Kamasútra, neboli Poučení o rozkoši či Učebnice lásky je indický starověký text, který rozmlouvá o lidské sexualitě. Dílo nabízí čtenáři rady týkající se zejména sexuálního chování, ale také řízení domácnosti a společenského života.

Když chybí inspirace, tak pomůže Kamasútra

… inspirujte se již několika staletími odzkoušenými sexuálními polohami! První „kamasútry“ se malovaly už na zeď, vůbec velký důraz na mužství se kladl už v egyptských malbách – vždyť je to nástroj nového života!

Pravda, v posteli se příliš nebavíme o tom, jakou polohu dnes vyzkoušíme. Možná ani nevíte, že polohy, které běžně praktikujete, mají jména. Možná ale taky nevíte, jak všelijak se dá milovat. Která poloha udělá nejlíp ženě, a která muži. Která vám posílí stehna, a která udělá na břichu varhánky. Ale opravdu se chcete v posteli koukat do knihy?

Kamasútra kniha s polohami

Knihy a videa s kamasutrou jsou velmi vyhledávaná nejenom na českém internetu. Můžete si vybrat od stručných textových povídek, až po bohatě ilustrované tištěné knihy s mnoha fotografiemi.

„Počkej, ne, musíš dát nohu tak, já musím dát ruku tady“

Jen to slyšet a některé z vás však přejde veškeré vzrušení. Pravda je, že „učebnice lásky“, je spíš učebnicí k opadnutí erekce. U většiny poloh je vyžadována také velká fyzická zdatnost při pohybech k dosažení orgasmu (pokud se vůbec do oné kýžené polohy dostanete), u kamasúter 21. století pak je třeba zcela ovládnout gravitaci. Než zkusíte cirkusové kousky, zkuste raději změnit prostředí, třeba zjistíte, že vás víc než změna polohy, vzrušuje pocit načapání na veřejnosti.