Delší dobu jsem nepřispěla žádnou recenzí erotické hračky pro nás ženy. Dnes to tedy napravím. Jelikož jsem si oblíbila kvalitní výrobky značky Fun Factory, tak dnešní recenze vibrátoru bude znovu o hračce této německé firmy.

Jak se používá nezvyklý silikonový Stranger vibrátor?

Dnes je na pořadu dne recenze vibrátoru Fun Factory Stranger II. Už podle názvu se bude jednat o podivný vibrátor. Vždyť kdo by pojmenovat erotickou hračku pro ženy jako „cizince“? Evidentně Fun Factory. Jako obvykle vsadila tato firma na originální vzhled, který je však promyšlený z pohledu praktičnosti, ale o tom níže.

Velikost vibrátoru Fun Factory Stranger je rovných 20 cm a průměr se pohybuje kolem 3-4 cm. Užitná délka je samozřejmě o trochu menší, protože těžko si někdo bude užívat s tvrdým plastovým držátkem, který zabírá poslední 3 cm. Přesto je délka vibrátoru dostačující.

Mám prakticky odpor k vibrátorům v tělové barvě, takže křiklavá zelená na mém „cizinci“ mě opravdu potěšila. Ona i ta barva podporuje to, že tento vibrátor není moc z našeho světa. Tomu nasvědčuje i jeho tvar, který je netradiční. Z jedné strany je hladký povrch, avšak z druhé je výrazně zoubkatý. Tyto dva rozdílné povrchy jsem opravdu ocenila při užívání si, jak se dočtete níže.

Zjistěte kolik stojí silikonový vibrátor Stranger
ZJISTIT CENU

Měla jsem možnost vyzkoušet model s přívlastkem pistacio, který označoval výraznou zelenou barvu v takřka signálním odstínu. Na trh se dostal ještě v druhé barvě a to lehce nachové.

Stejně jako ostatní výrobky od Fun Factory je i Stranger vyroben z lékařského silikonu. Takže o kvalitní a jemný povrch není nouze. Tělo vibrátoru je z tužšího silikonu, který je však nečekaně jemný. Ovládací část je samozřejmě z tvrdšího plastu.

Vibracemi se Strangerovi nemůže rovnat žádný z mnou recenzovaných vibrátorů od Fun Factory (Dinky Digger, Paul a Paulina). Vibrace jsou velice intenzivní a dají se regulovat otočným kolečkem, které znám právě z krtečka Dinky Digger. Takže regulační kolečko jde neustále protáčet dokola a od určité hranice se vibrace zesilují, od určité zeslabují a v jednom bodě je vibrátor vypnut. Zajímavou vlastností je tzv. úsporný režim, který vypne vibrace, pokud se nastavení nemění plných 15 minut.

Jemnější než vypadá – ale také vás dobře podráždí

Na začátku recenze jsem zmiňovala zajímavé rozdělení povrchu vibrátoru na hladký a vroubkatý. Díky hladkému povrchu se dobře vibrátor zavádí, ale zoubkatá část skvěle masíruje vnitřek vagíny. Tuto zoubkatá část jsem ale hlavně ocenila při přejíždění vibrátorem po vnějšku mé mušličky, kde svými vroubky rozpoutal neskutečnou vichřici. Takže tento způsob stimulace opravdu vřele doporučuji.

Vibrátor Fun Factory Stranger pracuje na 2 AA baterie, které se vkládají dovnitř přes plastový konec hračky. Bohužel byl zde použit stejný způsob otevírání spodní části jako u recenzovaného Dinky Diggeru, takže výměna baterií není zrovna lehký úkol. Po čase se dá sice nacvičit, v jakém bodě se spodní díl otevírá, abychom mohly vyměnit baterie, ale je to lepší nechat na partnerovi. Ten si s tím jistě poradí a vám rád pomůže i s následným hraním.

Vibrátor je sice voděodolný, ale nepleťte si tento pojem s vodotěsností. Stranger od Fun Factory sice vydrží hrátky ve sprše, ale dlouhodobý pobyt pod vodou bych nedoporučovala. Přeci jenom není nejlevnější, tak proč plýtvat penězi?

Klady

Zápory

Netradiční povrch Jen lubrikanty na vodní bázi
Příjemně měkký silikon
Kvalitní zpracování
Decentní síla vibrací
Tvarově vhodný pro vnější i vnitřní dráždění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: