Hračka svou částí pro klitoris připomíná velmi povedený Satisfyer, jelikož svým podtlakem způsobí stejnou rozkoš. Se stejným typem hraček mám zkušenost, proto mi padla do oka, kde u této je navíc větší pomocník v podobě vibrátoru na bod G. Zkrátka nešlo odolat. 

První pohled na krabici

Výrobek přišel v tvrdší krabici, která byla udělána přímo pro tento výrobek, aby se nikde po cestě nemohl posunout a popřípadě rozbít. V krabici byla nabíječka, kterou jsem po rozbalení použila na první nabití.

Hračku si můžete nechat na uschování v krabici, pokud máte doma dostatek místa schovávat krabice. Já osobně jsem ji uschovala v látkovém pytlíčku i s nabíječkou.

První osahání hračky

Vibrátor a podtlakový stimulátor v tmavě zelené barvě je vyrobený z kvalitního silikonu, který vydrží několik let při správné údržbě.

Zpracování na Vás hned zapůsobí k tomu, abyste jej šli vyzkoušet. Při otevření krabičky se uvolní typická vůně nové silikonové hračky, která po pár umytí zmizí. Já mám tuto vůni ráda.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Radostné chvilky u zkoušení

Satisfyer na jedné straně hračky a otočením kloubu o 180 stupňů mít vibrátor? Nezní to, až moc dobře? Tady je to skutečnost. Kloub je dostatečně pevný, aby se při několikanásobném použití nerozbil a vydržel rozmar vašeho hraní.

Očekávání jsem od tohoto výrobku měla obrovské.

Právě díky předchozím zkušenostem se satisfyerem, kdy jsem byla vždy uspokojena na několik hodin. Ani zde to nebylo jiné. Vibrátor jsem náležitě vyzkoušela ze všech úhlů a se všemi 7 vibračními módy.

Tenhle jakoby Satisfyer mě polaskal 7 podtlakovými variantami. Myslím, že by měl skvělé využití i v páru, ale to musí vyzkoušet někdo jiný.

Zjistěte kolik stojí BOOM Graceful kloubový podtlakový vibrátor
ZJISTIT CENU

Celkový rozsudek

Hračka mě velmi příjemně svojí funkčností překvapila a zajistila několik příjemných večerů při její společnosti. Doporučila bych použít nejdříve menší vibrátor pro roztažení, než použijete tento, ale pokud už jste odborníci a každý večer si děláte radost jen s chutí do toho.

Vibrátorem vevnitř tlačíte na bod G, díky kterému můžete dosáhnout mokrého orgasmu. Mě se mokrý orgasmus povedl se zavedeným dildem a satisfyerem na klitorisu.

Pár čísel

  • Celková délka 23 cm
  • Použitelná délka 11 cm
  • Maximální průměr 3,5 cm 

Jen musím říct, že jsem si užila více srandy se satisfyerem, který mi vyhovuje více při samostatném použití.

Hodnotím ho:

Vibrace i podtlakové vlny lze spustit každou zvlášť nebo obě dohromady a užít si maximální rozkoš. Silikon je pro snadné použití výborná volba, jelikož krásně klouže.

Klady

Zápory

Několikanásobný orgasmy Větší vibrátor pro bod G
Snadná omyvatelnost Silnější vibrace
Příjemný materiál Horší manipulace pro zavedení obou dohromady
Dobíjení pomocí USB
Voděodolná
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: