Sexsymbol Marilyn – proč nikdy její sexappeal nezestárne?

Marily Monroe Její konfekční velikost byla 40, červené rty miloval každý, koketovala jak uměla, ale pořád je to celebrita… byla, neustále je a s největší pravděpodobností bude ještě nějaký čas.

Proč je Marilyn Monroe nestárnoucím sexsymbolem?

Možná se zdála prostoduchá, ale z očí lišky ji vyzařovala určitá inteligence a neskutečná pozornost. Plné křivky pravé ženy, za kterými se otáčeli nejen muži, zajisté dostaly plnou pozornost jakou potřebovaly… Například při natáčení Někdo to rád horké, se Marilyn nezdál její filmový nástup, tak požádala, lépe řečeno nařídila Widerovi, aby něco vymyslel.

Na druhý den ji přepsal novou scénu, jak ji známe dodnes… v přilehlých černých šatech prochází kolem Josephine a Daphne, a když jde kolem lokomotivy, spustí se pára… tomu se říká velký příchod.

Norma Jean, jak zní její pravé jméno se narodila 1.června 1926 v Los Angeles. Neputovala však ke své matce Gladys, ale do pěstounské péče…
Možná celý život po pěstounských rodinách, který asi nikdy nikdo znát nebude, se na Marilyn podepsal tak, že si svou ranou dospělost užívala jak dokázala. Avšak toto by nebylo jediné, co působilo na její psychický vývoj. V rodině měli dědičně psychické poruchy jako paranoiu nebo schizofrenii… jediné co je jisté, že se nám Marilyn svým chováním zapsala do paměti.

Celý její život možná nebyl takový, jak si představovala vysněnou pohádku, ale jak jsem již psala, zaručeně si ho dovedla užít jaký byl… i když byl krátký.

Co na Marylin obdivují hlavně ženy?

Když žena přemýšlí o Marilyn, jistě ji leccos závidí, i když ji nemusí přijít krásná, božská, půvabná nebo dokonalá… Každá žena závidí jinak a tím pádem závidí i něco jiného. Já sama ji závidím, jak jí plné tvary sluší… neskutečně se mi na ní libí její plné boky, obsáhlý dekolt, ale zároveň drobná postava a malá ramena, která ji působí zranitelnou a pro muže je to příležitost, jak uplatnit roli ochranitele . Marilyn je prostě skrytá hrozba a veřejná tužba všech mužů a zároveň žen. Oslovuje a láká.

Marilyn měla prosbu na svého maskéra Allana „Whitey“ Sydera, aby ji nalíčil když zemře a on ji odpověděl, že to musí být ještě za tepla. Po natáčení filmu Muži raději blondýnky Marylin darovala Allanovi svou zlatou sponu na bankovky s věnováním „Whitey, miláčku, dokud jsem ještě teplá. Marilyn“ – na důkaz toho, aby nezapomněl. Svůj slib mohl splnit 8.8.1962.

Možná že její půvab, v nás ženách evokuje vyvolat tu pravou ženskost a nutnost líbit se. Je to dobře… ženy mají být hravé dívky, slečny s vyzývavými rtíky, dámy na úrovni a samy sebou.

Vezmeme si příklad z Marilyn?

Tereza
Tereza
Éterická blonďatá víla, poéta, neskutečně otevřená bytost. Nestydí se za své touhy, zkušenosti a miluje nejenom něžné doteky. A velice ráda je i opětuje... Ale je ve své křehkosti hodně zranitelná, takže si jen tak někoho nepustí ke svému mladistvému tělu.
Tereza
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *