Dnes tu máme další recenzi vibrátoru. A nečekaně to je zase kousek z dílny německého Fun Factory. Co mě tak táhne k výrobkům této firmy? Nejspíše kvalitní materiály, promyšlené tvary a jednoduché ovládání? A že jsou dražší než ostatní? Holt za kvalitu se platí, tak proč bych na sobě měla šetřit? Ale zpět od hlubokomyslných úvah k recenzi.

Lamačem srdcí je nový silikonový vibrátor?

Mám v rukou vibrátor Fun Factory Heartbreaker v černé barvě. Při prvním doteku mi bylo jasné, že jeho materiál je totožný s ostatními výrobky Fun Factory. Tedy jedná se o stoprocentní lékařský silikon. Jak vidíte na fotkách, tak celý povrch „lamače srdcí“ (překlad názvu vibrátoru) je silně vroubkovaný. Tyto vroubky jsou velmi podobné těm z vibrátoru z minulé recenze (Fun Factory Stranger). Takže jejich účinek na mé lůno mi je hned jasný. Zase si to budu užívat jak nikdy.

Mnou recenzovaný vibrátor je v černém provedení, takže užitná silikonová část je černá, a ovládací tvrdá plastová je z šedého plastu. Regulační část je vyřešena zase otočným kolečkem stejně jako u modelů Dinky Digger, či Stranger z minulých recenzí.

Evidentně si zákazníci oblíbili tento typ ovládání a chtějí po znovu a znovu na výrobcích Fun Factory. Pro neznalé se jedná o otočný kulatý regulátor vibrací, kterým můžete točit dokola a tím regulovat intenzitu vibrací. Do určité polohy se vibrace zesilují, po dalším úhlu zeslabují a v jednom bodu se vibrátor vypne.

Rozhodně to není nejmenší vibrátor na trhu

Rozměry vibrátoru nejsou nemalé (délka 20 cm, průměr 3-3,5 cm), takže jsou vhodné spíše pro zkušenější rajcovnici, co už má něco za sebou. Pro slečny, které začínají s vibrátory bych doporučila spíše menšího Krtečka Dinky Diggera. Jinak užitná část vibrátoru Fun Factory Hearbreaker je přibližně 17 cm.

Jako u jiných modelů je vibrátor poháněn 2 AA bateriemi a bohužel stále je jejich výměna spíše trestem pro ženy. Nejsem prostě schopná svými prstíky s pečlivě opečovávanými nehty otevřít dolní víčko, přes které se vyměňují baterie. Už by s tím Fun Factory měl něco udělat, protože mě nebaví dávat vibrátor partnerovi, aby mě vyměnil baterky. Vždycky když mi ho s úsměvem vrací, tak to skončí zajímavě a mé lůno si užívá.

Co na něj říkám?

Při používání je vibrátor Fun Factory velmi příjemným společníkem. Jeho vibrace jsou nejspíše nejsilnější ze všech mých recenzovaných hraček. Stejně tak jeho výrazné vroubky na povrchu mě nenechávají chladnou. Takže Heartbreaker od Fun Factory se stal jedním z neojblíbenějších vibrátorů. A že pro tento post měl hodně velkou konkurenci!

Klady

 •  

  Kvalitní silikonový materiál

 •  

  Promyšlené vroubkování

 •  

  Jednoduché čištění

 •  

  Intuitivní ovládání

Zápory

 •  

  Obtížná výměna baterií

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU