Roztomilý krteček si nás získal – vibrátor Dinky Digger v RECENZI

robertek Dinky Digger od Fun Factory Všichni jsme se jako malí koukali na krtečka v kalhotkách. Teď znova přichází krteček na scénu, jenže tentokrát pro dospělé. Že nevíte, o čem mluvím? Jedná se o menší vibrátor Fun Factory Dinky Digger. Dostala jsem ho minulý týden a zamilovala jsem si ho. Tak proč se s vámi nepodělit o své postřehy ohledně této erotické hračce?

Video:

Tak zaprvé, dostala se mi do rukou melounově červená verze (jsou na výběr ještě hrášková zelená, nebo žlutá). Na obalu vibrátoru píší hodnoty 17 x 4,2 cm (první údaj je celková délka vibrátoru a druhý je průměr v nejširším místě). Samozřejmě, že použitelná část vibrátoru Dinky Digger je menší a to kolem 14 cm. Povrch krtečka je vroubkatý a plný výstupků, takže se nemusíte bát, že průnik bude po chvíli stereotypní. Za zmínku jistě stojí i voděodolnost vibrátoru, takže se ho nemusíte bát použít ve sprše, ale do vany (na delší dobu) bych ho radši nezkoušela.

Tělo samotného krtečka je vyrobeno z matného lékařského silikonu, a tak se nemusíte bát případných alergických reakcí. Ale zpět k samotnému krtečkovi. Na omak je materiál, z kterého je vyrobený, velmi příjemný a měkký (avšak méně měkký něž „klasický“ gelový vibrátor). Lékařský silikon se také vyznačuje rychlou reakcí na teplo, takže se rychle zahřeje. To by mohlo vyhovovat slečnám, které nemají rády hračky, které ze začátku studí.

Šikovná špička krtečka umožňuje dobré zavádění. Tento nosánek také dobře přenáší vibrace, takže slečny jistě naleznou místa na svém těle, kde to využijí. Když už jsem zmínila vibrace, tak se u nich na chvíli zastavíme. Vibrace se regulují otočným kolečkem na konci krtečka. Zvláštností je, že kolečko nemá konečnou pozici, takže se může otáčet pořád dokola a vibrace se buď zesilují, nebo zeslabují. Někomu toto řešení může připadat zvláštní, ale já jsem si na něj po chvíli zvykla. Vibrace jsou poměrně silné, dokonce nejsilnější vibrace jsem musela ztlumit, protože byly až moc intenzivní.

Krteček od Fun Factory je poháněn 2 bateriemi typu AA, které se dají běžně sehnat (jedná se o klasické tužkové a nejsou součástí balení). Bohužel otevírání spodní části, kam se vkládají baterie je ženám asi nepřístupné. Pro otevření je nutné silně stisknout dvě plošky na kořenu vibrátoru. Jenže tento úkon potřebuje poměrně dost síly, takže tohle se konstruktérům z Německa (Fun Factory) moc nepovedlo. Nakonec mi s výměnou baterií pomohl milenec, ale je možné že jsem jen špatně tlačila na zmíněné výstupky.

Dinky Digger vibrátor od Fun Factory je podle mého velmi povedený kousek, který ocení slečny (muži?), které mají rády menší rozměry hraček, ale zato silné vibrace. Cena tohoto vibrátoru je vyšší, ale i u erotických hraček se platí za kvalitu. A krteček Dinky Digger kvalitní rozhodně je!

Klady

  • Příjemný materiál

  • Silné vibrace

  • Zajímavý vzhled

Zápory

  • Obtížná výměna baterií

Bohužel vibrátor Dinky Digger je vyprodaný, ale můžete zkusit jiné silikonové vibrátory:

DO OBCHODU

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

5 komentářů

  1. Dobrý den, otevírání bateriového prostoru je zde opravdu problematické – co si pamatuji, tak musíte současně stisknout boky bateriového krytu a táhnout směrem k ovládání vibrací.

    Upřímně taky nám to pořádně nešlo – vím, že jsem ho musel partnerce otevírat sám, protože to sama nedokázala – neměla na to sílu.

  2. Krtek od Fun Factory, aneb takhle má vypadat skvělá erotická hračka:) s recenzí souhlasím, protože už několik nocí krteček nezahálí a věrně se mi věnuje. Někdy si říkám že ty hračky jsou lepší než chlapi. Tedy aspoň jsou k „použití“ když já chci, a ne když chtějí oni

  3. Škoda, že je ten krteček tak drahej, protože jinak by už byl součástí sbírky mých milovaných „hraček“ 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *