsahu mi takový problém nedělá. Na štěstí jsem poměrně kreativní člověk, a tak mi vždy něco cinkne v hlavě, zapíšu si to do diáře a zrealizuji. Horší je pak ta část realizace. Na onlyfans strávím cca 5 hodin ve všedních dnech a klidně 10 hodin o víkendech, nonstop.

Je to časově opravdu náročné, pokud chcete, aby měl ten obsah nějakou kvalitu, na které mě opravdu záleží. Jsem perfekcionista, a tak potřebuju mít všechno tak dobré, jak to jen dokážu. Focením zaberu vždy minimálně 2 hodiny, většinou 3, jelikož mi líčení zabere nějaký čas.

Nejhorší část je vybrat fotografie, které upravím a sdílím. Přes odpoledne se věnuji většinou videím a fotkám na přání, takže nemám čas projíždět galerii. Víkendy pak trávím právě plánováním automaticky časovaných příspěvků alespoň na týden dopředu, abych měla jistotu, že budu mít na účtu každý den nějaké fotky/video.

Zrovna včera jsem konečně nasdílela mé nové menu, které má téměř 3 stránky ve Wordu a vymýšlela jsem ho asi týden. Každý den jsem ho upravovala, něco přidala, něco změnila.

Ta práce za to ale stála, jelikož mám opravdu dobré ohlasy a každý si má z čeho vybrat. Další čas mi zabere Instagram a Twitter, na který mi zbývá asi jen pár minut když si čistím zuby, jelikož prioritou vždy, když odemknu telefon je OnlyFans.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Ano, vlastně na tom celý můj OnlyFans zakládám. Pro mé fanoušky mám celé menu (cca 3 A4 obsahu), ze kterého si každý může vybrat, co by chtěl a upraví si to podle sebe.

Jsem otevřená i tomu, když nějaký fanoušek přijde s tím, že by chtěl něco speciálního, co v menu nemám. Vytváření obsahu pro fanoušky mě baví asi nejvíce.

Každý měsíc dělám i soutěž pro fanoušky o různé výhry, což si myslím, že je originální, oproti ostatním tvůrkyním na OnlyFans v Česku. Snažím se prostě něčím vyčnívat a nebýt jako černá ovce.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Na začátku mi v nemocnici pomáhala kamarádka, která mě fotila, upravovala nějaké fotky a přinášela nápady. Jsem za ni strašně vděčná a hodláme to tak jednou za čas opakovat. Bereme to jako formu zábavy, pro mě výdělku – ona peníze nechtěla, tak jí odměňuji alespoň dárečkami jako např. piercingy.

Nějaké fotky jsou lepší, když je fotí jiný člověk, ale poslední měsíc si musím vystačit sama. Pořídila jsem si kvůli OnlyFans kruhové světlo a stativ, plánuji koupit další světlo, za chvíli i nový telefon.

V lednu jsem byla na focení se Zlyartem, takže mám i profi fotky a bude se to tak pravidelně opakovat. S fotografem mohu změnit totiž prostředí fotek a prokládat profesionální fotky na profilu s těmi z telefonu. Snažím se ale samozřejmě mít i fotky z telefonu co nejlepší, takže fotím a natáčím ve vysoké kvalitě.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Asi se to nedá říct konkrétně. Co jsem si všimla, tak jsou u mých fanoušků hodně oblíbené fotky a videa, jak se třeba svlékám v parku, ukazuji prsa ve fitku a podobně.

Jinak záleží na vkusu člověka, všechno je podobně oblíbené. Příspěvky mají hodně podobný počet liků a komentářů, nejvíce se všem stejně líbí věci na přání, které jsou pouze pro dvoje oči, a to ty moje a mého fanouška.

Je to tak osobní a uzpůsobené jejich představám.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Hračky zbožňuji. Já jsem vlastně vždy do vztahu přinesla nějaké ty pomůcky, můj protějšek byl vždy v ohledu hraček nezkušený. Jsem vybíravá a chci jen to nejlepší, takže si nevybírám jen tak nějaké levné blbosti.

Úplně první jsem měla asi venušiny kuličky, nějaká pouta, roubík apod. Když mám chuť, klidně jdu z práce domů, cestou zajdu do sexshopu a nakoupím si za 7 tisíc. Přítel si hračky taky dost oblíbil, po tom, co jsem mu je ukázala. Myslím, že by mě mu měli chlapi závidět.

Přeci jen, je mi 19 a hračky doporučuji nejen mým dobrým kamarádkám, ale už i jeho přátelům. Jsem hodně na sex, takže bych nemohla být s někým, s kým by mě to nebavilo, ale jsem věrná.

Sex mám teď skvělý i bez hraček, ale neustálé obměňování hraček, poloh a míst je skvělé okořenění jak sexu, tak vztahu.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Mou nejoblíbenější hračkou je asi WeVibe vibrátor na dálkové ovládání, může se připojit přes aplikaci v telefonu a je skvělý jako předehra i během sexu. WeVibe je pro mě dlouhodobou top 1.

Taky je to nejdražší hračka, kterou mám, ale opravdu stojí za to. Doporučila jsem ji už nemálo kamarádkám a kamarádům a nikdo si zatím nestěžoval, beru to spíš jako investici. Venušiny kuličky jsou fajn, když jdeme třeba s přítelem na procházku se psem a spíme spolu, když přijdeme domů, takže jsem vlastně na sex hezky připravená.

Máme doma i nějaký ten kolíček, Womanizer…. Celkově mě hračky prostě baví a kupuji si je asi jako ostatní holky oblečení. Přijdu, vidím, líbí se mi, koupím.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Asi nemohu říct, že by mě něco vysloveně nenadchlo. Vím, co mám ráda a co se mi líbí, a tak kupuju věci, u kterých vím, jak se používají a co přesně dělají. Nestane se mi tak, že bych byla z něčeho zklamaná.

Orgasmu se mi čistě z hračky téměř podařilo dosáhnout snad jen jednou a to byl ten WeVibe. Celkově jsem před stávajícím přítelem vlastně ani orgasmu nedosáhla, takže jsem docela náročná.

A teď už jsem ve vztahu moc šťastná, že přítel ví, jak na mě a udělá mě téměř vždy, když chce. V blízké době si chci pořídit vibrační hlavici, tak doufám, že mě nezklame.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Co mě v sexu láká, to dělám. Co se mi líbí, to si řeknu, co ne to taky. Nemám asi žádné přehnané fantazie, mám prostě ráda sex, když si to oba užívají.

Zkoušet nějaké nové věci je moc fajn, takže se občas snažíme o nějakou lehkou změnu, ale vyhovuje mi to tak, jak to mám teď. Nikdy jsem ani moc nekoukala na porno, protože mě to nevzrušuje – což je úsměvné vzhledem k tomu, co dělám.

Když už koukám, tak spíš čistě ze zvědavosti, abych viděla, co mohu vyzkoušet. Dlouho jsem hledala, co se mi vlastně v sexu líbí, jelikož jsem neměla vůbec dobré první zkušenosti, a tak jsem se zpočátku spíš trápila, než abych si to užívala a neměla jsem sex vůbec ráda. Stačilo najít šikovného chlapa a objevila jsem úplně nový lepší pohled na sex.

Děkujeme mockrát za rozhovor, a ať se vám i nadále daří!

Autor fotek je @zlyart

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: