Máme na testování další vibrátor pro dráždění klitorisu (už 4. v pořadí). Přečtete si, jak si vedl v luxusní společnosti We-Vibe a LELO – je to slušivý Vibe Therapy Charger.

Charger (v překladu nabíječ) je k dispozici ve dvou barvách – černo/červené a růžovo/bílé. „Šéfík“ se trochu spletl, když soudil, že se mi bude líbit druhá zmíněná varianta. Ta černočervená vypadá více sexy. Ale i s tou růžovou si můžu pěkně pohrát a zrecenzovat ji. Vibe Therapy vždy sází na pěkný design a především kvalitní materiály.

Jak vypadá roztomilý vibrátor na klitoris při rozbalování:

Většina těla vibrátoru je z růžového plastu (ABS?), bílé linky po bocích jsou ze silikonu. Pěkně ladný tvar krásně sedne do ruky – a co teprve do klína. Jemné drážky na zaoblené hlavičce mohou laskat jak klitoris, tak i bradavky. Možná i pánům by se jeho přejíždění po intimních partiích líbilo.

Oceňuji sametový povrch vibrátoru, který je příjemné jen držet. Natož používat:) Ovládání je intuitivní – dvě tlačítka. Jedním se zapíná/vypíná vibrátor. Druhým se přepínají vibrace – jsou naprogramované za sebou, takže nemůžete přeskakovat a pokud se vám líbily třeba 5. od začátku, tak se k nim musíte promačkat.

Vibrací je tu 7 – podobně jako u We-Vibu jsou první tři režimy se stoupající intenzitou a dále jsou pulzace. Reakce tlačítek je obdivuhodně rychlá – žádná prodleva.

Napájení je vyřešené integrovanou baterkou. Nemusí se nic měnit, stačí jen po vybití vytáhnout malinkatou růžovou zátku a zapojit nabíječku. Je škoda, že finální dobití není nijak signalizováno.

Pár čísel:

 • Délka 11,5 cm
 • Průměr 3-4 cm
 • Na fotkách nevynikne malá velikost vibrátoru – vejde se do dlaně. Kabelkovou velikost ocení mnoha z nás.

  Už jsem asi moc rozmazlená od dražších kousků, ale chybí mi u vibrátoru sáček pro jeho uschování – takže jsem ho přidala k „vívajbu“ kde je ještě trochu místa.

  Jak si obstojí Charger v konkurenci?

  Kdo je přímý konkurent? Z vibrátorů na klitoris co jsme recenzovali je to We-Vibe Touch, LELO Nea a Funky Orange. A jak si Charger stojí? Funky Orange vyhodíme z kola ven hned – nemá více vibrací.

  Soupeři jsou high-end vibrátory renomovaných značek. Konkurenti využívají stejných materiálů – Touch lékařský silikon a Nea ABS plast. V boji materiálů tedy nerozhodně. Množstvím vibrací i intenzitou jsou na tom také podobně. Teď už přichází na řadu jen design – a v něm vyhrála ženská Nea.

  I přesto Charger nemusí smutnit. Dokázal se držet špičkových vibrátorů od známých značek. Nabízí srovnatelný zážitek a oproti vibrátorům Touch a Nea i nižší cenu. Za mě rozhodně skvělý boj – i příjemné testování:)

  Klady

  •  

   Výborné materiály

  •  

   Skvělý tvar do ženské ruky

  •  

   Dobře sedne na klitoris

  •  

   Voděodolnost

  •  

   Silné vibrace

  Zápory

  •  

   Není dodáván s obalem na uchovávání

  Bohužel tento vibrátor je už beznadějně vyprodaný - zkuste jiný na klitoris:

  DO OBCHODU