Milujete se za světla nebo ve tmě?

nahá krásná žena Některé páry dávají přednost při sexu světlu, jiným více vyhovuje tma. Jak je to s vámi a které světelné podmínky jsou všeobecně lepší?

Světlo nebo tma

Je lepší se milovat při světle, nebo si to více užijete ve tmě? Každému páru vyhovuje něco jiného a nejde říci jednoznačně, co je lepší. Obojí má své kouzlo a půvab.

Výhodou tmy je to, že partneři ztrácí zábrany. Mnoho lidí má totiž blok ze světla. To se týká většinou žen, které mohou mít mindráky ze své postavy. Často se ženy i dívky při světle cítí nepříjemně, protože mají pocit, že muž vnímá všechny jejich nedostatky – malá prsa, nějaké to kilo navíc atd. Je nutné se tohoto bloku zbavit. V opačném případě si sex při světle neužijete nikdy. A přitom má své kouzlo.

Můžete lépe prozkoumávat partnerovo tělo, ale také si jasně vidíte do obličeje při samotném sexu, což může být hodně vzrušující, ale také vám protějšek dává mimikou informaci, jak se mu to líbí. Ovšem i tma má své kouzlo. Zrak vám nepomůže a vy musíte dát na svůj hmat. Dotyky jsou ve tmě vnímané mnohem intenzivněji. Vzrušující je také to, že nevíte, kde se vás partner dotkne v příštím okamžiku.

A co nemít ani světlo ani tmu? Velmi vzrušující je přítmí. Jak ho navodit? Můžete např. lampičkou, ale mnohem smyslnější bude použití svíčky. Celkově sex při svíčkách může být nejen romantický, ale má často velmi erotický náboj.

Užívejte si svého milování naplno, ať už při světle či ve tmě. Je to jen na vás…

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *