Oživte svůj sexuální život

žena s podvazky I když máte se svým partnerem úžasný sex, po určité době vám může zevšednět. Spadnete do stereotypu a ta spalující vášeň, kterou jste cítili na začátku, se vytratí. To se zkrátka stává. Jak tomu zabránit? Oživte svůj sexuální život.

Jak oživit sexuální život?

Nejhorší co může být je, když svůj sexuální život necháte upadnout do stereotypu. Ze sexu se vytratí vášeň a co pak? Snažte se to nedopustit. Jak? Oživte svůj sexuální život něčím netradičním a neobvyklým.

Co to má být? To už je na vaší fantazii. Žena si může koupit nové přitažlivé sexy prádélko. Vyzkoušejte i jiné sexuální polohy. Inspiraci najdete na mnoha místech. A co takhle se nechat zlákat pouty či šátkem přes oči? I to sexu dodá nevšední ráz.

Nic z toho vás neláká? Tak změňte alespoň prostředí. Můžete si udělat piknik někde na opuštěném místečku v přírodě, ale pokud máte strach z přistižení nebo zrovna není léto, vyjeďte někam do hotýlku či na chatu.

Zajímavým oživením sexu je i role playing, což v češtině znamená hraní rolí. Tato hra spočívá v tom, že si pár vymyslí erotickou situaci, kterou chtějí zažít, např. dva neznámí lidé se potkají v baru a skončí v posteli, ředitel svede svou sekretářku či cokoliv jiného. Navoďte podmínky, které umožňují sehrání hry. Někdy je třeba i převlečení. Následně přichází na řadu realizace hry. Role playing určitě dodá vašemu sexu jiskru.

Užívejte si sexu a nenechte ho upadnout do stereotypu. I se stejným partnerem či partnerkou může být sex pokaždé jiný.

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *