Dark Room, Black Room nebo Back Room označujeme v českém jazyce jako temnou místnost. Jedná se o specifický prostor určený k anonymnímu sexu. Nejčastěji bývá součástí tanečních podniků nebo gay saun, samostatně se provozuje minimálně.

Tma a nadrženost

Dark Room může sloužit také jako místo, kde si mohou osoby užít nezávazný sex. Pocit, že druhou osobu vůbec neznáte, může působit jako velký erotický stimulant.

Místnosti bývají většinou velice málo osvětlené a i vybavení bývá chudé.

Minimum nábytku

Můžete zde většinou najít pouze různé výstupky ve stěnách nebo lavice. V temných místnostech určených pro BDSM sex. metody najdete i houpačky nebo pouta.

Často bývá součástí Dark Room i stěna s Glory Hole.

Glory Hole, v češtině díra ve zdi nebo šťastná díra slouží k sexu, který je naprosto anonymní. Účastnící se osoby netuší, kdo je na druhé straně.

Základní formou prostřednictvím glory hole je orální sex. Muž strčí do otvoru svůj penis a osoba na druhé straně ho začne uspokojovat.

Rozhodně vás obsah překvapí

Skrz díru je možné prostrčit prsty, jazyk i hračky, proto může být uspokojení velice rozmanité. Tuto techniku preferují především homosexuálové, proto je možné glory hole najít ve většině gay klubů. Mezi hlavní rizika však patří přenos pohlavních chorob nebo zranění penisu, který je v díře velice snadno zranitelný.

Spolupracujeme: