Ženy, které jsou na zajíčky

zajíček Dávno už neplatí, že muž musí být starší než žena. Naopak. Stále častějším trendem jsou ženy, které přitahují i o několik let mladší muži. Čím to je a co naopak mladší muže přitahuje na starších ženách?

Záleží na věku?

Přibývá i kolem vás více párů, ve kterých je žena i o několik let starší než muž? Není to nic neobvyklého.

Proč si starší žena vybírá za sexuální partnery mladíky? Je to zřejmé. Zatímco žena svůj sexuální vrchol zažívá kolem třicátého roku života, muži jsou na vrcholu kolem osmnáctého roku. Znamená to, že když má žena stejně starého či staršího partnera, často ji nedokáže v jejím sexuálním rozkvětu uspokojit. Muži už začínají být v tomto věku leniví a pohodlní.

Co dámy nejvíce láká na zajíčcích? Je to hlavně jejich sexuální výkonnost, ale také jim vztah s nimi dodává sebevědomí. Muž ji dal přednost před mladšími ženami a dívkami. To potěší. Žena se také po boku mladšího partnera sama cítí mladší a bezstarostnější a nabývá tak novou sílu a energii do života.

A co láká muže na starších ženách? Často obdivují jejich zralost a to, že ví, co chtějí od života. Někdy jim imponuje také jejich kariéra a majetek. Někteří muži hledají pocit bezpečí, jiní sexuální náruživost, kterou starší žena mnohdy projevuje více než mladá dívka.

Starší či mladší? Co je lepší? Nakonec je to jedno. Nejde o věk, ale o to, jak si partneři navzájem rozumějí.

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *