Dnes přinášíme recenzi netradičního dvojitého dilda. Samotné dvojité dildo by nebylo zas tak zajímavé (na trhu jich je dostatek), proto je tato hračka doplněna dvojicí velikých vibračních vajíček na koncích dilda.

Spojovací dildo je vyrobeno z fialového pružného termoplastického materiálu. Je vlastnostmi velmi podobný lékařskému silikonu – tužší, ale zároveň příjemně ohebný se sametovým povrchem.

Rozbalování dvojitého vibračního dilda:

Vibrační vajíčka jsou poměrně veliká (průměr 5,5 cm) – celkově dildo (průměr 3 cm) je větší než vypadá na fotkách (délka 50 cm). Štědrá velikost umožňuje právě dvojitý průnik. Možností pro hraní je hned několik.

Dvojice rozdováděných slečen jistě ocení použití ve dvojici – jednoduše řečeno každá z nich si zavede jeden konec do sebe a mohou proti sobě přirážet (tedy klasické využití dvojitého dilda). Další variantou je použití do análu obou slečen (zde ale pozor, abyste neměli „veliké oči“).

Pár čísel:

  • průměr vajíček 5,5 cm,
  • průměr dilda 3 cm,
  • 4 AA baterie.
Zjistěte kolik stojí dvojité vibrační dildo pro lesbičky
ZJISTIT CENU

Vibrační vajíčka na koncích jsou veliká, takže budete muset mít hodně uvolněné zadničky. Obdobou bude i použití pro dva hravé kluky – věřte, že jejich zadečky takovou nálož ještě nepoznaly. Další možností je využít dildo při masturbaci – žena se dráždí jedním vajíčkem uvnitř a druhým se věnuje klitorisu. Vibrace jsou poměrně silné, takže spíše slečna bude potřebovat pomoc od milence 🙂

Vajíčka se dají otočením otevřít (uprostřed mají šroubovici). Do každého vajíčka potřebujete 2 AA baterie – dohromady tedy 4. Ovládání vibrací je primitivní – v podstatě žádné není. Stačí dovřít obě poloviny vajíčka do krajní polohy a tím se vibrace zapnou. Opačným pohybem se vypnou – jde tedy o kontakt baterií s vnitřními plochami motorku. Vibrace jsou poměrně silné, ale zamrzí, že jde jen o jednoduchou vibraci – nečekejte promyšlené pulzace.

Zajímalo mě použití ve vaně – vibrační vajíčka z ABS plastu mají sice gumové těsnící kroužky v místech pro otevření, ale nezkoušel bych dlouhodobý pohyb ve vodě. Dvojité dildo InTEAMate je tedy „jen“ voděodolné a pro erotické hrátky ve sprše rozhodně postačí.

Oceňuji kvalitní zpracování – vše lícuje jak má, vajíčka jsou plynule napojena na rozšířené zakončení dilda, takže nemohou „utéci“. Při prvním rozbalením mě překvapila velikost dilda i vajíček – podle fotek v e-shopu vypadala celá hračka poměrně nevinně. V reálu tomu tak rozhodně není – viz okolní fotografie.

Klady

Zápory

Příjemný materiál (silikon a ABS plast) Jen jedna vibrace
Velikost vibračních vajíček Zapínání/vypínání otočným pohybem
Silná vibrace
Bohužel dvojité dildo InTEAMate je vyprodané, ale můžete zkusit jiné:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: