Handjob, v překladu stimulace rukou, je podoba vnějšího pohlavního styku. Vždy jde o nepenetrativní sexuální techniku.

Jedná se o poměrně bezpečnou sexuální praktiku, pohlavní orgány jsou stimulovány pomocí rukou. U žen se jedná o tzv. prstění, u mužů praktiku označujeme jako tzv. honění.

Proč se tato technika jmenuje handjob?

Stimulace penisu rukou neboli slangově handjob je označení pro formu vnějšího pohlavní styku – tzv. sexu bez penetrace.

Nejběžnější technika mužské masturbace spočívá v uchopení penisu celou rukou – penis jemně sevřeme v pěst.

Dalším možným úchopem je sevření penisu pomocí dvou prstů. Poté už poskytující partner/ka pohybuje rukou nahoru a domů a tím dochází ke stimulaci penisu a jeho žaludu. Někteří muži preferují využití lubrikačních gelů během stimulace.

Jak ještě zpříjemnit ruční práci při sexu?

Ke stimulaci penisu je možné využít různé techniky, pro muže je velice oblíbenu technikou manuální stimulace penisu. V podstatě se nejedná jen o masturbační techniku, ale o techniku párovou, o které sní téměř každý muž.

Technika handjob je příležitostně nabízena také v masážních salónech. Může být penis ručně stimulován po obřízce? Určitě použijte nejlepší lubrikační gel.

Intenzivní tření žaludu, který není krytý předkožkou, může být pro pány nepříjemné.

Stimulace penisu může být různá

Penis můžete obejmout celou dlaní nebo jen vytvořit kroužek z palce a ukazováku. Příjemné bývá rovněž masturbování za pomoci stimulace třemi prsty.

Jednu ruka laská penis a co ta druhá? Ta si může mezitím pohrát s koulema. Dále můžete jemně masírovat a tlačit na oblast hráze, v oblasti prostaty.

Spolupracujeme: