Dle mého mínění patří kvalitní vibrátor k nejdůležitějším vlastnictvím zralé ženy. Každá z nás má své priority při výběru. Pro některé z nás je to velikost, pro jiné funkce nebo univerzálnost. Hračky od Fun Factory se standardně řadí k velice kvalitním a proto jsem skočila po možnosti napsat recenzi na vibrátor Mr. Boss. Dostali jsme k recenzi/testu od sexshopu Růžovýslon.cz.

X na správne místo

Hračka je vyrobená z lékařského silikonu, který je na dotek velice jemný a tvoří tělo hračky a koncovky „rukojetě“ z ABS plastu. Na koncovce jsou umístěné 3 tlačítka. První s nápisem Fun zapíná a vypíná hračku krátkým stisknutím. Další dvě jsou symboly + a , kterými se přepínají jednotlivé intenzity vibrací.

Hračka je velice ohebná a určená i na hrádky ve vodě. Energii zabezpečují 2 AAA baterie. Je tu možnost i hybridního nabíjení, ale k tomu jsem neměla vybavení.

Vibrátor má výrazně tvarovanou hlavu a ve spodní části výstupek ve tvaru X, který dráždí všechny správná místa. Vnitro hračky tvoří silný strojek s 10 programy. První 4 jsou vibrační a dalších 6 je pulzních. Za skvělou vychytávku považuji možnost uzamknout hračku při přepravě.

VIDEO z našeho rozbalování:

Jednou ho hodím o zeď!

Pro mě je ale celé zapínaní problém. Stlačím tlačítko Fun a nic, stisknu + a zas nic, zkouším 2x Fun a nic 2x Fun a + zas nic. Tlačítko vždycky blikne a konec. Celý proces mi přijde neskutečně frustrující. Když jsem překonala chuť hodit hračkou o zeď, zjistila jsem, že třeba zmáčkout Fun/ +/Fun v poměrně rychlém sledu. Člověk se trochu cítí jako když mačká PIN.

Pluj, vibrátore, pluj…

Velice kladně hodnotím ideu voděodolnosti hračky. Miluji hrádky ve vodě, ale skutečně voděodolných a dostupných hraček mi přijde velice málo. V tomhle směru bych jenom vytkla systém zavírání oblasti s baterkami. Jedná se o velice jednoduchý systém, kdy jedna část se nasadí na drážku a malinko pootočí. Víckrát se mi ale stalo, zejména ve vodě při silnějším úchopu, že se mi tahle část rozpojila.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor Mr. Boss
ZJISTIT CENU

Taky by mě velice potěšilo, kdyby byla hračka dodávaná i s cestovním obalem, když už myslel výrobce i na cestovní uzamknutí.

Líbí se mi?

Hračka se mi moc líbila výkonem, proporcemi, možnostmi i programy. Na cesty není velká, a i když není ničím speciální, dá se s ní hezky užít. Všechno ale závisí od toho, jestli je vám hračku podaří vůbec zapnout. Taky je tu otázky celé vodotěsnosti.

Klady

Zápory

Výkon vibrátoru Zapínání
Vibrační programy Chybějící obal
Hybridní nabíjení Nejistá voděodolnost
Celkový tvar
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: