Láká vás sexuální turistika?

sexuální turistika Lidé cestují z různých důvodů. Někteří chtějí poznat nové zajímavé země, jiní si chtějí užít slunečného počasí u moře či sněhu na horách, ale jsou i tací, kteří cestují do zemí, ve kterých mohou nezřízeně holdovat sexu. Kam se jezdí za sexuální turistikou?

Sexuální turistika v zahraničí

Kam jezdí muži za sexuální turistikou? Většinou vyhledávají Asiatky. Snad nejproslulejší zemí, která láká sexuální chtivce, je Thajsko. Ne že by tu byla prostituce veřejně povolená, ale na druhou stranu není ani nějak zvlášť stíhaná. Někteří muži sem jezdí cíleně za sexem, jiní až po příjezdu podlehnou kouzlu zdejších lehkých děv.

Ovšem je třeba si uvědomit, že sexuální turistika není jen doménou mužů. I ženy vyjíždějí za sexem. A kam to táhne je? Často si jezdí užívat na sever Afriky. Oblíbené je např. Tunisko. Nejenže jsou opálení Tunisané přitažliví, ale sex s nimi je ani příliš nestojí. Muslimské ženy se neoddávají sexu před svatbou, takže odvážné cizinky beze studu jsou pro Tunisany příjemnou výzvou.

I k nám jezdí cizinci za sexuální turistikou. Většinou jde o Němce, pro které jsou české prostitutky cenově přijatelnou „záležitostí“…

Je sexuální turistika odsouzeníhodná?

Nakonec je věc každého z nás, za jakým účelem cestujeme. Chcete zkusit sexuální turistiku a máte na to dostatek peněz i odvahu? Proč ne. Jen si dejte pozor, abyste si z takové dovolené nepřivezli suvenýr v podobě pohlavní nemoci.

Veronika
Veronika
Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *