Pygismus je sexuální náklonnost k zadečkům a rektu.

Pygista coby milovník zadečků

Často je pygista až nezdravě závislý na análním sexu (průniku penisu či náhražek análním věnečkem), rimmingu (orálnímu dráždění análního otvoru) a dalších sexuálních praktik spojených se zadečky a prdelkami. Tato vášeň může přerůst i do ne úplně voňavých praktik jako scat.

Mezi ně patří i používání specifických hraček pro prdelku: kolík, vibrátor, hák, tunel, kuličky / řetězy / perly, a další.

Nejen penetrace, ale i hýčkání

Tento obdivovatel a milovník (zpravidla) ženských zadečků je může i opečovávat, masírovat, olejovat, … nemusí to být vždy vázané na průnik, ale i na laskání.

Vaše názory 1 názor

Jako pygista nejsem si jistý, jestli se to u nás nepřekládá špatně. Na zahraničních zdrojích nalézám jen “pygophilia”. Ale je pravda, že u toho nemají závislost na představě o análním sexu a pojem “pygista” pochází od Karla Kertbenyho. Nejspíš se tedy bude jednat o nejpřesnější označení.

Jsem velice silný pygista, ale možná, že bych se toho měl spíše postupně zbavit. Nemám vůbec chuť do klasického sexu, nikdy jsem jej nevyhledával v pornu (vždy jsem hledal a stále hledám cokoliv s análním sexem/hezkými zadky) a ženám a dívkám to moc vábné většinou nepřijde. Je to dost silná úchylka, která u mě vytlačila touhu po normálním sexu. Vůbec mě představa na něj nevzrušuje.

Deviace to určitě je, jen ne tak hnusná, jako sadistické BDSM praktiky a všechny hnusárny, které spadají pod toto. Ještě tomu dám pár let šanci a nechám si to někde v pozadí, že možná najdu “slečnu dokonalou,” která mě i v tomhle pochopí a bude chtít krom klasiky taky anál, ale jestli se mi do třiceti nikoho splašit nepodaří, seriózně se toho budu muset zbavit.

Chlapů, kteří nutí ženy do análního sexu je až moc a to ani nemají takovýto “problém” a klasický sex jim jinak vyhovuje. Jen si chtěli “zaexperimentovat”. No a žen, kterým se to líbí, je tak 5% nebo méně, ostatní z toho mají trauma. Nikdy bych k takovýmto chlapům patřit nechtěl. Buď ji najdu, nebo se toho budu snažit nějak zbavit (což je možná naivní představa, protože s úchylkama se lidi rodí a moc se jim toho nedaří zbavit.

Ale pravda je, že se to většině holkám nelíbí. Pravda je krutá a bolí, ale je osvobozující a musím s tím tedy počítat.

Hezký den, děkujeme vám za velmi osvětlující pohled do nitra pygisty – každopádně si nemyslíme, že by to měla být nějaká nevábná slabost. Naopak známe dost žen, které milují dráždění prdelky, ve vašem případě nejspíše i obdivování a opečovávání – to vidíme docela nadějně. Víme i o děvčatech, které mají raději anál než klasiku. Každopádně s tímhle jste se pravděpodobně narodil, stejně jako my s našimi úchylkami – není to nic, co byste měl měnit, stačí najít jen jednu jedinou spřízněnou duši.

Spolupracujeme: