Jak si okořenit 1. Máj? Přeci vzrušujícím striptýzem

dámský striptýz Blíží se první máj a tak je jistě na čase přemýšlet, čím si ho zpestřit, kromě tradičního líbání pod rozkvetlou třešní samozřejmě. Nepřemýšlela jste někdy nad žhavým striptýzem, který by vašemu miláčkovi udělal radost? Snad každý muž o striptýzu své partnerky tajně sní, ale jen málokterý si o něj v konečné fázi řekne.

Samozřejmě, pokud jste stydlivá, je pochopitelné, že se vám do erotického svlékání moc nechce, ale jestliže máte k partnerovi důvěru, není proč se bát. Navíc, svlékáte se před ním často, při každém milování, jen si vás váš miláček tolik neprohlíží.

Pro ty, které budete odvážné a striptýzu se chopíte, základem by mělo být nové krásné sexy prádélko (nejlépe černé krajkové). Pokud máte odvahy na rozdávání, sáhněte po korzetu a rajcovních podvazkách, ty muže extrémně rajcují!

Oblečte si spodní prádlo, popř. svůdný sexy korzet a jako svrchní oblečení volte něco, co se bude dobře svlékat (košile, šaty, sukně,…) a rozhodně volte lodičky, velikost podpatku závisí na vás. Jestliže s podpatky příliš nekamarádíte, nevolte sandálky na 12cm podpatku, na kterých se budete akorát klátit, to vám na sex-apealu příliš nepřidá.

Před striptýzem byste měla být uvolněná, v případě že vám to napomůže, posilněte se jednou skleničkou vína. Dále si vyberte pokoj, kde své mistrovské dílo budete chtít předvést, vhodný je obývací pokoj, ložnice nebo také pracovna vašeho miláčka, kde ho můžete překvapit při práci. Jako třešničku na dortu můžete zvolit vaši oblíbenou hudbu, avšak i zde pamatujte, že tvrdý rock nebo hip hop nebude to pravé ořechové. Vyberte raději pomalou erotickou hudbu a svádění může začít!

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. To není vůbec, ale vůbec špatný nápad 🙂 díky za tip, myslím že přítel nebude protestovat 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *