Hledáte vážný vztah nebo sex na jednu noc? Chcete vyrazit do společnosti, ale chybí vám doprovod? Rádi byste poznali nové kamarády? Chybí vám protějšek na dopisování? Uvítali byste doprovod na ryby nebo na houby? Pak vyzkoušejte internetovou seznamku Seznamka.cz.

Seznamka.cz má dlouhou tradici

Internetová seznamka tohoto názvu funguje na našem trhu již více než dvacet let. Provozovatelem je česká společnost se sídlem v Ostravě. Kromě česky mluvících uživatelů žijících v českém prostředí je součástí seznamky i sekce cizinců žijících u nás a sekce pro Čechy žijící v zahraničí.

Seznamka.cz má velmi široký záběr

Nabízí se zde seznámení vážná i nevážná. Můžete zde najít partnera do manželství nebo třeba spoluhráče na karetní hry, či spřízněnou duši na dovolenou. Jednotlivé možnosti jsou podrobně rozděleny do mnoha kategorií. Tyto kategorie jsou jasně definované a velmi přehledné.

Registrace je otevřena všem

Na seznamce se může registrovat každý, bez rozdílu pohlaví, rasy, náboženství, sexuální orientace. Registraci je možno provést pomocí registračního formuláře, kde stačí vyplnit několik základních údajů. Další možností registrace je pokračování přes Facebook nebo Google účet. Některé služby je možné využívat i bez registrace.

Placená verze nabízí vylepšení

Registrace a většina služeb na tomto seznamovacím webu je bezplatná. Uživatel má však možnost aktivovat si placené VIP členství. Placené členství lze sjednat na měsíc, čtvrt nebo půl roku. Aktuální ceník je uveden na stránkách seznamky.

Výhodou placeného členství je zejména omezení reklam, jejichž množství v bezplatné verzi je pro uživatele až obtěžující. Reklamy by se daly vyřešit zablokováním, placené členství tedy přináší i další výhody.

Zřejmě za nejvýznamnější výhodu lze považovat, že VIP člen může zasílat delší zprávy než uživatel bezplatné verze. Zajímavou možností je výběr osob z konkrétního města. VIP člen tak může poznat protějšek ze svého města. U bezplatné verze lze tuto službu využít pouze na úrovni regionů.

Vědeckou metodu zde nenajdete

Současné internetové seznamky se rády ohánějí vědeckou metodou seznámení. Ta spočívá v podrobném vyplnění dotazníku, jeho odborném vyhodnocení a přiřazování vhodných kandidátů na seznámení na základě odpovídajících vlastností.

Zde žádné podrobné formuláře ani vědecké dotazníky nenajdete. Seznamka je založena na klasickém oslovování zajímavých profilů a na vkládání inzerátů.

Jak vypadá filtrace

Nejčastější inzeráty pro internetové seznámení jsou rozřazené do typických kategorií typu:

 • Vážná seznámení
 • Nezávazný flirt
 • Pojďme …
 • Společné cestování
 • Sport
 • Dopisování a přátelé
 • Tanec …
 • Výměna partnerů
 • Spolujízda
 • Češi v zahraničí
 • Společné zájmy

Specifické (a neotřelé) kategorie mohou vypadat i takto:

 • Vážně – Rozvedený hledá ji
 • Pojďme do sauny
 • Pojďme hledat geokešky
 • Vážně – Ona s dětmi hledá jeho
 • Flirt – Bi hledá jeho
 • Lesbické dopisování
 • Ona hledá pár
 • Pár hledá ji
 • Do tanečních
 • Věřící hledá jeho
 •  …

Na náš vkus je těch různých kategorií možná až moc – aneb jejich rozdělení je velmi detailní, což může být v některých ohledech i matoucí.

Garanci seznámení neposkytují

Tato seznamovací služba není pojata jako instituce zprostředkovávající seznámení, ale jako prostředí, kde k seznámení může dojít na základě aktivity uživatele. Seznamka.cz podporuje uživatele při seznamování pečlivým rozdělováním účelu seznámení do kategorií, možností představit sebe i svoje požadavky na hledaný protějšek.

Zjistěte více informací o Seznamka.cz
ZJISTIT CENU

Účinným nástrojem jsou podrobné filtry, které podle zadaných kritérií vyhledávají vhodné uživatelské profily. Pokud si nevystačíte s pouhým prohlížením profilů, můžete si vložit inzerát. Pro vkládání inzerátu není registrace podmínkou.

Služba tudíž negarantuje, že se někdo seznámí, ale vytváří prostředí, které pravděpodobnost seznámení do značné míry zvyšuje.

Bezpečnost je spíše podprůměrná

Široký záběr seznamovacích kategorií vede k registraci značného množství uživatelů. Registrovaní uživatelé však nejsou manuálně schvalováni, fotografie nejsou před vložením systematicky kontrolovány.

Jako u většiny bezplatných seznamek je zde velké množství profilů neaktivních nebo falešných.

Největší slabinou je však možnost zobrazení uživatelských profilů včetně fotografií i pro neregistrované uživatele. Uživatel by měl zachovat obezřetnost a počítat s možností, že osoba, se kterou je v kontaktu, je ve skutečnosti někdo úplně jiný.

Rovněž při vytváření profilu je užitečné si připomenout, že uvedené informace může vidět úplně každý a podle toho obsah profilu přizpůsobit.

Doplňkové služby

Nabízí některé funkce za poplatek. Velmi užitečnou funkcí je možnost nechat svůj inzerát topovat, neboli posouvat na horní místa při zobrazování. Za mírný poplatek prostřednictvím sms je uživatel pozdvihován na viditelná místa a neztratí se v záplavě nově registrovaných uživatelů.

Velmi zajímavým počinem je rovněž možnost účastnit se živých seznamovacích srazů. Uživatelé se tak mohou poznat osobně.

Pro některé lidi je osobní seznamování přirozenější, ale mají zábrany oslovit potenciálního partnera ze strachu, aby neobtěžovali.

Na seznamovacím srazu tyto zábrany padají, u účastníků se dá předpokládat zájem o seznámení a jejich oslovení za tímto účelem tedy nebude působit trapně.

Komunikace probíhá všemi kanály

Pro případ potřeby komunikovat se zákaznickou podporou je připraven kontaktní formulář. Dotaz je možno zaslat i e-mailem. V případě nutnosti zaslat písemnost klasickou poštou je k dispozici adresa provozovatele.

Pro rychlá řešení je v provozu telefonická linka, která je dostupná v uvedeném časovém rozmezí. Nadšenci do technologií jistě uvítají dostupnost aplikace pro Android i iOS.

Hodnocení: Seznamka.cz sází na tradici a široký záběr

Seznamka.cz má dlouhou tradici, která prověřila její kvality. Dlouhé působení na trhu dalo seznamce možnost vychytat nedostatky. Seznamka je určena pro různé účely, nepůsobí však chaoticky. Kategorie jsou rozčleněny logicky a přehledně.

Lepší orientaci pomáhají podrobné filtry. Grafika seznamky je uživatelsky přívětivá. Určitou slabinou je zde bezpečnost. Profily si mohou zobrazit i neregistrovaní uživatelé, výskyt falešných profilů není příliš kontrolován. S tímto problémem se však potýkají i mnohé jiné seznamky širšího zaměření.

Výhodou je možnost využívat seznamku zdarma. Ze zkušeností uživatelů vyplývá, že zejména ženy jsou po registraci zahrnovány velkou záplavou zpráv, často sexuálního charakteru. Muži si stěžují na malé množství odpovědí.

Chování uživatelů však seznamka příliš ovlivnit nemůže, pokud se snaží udržet otevřené a přátelské prostředí. Určitě stojí za vyzkoušení, ať už je účel seznámení jakýkoliv.

Klady

Zápory

Dlouholetá aktivita na trhu Profily viditelné i pro neregistrované
Filtrování uživatelů Bez kontroly falešných profilů
Bezplatné funkce Menší aktivita uživatelů
Český provozovatel Bez garance seznámení
Živé seznamovací srazy
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Na Seznamku
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Seznamka.cz je sice fajn, ale kazí ji mraky falešných inzerátům které tu jsou jen pro to, aby nutily skutečné inzerenty platit častěji a častěji za topování svých inzerátů. Navic znesnadňují nalezení skutečného hledajícího protějšku. (Opakuji se stejné fotky žen, které za desítky let nezestárly a které inzerují znovu a znovu a znovu tak často, že by nestíhala chodit na rande….. zkrátka falešné profily. Jakmile si těchto profilů všimnete, tak zjistíte, že fotky skáčou z jedné uživatelky na jinou i přes to že původní profil existuje a inzeruje jen s novou fotkou popř. bez ní. Díky tomu je tato seznamka téměř nepoužitelná a především nedůvěryhodná.

Hezký den, děkujeme mockrát za vaši uživatelskou zkušenost, která přidá k našemu článku na pestrosti.

Ahoj pár hledá může ženy i pár na sex

Hezký den, je nám líto, ale komentáře pod touto souhrnnou recenzí nejsou vhodné na seznamování, ale spíše na získávání další zpětné vazby na jednotlivé sex/vztahové seznamky v ČR. Doporučujeme vám se zaregistrovat do jednotlivých nich z našich recenzí a tam hledat právě to, co potřebujete – neboli ženský protějšek, či dokonce celý natěšený pár na hromadné hrátky či švédskou trojku.

Spolupracujeme: