Nemám s vibrátory popravdě moc zkušeností. Nikdy jsem k tomu neměla vztah, protože vyzkoušené hračky v minulosti mi nic nedělaly. Po pár nových sexuálních zkušenostech jsem si pořídila dildo z důvodu, protože mi veliký penis dobře stimuluje bod G.

Co vlastně umí?

Jako amatér ve vibrátorech, můžu hodnotit tento pozitivně. Jako každý vibrátor umí tento několik typů vibrací – přesně deset. Bohužel nemohu moc okomentovat tuhle funkci, protože mi přímo nedráždí bod G, tak se vaginálně k orgasmu jen díky vibracím nedovedu.

Samotná ruční manipulace bez vibrací mi stačila. Vibrace jsou myslím ale dostatečně rozprostřeny po celém vibrátoru a některé se jeví intenzivnější, některé méně.

Solidně velký

Opravdu mě zaujala velikost a tloušťka vibrátoru. Přirozený vzhled, jako opravdový penis, má u mě velké plus, protože žalud, varlata i s žilkami mi vyhovují podle představ. Nelíbí se mi, že vibrátor má pevnou stavbu těla a nedá se ohýbat.

Pár čísel

  • celá délka 18 cm,
  • využitelná délka 13,5 cm,
  • průměr žaludu 4 cm,
  • největší průměr těla 4,1 cm,
  • průměr přísavky 8 cm.

Prakticky vůbec a to jsem si myslela, že by mohl být maličko ohebnější, aby při hrubší manipulaci nebo nasednutí občas tak tvrdě nenarazil. Materiál, z kterého je vyroben je příjemný, ale představovala jsem si ho víc jemnější. Samozřejmě nemám nic jiného na porovnání.

Velký, ale…

Co se týká zadečku, tak do něj mě to nenapadlo. Nejsem na anální hrátky, takže kdybych měla s něčím začít, tak jedině s menšími hračkami. Tento vibrátor je na anální sex pro mě nemyslitelný, hlavně kvůli své tloušťce.

VIDEO z rozbalování v redakci:

Jak funguje přísavka?

Jako velmi užitečná mi přijde přísavka, kterou si ho můžete připevnit na různá místa. Na okraji přísavky je z jedné strany vyčuhující kousek silikonu, za který se hravě přísavka odsaje od podkladu.

Zkoušela jsem dildo připevnit na kachničky a plovoucí podlahu (na té mi držel jen při velkém zvlhčení). Můj jediný problém byl, že na kachličkách i samotné podlaze mě hned tlačí kolena a mám z toho po krátké chvíli modřiny. Samozřejmě podložka pod kolena to hraně vyřeší:)

Zjistěte kolik stojí
ZJISTIT CENU

S partnerem jsem dildo prozatím nevyzkoušela. Bude to zní možná blbě, ale zatím jsem nenašla odvahu, zatímco on by s tím problém neměl.

Více poloh jsem zatím nevyzkoušela, ale napadlo mě dildo třeba připevnit na varnou desku nebo ledničku. Jsou dělané z materiálu, na kterém by přísavka dobře držela, ale hnedka jsem to zavrhla, protože desku si nechci zničit a dveře od ledničky nebo mrazáku by se otevíraly při přírazech.:)

Ovládání s 1 tlačítkem

Zapínání je označeno klasickým znakem jako u jakéhokoliv spotřebiče a nachází se nad levým varletem. Není nijak výrazné a aby se změnila vibrace, tak mi občas dělalo problém se tam hnedka dostat (možná nezkušenost). Tlačítko je podsvíceno LED diodou a podle dané vibrace bliká oranžovým světlem.

Když jsem vkládala baterky do vibrátoru, přišla jsem na to velice rychle. Není na tom nic těžkého. Odšroubuje se přísavka jako víčko od lahve a stačí vložit dvě AA baterie.

Jediná věc, která mi na tom opravdu vadí je, že provoz vibrátoru závisí na bateriích. Doma nepoužívám skoro nic na baterie, takže je nekupuji a při častém používání bych ocenila spíš nějaké nabíjení.

Klady

Zápory

Přirozený vzhled Provoz na baterie
Tloušťka a délka Tvrdost (pro někoho může být žádoucí)
Přísavka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Do obchodu
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: