Ze života – raději sex než pusou

krásná žena na pohovce Nedávno s mi stalo, že jsem poznal slečnu, se kterou jsem se sblížil více, ale překvapila mě jedna věc. Raději se milovala v posteli, než aby mi udělala radost a věnovala se mi pusou (orálek).

Kdyby vysvětlení bylo, že to nerada dělá, tak bych to pochopil. Jenže jsem se dozvěděl, že orálek jí přijde mnohem osobnější než samotný sex. V tu chvíli jsem se zarazil. Takže jí přijde jako menší „prohřešek“, když se mnou spí a dá mi všanc své nejintimnější místa, než aby mě pusou vykouřila? Vždyť většinou sbližování probíhá v určité posloupnosti – seznámení, polibek, tulení, mazlení, orál!, sex, případně další praktiky.

Přijde mi běžné pokračovat v takovéhle posloupnosti. Ale tahle slečna mi ukázala, že každý z nás je originál a každý máme své hodnoty nastaveny jinak. Co si o tom myslíte? Máte to tak slečny taky?

Anketa:

BlueBoard.cz

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

4 komentářů

  1. Já myslím, že to chlapi očekávají, protože v pornu je orál degradován na předehru. Jinak bych to ani já rozhodně nedělala chlapovi pusou dřív než první sex- pokud by si nezačal on s nějakým tím lízáním. 🙂

    • Já to mám tak, že opravdu jdu krok po kroku – polibky, svlékání, prsa, s orálem většinou začínám sám (pokud není slečna opravdu aktivní) a dále sex. Ale každý jsme nějací:)

  2. Díky slečno Andreo za názor 🙂 Vypadá to, že výsledek ankety je celkem objektivní, přestože každý to máme „jinak“.

  3. Ahoj,myslim,ze to tak ma spousta zen,vetsinou i kdyz je sex na jednu noc nedelas oral.A ve vztahu jsem jeste nikdy nedelala poradi oral pak sex,vzdy naopak.Proste to tak mame.V dlouhodobym vztahu to delam rada a casto i pusou,ale kdyz to ma byt poprve-nevis co se zrovna tomuhle chlapovi libi nebo ne.Jsem vic nervozni nez pred prvnim sexem:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *