Občas si říkám, co ještě navíc se dá vylepšit na vibrátoru nebo dildu. Některá vypadají velmi realisticky, setkal jsem se dokonce s ejakulujícím, ale že by nějaké bylo schopné erekce, to jsem viděl poprvé.

Možná si říkáte, že to je protimluv. Dilda přece obvykle bývají vždy v pozoru. To však neplatí pro Uprize, který si u mě ihned vysloužil přezdívku vstavač obecný. Po otevření luxusně vypadající krabičky totiž vykoukl svěšený, nikoliv ztopořený penis. Ačkoliv běžný muž jej má v klidovém stavu podstatně menší.

Stojí, až když si řeknete…

Takovýhle macek by při představě, jak vypadá postavený, asi spoustu lidí vylekal. Co se týká délky, rozměry má hračka normální, ale opravdu masivní žalud způsobuje, že vypadá větší, než doopravdy je. Jak jsme se s manželkou shodli, kdo nemaže, ten si v tomhle případě asi nezajezdí. Dojem velikána umocňují ještě dost velká varlata.

Ihned po vytažení z krabičky jsem hledal tlačítka, abych dildo ztopořil. Ozval se mechanický zvuk a k úlevě mého sebevědomí opravdu došlo jen k postavení, nikoliv dalšímu zvětšování.

Pohyb to byl plynulý, ale už od pohledu je člověku jasné, že pod silikonem, mimochodem sympaticky jemným, se určitě nachází robotické chapadlo s několika klouby. Hned se mi vybavila scéna z druhého Terminátora, v níž si Arnold stáhne z ruky kůži.

VIDEO z redakčního rozbalování:

I s vibracemi

Druhým tlačítkem zapínáte vibrace a střídáte jejich módy, jichž je celkem deset. Na tlačítka přímo na dildu však nemusíte vůbec sahat, součástí sady je i dálkové ovládání. Škoda, že ta na dildu nelze zablokovat, protože jsou citlivější, než bych čekal, a hrozí, že když máte hračku zavedenou, tak omylem stisknete ovládání erekce.

Před tím je uživatel výslovně varován, protože tak může prý dojít ke zranění. Alespoň je přítomna funkce takzvaného cestovního zámku, aby vám zčistajasna nezačal tenhle chlapec vibrovat v kufru. Upřímně, tuto funkci bych uvítal u více hraček, mám podezření, že jeden vibrační kroužek u nás doma posedl sexuální poltergeist.

Extrémně silná přísavka

Přísavka, kterou můžete dildo připevnit k hladkému povrchu, je možná až příliš silná. Kam dildo připlácnete, tam si chvíli pobude. Už z toho důvodu, že se člověk bojí za penis tahat, aby omylem nepoškodil vnitřní mechanismus. O jeho pevnosti nemám tušení, takže ač myslím, že by mohl podobné zacházení vydržet, nehodlám to zkoušet.

Zjistěte kolik stojí Vibrační realistické dildo Uprize
ZJISTIT CENU

I jako strapon?

Dál má jít dildo připevnit do postroje a sloužit jako strap-on, ale to jsme neměli možnost vyzkoušet, protože nevlastníme kompatibilní kousek. Je to trochu škoda, protože v tomto případě by výměna rolí byla ještě o fous zábavnější, když bych musel manželčina uměláka nejprve vzrušit.

Když ho nepostavíte, tak…

Jednalo by se o regulérní dobrý vibrátor, ale právě fakt, že jej musíte nejprve postavit, z něj činí pomůcku, se kterou si vyhrajete. Co takhle si ve dvojici dát za úkol věnovat se tomuhle chlapákovi, dokud druhá strana neuzná, že to je dostatečně sexy a dálkovým ovládáním jej vzpřímí, čímž nastane druhé kolo hry…

Uprize si zaslouží vaši pozornost!

Uprize je vyloženě nápad. Nápad dobře zvládnutý a zábavný. Připojte k tomu všemu fakt, že je dildo dobíjecí pomocí kabelu a snadno se čistí a máte rázem kamaráda, ke kterému se budete rádi vracet.

Jediné, co idylku trochu narušuje, je onen mechanický zvuk při postavení, ale to je upřímně drobnost. Nebo snad námět na další hru? Sexuální terminátor? Fantazii se meze nekladou…

Klady

Zápory

Možnost dildo postavit a na to navazující postelové scénáře Možná až příliš citlivá tlačítka
Lze upevnit do některých postrojů
Materiál a rozměry
Dálkové ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: