Luxusní hračky máme v redakci Lascivni.cz nejraději. Jsou zpravidla z TOP materiálů (silikon, ABS, keramika…), mají netradiční funkce (pulzy, dálkové ovládání, vlastní režimy, …) a ještě k tomu vypadají k světu. Co jsme si pro vás dnes z toho připravili? Silikon… máme. Broušená ocel… máme. Počkat? Cože? Máme v uživatelském testu hračku z ocele? Tak to tu přátelé ještě nebylo.

3 solidní vibrační dráždidla

Americká značka NS Novelties na nás rozhodně nechtěla šetřit. Dostal se k nám „děsivě“ vypadající vibrátor Infinit. Trojhlavá příšerka, která nás rozhodně zaujala. A měla k tomu důvod.

Vícehlavých vibrátorů na trhu moc nenajdete. Alternativou mohou být párové hračky typu We-Vibe, ale 3 najednou to jen tak nenajdete. Hlavně zde má každé „chapadlo“ vlastní vibrační motorek, který můžete nezávisle na sobě zapínat, vypínat, regulovat intenzitu… Někdo si s návrhem této hračky pěkně vyhrál.

Co Infinity umí?

Co o této erotické pomůcce ještě víme? 7 stupňů vibrací, vlastní akumulátor a jednotlivá ramena mají v sobě „páteř“ – můžete je ohýbat jak chcete a ony tak budou držet. Takže tím se krásně otevírá cesta k simultánímu dráždění poštěváčku i G bodu – a to uvnitř rovnou 2 výraznými rameny. Nebo to můžete otočit a klitoris si užije dvojnásobonou smršť.

Nebo můžete použít vibrátor pro klín i zadeček najednou. Pro milovnice velkého vyplnění je připravena jednoduchá možnost… nic neohýbat a dostat do sebe hned všechny 3 ramena. V sobě je ucítíte nejenom díky vibracím, ale i díky zesíleným špičkám, které jsou dost citelné.

Nejenom pro dámy

Pokud máte za partnera zvídavce, tak můžete zkusit tuhle hračku i na něj – spíše ale začněte jen jedním koncem a druhými 2 ho drážděte kolem varlat – stačí ramena ohnout do tvaru písmene V. Nebo si vibrátor NS Novelties Infinity nechte jen pro sebe 🙂 občas můžeme být hamounky.

Zjistěte hlavní výhody a cenu tohoto vibrátoru
ZJISTIT CENU

Nabíjení je poměrně jednoduché – stačí zapojit adaptér do zaslepené patky a připojit do sítě – to buď přes USB z počítače, nebo přes klasickou spojku USB/síť. Nabíjí se cca 2,5 hodiny a vydrží vibrovat přibližně stejně dobu. Záleží samozřejmě na intenzitě vibrací.

Ovládání a silné vibrace

3 tlačítka, 3 ramena vibrátoru – vibrace zapnete delším stiskem jednoho z tlačítek. Po hmatu hned poznáte, ke kterému ramenu tlačítko patří. Nejdříve máte za sebou 3 intenzity vibrací (poslední je solidně intenzivní), následuje střídavé rychlé vibrace, pak stoupající „vlna“, pomalejší střídání vibrací, pak „tu, tu, tu, tůůů, tu, tu tu, tůůů“ a jsme zpět na začátku. Solidní výběr.

Pár čísel:

  • Celková délka 20,5 cm
  • Užitná délka 11 cm
  • Největší průměr: 2,5 cm
  • Nejmenší průměr 1,5 cm

Nejraději jsem měla čisté vibrace, pak ještě poslední „pulzující“ režim. Dle použití jsem si nejvíce užila 2 hlavičky v klíně a 1 na poštěváčku – rameno drží přesně tak, jak ho ohnete, takže nemusíte ani moc tlačit pro perfektní dosednutí O:)

Šla bych do něj? Výsledky testu

Jak na mě takový luxusní vibrátor (cena cca 3 300 Kč) působí? Díky ocelovému tělu je solidně bytelný a rozhodně ho v ruce ucítíte. Silikon je krásně matný a příjemný na dotek. Tady nikdo také nešetřil. Zlepšila bych jen zaslepení nabíjecího konektoru. Je poměrně navolno, takže moc nevěřím vodotěsnosti časem. Spíše jen voděodolnosti.

3 ramena jsou ojediná hříčka „přírody“. Nejvíce mě baví jejich variabilnost, kterou jse popisovala výše. 1 hračka a máte z ní hned několik využití. V tomhle ohledu mě ani nemrzí vyšší cena.

Zaslouží si ji. Doplnila bych ale ještě balení nějakou pěknou saténovou taštičkou. Já mám naštěstí jich pár navíc od Fun Factory a LELO, takže svůj domov u mě najde… Ale co ostatní? Nebude mu u nich smutno? Uvidíme. Doporučuji – vaše Natálka 🙂

Klady

Zápory

Silikon a ocel Absence obalu na uschování
Dobíjecí baterie
3 ramena
Ovládání jednotlivých motorků
7 režimů
Solidní síla vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Je to dobré jen by to chtělo trochu delší :3

Recenzi, nebo ramena hračky? 🙂 Jsme zvědaví.

Spolupracujeme: