Womanizer - Lascivní.cz Do ČR vlétla jako vichřice nová značka Womanizer, o které se nikdo nevyjadřuje méně jako o nejrevolučnější erotické pomůcce pro ženy, která tu byla. Co je na tom pravdy? Technologicky je to rozhodně zajímavý kousek – a jestli nás čtete už déle, tak víte, že netradiční pomůcky pro dospělé máme nejraději. Takže vás brzy čeká naše testování a finální recenze.

Womanizer jako masážní strojek?

Základní info – 160×55 mm malý vibrátorek (na váhu 150 gramů), který je účinkem řazen spíše k pulzátorům, ale s pulzy pracujem „po svém“. Pulzačními režimy (6 na výběr) stimuluje výhradně jen klitoris, který si lehce nasaje do sebe. Pokud znáte účinek podtlakové pumpy na vagínu a poštěváček, tak si umíte představit, jak to dobře funguje v kombinaci s pulzy/vibracemi.

Video o Womanizéru

V balení tohoto luxusného „masážního vibrátoru“ najdete samotnou hračku, pevný obal, USB nabíječku a výměnný nástavec z čistého lékařského silikonu. Ten se případně dá ještě dokoupit na vybraných českých sexshopech.

Womanizer a diskuze uživatelek

Co na ně říkají naše známé, které tuhle ne zrovna nejlevnější hračku mají?

„Na fotkách vypadá miniaturně, ale v rukou ho rozhodně ucítíte.“
Silnější orgasmus jsem ještě neměla.“
„Poprvé jsem zažila několikanásobné vyvrcholení…!“

CO na něj říkáte vy, naši čtenáři? Máme ho zrecenzovat a dát vám náš názor? Napište si o něj 🙂

Recenzovali jsme Womanizer PRO

Aktualizace z 9. 12. 2015 – testovali jsme pro vás novou generaci této obdivuhodné pomůcky čistě pro žen – stojí za několik tisíc korun?