Dostali jsme na redakční recenzi vibrační vajíčkojupí, kvalitních vibračních hraček není nikdy dost. Ale tenhle kousek je bohužel (je to relativní) přesným zástupcem „dostaneš to, co si zaplatíš“. Za svou cenu kolem pár set korun je to hodně jednoduchý kousek, takže moc veliké zábavy od něj nečekejte.

Obalem pro vajíčko je jednoduchý plastový blistr, takže pro další uchovávání musíte použít buď něj, nebo mít jiný obal. My jsme si oblíbili ty vekové sáčky?? přesně pro hračky – třeba od Fun Factory či NomiTangu. Případně i BOOM či Slon nabízí hezké a jednoduché stahovací textilní sáčky.

Jak vlastně vypadá zpracování…

Na hračce jako takové není moc co rozebírat. Materiálem je jednoduchý plast (velmi pravděpodobně bezpečný a zdravotně nezávadný ABS), z kterého je vyrobené tělo vajíčka. Bateriový prostor je lehce utěsněný silikonovým kroužkem, který pomůže na základní tělesnou vlhkost a omývání, ale na vanu to rozhodně není.

Napájení vajíčka je přes 3 AAA baterie, které vždy doporučuji nabíjecí. Jinak budete zbytečně utrácet za nové a nové a ničit přírodu. Nezdá se to, ale úspora je to solidní… jak peněženky, tak přírody.

Celkově zpracování vajíčka je ucházející, není to urážka, ale je na svojí cenu prostě jednoduché a vypadá i adekvátně vůči cenovce.

Jak se ovládá vajíčko na „dálku“?

Ovládání je dost jednoduché, máte jediné tlačítko na konci kratšího poutka/drátku, které kouká z konce vajíčka. Prvním stiskem zapnete vibrace, a dalšími stisky se můžete dostat až na 4 intenzity běžných vibrací. To není vyloženě špatné, z hodně testů nám vyšlo, že nám více pro rychlejší orgasmus sedí jednoduché plynulé vibrace a ne žádné prapodivné diskotékové pulzní programy.

Jako výtku bych měla kratší „poutko“, za které se vajíčko z klína vytahuje. Kdyby bylo aspoň 2x delší, bylo by příjemnější i pro hlubší zavedení. Ale aspoň nikde zbytečně netrčí.

Zjistěte kolik stojí Vibrační vajíčko
ZJISTIT CENU

Venkovnímu hraní kratší ovládací poutko nevadí, ale absence dálkového ovládání ano – pro regulaci vibrací si musíte sáhnout ke klínu a nahmatat kulatou „šošolku“ vajíčka a stiskem regulovat. Umíte si představit, že moc diskrétní to není. Ale zase se vrátím k poznámce na začátku recenze/testu – je to levný kousek, takže extra kouzla od něj čekat nemůžeme.

Ideální pro „pannenskou“ začátečnici

Viděla bych to jako jednoduchou vstupní hračku pro začátečnice, které žádné erotické pomůcky nikdy v klíně (a ani jinde) neměly. Takové hračka rozhodně neurazí, mnohdy spíše nadchne, protože špičičkou se dá dobře rejdit po poštěváčku a to je za mě i jeho nejlepší využití.

Ne pro venkovní nošení, kde se dá dobře řádit s dálkovým ovládáním u konkurenčních vajíček, ale čistě jako menší vibrátor na klitoris. Jen si musíte zvyknout, že vibrátorek má malé silnější tělo, takže jeho vibrace se vám budou přenášet i do prstů…

Klady

Zápory

Jednoduchý tvar Není vodotěsné
Přijatelně silné vibrace Je na klasické baterie
Nízká cena Ovládání na krátkém drátku
Větší hlasitost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: