Ocitli jste se single, a přesto nechcete zůstat bez sexu? Nebo naopak žijete v dlouhodobém šťastném vztahu, ale chybí vám jiskra a oživení? Rádi byste vyzkoušeli nějakou méně obvyklou sexuální praktiku, ale váš protějšek není ochoten k experimentům? Nejde vám na prvním místě o sex, ale chcete si jen zaflirtovat a potvrdit si svou atraktivitu? Nebo je právě sex to jediné, o co vám jde? V tom případě jste možná správně na stránkách seznamky Flirtkontakt.cz.

Flirtkonakt je česká seznamka pro nezávazné vztahy

Provozovatelem této seznamky je česká firma. Flirtkontakt.cz je primárně určena pro české uživatele, v českém jazyce a na českém území. Zájemci ze Slovenska mohou využít slovenskou verzi této seznamky. Seznamka uvádí více než 800 tisíc uživatelů toužících po nezávazném seznámení.

Flirtkontakt nabízí flirt pro každého

Registrace na seznamce je otevřena pro každého plnoletého jedince. Můžou se zde registrovat hetero i homosexuálně zaměření jedinci, nezáleží na národnosti, rase ani náboženském vyznání. Využívat služeb seznamky mohou lidé zadaní i žijící single. Hlavním účelem seznamky je zprostředkovat nezávazná erotická dobrodružství. U zájemců o členství se tedy předpokládá jistá otevřenost myšlení, přístup bez předsudků a vřelý vztah k sexu.

Seznamku mohou samozřejmě využívat i lidé, kteří touží po vážném seznámení, vztah založený na sexu může být prvním krůčkem k nalezení životní lásky.

V registraci vyjádříte erotická přání

Registrace je zdarma pro všechny. Kromě všeobecných údajů jako jsou věk, výška, popis vzhledu, místo, se na seznamce Flirtkontakt klade důraz i na popis erotických okolností. Uživatel dostává prostor popsat svoje sexuální záliby, oblíbené praktiky a nesplněné sny. V další části popisu uvádí, koho hledá, s jakým zaměřením a co by si s ním představoval prožít. Při rozkliknutí profilu ostatními uživateli dává tento popis aspoň základní představu, zda jsou očekávání vzájemně splnitelná.

Flirtkontakt umožnuje erotické fotky

Kromě profilových fotek umožňuje seznamka i nahrávání fotek erotických. Tímto krokem se odlišuje od jiných seznamek, které se k podobnému kroku ještě neodhodlaly. Uživatel může svůj popis erotických praktik a očekávání doprovodit vlastními erotickými fotografiemi. Případný zájemce tak rovnou vidí, do čeho jde a proces seznámení se tím značně zefektivňuje.

Seznámení závisí na filtrech

V seznamce Flirtkontakt se nepoužívá žádný složitý osobnostní dotazník ani vědecké metody. Každý uživatel si sám vybírá potenciální partnery pomocí filtrů. Kromě klasického filtrování podle věku, výšky a dalších charakteristik je velmi užitečnou funkcí i možnost výběru uživatelů, kteří mají nahranou erotickou fotografii.

U nezávazných sexuálních dobrodružství je většinou vzhled partnera přednější než hloubka charakteru.

Profilová fotka spolu s fotkou erotickou dávají zájemci celkem jasnou představu, zda se mu protějšek líbí a vyvolává v něm pocit erotické přitažlivosti nebo nikoliv. Fotka mnohdy napoví víc než podrobný slovní popis.

Bezpečnost na Flirtkontakt.cz nevybočuje z průměru

Při registraci dochází k ověření profilů buď pomocí e-mailové adresy nebo dalšími způsoby. Profil, který úspěšně projde procesem ověřování, je viditelně označen jako důvěryhodný. Přidávání fotek schvaluje administrátor, vylučují se tak fotky odporující zákonu a nepůvodní fotky postahované z internetu.

placené verzi je poplatek jistou zárukou, že lidé s placeným členstvím jsou skuteční a myslí účast na seznamce vážně.

Jako vždy při pobytu v internetovém prostředí je však třeba mít stále na paměti, že za uživatelskými profily se můžou nacházet zcela odlišní lidé. Vždy si dávejte pozor, co komu sdělujete a jaké fotografie posíláte.

Zjistěte více detailů o Flirtkontaktu
ZJISTIT CENU

Ženy mají VIP členství zdarma

Registrace a základní funkce jsou zdarma pro všechny. Uživatelé v základní verzi však mají omezenu možnost zasílání zpráv a prohlížení profilů včetně fotografií. VIP členství je placené, volitelné na jeden měsíc, čtvrt a půl roku nebo na celý rok. Aktuální ceník je uveden na stránkách seznamky. Ve VIP členství je k dispozici neomezené zasílání a přijímání zpráv a možnost plně prohlížet uživatelské profily.

VIP členství však platí pouze muži, ženy mají vše zdarma.

Důvodem není diskriminace mužů, ale snaha přilákat ženy, kterých je na seznamkách obecně nedostatek.

Automatické prodlužování členství lze zrušit

Při platbě platební kartou je členství automaticky prodlužováno a poplatek účtován ve zvoleném období. Podmínky zrušení jsou však v obchodních podmínkách přehledně uvedeny. Drobnou komplikací je nutnost zaslání dopisu klasickou poštou na sídlo firmy, což u internetové seznamky trošku kazí dojem. Také je potřeba o zrušení předplatného včas informovat zákaznickou podporu a dodržet výpovědní termíny.

Při dodržení uvedených podmínek se předpokládá, že zrušení proběhne hladce bez zbytečných průtahů a komplikací.

Základem komunikace je kontaktní formulář

Kontaktní formulář není zdaleka jediným komunikačním zdrojem. Poměrně podrobně je zpracovaná sekce často kladených otázek. Sada otázek přináší konkrétní a informačně hodnotné odpovědi. Pokud však uživatel přesto odpověď nenalezne, může se obrátit na zákaznickou podporu prostřednictvím kontaktního formuláře, případně využít klasickou poštu do sídla společnosti. K dispozici je i mobilní aplikace pro příznivce seznamek v telefonu.

Hodnocení: Flirtkontakt.cz je seznamka s jasným účelem

Seznamka působí sympaticky svým otevřeným přístupem a jasně definovaným účelem. Trošku sporné by se mohlo zdát automatické prodlužování placeného členství. Zde se však nejedná o žádnou nekalou praktiku s cílem tahat z lidí peníze.

Podmínky jsou jasně dány a při rušení členství nebyly zaznamenány žádné zbytečné průtahy a naschvály. Pro ženy je příjemný bonus, že ani za VIP členství nic neplatí. Pro lidi hledající sexuální dobrodružství je seznamka Flitrkontakt vhodným místem, kde zkoušet štěstí.

Klady

Zápory

Zaměření čistě na flirt, nezávazné radovánky Automatické prodlužování členství
VIP musí platit jen muži (dostatek žen na seznamce) Zrušení členství formou dopisu
K dispozici i mobilní verze seznamky
Bezplatná registrace
Možnost vyplnit oblíbené erotické praktiky
Další detaily a možnost registrace, si prohlédněte zde:
Šipka
Více informací
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

x dnů se žádná neozve a pak najednou třeba 10 reakcí, i texty jsou podobné – nejčastější „Co společně provedeme?“, fotky postahované z internetu o x let mladší naž je uveden věk…Domnívám se, že v této špíně jede samotný zřizovatel seznamky..ztráta času a peněz. Takže zlodějna.

Podvod a zlodějna, nic jiného, rozhodně nedoporučuji, naprostá ztráta času a peněz

Jak říká Karel, furt nic, když skončí členství každá se ozve a ještě píšou nesmysly, takže boti.

Při zrušení předplatného stačí napsat na zákaznickou podporu zprávu, nechápu, že to v dnešní době nejde zrušit par kliknutimi.

Důrazně nedoporučuji, je to ztráta času, ale zasmál jsem se občas těm vyplodum botů…

Hezký den, děkujeme za vaši zkušenost k této seznamovací internetové službě.

Jak to popsat Jsou to podvody Zaplatím si plné členství a oslovím ne jednu ženu a žádná odezva Ani ne týden před vyprodání plného členství najednou všechny odpovídají To proto aby vás navmadili a vy si znovu zaplatili plné členství Jakmile to uděláte opět nic

Spolupracujeme: