Emancipace v posteli?

rozepnuté kalhoty

„Chci sex.“

Možná někdy přemýšlíte nad tím, jak se prosadit v posteli. Někdy je pohodlné se nechat vést, nebo si jen tak užívat a být při tom laskána, ale nebylo by lepší se aktivně zapojit a hrát hlavní roli? Z vlastních zkušeností a ze zkušeností mých známých vím, že malé přetahování a určitá výměna rolí dodá sexu ten správný adrenalin. Určitým způsobem by se dalo říct, že to hraničí s dominancí, ale člověk, který se v pracovním, školním nebo rodinném nedovede pořádně prosadit, si tímhle dominantním přístupem při sexu může léčit sebevědomí.

„Lásko, víš…já…já…“

Největší problém v tom, aby člověk při sexu udělal co doopravdy chce je to, že má přirozený strach a stud. Bojíte se co si smíte a nesmíte dovolit, jestli to náhodou není až příliš, jestli se to Vašemu partnerovi či partnerce líbí nebo nemáte úplnou jistotu v tom, jestli se to bude líbit Vám.

Rozdíl v tomto mezi muži a ženami je v tom, že muži se sexuálně vzrušují mnohem snadněji než ženy. Mužům stačí pohled na nahé tělo, oční kontakt… Ženy se chtějí mazlit, líbat, tulit. S tím souvisí i ten fakt, že ženy se při masturbaci hladí, dotýkají, ale mužům stačí pornočasopis nebo představy. Bohužel, spousta mužů by do svých jinak odvážných představ ve skutečnosti vešla jen v 18%. Možná je tam překážka studu, která je určitým způsobem při sexu intimní, ale zároveň Vám brání v tom si užít milování tak jak byste opravdu chtěli.

„Chtěla bych být nahoře, ale…“

…ale přijdete si u toho trapně? Chtěla byste vést Vaše milostné hrátky, ale stydíte se? Nedílná vlastnost sexu je ta, že Vám má být příjemné a měli byste se při něm uvolnit…jde si snad bez toho sex užít? Je jasné, že jste nervózní, zvlášť, když je to s novým partnerem, ale sex nám má také pomáhat poznat toho druhého, není to tak? Když se budete věčně stydět, a budete zdánlivě spokojeni jenom s tužbami vašich partnerů, nikdy nemůžete dosáhnout toho po čem toužíte. To neplatí jenom v sexu, ale i v životě. Nebojte se prosadit, nebojte se líbat, nebojte se objímat a vyjadřovat své emoce, nebojte se zkoušet nové věci a už vůbec se nebojte toho, že by se Vám něco nepovedlo.

Tereza

Éterická blonďatá víla, poéta, neskutečně otevřená bytost. Nestydí se za své touhy, zkušenosti a miluje nejenom něžné doteky. A velice ráda je i opětuje... Ale je ve své křehkosti hodně zranitelná, takže si jen tak někoho nepustí ke svému mladistvému tělu.

Latest posts by Tereza (see all)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *