Dle mého mínění patří kvalitní vibrátor k nejdůležitějším vlastnictvím zralé ženy. Každá z nás má své priority při výběru. Pro některé z nás je to velikost, pro jiné funkce nebo univerzálnost. Hračky od Fun Factory se standardně řadí k velice kvalitním a proto jsem skočila po možnosti napsat recenzi na vibrátor Mr. Boss. Dostali jsme k recenzi/testu od sexshopu Růžovýslon.cz.

X na správne místo

Hračka je vyrobená z lékařského silikonu, který je na dotek velice jemný a tvoří tělo hračky a koncovky „rukojetě“ z ABS plastu. Na koncovce jsou umístěné 3 tlačítka. První s nápisem Fun zapíná a vypíná hračku krátkým stisknutím. Další dvě jsou symboly + a , kterými se přepínají jednotlivé intenzity vibrací.

Hračka je velice ohebná a určená i na hrádky ve vodě. Energii zabezpečují 2 AAA baterie. Je tu možnost i hybridního nabíjení, ale k tomu jsem neměla vybavení.

Vibrátor má výrazně tvarovanou hlavu a ve spodní části výstupek ve tvaru X, který dráždí všechny správná místa. Vnitro hračky tvoří silný strojek s 10 programy. První 4 jsou vibrační a dalších 6 je pulzních. Za skvělou vychytávku považuji možnost uzamknout hračku při přepravě.

VIDEO:

Jednou ho hodím o zeď!

Pro mě je ale celé zapínaní problém. Stlačím tlačítko Fun a nic, stisknu + a zas nic, zkouším 2x Fun a nic 2x Fun a + zas nic. Tlačítko vždycky blikne a konec. Celý proces mi přijde neskutečně frustrující. Když jsem překonala chuť hodit hračkou o zeď, zjistila jsem, že třeba zmáčkout Fun/ +/Fun v poměrně rychlém sledu. Člověk se trochu cítí jako když mačká PIN.

Pluj, vibrátore, pluj…

Velice kladně hodnotím ideu voděodolnosti hračky. Miluji hrádky ve vodě, ale skutečně voděodolných a dostupných hraček mi přijde velice málo. V tomhle směru bych jenom vytkla systém zavírání oblasti s baterkami. Jedná se o velice jednoduchý systém, kdy jedna část se nasadí na drážku a malinko pootočí. Víckrát se mi ale stalo, zejména ve vodě při silnějším úchopu, že se mi tahle část rozpojila.

Taky by mě velice potěšilo, kdyby byla hračka dodávaná i s cestovním obalem, když už myslel výrobce i na cestovní uzamknutí.

Hračka se mi moc líbila výkonem, proporcemi, možnostmi i programy. Na cesty není velká, a i když není ničím speciální, dá se s ní hezky užít. Všechno ale závisí od toho, jestli je vám hračku podaří vůbec zapnout. Taky je tu otázky celé vodotěsnosti.

Klady

 •  

  Výkon vibrátoru

 •  

  Vibrační programy

 •  

  Hybridní nabíjení

 •  

  Celkový tvar

Zápory

 •  

  Zapínání

 •  

  Chybějící obal

 •  

  Nejistá voděodolnost

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU