69 – co víc o ní říct?

poloha 69 Každý tuto polohu zná, každý kdo miluje orální sex ji jistě provozuje. Nabízí však nám lepší alternativu pro orál, či nás jen rozptyluje?

Prve pro neznalé vysvětlím, co 69 znamená. Jedná se o sexuální praktiku, kdy jeden z partnerů leží na zádech a druhý leží na něm, ale hlavou u jeho rozkroku (určitou nápovědou vám bude právě tvar číslice 69). A samozřejmě navzájem si dělají orál. Samozřejmě existuje i varianta, kdy partneři leží na boku (pohodlnější), nebo stojí (velmi namáhavé pro muže). A teď zpět k samotnému tématu článku.

Orál v podobě polohy 69 je jistě zajímavým zpestřením postelových hrátek. Oba se navzájem laskáte, dráždíte, lížete apod. Oba se snažíte tomu druhému vyjít vstříc a udělat mu „dobře“. Jenže jak se snažíte věnovat se svému partnerovi a jeho „náčiní“, tak se nemůžete dostatečně uvolnit, abyste si na sto procent užívali laskání od něho.

Působí tu určitý rušivý prvek, díky kterému se nemůžete přijímaný orál tak užít, oproti situaci, kdy vy si spokojeně ležíte/sedíte, či … (doplňte si svoji oblíbenou polohu) a užíváte si dotyky vašeho partnera.

Cítíte to tak stejně, nebo se mnou nesouhlasíte? Myslíte, že si 69 dokážete užít stejně jako samostatný orál? Reagujte na článek v komentářích. Třeba se dobereme jednoznačného výsledku, nebo to dopadne tak, že každému vyhovuje něco jiného.

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. také souhlasím, nejde si to pořádně užít- pokud se zabýváte navzájem s partnerem.. Taky to nejradšiělám vzlášt, abych se ak partnerovi mohla věnovat stejně, jako on mě .. Protože se snažíte vyhovět partnerovi, tak nemám čas abych si to užila sama.

  2. Souhlasím (ač nerad – jako milovník 69), že v určitých chvílích je na škodu, že se musíte věnovat partnerce, při šedesátdevítce, protože se tak nedokážete plně soustředit na vlastní prožitek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *