Máte rádi erotické pomůcky? Samozřejmě, že ano. Jinak byste totiž nebyli na Lascivní.cz. Dnes pro vás mám zajímavý tip na výlet. V našem hlavním městě (rozumějte v Praze) je spoustu muzeí, které můžete navštívit sami, či s partnerem. Ale pouze jediné vám navodí erotickou náladu, která vás jen tak neopustí.

Jediné erotické muzem v České republice – report z návštěvy

Mluvím tu o muzeu, které se celým názvem jmenuje Sex Machines Muzeum. Podle názvu jistě pochopí každý, co v muzeu najde – erotické pomůcky. Jen si to představte: tři patra naplněná erotickými pomůckami od dob dálné historie až po současnost.V přízemí se nachází jak samotný vstup, tak i první exponáty.

Přízemí je věnováno daleké historii, v které byla masturbace a vzájemné dotyky těl zakázány. Antimasturbační oblek a podobné exponáty mluví za vše. Avšak vystavení množství erotických korzetů a spodního prádla ukazuje, že i v této době milovali lidé erotické prádélko. V tomto podlaží však najdeme i další zajímavost – dobové erotické kino. Zde se promítají historické erotické filmy (natočeny kolem roku 1925 ve Španělsku).

V prvním patře můžeme nalézt naproti schodišti prosklené vitríny, které jsou plné silikonových odlitků vagín a penisů. Na tom by nebylo nic prudérního, kdyby tyto realistické nápodoby nebyly „ocvočkovány“ piercingy na všech možných i nemožných místech. Některá provedení dokonce zabraňovala i erotickým hrátkám. No proti gustu žádný dišputát. 

Historické i moderní erotické hračky, pomůcky i škádlítka

V tomto patře nalezneme také vitríny se současnými erotickými pomůckami typu Fun Factory. Největší prostor tohoto patra zabírají však historické pomůcky, či kuriozní ero. hračky. Můžeme zde shlédnout dřevěnou houpačku osazenou dvěma dřevěnými dildy, či „šukací stroje“ osazení silnými motory a výměnnými dildy.

V druhém patře (a tedy posledním) najdeme expozici věnovanou milovníkům netradičních hrátek typu SM. Pokud jste milovníky svazování, ponižování, trápení análů, tak druhé patro je určené přímo vám. Naleznete zde velkou přehlídku latexových dild a análních kolíků, které svými velikostmi snad nemohou pasovat do žádného tělního otvoru.

I milovníci výprasků a BDSM si přijdou na své

Dále zde nalezneme kožené masky (nejspíše pro případného „otroka“), pásy cudnosti. Velkou část tohoto patra zabírají zařízení sloužící pro znehybnění, či potrestání. Mluvím tu o židlích s pouty, stojany sloužícími k svázání, či speciálním otáčecím kole, na kterém je partner připoután a vydán vám v milost, či nemilost.

K exponátům mám jedinou výtku. Některé erotické hračky trpí svým dlouhým vystavováním v muzeu, a tak jejich gelový materiál se postupně rozpadá. Tento neduh se týká pouze asi 5 hraček z celkového počtu 200, takže lze lehce přivřít oko a přejít to. V nadcházejícím roce však muzeum projde renovací, takže těchto neduhů si jsou majitelé vědomi a napraví je.

Opravdu to chce si projít a zažít na vlastní kůži

Atmosféra v tomto muzeu je neporovnatelná s tou, kterou můžete zažít v jakémkoliv muzeu. Rudé stěny, spousta netradičních exponátů, na stěnách dobové nákresy – to vše podtrhuje erotickou atmosféru sexuálního muzea. Také umístění muzea v třípatrovém historickém domě uprostřed Prahy svědčí o nezapomenutelném zážitku.

Jestli tedy holdujete erotickým hrátkám a obzvláště erotickým hračkám, tak doporučuji návštěvu tohoto muzea. Věřte mi, že si návštěvu Sex Machines Muzea budete pamatovat ještě dlouho.

VSTUPNÉ

Nezletilým vstup zakázán.

250 Kč dospělí.
200 Kč více než 8členné skupiny.
150 Kč studenti (s průkazem).

Otevřeno každodenně od 10 do 23 hodin.

Více informací na oficiální stránce muzea: Sexmachinesmuseum.com

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: