Jeden z nejerotičtějších součástí „intimního“ oděvu ženy, známý také pod archaicným pojmem „šněrovačka“. Korzet kombinuje funkci podprsenky a podvazkového pásu, nadzvedne prsa do lascivních tvarů a vytvaruje učebnicový ženský pas, ovšem na úkor nemoci se nadechnout…

Sexy korzety

Funkce korzetu byla hojně využívána především v 19. století, kdy byl v módě vosí pas a plastická chirurgie byla ještě na houbách, užíval se však jako součást běžného oděvu dne i u poddaných. Korzety se však utahovaly velmi natěsno a ženy tak často ve společnosti upadaly do mdlob.

S příchodem podprsenek, jaké známe dnes, se vytratila potřebnost korzetu, čím víc však je dnes vzácností, tím víc potěší především muže, korzet se dnes totiž řadí spíše do erotického prádla na významné chvilky, nalezenete jej však ve své konzervativní podobě i jako odhalenou vrchní součást společenských šatů.

Co se týče šněrování, pro svou náročnost a potřebu „posluhovačky“, se dnes od šněrování upustilo k obratnějším cvočkům a háčkům, které jsou umístěny vepředu uprostřed korzetu, takže si dnes korzet můžete obléci i bez cizí pomoci. Šněrování vzadu pak zůstává jen jako ozdoba.

Klady

Zápory

Ideálně skryje nedokonalosti v oblasti bříška Musí pěkně padnout velikost
Sexy doplněk nejen pro domácí řádění
Typicky dominantní prvek u přísné ženy
Jak lehké varianty, tak skriktní šněrovací
Dají se běžně kombinovat s podvazky, tangy, ...
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Růžovýslon.cz Sexshop.cz Flagranti.cz

Erotické korzety pro vzrušující hrátky

Ohledně korzetu v sexu, tak jeho využití najdeme v mnohých sexy kostýmcích (erotickém prádelku), případně jako součást výbavy domin pro BDSM hrátky. Zde své využití najdou i tzv. korzety pod prsa – stáhnou hrudník, ale nepřesahují přes ňadra.

Mužům se opálené ženské tělo velice líbí. Zavítejte proto do obchodu, zakupte krásný a hříšně sexy korzet a okořeňte si tak celou dovolenou. Pokud jste o něco odvážnější, můžete sáhnout i po podvazcích nebo samodržících punčoškách s krajkovým lemem. Jestliže vám i nadále malinko přebývá odvahy, dolaďte vše botičkami na podpatku.

Stahovací korzet, který je neskutečný svůdný

Podle průzkumů považují muži za nejvíce sexy barvy černou, tmavě červenou a růžovou. Prádlo mají nejraději se sexy krajkami. 45 % mužů se přiznalo, že je na ženách velmi vzrušují krajkové punčochy. A 50 % dotázaných mají rádi, když jejich partnerky nejsou při sexu celé nahé, ale mají na sobě něco, co je vzrušuje.

Avšak je pouze jen a jen na vás, jestli se pro korzet rozhodnete a jakou barvu případně v konečné fázi zvolíte, myslete na to, že nejdůležitější ze všeho je, abyste se v prádle cítila dobře a přirozeně především vy, jen tak zaujmete a mile překvapíte svého drahého.

Běžně dostupné značky, které vyrábějí konfekční erotické korzety:

VIDEO z rozbalování latexové krční varianty

Sexy korzety – vhodné pro svlékání?

Pokud se opravdu odvážíte zpříjemnit si horké letní noci žhavými sexy hrátky, kdy na sobě budete mít korzet či i další doplňky, myslete především na to, že byste měla být uvolněná. Pak už je jen na vás, jestli svému partnerovi dovolíte, aby vám korzet svléknul, nebo si jej ponecháte i během sexu.

Hlavně stáhnutý korzet není vhodný pro svůdné svlékání, protože nelze rychle a jednoduše sundat – pokud nemá v předu háčky pro rychlo-svlékání. Ty však najdete jen na levnějších kouscích. Ty pravé lze sundat jen povolením šněrovačky na zádech.

Svůdný korzet pod prsa – sázka na jistotu?

Alternativu k plnému korzetu, který zakrývá a stahuje i prsa existuje tzv. pod prsa – stáhne boky (v zádu pevnou šněrovačkou), ale nechá volná prsa, takže tolik neovlivňuje dýchání a umožňuje větší provokaci. Tyto kousky si často oblíbily burlesky a klubové tanečnice, protože ulehčuje pohyb a s menšími dekoracemi na bradavkách je i velmi svůdný a lascivní.

TIP: muži dokážou ocenit a mají rádi, když jsou ženy dominantní. Zkuste pro jednou převzít vše do vašich rukou a vyhněte se typickým polohám. Když už máte odvahu si na sebe obléknout korzet, proč i nevyzkoušet netradiční polohy?

Několik korzetů od známých výrobců erotického prádla Liva Corsetti (zaměřuje se především na korzety) a Obsession (erotické prádlo):

Zjistěte kolik stojí správně těsný korzet
ZJISTIT CENU

Spolupracujeme: