Láká vás život ve dvou, ale stále nemůžete potkat ten pravý protějšek? Toužíte potkat nové přátele, ale už moc nevíte, kde hledat? Kromě chození do společnosti a zkoušení nových koníčků a zážitků je dobrým místem internetová seznamka. Seznamka štěstí.cz chce změnit váš osud.

Štěstí.cz je česká seznamka

Seznamka je provozována českou společností a určena pro český trh. Umožňuje tedy seznámení s lidmi z celé ČR, případně s Čechy žijícími v zahraničí. Členská základna je uváděna okolo 115 tisíc aktivních profilů. Údajný denní přírůstek je okolo 300 uživatelů. Neaktivní profily jsou dle informací provozovatele mazány, takže by neměly výrazně zkreslovat statistiku osob toužících aktuálně po seznámení.
Pokud se do seznamky zapojí nějaký cizinec, musí počítat s tím, že na seznamce se primárně komunikuje v českém jazyce. Štěstí.cz tedy není příliš vhodná pro lidi, kteří se chtějí seznámit s cizinci, případně jsou rozhodnuti odejít za láskou do zahraničí.

Seznamka štěstí.cz je určená pro všechny

Seznamka je otevřena všem uživatelům, kteří splní podmínky registrace, což je věk nad 18 let, aktivní e-mailový účet, mobilní telefon a souhlas s všeobecnými podmínkami. Může se zde registrovat uživatel za účelem nalezení životního partnera, nezávazného flirtu nebo osoba hledající nová přátelství. Překážkou nejsou homosexuální orientace ani jiné sexuální odchylky neodporující právním předpisům ČR.

Registrace na štěstí.cz je zdarma

Při registraci je potřeba vyplnit jméno, e-mail a telefonní číslo, které slouží k ověření profilu. Při registraci si uživatel také může zvolit přezdívku, která se však už později nedá změnit. Pokud by chtěl uživatel tuto přezdívku změnit, musel by smazat celý profil a založit si profil nový. K profilu se ještě doporučuje nahrát fotku, protože profily bez fotky většina uživatelů mine bez povšimnutí.

Fotka však povinná není a záleží na rozhodnutí každého uživatele.

Součástí profilu je i prostor pro vyplnění několika vět. V těchto větách by měl uživatel shrnout nejen koho hledá, ale hlavně představit sám sebe. Pravdivě a poctivě. Výstižný popis je předpokladem proto, aby uživatel zaujal ostatní.

Placené členství umožňuje větší kontakt

Registrace a základní členství je zcela zdarma. Pokud se uživatel rozhodne zůstat v bezplatném režimu, tento stupeň členství mu umožní bez problémů seznamku využívat. Kdokoliv z uživatelů ho může kontaktovat, uživatel sám může kontaktovat dva nové profily denně.

Při aktivaci plného členství může uživatel kontaktovat až 20 nových profilů denně, počet profilů, které mohou kontaktovat uživatele, není omezen. Placené členství je v porovnání s ostatními obdobnými seznamkami za velmi nízkou cenu, její aktuální výše je uvedena na stránkách seznamky. Uživatelé si můžou připlatit i další služby, mezi nimiž je velmi užitečná a oblíbená služba takzvaného topování.

Zjistěte více detailů o Štěstí.cz
ZJISTIT CENU

Topování spočívá v tom, že uživatelův profil je posouván na přední místa a zjevuje se tedy při vyhledávání přednostně. Čím víckrát je profil viděn, tím se zvyšuje jeho šance na seznámení.

Bezpečnost nevybočuje z průměru

Při pohybu na seznamce štěstí.cz je třeba dodržovat zásady práce s internetem. Profily nejsou manuálně schvalovány a může se zde tedy vyskytovat řada profilů falešných. Pro někoho může být nevýhodou, že profily jsou dostupné i pro neregistrované návštěvníky.

Na druhou stranu ke každému profilu musí existovat e-mail a ověření pomocí čísla mobilního telefonu.

Pokud by si chtěl uživatel založit několik profilů, měl by to poměrně komplikované, protože by musel zakládat různé e-maily a mít k dispozici několik mobilních telefonů. Při odpovídání na kontakt od ostatních uživatelů je třeba vždy myslet na to, že za profilem se může skrývat osoba, která zneužije svěřené údaje. Toto riziko však nelze považovat za vyšší než u ostatních seznamek fungujících na obdobném principu.

Štěstí.cz změní váš osud k lepšímu

Nebo se o to aspoň pokusí tím, že vám dá prostor pro vlastní prezentaci. Na štěstí.cz není používána žádná vědecká metoda párující vhodné profily. Při registraci není třeba vyplňovat obsáhlý dotazník, který by vystihl váš osobnostní profil a našel k němu profil odpovídající. Štěstí.cz nechává výběr osudu, spoléhá na štěstí. Výběr profilů probíhá intuitivně, uživatel si sám vybírá, kdo ho zaujal, kdo je mu sympatický a kdo ho naopak odrazuje. Stejně tak je čistě na úvaze uživatele, jak pojme svůj profil a jak se chce prezentovat.

Na osud nelze poskytnout garanci

Seznamka štěstí.cz se představuje jako osudová seznamka. A osud garantovat nelze. Nemáte tedy garanci žádného minimálního počtu opětovaných kontaktů, není garance, že někoho zaujmete a půjdete na rande.

Na štěstí.cz je však mnoho drobných funkcí a vychytávek, jak šťastnému osudu napomoci. Kromě placených funkcí má uživatel i v bezplatné verzi možnost psát si deníček, sdělovat postřehy ze svého života i názory na svět. Na svých webových stránkách přináší štěstí.cz spoustu rad a tipů, jak se seznámit, jak vyplnit profil, jak zvýšit svoje šance.

Tyto bezplatné a všeobecně dostupné funkce a bonusy jsou velmi milé a obsahují celkem užitečné informace.

Zákaznická podpory se nedovoláte

Nedovoláte se telefonicky. Ale můžete se obrátit na podporu pomocí kontaktního formuláře. Opakující se dotazy jsou rovněž shrnuty v sekci často opakované otázky a najdete tam návod na řešení mnoha problémů. Štěstí.cz je dostupná i v mobilní aplikaci android.

Hodnocení: Štěstí.cz je milá seznamka za přívětivou cenu

Štěstí.cz umožňuje vážná i nevážná seznámení. Neobsahuje vědecké metody přidělování profilů, chybí manuální schvalování, hrozí výskyt falešných profilů. Na druhou stranu je však každý profil ověřován e-mailem a pomocí čísla mobilního telefonu. Bezpečnost se výrazně neodlišuje od ostatních obdobných seznamek. Co je velkou výhodou této seznamky je velmi vlídné uživatelské prostředí, možnost fungovat na ní smysluplně zdarma. Pokud se uživatel rozhodne zakoupit doplňkové služby, získává je za velmi příznivou cenu. Milým bonusem jsou různé rady na zvýšení šance se seznámit a doplňkové funkce, jako je třeba deníček. Pro lidi, kteří zvažují seznámení přes internet je štěstí.cz rozhodně dobrou volbou, jak se pokusit najít svoje štěstí a změnit osud k lepšímu.

Klady

Zápory

Nízká cena členství Mobilní aplikace jen pro Android
Plně česká služba Menší počet uživatelů
Většina funkční bezplatně Nemá ruční schvalování uživatelů
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: