Tenga – erotické pomůcky pro muže

Tenga - erotické pomůcky pro pány Tenga je japonský výrobce erotických hraček/pomůcek pro muže. Někdy se těmto pomůckám říká honítka, či masturbátor. Do příchodu Tengy představovala všechny pánská honítka pouze tubus se vzhledem ženské vagíny.

Masturbace po japonsku

Výrobce Tenga (New Adult Concept) však nabízí inovativní přístup. Nesnaží se kopírovat přírodu, tedy ženskou vagínu, či její ústa. Spíše se snaží vylepšit vše, co se dá, abychom my muži mohli dosáhnout skvělých orgasmů, přestože poblíž nebude naše partnerka. Tenga honítka jsou tedy určeny pro toho, koho omrzela jeho vlastní ruka (ať levá, či pravá, nebo oboje).

Výrobky od Tengy jsou vytvářené samozřejmě v Japonsku, a jak všichni víme, tak pro evropany je asijský přístup nezvyklý a často nestravitelný. Avšak Tenga hračky se stávají oblíbené po celém světě a dokonce i u nás v česku.

Užije si každý muž

Do této chvíle uvedla Tenga na trh 3 rozdílné pánské pomůcky. Jsou jimi Tenga Egg, Tenga OnaCup a Tenga Flip Hole. Nejnovější modely jsou Tenga Flip Air (ve světě se prodává jako Flip Lite) Tenga 3D.

Nejmenší a nejlevnější pomůckou je Tenga Egg. Jedná se silikonový masturbátor bez tvrdého vnějšího obalu, takže jeho těsnost ovlivňujete sami pomocí stisku vaší ruky. Egg je na trhu v 6 rozdílných provedeních, které se liší vnitřními výstupky. Ceny masturbačních vajíček se pohybují kolem 200 Kč.

Tenga OnaCup jsou pánská honítka, která mají už pevný obal, takže se dobře drží v rukou. Jsou označovány jako masturbační kalíšky. Stejně jako u masturbačního vajíčka Egg, je několik typů. Jedná se o modely Deep Throat Cup, Air Cushion, Double Hole, Soft Tube a Rolling Head. Každý z nich má jinou vnitřní strukturu a mezi jednotlivými modely jsou už velmi odlišné prožitky. Některé z těchto modelů jsou obdařeny například i podtlakovým ventilem, takže si můžete sami korigovat intenzitu „sání“.

Tvrdší i jemnější – obě si zamilujete

Díky velkému úspěchu těchto masturbátorů nechala vytvořit Tenga pro vybrané modely i jejich Soft, či Hard verze. Tedy honítka s těmito přídomky budou buď volnější, nebo těsnější oproti klasické verzi. Také se dostaly do prodeje verze označené U.S. (Ultra size = větší velikost), které jsou určeny pro muže s větším penisem, pro které by byly klasické velikosti omezující. Ceny těchto honítek se pohybují kolem 450 Kč.

Nejdražším modelem je Tenga Flip Hole. Ten je nejpropracovanějším honítkem, které nejspíše spatřilo světlo světa. Vnitřní silikonová výstelka je plná výstupků, které zintenzivňují průnik penisu a umožňují silné prožitky. Výhodou tohoto pánského masturbátoru je také jeho otevírací mechanismus, díky kterému se po použití může lehce otevřít a poté vymýt vodou. Po oschnutí je Flip Hole znovu připraven na další použití. Jedinou jeho nevýhodou je pravděpodobně jeho cena, která se pohybuje kolem 2300 Kč.

Jak bylo psáno výše, tak Tenga si pro nás muže připravila novou hračku a tou bude Tenga Flip Lite (v Evropě je představená jako Tenga Flip Air). Ten svou konstrukcí vychází právě z posledního zmiňovaného honítka a to Flip Hole. V připravované recenzi se dozvíte, jestli nová hračka od Tengy znovu pokoří své soupeře na poli erotických hraček pro muže.

Nejnovějším počinem (přelom roku 2011/12) je honítko Tenga 3D – celosilikonové honítko s netradičním designem a propracovanými dráždivými výstupkami. Tenga vzala princip od masturbačního vajíčka EGG a povýšila ho na sofistikovanou hračku, která se dá považovat za umělecké dílo!

Naše testy, recenze a zkušenosti uživatelů:

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

3 komentářů

  1. dobry den. chci si poridit umelou vaginu a nevim se rozhodnout – fleshlight nebo klasicky odlitek vaginy… mel jsem tenga honitko ale rychle se roztrhlo.

    • NAŠE ODPOVĚĎ:

      V tomhle nerovném boji bych vybral určitě Fleshlight – máte zajištěný typ materiálu (Real Feel Skin), hodně typů a velikostí + pocitově bude nejpříjemnější oproti klasickým gelovým – dobré zkušenosti máme s tímto prodejcem (je autorizovaný od Fleshlightu, takže prodává jen orignály): https://www.lascivni.cz/sexshop/

      Ty základní modely od Tengy nevydrží moc – vajíčka Egg i jednorázové Onacup jsou dobré jen na ozkoušení umělé vagíny jako druhu erotické hračky. Na delší hraní jsou vhodné Fleshlightky a vyšší řady Tengy.

  2. Když jsem si poprvé všiml výrobce hraček Tenga, tak měli mezi svými výrobky pouze 3 masturbátory OnaCup. Evidentně se však jim vede čím dál líp, když tak rozšířili svoje portfolio erotických pomůcek pro muže. Jen tak dál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *