Jaké je to užívat si s reálným penisem, který kromě výrazného žilkování a citelného žaludu ještě vibruje? No můžete dát svému obdařenému příteli (nebo milenci) vibrační návlek či erekční kroužek… Nebo si můžete vystačit sama s tímhle macíkem.

Silikonový vibrátor s přísavkou Long Touch – v recenzi

Na první pohled vás zaujme, že je sice realistický, ale jaksi mu něco chybí. Chvíli jsem nad tím přemýšlela a překvapivě mě nenapadlo že… tomuhle ptáku chybí pořádné koule. Prostě je od žaludu po patku s přísavkou jednoduchý a rovný. Což někomu nemusí vyhovovat, protože příraz až nadoraz, kdy cítíte koule na své kundičce, … má na rovinu něco do sebe. Tady prostě přirazíte… tedy pokud do sebe dokážete dostat 17.5 cm dlouhé dildo.

Pár čísel

  • délka celkem 23 cm,
  • využitelná délka 17,5 cm,
  • největší průměr 5 cm.

Materiál je příjemně matný a tužší silikon – měkčí je cca od poloviny nahoru, druhá polovina směrem k patce je záměrně pevnější, aby držel tvar při přirážení. Co z toho plyne za výhodu? Dovnitř se dostane jednoduše, přizpůsobí se klínu (nebo prdelce dokonce?), ale když už půjdete hlouběji, rozhodně vám při přírazu neuhne, naopak, bude držet a tahle erekce nikdy nepovolí.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Co se mi líbí na realistických hračkách?

To se mi na realistických umělých penisech líbí. Prostě drží, nekecají a nabídnou vždy něco navíc. Některé umí i stříkat, byť jen umělé sperma – ale o tom napíšu recenzi zas příště, nebudu to míchat do této.

Přísavka je střední velikosti, průměrově cca 9 cm, ale vůbec to nevadí – drží stejně dobře jako ostatní. A vzhledem k tomu, že toto dildo mám na recenzi od sexshopu Růžovýslon.cz, vím, že bude kvalitní a silná. Oni neradi pouštějí do svého sexshopu nekvalitní a nefunkční hračky. Proto tak ráda s nimi spolupracuji na recenzích.

Testovala jsem přísavku na:

  • kachličkách zezadu (musíte si přizpůsobit úhel),
  • kachličkách vkleče (to už je mnoohem lepší úhel, ale bolí vás kolena),
  • zrcadla zezadu (když se sklopíte hlavou, vidíte, jak do vás mizí),

Za mě je nejlepší vkleče, ač dostávají kolena dost zabrat, protože skvěle regulujete úhel a hloubku průniku do kundičky… Zkoušela jsem ho i kouřit… když se tak nabízel ztopořený, ale je to průměrově fakt macek. Leda tak, kdyby mě milenec nutil se pořádně učit kouřit, abych mu na swingers neudělala ostudu, tak ano – to bych ho využila, ale jinak je to veelký pták na kouření.

Podobně bych mohla referovat o análních hrátkách, ke kterým právě realistická dilda s vibracemi a přísavkou jsou skvělá. Nemusíte je tedy držet v ruce a celým tělem a houpáním směrem k dildu si regulujete tlak a hloubku zásunu. Tady doporučuji kondom, výstupky jsou výrazné a nechcete ho určitě pak čistit a cídit – takhle ho po hrátkách zahodíte a máte klid…

Když už by ho chtěl na vás přítel použít análně, tak udělejte úmluvu… nejdříve on do prdelky a když to zvládne, ať si vás s ním klidně ošuká do jakékoliv dírky!O:)

No u nás se to po pár vteřinách (netrvalo mu to moc dlouho se rozmyslet) neprošlo tak, jak jsem čekala… chtěl to stejně zkusit a taky toho pak litoval, je to fakt macek. Nezvládl to, ale hezky s vibrujícím žaludem (víc nezvládl) stříkal, takže trénovat se bude příště znovu. A on to ten parchant určitě zvládne, aby mě taky mohl takhle zneuctít. Ne že bych se mu pak nějak bránila, ale takhle nemravnému holomkovi to ulehčovat určitě nebudu.

Vibruje neskutečně silně… ucítíte to až v žaludku

Líbí se mi jeho vibrace – prostě na férovku je vibrační motorek přímo v jeho špičce, takže se skvěle přenášejí vibrace už při zavádění a vůůůbec mě asi 20 minut nebavilo si s ním rejdit po poštěváčku. Jen zkoušet, jaké to je pojmout vibrační (docela velký) žalud, který mě stále trápí a jde jen na krajíček…

Zjistěte kolik stojí dlouhé dildo
ZJISTIT CENU

Vibrace se spouští a vypínají na patce jedním podsvíceným tlačítkem – prostě jedním stiskem zapnete a pak už je přecházíte přes jednotlivé režimy vibrací a „pulzů“.

Režimově to odpovídá:

  • 3 intenzity vibrací
  • 7 různých kombinací, střídání, …

Silné vibrace v hlavičce jsou super, ale jakmile přirazíte nadoraz, tak by druhá vibrační patrona třeba u patky… vůbec neuškodila. Ale to jsem asi už rozmlsaný škarohlíd. Za cenu kolem tisícovky je to super vibrátor.

Co ho pohání? Nadrženost asi ne

U této cenovky ani nečekám magnetické či jakékoliv moderní nabíjení. Dostanete do něj klasicky 3 AAA baterie. Nechala jsem se původně dost nachytat, protože jsem čekala, že jsem ho dostala bez nabíječky.

V patce přísavky je takový malý otvor, který mi připomínal propichovací konektor pro nabíjení. Zburcovala jsem sexshop a ti mi skvěle vysvětlili, že musím otočit o pár cm tou přísavkou a ejhle… 3 díry na baterky. No udělala jsem ze sebe trochu husu, ale tak aspoň jsme to vyřešili ke spokojenosti všech. Vypnutí vibrací je jednoduché, v jakémkoliv režimu podržte aspoň na 5 vteřin to jediné ovládací tlačítko a penis spí.

Co se mi líbí a nelíbí?

Jak jsem psala, líbí se mi tvar, síla přísavky a umístění vibrací. Na druhou stranu ten průměr je fakt maso, ty chybějící koule bych překousla, ale ta velikost… ta se těžko srovná. I když s trochou tréninku ho do něj dostanuO:) A pak i do sebe když jsem to slíbila… ach já chudáček. O:)

Silikon je příjemně měkký, oceňuju, že nad použitím někdo přemýšlel, takže měkká je první půlka a až druhá je tužší, kdo zná zavádění gelových pružňáků, ten ví, že je to peklo a tady je to přesně tak, jak má být.

Klady

Zápory

Jemný silikon Chybí varlata (nemusí být zápor)
Výrazné prokreslení žaludu a žilek Vibrace jen ve špičce
Solidní vibrace Jen vodní lubrikanty
Výdržná přísavka
Nezanedbatelná délka a průměr
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: